Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
És még ez a Menczer is vezet...
Vrij6
Az még megfordul majd

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
remélem putyin jön nácitlanítani

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Koncz Zsófia nálunk behúzta.
Tactful Cactus
Az nem is csoda, apja is jól csinálta, és a lánya is nagyon ügyes. Ott kivételesen helyén van a történet.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 814 — Слава Україні! Героям слава!
És még ez a Menczer is vezet...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 068 — Kinek mit intézett a kormánya
Donáth Ancsi Instainfluenszer-kampány kellett volna ide, nem Putyinnal riogatás.
Cubehor
Olvastam én is, bedob egy free nude képet onlyfansen, ha rá szavazol, eskü ment volna oda jópár x
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Koncz Zsófia nálunk behúzta.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Ellenzéki összefogás közül nem beszél senki csak MZP? Ultragaz …
csebi
Már réges rég kihátráltak mellőle, sőt igazából soha nem voltak ott.
Bedobták elbukni, hogy ne közülük égjen meg valaki.
Kenny
Mesterházy 2010 feeling
több mint 2 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
Donáth Ancsi Instainfluenszer-kampány kellett volna ide, nem Putyinnal riogatás.
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Nincs mese a másik oldalnak fel kell építeni full nulláról egy önálló pártot, lehetőleg minden régi levitézlett káder nélkül, új és még magukat le nem járatott arcokkal... tudom, szinte lehetetlen...de....
dande
Nem először mondom, sokaknak nem is fog tetszeni, (pláne a mostani kicsit zaklatott hangulatban) de az MSZP-vel és Gyurcsánnyal soha, de tényleg soha a büdös életben nem lehet legyőzni a Fideszt. Meg kellett volna tőlük szabadulni úgy a 2010-es évek elején, és mostanra már lehetne egy Momentum-LMP-mérsékelt Jobbik stílusú ellenzéki tömb.

De nem, 2026-ban is ez lesz.
Kampman
Hagyjuk már ezt. Komolyan Gyurcsányt kérünk számon egy olyan versenyben, ahol a fidesz kezében van minden média (pláne vidéken), korlátlan forrással rendelkeznek és kényük kedvük szerint rajzolgatják újra a választási körzeteket, ahogy éppen nekik jó?

De ja, majd a semmiből előjön egy teljesen új párt és nyer. Ahaaa.

Ki hiszi el, de komolyan?
roberto23
Szerinted miért Fletót rakja ki még mindig a Fidesz stáb minden egyes kampány idején a plakátjaira riogatni?
Kampman
csak megjegyzem az aki le akarja váltani a fityiszt és ebben egy fletó plakát akadályozza meg az meg is érdemli a sorsát

gondolod én jókedvemben szavaztam le ma Nunkovicsra ha finoman fogalmazok akkor azt mondom hogy nem tartom a legélesebb késnek a fiókban, de ő jutott nem tudok válogatni ha a vitya-féle bandát el akarom küldeni, úgyhogy befogom az orrom és oda teszem az x-et ahol én is tudom hogy büdös valami, de ez még mindig kevésbé bűzlik

ha valakit fletó még mindig zavar /az elmúlt 12 év után/ az nem akarja elküldeni a fityiszt ilyen egyszerű ez az egész
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
Ellenzéki összefogás közül nem beszél senki csak MZP? Ultragaz …
csebi
Már réges rég kihátráltak mellőle, sőt igazából soha nem voltak ott.
Bedobták elbukni, hogy ne közülük égjen meg valaki.

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
nem adnak interjút az ellenzékiek, nem csoda
Heisman
Ezért is tartanak ott ahol

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Sajnos most úgy néz ki a kutyákra behúzott x-em teljesen értéktelen lett.
Tarsi
Én örök kutyásként máshova húztam, mert van, hogy két rossz közül a kevésbé rosszat kell választani, mert pont ott tartunk majd, amit várni lehetett: a totális orosznyitás helyett még egy újabb gyurcsány kormány is szebb alternatíva, a tudatos hazaárulásnál tudniillik tényleg nincs lejjebb


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
A közvéleménykutatók nagy része amúgy mire is vette fel a pénzt? Vagy jótékonysági munkában becsültek mandátumokat?
Vannak más események is amúgy akár a tudományban akár a társadalomban amiket jelenlegi tudásunkkal nem tudunk előre megbecsülni de tippelgetésre értelmesebb helyeken nem szoktak pénzt fizetni akkor sem ha komoly számításokat hazudnak mögé..
bobi0092
meteorológia?

amúgy mindenhol fidesz győzelmet jósoltak
Negritis
Persze de a 114 -106 - 117 - 119 - 116 egy hangyafasznyit messzeáll a 133+tól.
Ilyen számok bedobását egy kocsmatársaságból is ki lehet sajtolni...

A Fidesz győzelmet megjósolni meg nem kell szakembernek lenni.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Nincs mese a másik oldalnak fel kell építeni full nulláról egy önálló pártot, lehetőleg minden régi levitézlett káder nélkül, új és még magukat le nem járatott arcokkal... tudom, szinte lehetetlen...de....
dande
Nem először mondom, sokaknak nem is fog tetszeni, (pláne a mostani kicsit zaklatott hangulatban) de az MSZP-vel és Gyurcsánnyal soha, de tényleg soha a büdös életben nem lehet legyőzni a Fideszt. Meg kellett volna tőlük szabadulni úgy a 2010-es évek elején, és mostanra már lehetne egy Momentum-LMP-mérsékelt Jobbik stílusú ellenzéki tömb.

De nem, 2026-ban is ez lesz.
Kampman
En is ezt gondoltam, de nem igy van.
Tok mindegy ki hogy indul.
3 millio ember szavaz a fideszre covid/gazdasagi valsag/orosz baballami let ellenere.
Egyszeruen a fidesz megteremtette azt amire az emberek nagy reszenek igenye van.
Pont

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
Ellenzéki összefogás közül nem beszél senki csak MZP? Ultragaz …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Hosszú távon életképes pártot a semmiből a rendszerváltás óta senki nem csinált, meglepő lenne?
r.baggio
A 2010-es évek Jobbikját én annak mondanám.
Kampman
életképes? hol?
Negritis
3 egymás utáni választáson egyre jobb eredményt értek el.
Aztán szétestek, de ők tényleg eléggé a semmiből jöttek.
több mint 2 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 208
Legtobb Jobbikos leszavazott a fideszre, mi hazankra. Ismerosi korbol is.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
nem adnak interjút az ellenzékiek, nem csoda

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Nincs mese a másik oldalnak fel kell építeni full nulláról egy önálló pártot, lehetőleg minden régi levitézlett káder nélkül, új és még magukat le nem járatott arcokkal... tudom, szinte lehetetlen...de....
dande
Nem először mondom, sokaknak nem is fog tetszeni, (pláne a mostani kicsit zaklatott hangulatban) de az MSZP-vel és Gyurcsánnyal soha, de tényleg soha a büdös életben nem lehet legyőzni a Fideszt. Meg kellett volna tőlük szabadulni úgy a 2010-es évek elején, és mostanra már lehetne egy Momentum-LMP-mérsékelt Jobbik stílusú ellenzéki tömb.

De nem, 2026-ban is ez lesz.
Kampman
Hagyjuk már ezt. Komolyan Gyurcsányt kérünk számon egy olyan versenyben, ahol a fidesz kezében van minden média (pláne vidéken), korlátlan forrással rendelkeznek és kényük kedvük szerint rajzolgatják újra a választási körzeteket, ahogy éppen nekik jó?

De ja, majd a semmiből előjön egy teljesen új párt és nyer. Ahaaa.

Ki hiszi el, de komolyan?
roberto23
Az utóbbi nem 4 év alatt lesz.
Viszont aki nem látja mekkora rákja az ellenzéknek az nézze meg mit csinalt a Fidesz.
0 program - 0 előremutató kép, a háborúig csak a Mini-Gyurcsányt tolta, mert ennyi elég volt.
Aztán bedobta MZP meg az ellenzék, hogy segítsünk a NATOnak ha kell.
Őszintén nem vagyok nagy média ember, de onnantol Vitya hátradőlt és benyomták a gépet a mi békét akarunk és megvédjük a nepunket.
Kurva jól megoldja EU fele is a kommunikációt és a saját hordák a felé is.
Én nem hittem, de kb ezzel a két mozzanattal ( meg nyilván a hatterben levő dolgokkal meg esetleges csalással ) simán nyernek.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Sajnos most úgy néz ki a kutyákra behúzott x-em teljesen értéktelen lett.
Tarsi
Szerintem egy szavazat sosem értéktelen.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
12 év uralom után romokban sok minden, de: 'először nyerjünk utána megoldjuk'
ja Brady meg visszavonul

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
Hosszú távon életképes pártot a semmiből a rendszerváltás óta senki nem csinált, meglepő lenne?
r.baggio
A 2010-es évek Jobbikját én annak mondanám.
Kampman
életképes? hol?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Hosszú távon életképes pártot a semmiből a rendszerváltás óta senki nem csinált, meglepő lenne?
r.baggio
A 2010-es évek Jobbikját én annak mondanám.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Nincs mese a másik oldalnak fel kell építeni full nulláról egy önálló pártot, lehetőleg minden régi levitézlett káder nélkül, új és még magukat le nem járatott arcokkal... tudom, szinte lehetetlen...de....
dande
Nem először mondom, sokaknak nem is fog tetszeni, (pláne a mostani kicsit zaklatott hangulatban) de az MSZP-vel és Gyurcsánnyal soha, de tényleg soha a büdös életben nem lehet legyőzni a Fideszt. Meg kellett volna tőlük szabadulni úgy a 2010-es évek elején, és mostanra már lehetne egy Momentum-LMP-mérsékelt Jobbik stílusú ellenzéki tömb.

De nem, 2026-ban is ez lesz.
Kampman
ugyanezt írtam haveréknak GYF miatt esélye nincs az ellenzéknek

amúgy tudtok olyan vidéki várost, ahol ellenzéki politikus van és elégedettek az elmúlt 2 évvel?
itt Pécsen olyan szinten lettek kiherélve, hogy kb mozgásterük nem volt és akkor még jöttek olyan kicsinyes dolgokkal, hogy nem adták vissza Péterffyék a parkolóbérletek árt, mert Vitya még nem fizetett nekik
NB2
Hiába lehet jó az ellenzéki vezetés, ha a kormány kinyír minden ilyen kezdeményezést, rákényszerítve a várost, hogy változtasson, mert büntibe marad.

Ez a szégyen, itt tartunk megint, még mindig.
És ehhez évekig asszisztált az EU.
Solymi
Mit csináljon az EU őszintén ?
Toca
Megváltoztathatta volna korábban a vétózási szabályokat meg nem kellett volna a Néppártban annyit egyezkedni Viktorral, hanem kibaszni a picsába.

Későn eszméltek, ez van.

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Nincs mese a másik oldalnak fel kell építeni full nulláról egy önálló pártot, lehetőleg minden régi levitézlett káder nélkül, új és még magukat le nem járatott arcokkal... tudom, szinte lehetetlen...de....
dande
Nem először mondom, sokaknak nem is fog tetszeni, (pláne a mostani kicsit zaklatott hangulatban) de az MSZP-vel és Gyurcsánnyal soha, de tényleg soha a büdös életben nem lehet legyőzni a Fideszt. Meg kellett volna tőlük szabadulni úgy a 2010-es évek elején, és mostanra már lehetne egy Momentum-LMP-mérsékelt Jobbik stílusú ellenzéki tömb.

De nem, 2026-ban is ez lesz.
Kampman
Leírhatod ezerszer, de az mszp és a dk nem azért megkerülhetetlen a magyar politikában, mert gyurcsány akkora karakter, hanem mert neki és a baráti körének van meg az a tőkéje és káderállománya, ami a hatalom közelében képes őket tartani

Hosszú távon életképes pártot a semmiből a rendszerváltás óta senki nem csinált, meglepő lenne?
r.baggio
így-így

criminal lawyer or criminal lawyer?