Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
 www.portfolio.hu/uzlet/20220309/elszalltak-a-magyar-uzemanyagarak-penteken-ujabb-rekord-dragulas-jon-532269
95-ös benzin : 640 Ft/liter
Gázolaj: 717 Ft/liter
Beki
A 100-as benzint pedig 540-ért tankolom, ahha.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
 www.portfolio.hu/uzlet/20220309/elszalltak-a-magyar-uzemanyagarak-penteken-ujabb-rekord-dragulas-jon-532269

95-ös benzin : 640 Ft/liter
Gázolaj: 717 Ft/liter
Ezzel együtt CSAK márciusban a benzin ára bruttó 120 forinttal, a gázolaj ára pedig 182 forinttal emelkedett eddig.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 www.portfolio.hu/uzlet/20220309/elszalltak-a-magyar-uzemanyagarak-penteken-ujabb-rekord-dragulas-jon-532269
95-ös benzin : 640 Ft/liter
Gázolaj: 717 Ft/liter
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ez megint nem egy szerencsés lekommunikálása a dolgoknak.....

 index.hu/belfold/2022/03/09/marki-zay-peter-valamelyik-ellenzeki-part-es-valoszinuleg-a-telex-allhat-a-kutatas-mogott/
dande
Az az MzP szidja a közvéleménykutatókat aki ugyanezen közvélemény-kutatók adatait lobogtatva szólította fel visszalépésre Karàcsonyt 😊 változnak az idők….
MC12
Megelőzöm Sobrit 🤩🤩🤩: P.R.A.G.M.A.T.I.K.U.S.

(Egyébként azt ő fizette, szóval azzal nem is volt baja 😂)

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Ez megint nem egy szerencsés lekommunikálása a dolgoknak.....

 index.hu/belfold/2022/03/09/marki-zay-peter-valamelyik-ellenzeki-part-es-valoszinuleg-a-telex-allhat-a-kutatas-mogott/
dande
Az az MzP szidja a közvéleménykutatókat aki ugyanezen közvélemény-kutatók adatait lobogtatva szólította fel visszalépésre Karàcsonyt 😊 változnak az idők….

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valaki tudja, miért kígyóznak a sorok a benzinkutaknál? Gondolom az áratoppal és/vagy a háborúval van összefüggésben, de egyik híroldalon sem találtam semmit erről.
(esetleg valami lokális FB baromság terjed itt Baranyában?)
dancogo
Győrben az egyik Shell kútnál tankoltam tegnap. A kb. 10 töltő pontból 8 zárva volt, egy ponton volt benzin, a másikon dízel. Shell powert nem is lehetett tankolni. Nem tudom mennyire általános, lehet, hogy pont ez a kút éppen kifogyott. Ha viszont általános taktika (vagy tényleg nincs a nagykerekben), akkor lehet ebből sorbanállás is még.

Szerk. közben olvasom, hogy a 24.hu-s cikk is említi a győri Shell kutat. Akkor nem csak pillanatnyi készlethiányról lehet szó.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
vhsboxer 102
A 27 év alatt nem láttam ilyet ,mintha nem lenne holnap ,nincs erre felkészülve egy társaság logisztikája sem..
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez megint nem egy szerencsés lekommunikálása a dolgoknak.....

 index.hu/belfold/2022/03/09/marki-zay-peter-valamelyik-ellenzeki-part-es-valoszinuleg-a-telex-allhat-a-kutatas-mogott/
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Valaki tudja, miért kígyóznak a sorok a benzinkutaknál? Gondolom az áratoppal és/vagy a háborúval van összefüggésben, de egyik híroldalon sem találtam semmit erről.
(esetleg valami lokális FB baromság terjed itt Baranyában?)
dancogo
 24.hu/fn/gazdasag/2022/03/08/arstop-uzemanyag-keszlethiany-hosszu-hetvege/
Beki
fasza lesz
dancogo
Ja, és emlékeim szerint erre a hétvégére van bejelentve a MÁV sztrájk is, a kettő kombinálva finom lesz.

több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 960 — Big Penix Energy
Valaki tudja, miért kígyóznak a sorok a benzinkutaknál? Gondolom az áratoppal és/vagy a háborúval van összefüggésben, de egyik híroldalon sem találtam semmit erről.
(esetleg valami lokális FB baromság terjed itt Baranyában?)
dancogo
 24.hu/fn/gazdasag/2022/03/08/arstop-uzemanyag-keszlethiany-hosszu-hetvege/
Beki
fasza lesz

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
na az lesz majd a kemény, amikor az autókból a benzint próbálják majd meg leszívni a tolvajok
slowmotion
ismét olajozott lesz a biznisz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
na az lesz majd a kemény, amikor az autókból a benzint próbálják majd meg leszívni a tolvajok
slowmotion
csak ne nejlon táskában mint Earl

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Kinek, mit intézett a kormánya....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
na az lesz majd a kemény, amikor az autókból a benzint próbálják majd meg leszívni a tolvajok
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 960 — Big Penix Energy
Valaki tudja, miért kígyóznak a sorok a benzinkutaknál? Gondolom az áratoppal és/vagy a háborúval van összefüggésben, de egyik híroldalon sem találtam semmit erről.
(esetleg valami lokális FB baromság terjed itt Baranyában?)
dancogo
 www.portfolio.hu/uzlet/20220309/baljos-elorejelzes-lehet-hogy-ket-honap-mulva-nem-lesz-benzin-a-magyar-kutakon-532121#

YoungZeeZee
Hiánycikk lesz valami a hatósági ár miatt? Hmmm...ki hitte volna.
#legalábbkormányoznitudnak
gordon
Es ha nincs benzin akkor aruszallitas sincs.
YoungZeeZee
Ezt a cikket megtaláltam, de ezek a körülmények hetek óta sejthetők. Tegnap még simán tudtam tankolni, amúgy forgalmas időszakban, ma meg minden kútnál legalább 5, de inkább 10 autó várakozott, ezt furcsállom

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Valaki tudja, miért kígyóznak a sorok a benzinkutaknál? Gondolom az áratoppal és/vagy a háborúval van összefüggésben, de egyik híroldalon sem találtam semmit erről.
(esetleg valami lokális FB baromság terjed itt Baranyában?)
dancogo
 24.hu/fn/gazdasag/2022/03/08/arstop-uzemanyag-keszlethiany-hosszu-hetvege/
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Valaki tudja, miért kígyóznak a sorok a benzinkutaknál? Gondolom az áratoppal és/vagy a háborúval van összefüggésben, de egyik híroldalon sem találtam semmit erről.
(esetleg valami lokális FB baromság terjed itt Baranyában?)
dancogo
 www.portfolio.hu/uzlet/20220309/baljos-elorejelzes-lehet-hogy-ket-honap-mulva-nem-lesz-benzin-a-magyar-kutakon-532121#

YoungZeeZee
Nálunk tavaly nyitott egy kis önkiszolgáló kút a város szélén, egy ideig bírta, ma már reggel “technikai okok” miatt zárva volt. El is mentem gyorsan a Shell-hez, nekik már csak 95-os volt, épp akkor jött a kamion, úgy tűnt nagy örömükre, és hozta a dízelt
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
ez így kemény😊
 www.origo.hu/itthon/20220309-fidesz-baloldal-dk-varga-zoltan.html?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=origo

Fidesz: Ha a baloldalon múlna, már brutális háborús infláció lenne
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 977
Valaki tudja, miért kígyóznak a sorok a benzinkutaknál? Gondolom az áratoppal és/vagy a háborúval van összefüggésben, de egyik híroldalon sem találtam semmit erről.
(esetleg valami lokális FB baromság terjed itt Baranyában?)
dancogo
 www.portfolio.hu/uzlet/20220309/baljos-elorejelzes-lehet-hogy-ket-honap-mulva-nem-lesz-benzin-a-magyar-kutakon-532121#

YoungZeeZee
Hiánycikk lesz valami a hatósági ár miatt? Hmmm...ki hitte volna.
#legalábbkormányoznitudnak
gordon
Es ha nincs benzin akkor aruszallitas sincs.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Valaki tudja, miért kígyóznak a sorok a benzinkutaknál? Gondolom az áratoppal és/vagy a háborúval van összefüggésben, de egyik híroldalon sem találtam semmit erről.
(esetleg valami lokális FB baromság terjed itt Baranyában?)
dancogo
most hol tartunk normál árban? 600 forint? gondolj bele, ha a 480-at eltörlik, azért egy 50 literes verdánál ez 6000 forint plusz! szerintem mindenki tölti fel a készleteit 😊
több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Valaki tudja, miért kígyóznak a sorok a benzinkutaknál? Gondolom az áratoppal és/vagy a háborúval van összefüggésben, de egyik híroldalon sem találtam semmit erről.
(esetleg valami lokális FB baromság terjed itt Baranyában?)
dancogo
 www.portfolio.hu/uzlet/20220309/baljos-elorejelzes-lehet-hogy-ket-honap-mulva-nem-lesz-benzin-a-magyar-kutakon-532121#

YoungZeeZee
Hiánycikk lesz valami a hatósági ár miatt? Hmmm...ki hitte volna.
#legalábbkormányoznitudnak
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 977
Valaki tudja, miért kígyóznak a sorok a benzinkutaknál? Gondolom az áratoppal és/vagy a háborúval van összefüggésben, de egyik híroldalon sem találtam semmit erről.
(esetleg valami lokális FB baromság terjed itt Baranyában?)
dancogo
 www.portfolio.hu/uzlet/20220309/baljos-elorejelzes-lehet-hogy-ket-honap-mulva-nem-lesz-benzin-a-magyar-kutakon-532121#

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 hvg.hu/elet/20220309_noi_egyenjogusag_ferfiak_kozteve

Kuuurva messze vagyunk a nyugattol sajnos...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 960 — Big Penix Energy
Valaki tudja, miért kígyóznak a sorok a benzinkutaknál? Gondolom az áratoppal és/vagy a háborúval van összefüggésben, de egyik híroldalon sem találtam semmit erről.
(esetleg valami lokális FB baromság terjed itt Baranyában?)

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 558
 444.hu/tldr/2022/03/09/azt-hittek-piti-csalok-utan-nyomoznak-de-varatlanul-belefutottak-a-nagymesterbe

Ez nagyon durva. Azt mondták, hogy akkora ügy lesz, amekkora még nem volt áfás körökben az elmúlt 3-4 évben, de azért a T-Systems nevére nem számítottam 😀 Sejtettem, hogy nem ok nélkül akart velem két ügyvéd is egyeztetni a héten.
Gyurma Pappa
reggel óta a lehallgatási anyagon röhögök.

Kurva nagy.

mármint ezen:

"Fuzik jobbkeze, a jelenleg szintén gyanúsított Varga Gergely 2021. április 14-én a könyvelőjével telefonált, amikor egyszer csak a beszélgetést lehallgató nyomozókat kezdte szidni. Érezte, hogy szorul körülöttük a hurok, és nem is tévedett. A NAV nyomozói valóban hetek óta lehallgatták a telefonját, és kívánsága szerint a nyomozati anyagban ki is emelték a nekik szóló üzenetet. 2021. júniusban Vargára és feltételezett társaira egy országos akcióban, nyolcvan helyszínen, 250 fővel csapott le a NAV kommandója, a Merkúr bevetési csoport és a TEK. A NAV nyomozati anyagaiban nyomon követhető, hogy kezdetben egy sima áfa-csalásra szakosodott szervezetet akartak felszámolni, de ahogy haladtak előre, észlelték, hogy az ügy szálai egyre magasabbra vezetnek."
Amadeus
ez az a figura aki már az egyetemen is legendás volt arról, hogy mindenféle roma / hátrányos hallgatóknak járó ösztöndíjat begyűjtött szőke kék szemű létére. aztán jött az, amikor ügyészként szexet kért női vádlottaktól azért, hogy ejtse a vádat velük szemben. ritka egy fasz. erre kijön a sittről - ahol tuti alaposan megdolgozták mint ex-ügyészt - és folytatja ahol abbahagyta.

choose life