OFF topik

30 feliratkozó

több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Valaki tudja, hogy mi a különbség a leveles pogácsa és a hatszög közt?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 423
Amúgy két képet fűznék az esethez hozzá, mindenki vonja le a maga tanulságait, ha már épp megint az ingatlanlufi a téma egy másik topicban




főajtónálló r.baggio
Mit kell ezen nezni, nem ertem.

több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 941
 index.hu/belfold/2022/06/28/jaszbereny-vizkorlatozas-szarazsag-tilalom-hoseg/
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 924 — Csodabogár
jegymesternél vásárolt e-jegyeket nem lehet átküldeni másnak, illetve lementeni pl. iphone tárcába? mert kerestem appot, de persze nincs.
most akkor lehet bohóckodni a papírjeggyel...komolyan baszki? vagy én engedek be mindenkit a telómról. 21. század nesze.

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Amúgy két képet fűznék az esethez hozzá, mindenki vonja le a maga tanulságait, ha már épp megint az ingatlanlufi a téma egy másik topicban





---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 444.hu/2022/06/27/a-budapesti-operettszinhaz-egyik-tancosa-is-megserult-a-terezvarosi-tetoomlasban


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Micsoda koklerek lehettek a munkások is. Pont ez az épület gyulladt ki a múltkor...

Jó hogy nem ölt meg senkit

 index.hu/belfold/2022/06/27/tetoomlas-budapest-belvaros-jokai-utca-katasztrofavedelem-o-utca-aradi-utca-rendorseg/
FLZOLI
Itt van felvétel a dologról:  telex.hu/belfold/2022/06/27/video-arrol-hogyan-omlott-le-a-jokai-utcai-haz-tetoszerkezete


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Micsoda koklerek lehettek a munkások is. Pont ez az épület gyulladt ki a múltkor...

Jó hogy nem ölt meg senkit

 index.hu/belfold/2022/06/27/tetoomlas-budapest-belvaros-jokai-utca-katasztrofavedelem-o-utca-aradi-utca-rendorseg/

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 225 — The Mathematician
Alkoholmentes Gin, wtf
 youtube.com/shorts/fIrVsBGdUyg?feature=share

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 006
 24.hu/belfold/2022/06/26/veszprem-kapitanysag-orizet-fogda-ongyilkossag/

….

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sírok az új neveiteken😂
Peterk - udvari bolond 😃😃😃
jobbágy#JC6
Ezt amugy direkt kezdtetek el atirogatni csomoan, vagy szimplan valami gikszer a gepezetben?
Stez
Szerinted? 😀 🤪🤪🤪 ha úgy nèzed komoly gikszer van a gèpezetben 😏 az a baj, hogy Viktorèkèban mèg inkább...
dandeAhercegPrímás
Hat nem tudom, kicsit meg is zavart, hogy nem lettel Dande hercegno. 😀
Egyebkent komolyan kerdeztem, mert fogalmam sincs ezeknek a neveknek a hattererol, es hogy mit miert.
Stez
Te úgy látszik a messzi messzi galaxisban èlhetsz ès lemaradtál az itthoni politikai történésekről (szerencsèdre)😉

Arról van szó, hogy nagyrabecsült pártunk ès kormányunk megint bedobott egy gumicsintot, hogy márpedig a kormánymeghízottak (pardon megbízottakat) ispánoknak hívják ès ismèt legyenek vármegyèk.

Erre a fantasztikus ötletre mi kis közösségünk így hiperventillál. Ezèrt előre is bocsánatát kèrjük minden normális fórumtagnak 😏🙂🥴🎉🥳
dandeAhercegPrímás
Valakinek irtam mar itt korabban, hogy en semmifele politikaval sem vagyok hajlando foglalkozni, a portaloknak csak sportrovatait olvasom, kerulom messzirol a mindennemu politikai cikkeket es temakat, igy a fb es tarsai sem ajanljak be hala az egnek.

Ugyhogy nekem ez tenyleg annyira uj, hogyha nem mondod, ra nem jovok.

Nem zavarnak a nicknevek, igy mar tudom, mi miert olyan, amilyen. Koszi.

Most pedig visszabujok a kis odumba, elszigetelve a vilagtol. 😀

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sírok az új neveiteken😂
Peterk - udvari bolond 😃😃😃
jobbágy#JC6
Ezt amugy direkt kezdtetek el atirogatni csomoan, vagy szimplan valami gikszer a gepezetben?
Stez
Szerinted? 😀 🤪🤪🤪 ha úgy nèzed komoly gikszer van a gèpezetben 😏 az a baj, hogy Viktorèkèban mèg inkább...
dandeAhercegPrímás
Hat nem tudom, kicsit meg is zavart, hogy nem lettel Dande hercegno. 😀
Egyebkent komolyan kerdeztem, mert fogalmam sincs ezeknek a neveknek a hattererol, es hogy mit miert.
Stez
Te úgy látszik a messzi messzi galaxisban èlhetsz ès lemaradtál az itthoni politikai történésekről (szerencsèdre)😉

Arról van szó, hogy nagyrabecsült pártunk ès kormányunk megint bedobott egy gumicsintot, hogy márpedig a kormánymeghízottak (pardon megbízottakat) ispánoknak hívják ès ismèt legyenek vármegyèk.

Erre a fantasztikus ötletre mi kis közösségünk így hiperventillál. Ezèrt előre is bocsánatát kèrjük minden normális fórumtagnak 😏🙂🥴🎉🥳

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sírok az új neveiteken😂
Peterk - udvari bolond 😃😃😃
jobbágy#JC6
Ezt amugy direkt kezdtetek el atirogatni csomoan, vagy szimplan valami gikszer a gepezetben?
Stez
Szerinted? 😀 🤪🤪🤪 ha úgy nèzed komoly gikszer van a gèpezetben 😏 az a baj, hogy Viktorèkèban mèg inkább...
dandeAhercegPrímás
Hat nem tudom, kicsit meg is zavart, hogy nem lettel Dande hercegno. 😀
Egyebkent komolyan kerdeztem, mert fogalmam sincs ezeknek a neveknek a hattererol, es hogy mit miert.
Stez
Földesúr Stez
jobbágy#JC6
Meg jo, hogy JJ meg nehany eve letiltotta nalam a nevvaltoztatast, most nem tudom kielni magam.
De egy „Stez, a varmegye PIMP-je” titulus egesz talalo lenne.

több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
Sírok az új neveiteken😂
Peterk - udvari bolond 😃😃😃
jobbágy#JC6
Ezt amugy direkt kezdtetek el atirogatni csomoan, vagy szimplan valami gikszer a gepezetben?
Stez
Szerinted? 😀 🤪🤪🤪 ha úgy nèzed komoly gikszer van a gèpezetben 😏 az a baj, hogy Viktorèkèban mèg inkább...
dandeAhercegPrímás
Hat nem tudom, kicsit meg is zavart, hogy nem lettel Dande hercegno. 😀
Egyebkent komolyan kerdeztem, mert fogalmam sincs ezeknek a neveknek a hattererol, es hogy mit miert.
Stez
Földesúr Stez
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sírok az új neveiteken😂
Peterk - udvari bolond 😃😃😃
jobbágy#JC6
Ezt amugy direkt kezdtetek el atirogatni csomoan, vagy szimplan valami gikszer a gepezetben?
Stez
Szerinted? 😀 🤪🤪🤪 ha úgy nèzed komoly gikszer van a gèpezetben 😏 az a baj, hogy Viktorèkèban mèg inkább...
dandeAhercegPrímás
Hat nem tudom, kicsit meg is zavart, hogy nem lettel Dande hercegno. 😀
Egyebkent komolyan kerdeztem, mert fogalmam sincs ezeknek a neveknek a hattererol, es hogy mit miert.

Szerkesztette: Stez

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Mi vagyunk a gikszer

 mek.oszk.hu/00800/00844/html/jokai55.htm
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sírok az új neveiteken😂
Peterk - udvari bolond 😃😃😃
jobbágy#JC6
Ezt amugy direkt kezdtetek el atirogatni csomoan, vagy szimplan valami gikszer a gepezetben?
Stez
Szerinted? 😀 🤪🤪🤪 ha úgy nèzed komoly gikszer van a gèpezetben 😏 az a baj, hogy Viktorèkèban mèg inkább...
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 784 — Cowboys fan
Sírok az új neveiteken😂
Peterk - udvari bolond 😃😃😃
jobbágy#JC6
Ezt amugy direkt kezdtetek el atirogatni csomoan, vagy szimplan valami gikszer a gepezetben?
Stez
arról volt szó, hogy a nickneveknek idomulnia kellene az eljövendő változásokhoz
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sírok az új neveiteken😂
Peterk - udvari bolond 😃😃😃
jobbágy#JC6
Ezt amugy direkt kezdtetek el atirogatni csomoan, vagy szimplan valami gikszer a gepezetben?

több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
Sírok az új neveiteken😂
Peterk - udvari bolond 😃😃😃
több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Nem tudtam hirtelen hova belinkelni, de ha valakinek problémája van a (vodafone) netszolgáltatással az itt tud válaszokat/megoldásokat találni:  itcafe.hu/tema/upc_magyarorszag_kft/friss.html


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
11. kerületi három szobás, 75+25 nm2-es lakás bútorozatlanul kiadó

Érdeklődni pm-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 001 — nabege2@yahoo.com
 svabhegyicsillagvizsgalo.hu/hirek/blog/az-osszes-bolygo-egyuttall-a-juniusi-hajnali-egen-evezredenkent-egyszer
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
A nehezen teljesíthető rendelői kívánság: "Ha itt van, 5 perccel előtte hívjon fel!"

Marty McFly, ezt a kört te viszed ki!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 225 — The Mathematician
 nypost.com/2022/06/15/double-decker-airplane-seats-could-make-flying-coach-hell/

elbaszottnak tűnik
Negritis
Wow ezen már csomószor gondolkoztam bkvn. Lehet én találtam ki? 😂
Hanni
twitteren már linkelték hogy régebben meg volt valósítva


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!