Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
 444.hu/tldr/2022/03/09/azt-hittek-piti-csalok-utan-nyomoznak-de-varatlanul-belefutottak-a-nagymesterbe

Ez nagyon durva. Azt mondták, hogy akkora ügy lesz, amekkora még nem volt áfás körökben az elmúlt 3-4 évben, de azért a T-Systems nevére nem számítottam 😀 Sejtettem, hogy nem ok nélkül akart velem két ügyvéd is egyeztetni a héten.
Gyurma Pappa
reggel óta a lehallgatási anyagon röhögök.

Kurva nagy.

mármint ezen:

"Fuzik jobbkeze, a jelenleg szintén gyanúsított Varga Gergely 2021. április 14-én a könyvelőjével telefonált, amikor egyszer csak a beszélgetést lehallgató nyomozókat kezdte szidni. Érezte, hogy szorul körülöttük a hurok, és nem is tévedett. A NAV nyomozói valóban hetek óta lehallgatták a telefonját, és kívánsága szerint a nyomozati anyagban ki is emelték a nekik szóló üzenetet. 2021. júniusban Vargára és feltételezett társaira egy országos akcióban, nyolcvan helyszínen, 250 fővel csapott le a NAV kommandója, a Merkúr bevetési csoport és a TEK. A NAV nyomozati anyagaiban nyomon követhető, hogy kezdetben egy sima áfa-csalásra szakosodott szervezetet akartak felszámolni, de ahogy haladtak előre, észlelték, hogy az ügy szálai egyre magasabbra vezetnek."

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kétszáz év után itt lenne az ideje, hogy észrevegyük, hogy a képviseleti választásos demokrácia egyetlen igazi fegyvere az, hogy négy/öt évente - ha valami "baki" történik és kivételesen picit jobb, mint az átlag akkor 8/10 évente - rotálni lehet a sztorit. Ha nem tesszük, akkor az egyetlen fegyverünkről mondunk le.
peterk2005
Én azt nem értem, hogy miért mantrázod folyamatosan ezt, miközben a rendszerváltás után csak ez a metodika történt, mindig más kormányzat, örökös rotálás, és se az egészségügy, se az oktatás, se gazdaság nem gerjesztett az emberekben (gondolom benned sem) olyan húdenagy elégedettségérzetet.Sobri Jóska
Nem is számolok azzal, hogy magömlést fog okozni egy kormányzat. Egyszerűen csak a két alternatívából ez a jobb. A rendszerváltás óta történtek is ezt igazolják. Amikor egy rezsim marad egy második ciklusra, az mindig rosszabb volt/lett, mint az első ciklusa. 2006-ban is így volt, és 2014 óta is így van.

A rotálást egyébként nem én találtam ki, hanem nálam sokkal okosabbak már legalább 100 éve. Azért van a demokratikusabb országok alaptörvényeiben is benne ugyanez. Hogy ha a választó túl hülye ahhoz, hogy felismerje a rotálás szükségességét, akkor a törvény kényszerítse ki. Mert szükség van rá, különben lejtmenet, elkezd sz*rabbul működni a rendszer.

Az önmagáért való rotálás egy baromság. Ha szar egy kormányzat, ha nem tetszik, ha zavar, akkor szavazz ellene, cseréld le, evidens. De ezt az attitűdödet, hogy cserélgetni kell, mint igazságot megfogalmazni ugyanolyan erőltetett, mintha azt mondanád, hogyha nem klappol valami a nejeddel, akkor kap egy évet, majd lecseréled.Sobri Jóska
Rossz a példád. Ha rá is bízok valamit a nejemre, akkor is folyamatos a kontroll, bármikor tudom azt mondani, hogy nem, és annak eredménye is van. Azaz kooperáció folyik. A politika nem kooperál a választóival. A választó nem, vagy csak rendkívül korlátozottan tud beleszólni abba, hogy két választás között mit csinál a politikus.

Van akinek jó volt ami 2002 és 2010 között történt, és nem akarta leváltani, van akinek jó ami 2010 és 2022 között történt és nem akarja leváltani.Neked meg egyikse jó, és leváltod mindkettőt. Oké. Szíved /eszed joga. De miért nem fogadható el az a megközelítés, hogy valakinek a) konkrétan jó az az XY ami van, vagy b) lehet szar ami van, de már egy ismert, átlátható szar, es nem kell másik szar? Ez szerintem sokkal jobban védhető és érvelhető attitűd, mint a tied, a "minden szar, cseréljünk".Sobri Jóska
Nekem tökéletesen elég lenne az is, ha azok váltanák le, akiknek nem jó ami az elmúlt időkben történt. Csak éppen - hogy tőled lopjak - a többségük agyhalott. Nem képes felismerni, hogy neki mi a jó és mi a rossz.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Sobri kérlek erősíts meg, akkor többé nem szavazol ugye a fideszre? Ha már nácikat, fasisztákat sose támogatnál

Vagy ezt elkönyveled pragmatizmusnak?

r.baggio
Illetve kérlek erősíts meg, hogy te se szavaznál sose nácikra, a homofób-törvényt megszavazó Jobbikot magába engedő Egyesült Ellenzékre.

Vagy ezt elkönyveled pragmatizmusnak?

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Sobri kérlek erősíts meg, akkor többé nem szavazol ugye a fideszre? Ha már nácikat, fasisztákat sose támogatnál

Vagy ezt elkönyveled pragmatizmusnak?
r.baggio
Az én szavazatomat a Fidesz már a homofób törvénynél elvesztette, írtam.
Még ellenzéki előválasztani is voltam.
Én már csak Orbánra szavaznék, mert ő se nem homofób, se nem náci, és kedvelem, mint ember, mint miniszterelnök. (Tudod, ízlésről vitázni felesleges.)
Külön szomorúságom, hogy pont Zuglóban nem indul kutyapárti jelölt, mert az általam rühellt baromarcú Hadházy ellen nem akartak senkit se indítani, úgyhogy izgatottan várom mi lesz április 3-án, kire szavazok, szavazok e egyáltalán.

És azt, hogy egy bank nácikat támogat elkönyvelem pragmatizmusnak. Rühellem is a bankokat rendesen még nácitámogatás nélkül is.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebben az országban a szavazók több, mint kétharmada a NER-t, vagy Gyurcsányt, vagy a Jobbikot szeretné hatalomban látni. Ezt csak úgy itt hagyom. 😊
peterk2005
Ez így nem teljesen igaz. Minden választáson vannak, akik egyszerűen csak a legesélyesebb ellenzék felé húznak. Nem azért szavaznak Ferire vagy a Jobbikra, mert őt szeretik, csak jelenleg nekik van esélyük leváltani a mostani brigádot. (Fordítva is lehet azért valaki Fidesz szavazó, hogy bárki csak Feri ne.)
Tehát oda szavaznak, de nem azért mert őket szeretnék a leginkább.
zinedine5
Márpedig de. Nem az ellenzéki szavazókról beszéltem, hanem azon belül a DK-sokról. Ők Gyurcsányt akarják. Ha egyedül lenne esélyes, egyedül is akarnák. A Jobbik szavazói meg a jobbikot.

Csak arról jutott eszembe, hogy a másik topicban Kristóf amiatt panaszkodott, hogy mennyire szar már neki, hogy kisebbségben van a véleményével, és hogy vállalhatatlan vélemények is elhangzanak. Nos, én meg egy olyan országban élek, ahol az emberek kétharmada/háromnegyede úgy gondolkodik, olyan politikust / politikát támogat(na, ha megtehetné), ami számomra vállalhatatlan. Mindjárt sírva is fakadok. 😀
peterk2005
Igazából ez összefoglalja:

 coub.com/view/2x6kbb
dugo93
Meg majd a következőt is. Meg az azután következőt is. Kétszáz év után itt lenne az ideje, hogy észrevegyük, hogy a képviseleti választásos demokrácia egyetlen igazi fegyvere az, hogy négy/öt évente - ha valami "baki" történik és kivételesen picit jobb, mint az átlag akkor 8/10 évente - rotálni lehet a sztorit. Ha nem tesszük, akkor az egyetlen fegyverünkről mondunk le.
peterk2005
A büntető szavazás az smafu?
gyurczi
Az ugyanaz. Kivéve, ha folyamatosan azt büntetjük, aki éppen _nincs_ hatalmon. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Kétszáz év után itt lenne az ideje, hogy észrevegyük, hogy a képviseleti választásos demokrácia egyetlen igazi fegyvere az, hogy négy/öt évente - ha valami "baki" történik és kivételesen picit jobb, mint az átlag akkor 8/10 évente - rotálni lehet a sztorit. Ha nem tesszük, akkor az egyetlen fegyverünkről mondunk le.
peterk2005
Én azt nem értem, hogy miért mantrázod folyamatosan ezt, miközben a rendszerváltás után csak ez a metodika történt, mindig más kormányzat, örökös rotálás, és se az egészségügy, se az oktatás, se gazdaság nem gerjesztett az emberekben (gondolom benned sem) olyan húdenagy elégedettségérzetet.

Az önmagáért való rotálás egy baromság.
Ha szar egy kormányzat, ha nem tetszik, ha zavar, akkor szavazz ellene, cseréld le, evidens.
De ezt az attitűdödet, hogy cserélgetni kell, mint igazságot megfogalmazni ugyanolyan erőltetett, mintha azt mondanád, hogyha nem klappol valami a nejeddel, akkor kap egy évet, majd lecseréled, de a következőt is, és így tovább. Vagy az, hogy logikusan levezeted, hogy miért nem jó a 16 éves autó, amit el is fogadok, hogy neked nem jó, de nekem meg igen, én nem cserélem le.
És nem arról győzködsz, hogy az autóm szar (ami akár igaz is lehet, ennyire nem értek az autókhoz), hanem arról, hogy a megtartása szar, es mindenképp pár évente cseréljek.
Szerintem ez a hülyeség.

Az a baj, hogy abból a hibás alapvetésből indulsz ki, hogy mindenki úgy érez és gondolkodik, mint te.
Pedig nem.
Van akinek jó volt ami 2002 és 2010 között történt, és nem akarta leváltani, van akinek jó ami 2010 és 2022 között történt és nem akarja leváltani.
Neked meg egyikse jó, és leváltod mindkettőt. Oké. Szíved /eszed joga.
De miért nem fogadható el az a megközelítés, hogy valakinek
a) konkrétan jó az az XY ami van, vagy
b) lehet szar ami van, de már egy ismert, átlátható szar, es nem kell másik szar?
Ez szerintem sokkal jobban védhető és érvelhető attitűd, mint a tied, a "minden szar, cseréljünk".

Nekem volt olyan barátom, aki mindig arra szavazott, aki épp kormányon volt, mert neki az volt a logikája, hogy kapjon időt kifutni magát a sztori. 94-ben az MDF-re, 98-ban a szocikra, 2002-ben a Fideszre, és így tovább.
És látod, hiába tök más logika, ugyanabban az országban éltetek, ugyanazon kormányzatok alatt, és azt az életet élitek, amit kibrusztoltatok magatoknak, nem azt, amit az aktuális kormányzat rátok oktrojál.

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Sobri kérlek erősíts meg, akkor többé nem szavazol ugye a fideszre? Ha már nácikat, fasisztákat sose támogatnál

Vagy ezt elkönyveled pragmatizmusnak?
r.baggio
Nem akarok Sobribb lenni Sobrinál, de jelen esetben ez tényleg üzletnek tűnik inkább...

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
 hvg.hu/kkv/20220309_mkb_marine_le_pen_hitel




Vrij6
Sobri kérlek erősíts meg, akkor többé nem szavazol ugye a fideszre? Ha már nácikat, fasisztákat sose támogatnál

Vagy ezt elkönyveled pragmatizmusnak?

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
 hvg.hu/kkv/20220309_mkb_marine_le_pen_hitel




"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 670 — balazs.t85@gmail.com
 g7.hu/adat/20220307/egy-nagyon-aktualis-abra-arrol-hogy-miert-van-halalra-itelve-a-rezsicsokkentes/?fbclid=IwAR2MSaQYqJPiwkm_5aURjsmWbtO4Mkj_xRCVYV9betkRJIh5HPrR4v_cTd8
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
 444.hu/tldr/2022/03/09/azt-hittek-piti-csalok-utan-nyomoznak-de-varatlanul-belefutottak-a-nagymesterbe

Ez nagyon durva. Azt mondták, hogy akkora ügy lesz, amekkora még nem volt áfás körökben az elmúlt 3-4 évben, de azért a T-Systems nevére nem számítottam 😀 Sejtettem, hogy nem ok nélkül akart velem két ügyvéd is egyeztetni a héten.
Gyurma Pappa
Volt olyan büdös nagy mutyi, főleg az IT teruleten, ahol a T-neve nem kerül elő? 😊 mert én nem nagyon emlékszem ilyenre. Az már izgalmasabb, hogy történni nem igen történik semmi ezekből a storykból.
MC12
Najó, de nem áfa csalás. A mutyi egy dolog, de áfás ügyben haszonhúzó cégként? Annak idején úgy voltak fénymásolva a munkaerőkölcsönzős ügyek, hogy a Civil meg a Pajzs A2-esben sem fért rá a céghálóra 😀


több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
 444.hu/tldr/2022/03/09/azt-hittek-piti-csalok-utan-nyomoznak-de-varatlanul-belefutottak-a-nagymesterbe

Ez nagyon durva. Azt mondták, hogy akkora ügy lesz, amekkora még nem volt áfás körökben az elmúlt 3-4 évben, de azért a T-Systems nevére nem számítottam 😀 Sejtettem, hogy nem ok nélkül akart velem két ügyvéd is egyeztetni a héten.
Gyurma Pappa
Volt olyan büdös nagy mutyi, főleg az IT teruleten, ahol a T-neve nem kerül elő? 😊 mert én nem nagyon emlékszem ilyenre. Az már izgalmasabb, hogy történni nem igen történik semmi ezekből a storykból.
MC12
amugy lenyegeben a T (Matav jogelodjet is beleszamolva) lenyegeben a 97es sulinet program ota nyomja a mutyit folyamatosan. ezen kellene elgondolkozni, hogy hiaba jon a nemet oriasceg ide, teljesen belesimul (vagy kenytelen belesimulni) a helyi korulmenyekbe.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
 444.hu/tldr/2022/03/09/azt-hittek-piti-csalok-utan-nyomoznak-de-varatlanul-belefutottak-a-nagymesterbe

Ez nagyon durva. Azt mondták, hogy akkora ügy lesz, amekkora még nem volt áfás körökben az elmúlt 3-4 évben, de azért a T-Systems nevére nem számítottam 😀 Sejtettem, hogy nem ok nélkül akart velem két ügyvéd is egyeztetni a héten.
Gyurma Pappa
Volt olyan büdös nagy mutyi, főleg az IT teruleten, ahol a T-neve nem kerül elő? 😊 mert én nem nagyon emlékszem ilyenre. Az már izgalmasabb, hogy történni nem igen történik semmi ezekből a storykból.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
 444.hu/tldr/2022/03/09/azt-hittek-piti-csalok-utan-nyomoznak-de-varatlanul-belefutottak-a-nagymesterbe

Ez nagyon durva. Azt mondták, hogy akkora ügy lesz, amekkora még nem volt áfás körökben az elmúlt 3-4 évben, de azért a T-Systems nevére nem számítottam 😀 Sejtettem, hogy nem ok nélkül akart velem két ügyvéd is egyeztetni a héten.

több mint 2 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Ebben az országban a szavazók több, mint kétharmada a NER-t, vagy Gyurcsányt, vagy a Jobbikot szeretné hatalomban látni. Ezt csak úgy itt hagyom. 😊
peterk2005
Ez így nem teljesen igaz. Minden választáson vannak, akik egyszerűen csak a legesélyesebb ellenzék felé húznak. Nem azért szavaznak Ferire vagy a Jobbikra, mert őt szeretik, csak jelenleg nekik van esélyük leváltani a mostani brigádot. (Fordítva is lehet azért valaki Fidesz szavazó, hogy bárki csak Feri ne.)
Tehát oda szavaznak, de nem azért mert őket szeretnék a leginkább.
zinedine5
Márpedig de. Nem az ellenzéki szavazókról beszéltem, hanem azon belül a DK-sokról. Ők Gyurcsányt akarják. Ha egyedül lenne esélyes, egyedül is akarnák. A Jobbik szavazói meg a jobbikot.

Csak arról jutott eszembe, hogy a másik topicban Kristóf amiatt panaszkodott, hogy mennyire szar már neki, hogy kisebbségben van a véleményével, és hogy vállalhatatlan vélemények is elhangzanak. Nos, én meg egy olyan országban élek, ahol az emberek kétharmada/háromnegyede úgy gondolkodik, olyan politikust / politikát támogat(na, ha megtehetné), ami számomra vállalhatatlan. Mindjárt sírva is fakadok. 😀
peterk2005
Igazából ez összefoglalja:

 coub.com/view/2x6kbb
dugo93
Meg majd a következőt is. Meg az azután következőt is. Kétszáz év után itt lenne az ideje, hogy észrevegyük, hogy a képviseleti választásos demokrácia egyetlen igazi fegyvere az, hogy négy/öt évente - ha valami "baki" történik és kivételesen picit jobb, mint az átlag akkor 8/10 évente - rotálni lehet a sztorit. Ha nem tesszük, akkor az egyetlen fegyverünkről mondunk le.
peterk2005
A büntető szavazás az smafu?

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
 telex.hu/valasztas-2022/2022/03/09/valasztas-2022-kozmedia-kampany-bemutatkozas-ellenzek

es akkor gondolom jonnek majd az ervek, hogy bezzeg a napkelteben is csak 18szor volt fideszes politikus | egy het alatt |

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebben az országban a szavazók több, mint kétharmada a NER-t, vagy Gyurcsányt, vagy a Jobbikot szeretné hatalomban látni. Ezt csak úgy itt hagyom. 😊
peterk2005
Ez így nem teljesen igaz. Minden választáson vannak, akik egyszerűen csak a legesélyesebb ellenzék felé húznak. Nem azért szavaznak Ferire vagy a Jobbikra, mert őt szeretik, csak jelenleg nekik van esélyük leváltani a mostani brigádot. (Fordítva is lehet azért valaki Fidesz szavazó, hogy bárki csak Feri ne.)
Tehát oda szavaznak, de nem azért mert őket szeretnék a leginkább.
zinedine5
Márpedig de. Nem az ellenzéki szavazókról beszéltem, hanem azon belül a DK-sokról. Ők Gyurcsányt akarják. Ha egyedül lenne esélyes, egyedül is akarnák. A Jobbik szavazói meg a jobbikot.

Csak arról jutott eszembe, hogy a másik topicban Kristóf amiatt panaszkodott, hogy mennyire szar már neki, hogy kisebbségben van a véleményével, és hogy vállalhatatlan vélemények is elhangzanak. Nos, én meg egy olyan országban élek, ahol az emberek kétharmada/háromnegyede úgy gondolkodik, olyan politikust / politikát támogat(na, ha megtehetné), ami számomra vállalhatatlan. Mindjárt sírva is fakadok. 😀
peterk2005
Igazából ez összefoglalja:

 coub.com/view/2x6kbb
dugo93
Meg majd a következőt is. Meg az azután következőt is. Kétszáz év után itt lenne az ideje, hogy észrevegyük, hogy a képviseleti választásos demokrácia egyetlen igazi fegyvere az, hogy négy/öt évente - ha valami "baki" történik és kivételesen picit jobb, mint az átlag akkor 8/10 évente - rotálni lehet a sztorit. Ha nem tesszük, akkor az egyetlen fegyverünkről mondunk le.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Akkor ledobom az atomot:
 coub.com/view/19mvm1

több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Ebben az országban a szavazók több, mint kétharmada a NER-t, vagy Gyurcsányt, vagy a Jobbikot szeretné hatalomban látni. Ezt csak úgy itt hagyom. 😊
peterk2005
Ez így nem teljesen igaz. Minden választáson vannak, akik egyszerűen csak a legesélyesebb ellenzék felé húznak. Nem azért szavaznak Ferire vagy a Jobbikra, mert őt szeretik, csak jelenleg nekik van esélyük leváltani a mostani brigádot. (Fordítva is lehet azért valaki Fidesz szavazó, hogy bárki csak Feri ne.)
Tehát oda szavaznak, de nem azért mert őket szeretnék a leginkább.
zinedine5
Márpedig de. Nem az ellenzéki szavazókról beszéltem, hanem azon belül a DK-sokról. Ők Gyurcsányt akarják. Ha egyedül lenne esélyes, egyedül is akarnák. A Jobbik szavazói meg a jobbikot.

Csak arról jutott eszembe, hogy a másik topicban Kristóf amiatt panaszkodott, hogy mennyire szar már neki, hogy kisebbségben van a véleményével, és hogy vállalhatatlan vélemények is elhangzanak. Nos, én meg egy olyan országban élek, ahol az emberek kétharmada/háromnegyede úgy gondolkodik, olyan politikust / politikát támogat(na, ha megtehetné), ami számomra vállalhatatlan. Mindjárt sírva is fakadok. 😀
peterk2005
Igazából ez összefoglalja:

 coub.com/view/2x6kbb

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
A Fidesz megnevezte, ki a felelős a 400 forintos euróért: a baloldal

😀😀😀😀😀😀😀

Itt kell élned, hogy elhidd.
Mikey
Annyira kemény a baloldal, hogy a tökéletes fiskális (kormány) és monetáris (jegybank) politikát is haza tudjak vágni egy mozdulattal, és tovagyűrűző hatáskent meg a koronát és a zlotyit is vittek magukkal. Vitya mekkora hero lesz, ha ezeket le tudja győzni… 😊

több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
A Fidesz megnevezte, ki a felelős a 400 forintos euróért: a baloldal

😀😀😀😀😀😀😀

Itt kell élned, hogy elhidd.
Mikey
Valami jó hányós emoji?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
A Fidesz megnevezte, ki a felelős a 400 forintos euróért: a baloldal

😀😀😀😀😀😀😀

Itt kell élned, hogy elhidd.
Mikey
Tulajdonképpen igazuk is van. Képtelenek nyolc éve leváltani Vityát, még véletlenül sem megyünk az eurozóna felé, oszt' ez lett a vége.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
A Fidesz megnevezte, ki a felelős a 400 forintos euróért: a baloldal

😀😀😀😀😀😀😀

Itt kell élned, hogy elhidd.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Nézd meg a görbét 2004-től 2010-ig és 2010-től 2017-ig. Az első időszak ortodox a második unortodox. Szerintem. Szerinted ortodox mindkettő.
1, Az első időszakban ugyanott maradt az érték, a másodikban 20 százalékot emelkedett.
2, Sehol máshol nem emelkedett uszkve 20 százaléknyit, van ahol még 10-t se, csak Unortodoxiában.
Te ezt a két nyilvánvaló különbséget a szerencsével vagy gazdasági folyamatok befolyásohatatlan törvényszerűsegeivel vagy hagyományos, ortodox gazdaságpolitikával magyarázod és teljesen elutasítod azt, hogy talán az adott években (2010 után) az unortodox megközelítés működött?
Sobri Jóska
Joska, tudom meg fogom banni, de a tenyek nem melletted allnak
Szlovakia, Romania: 2010: 150+ 2017: 190+
Lengyelorszag: 2010: 140+ 2017: 180+
Csehorszag: 2010: 130+ 2017: 160
csebi
Szerintem összekeverte a grafikonon a színeket. 😊
peterk2005
nem baj, ha valaki benézi a táblázatot, csak ne hangosan csinálja
slowmotion
rosszul látjátok a dolgot, igazából Sobri az élő példa arra hogy a szerelem valóban vak /és hülye is/
Cuchulain82
Sobri szerelmes Matolcsyba?
csebi
Ki nem?!


Sobri Jóska
hipnózis nem ér
....
és a pecc nyert, basszameg


Aki nem hiszi, annak utánajárnak