Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
 telex.hu/direkt36/2022/03/04/kiszivargott-iratok-mutatjak-hogyan-diktalnak-orbanek-mti-hirugynokseg
Amadeus
varom az NMHH kozlemenyet, sztem hasonlo lesz, mint a Mediatanacse vagy meg is buntetik a hirt lehozo ujsagokat.
csebi
Koltay is felhúzta a bohócsapkát
Amadeus
pedig mikor golyataborban egyutt ittunk akkor jofejnek tunt (es kesobb a vizsgakon is). raadasul a szomoru az egeszben, hogy a mediajoghoz nagyon komolyan ert. dehat szvsz lehuzza ezt a negy evet es ha uresedik egy AB szek akkor meg fogja azt kapni sztem. OVn nem fog mulni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
azért jó tudni hogy nem okoz neked problémát egy olyan ember seggét fényesre nyalni akit elvtelen hazudozónak tartasz
Cuchulain82
Pont ez a pragmatikus rugalmasság, ez a haszonelvűség az, ami imponál Orbánban.
De erről már sokszor írtam sokat.
Ahogy az elvek anakronisztikus haszontalanságáról a politikában is.
De van, aki 16 éves kora után is tud azon picsogni, hogy a kedvence "elárulja" a focicsapatát, és több pénzért eligazol, így azt is meg tudom érteni, ha valaki a politikában elveket keres. Végülis miért ne? A bölcsek kövét meg a Szent Grált is évszázadokig keresték.
Sobri Jóska
Nem vagyunk egyformák, nekem nem tud imponálni egy szar ember.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
 telex.hu/direkt36/2022/03/04/kiszivargott-iratok-mutatjak-hogyan-diktalnak-orbanek-mti-hirugynokseg
Amadeus
Imádom hogy a SUBJECT-be írja bele: szia, a cím és lead ez legyen, kérlek

😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
 telex.hu/direkt36/2022/03/04/kiszivargott-iratok-mutatjak-hogyan-diktalnak-orbanek-mti-hirugynokseg
Amadeus
varom az NMHH kozlemenyet, sztem hasonlo lesz, mint a Mediatanacse vagy meg is buntetik a hirt lehozo ujsagokat.
csebi
Koltay is felhúzta a bohócsapkát

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
 telex.hu/direkt36/2022/03/04/kiszivargott-iratok-mutatjak-hogyan-diktalnak-orbanek-mti-hirugynokseg
Amadeus
varom az NMHH kozlemenyet, sztem hasonlo lesz, mint a Mediatanacse vagy meg is buntetik a hirt lehozo ujsagokat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
 telex.hu/direkt36/2022/03/04/kiszivargott-iratok-mutatjak-hogyan-diktalnak-orbanek-mti-hirugynokseg
Amadeus
Meglepetés! Ja nem...
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
 telex.hu/direkt36/2022/03/04/kiszivargott-iratok-mutatjak-hogyan-diktalnak-orbanek-mti-hirugynokseg

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
Borzasztó számok jöhettek ki a belső méréseknél, hogy így a fokozatosság elve nélkül csütörtökön bejelentik, hogy hétfőtől nincs covid.
Valahol azt olvastam, hogy a megkérdezettek 70%-a szerint hiba volt oroszországhoz dörgölőzni.
Érdekes lesz ez még.
gordon
Szerintem is nyilvánvaló, hogy ez az “atombomba”. Felesleges Varga Judit és Szíjártó (nem létező) videókat várni. Ha ezzel nem tud élni az ellenzék, felesleges bármire várni.
vpi
Nincs VJ videó? Minek élek 😫
Gyurma Pappa
Én amúgy is csak hangfelvételről tudtam 😕

Nagy a baj, ha ez az ellenzéki atombomba(az ellenzék szempontjàból). Volt másfél nap amikor megroppanthatták volna a Fidesz mindent leuraló, magabiztosságát - mivel nem volt neki. Szerintem az a másfél-két nap volt a kegyelmi pillanat, ahol ügyes kommunikációval komoly, nagyon komoly gondot okozhattak volna.

Ez elmúlt. MzP, - és kifejezetten MzP hibájának tartom ezt most - balfasz volt, hibázott, kiforgathatókat mondott, ki is forgatták. Feltűnt, hogy az ellenzéknek nincs három szóban megfogalmazható üzenete a háború kapcsán? Annyi hogy Orbán. Akit ha olyat tesz, akkor támogat MzP, de egyébént egyszemélyben felelős a háború kirobbanásáért, és a kárpátaljaiakon segíteni kell-de egyébként 200an jelentkeznek be egy házba választáskor hogy a Fideszre szavazzanak stb. stb. Ilyen széttartó kommunikációval nem lehet eredményesnek lenni krízis esetén ez akkor alapvetés mint a kétszer kettő. Dönteni kellett volna, hogy most háború van és legyen béke meg nemzeti egység idehaza és MzP leáll a kampánnyal, hogy a határra menjen adományt pakolni vagy minden nap tömegtüntetni kellene valahol és Putyin pinccsije. Ehelyett kizárólag a saját tábornak szóló egybites Orbánozas megy, semmi táboron túlnyúló. Ez azt is jelentheti, hogy a táborral is bajban vannak - minden közvélemény-kutató azt mutatta ki, hogy az ellenzéki szavazók passzivalódtak az elmúlt 1-2 hónapban - és azért megy a harc, hogy őket el tudják vinni az urnáig teljes létszámban, nemhogy a választást eldöntő aktív bizonytalanokat.

Beszéltem tegnap pár vidéki kampányban aktív barátommal, már az izgalommal nyoma sem volt, nem úgy mint múlt hét csütörtök-pénteken, akkor nagyon be voltak szarva. A Fideszben kész az üzenet, kész a narratíva már bombázzàk is a célcsoportokat, az helyi ellenzék meg le van fagyva mert nem kaptak egyértelmű utasítást, hogy akkor most hogyan kell kampányolni ilyen helyzetben? Egyszerűen nincsenek rá felkészítve, es amire a Fidesznek van erőforrása es kapacitása - 2 nap alatt a komplett 106 oevk-nak egységes kommunikációs csomag és tréning- az az ellenzéknek nincs. És ez elképesztő hátrány.
MC12
Nem, hogy sikerülne erősödnie az ellenzéknek, MZP vállalhatatlan kampányolásával gyakorlatilag lábon lőtték saját magukat.
Egyre több, eddig fixen ellenzéki szavazónak számító ismerősömtől hallom vissza ugyan azt amit én is érzek, hogy köszönöm szépen de MZP-ből és a mögötte álló Gyurcsány vezette DK-ból, MSZP-ből én nem kérek.
És innentől kezdve gyakorlatilag nem maradt alternatíva.
Tarsi
nembaj, majd a bizonytalanok meg a kiabrandult fideszek megnyerik MZPnek koszonhetoen (vagy nem).

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 035
Borzasztó számok jöhettek ki a belső méréseknél, hogy így a fokozatosság elve nélkül csütörtökön bejelentik, hogy hétfőtől nincs covid.
Valahol azt olvastam, hogy a megkérdezettek 70%-a szerint hiba volt oroszországhoz dörgölőzni.
Érdekes lesz ez még.
gordon
Szerintem is nyilvánvaló, hogy ez az “atombomba”. Felesleges Varga Judit és Szíjártó (nem létező) videókat várni. Ha ezzel nem tud élni az ellenzék, felesleges bármire várni.
vpi
Nincs VJ videó? Minek élek 😫
Gyurma Pappa
Én amúgy is csak hangfelvételről tudtam 😕

Nagy a baj, ha ez az ellenzéki atombomba(az ellenzék szempontjàból). Volt másfél nap amikor megroppanthatták volna a Fidesz mindent leuraló, magabiztosságát - mivel nem volt neki. Szerintem az a másfél-két nap volt a kegyelmi pillanat, ahol ügyes kommunikációval komoly, nagyon komoly gondot okozhattak volna.

Ez elmúlt. MzP, - és kifejezetten MzP hibájának tartom ezt most - balfasz volt, hibázott, kiforgathatókat mondott, ki is forgatták. Feltűnt, hogy az ellenzéknek nincs három szóban megfogalmazható üzenete a háború kapcsán? Annyi hogy Orbán. Akit ha olyat tesz, akkor támogat MzP, de egyébént egyszemélyben felelős a háború kirobbanásáért, és a kárpátaljaiakon segíteni kell-de egyébként 200an jelentkeznek be egy házba választáskor hogy a Fideszre szavazzanak stb. stb. Ilyen széttartó kommunikációval nem lehet eredményesnek lenni krízis esetén ez akkor alapvetés mint a kétszer kettő. Dönteni kellett volna, hogy most háború van és legyen béke meg nemzeti egység idehaza és MzP leáll a kampánnyal, hogy a határra menjen adományt pakolni vagy minden nap tömegtüntetni kellene valahol és Putyin pinccsije. Ehelyett kizárólag a saját tábornak szóló egybites Orbánozas megy, semmi táboron túlnyúló. Ez azt is jelentheti, hogy a táborral is bajban vannak - minden közvélemény-kutató azt mutatta ki, hogy az ellenzéki szavazók passzivalódtak az elmúlt 1-2 hónapban - és azért megy a harc, hogy őket el tudják vinni az urnáig teljes létszámban, nemhogy a választást eldöntő aktív bizonytalanokat.

Beszéltem tegnap pár vidéki kampányban aktív barátommal, már az izgalommal nyoma sem volt, nem úgy mint múlt hét csütörtök-pénteken, akkor nagyon be voltak szarva. A Fideszben kész az üzenet, kész a narratíva már bombázzàk is a célcsoportokat, az helyi ellenzék meg le van fagyva mert nem kaptak egyértelmű utasítást, hogy akkor most hogyan kell kampányolni ilyen helyzetben? Egyszerűen nincsenek rá felkészítve, es amire a Fidesznek van erőforrása es kapacitása - 2 nap alatt a komplett 106 oevk-nak egységes kommunikációs csomag és tréning- az az ellenzéknek nincs. És ez elképesztő hátrány.
MC12
Nem, hogy sikerülne erősödnie az ellenzéknek, MZP vállalhatatlan kampányolásával gyakorlatilag lábon lőtték saját magukat.
Egyre több, eddig fixen ellenzéki szavazónak számító ismerősömtől hallom vissza ugyan azt amit én is érzek, hogy köszönöm szépen de MZP-ből és a mögötte álló Gyurcsány vezette DK-ból, MSZP-ből én nem kérek.
És innentől kezdve gyakorlatilag nem maradt alternatíva.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
“És most, március 3-án, Kovács Zoltán a Gulyás Gergelynek feltett kérdésünk közben átvette a szót a kormányinfón a minisztertől, számokat kezdett el felolvasni, hogy Vlagyimir Putyin az elmúlt három évben 75 ország vezetőjével tárgyalt 550 alkalommal, ebből 145-ször az EU vezetőivel, és mindössze egyszer Orbán Viktorral. Majd elégedetten közölte:
„Az önök narratívájában teljesen nyilvánvaló, hogy megpróbálják oroszbarátsággal vádolni a magyar kormányt, de ezek a számok meg magukért beszélnek.” “

Én kérek elnézést!
Jól benéztük.
Toca
Tegnap beszélgettem két jóbarátommal arról, hogy minek kellene ahhoz történnie, hogy 1 hét alatt ne lehetne az ellenkezőjét beadni. Arra jutottunk, hogy eljutottunk oda, hogy gyakorlatilag bármi kiderülhetne a rendszerről, még ha keresztet égetnének arra is kitalálnának valami narratívát, hogy ők sosem voltak keresztények és ahogy MC is írta jelenleg tényleg teljesen töketlen az ellenzék.

Szerintem maga az ellenzéki sajtó több szavazót tud behúzni néhány véleménycikkel (minimális mennyiségről beszélünk) mint az ellenzék kiállása vagy üzenetei. És ahogy halad és jelen vannak jelenleg, ez sima 2/3-ad lesz megint.

Cserébe amikor április eleje után véget ér a kánaán, mert szerintem örökké benzinárstop sem tud lenni, jönni fog az infláció, EUR/HUF arány végett konkrétan már most drágult 1-2 dolog amit én láttam (elektronikai eszköz), akkor rá lehet majd fogni újra Brüsszelre: 1) nem ad pénzt 2) szankcionáltak (ld. Sberbanknak is az EU a felelőse, szigorúan nélkülünk(!) )

szerk: Közben látom meg is jött az interjú a Kossuth rádióból...
bobi0092
jaja sikerult ezt mondani:

„Én nem tudom önnek megmondani, mi a jóistent csinál Brüsszel”

azok utan, hogy Brusszel ( a Bizottsag) 2001 ota eloszor javasolja, hogy alkalmazzak az atmeneti vedelemrol szolo Iranyelvet az Ukrajnabol menekulo szemelyekre. errol amugy nem nagyon latok hirt sem itthon, de csak lehet elvesztem a hirozonben.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
 telex.hu/belfold/2022/03/03/a-reggeli-becsengetesre-tele-volt-a-gyori-tornaterem-menekultekkel

jol van azert, nem valtozott meg minden 2015 ota. nem a menekultek ellen vannak, csak hat ne a kozelukben legyenek mar, jo szulok ezek ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
“És most, március 3-án, Kovács Zoltán a Gulyás Gergelynek feltett kérdésünk közben átvette a szót a kormányinfón a minisztertől, számokat kezdett el felolvasni, hogy Vlagyimir Putyin az elmúlt három évben 75 ország vezetőjével tárgyalt 550 alkalommal, ebből 145-ször az EU vezetőivel, és mindössze egyszer Orbán Viktorral. Majd elégedetten közölte:
„Az önök narratívájában teljesen nyilvánvaló, hogy megpróbálják oroszbarátsággal vádolni a magyar kormányt, de ezek a számok meg magukért beszélnek.” “

Én kérek elnézést!
Jól benéztük.
Toca
Tegnap beszélgettem két jóbarátommal arról, hogy minek kellene ahhoz történnie, hogy 1 hét alatt ne lehetne az ellenkezőjét beadni. Arra jutottunk, hogy eljutottunk oda, hogy gyakorlatilag bármi kiderülhetne a rendszerről, még ha keresztet égetnének arra is kitalálnának valami narratívát, hogy ők sosem voltak keresztények és ahogy MC is írta jelenleg tényleg teljesen töketlen az ellenzék.

Szerintem maga az ellenzéki sajtó több szavazót tud behúzni néhány véleménycikkel (minimális mennyiségről beszélünk) mint az ellenzék kiállása vagy üzenetei. És ahogy halad és jelen vannak jelenleg, ez sima 2/3-ad lesz megint.

Cserébe amikor április eleje után véget ér a kánaán, mert szerintem örökké benzinárstop sem tud lenni, jönni fog az infláció, EUR/HUF arány végett konkrétan már most drágult 1-2 dolog amit én láttam (elektronikai eszköz), akkor rá lehet majd fogni újra Brüsszelre: 1) nem ad pénzt 2) szankcionáltak (ld. Sberbanknak is az EU a felelőse, szigorúan nélkülünk(!) )

szerk: Közben látom meg is jött az interjú a Kossuth rádióból...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Nagy a baj, ha ez az ellenzéki atombomba(az ellenzék szempontjàból). Volt másfél nap amikor megroppanthatták volna a Fidesz mindent leuraló, magabiztosságát - mivel nem volt neki. Szerintem az a másfél-két nap volt a kegyelmi pillanat, ahol ügyes kommunikációval komoly, nagyon komoly gondot o
MC12
Ja persze. Én elfogadtam már az ellenzék vereségét. Az én viselkedésemen semmit nem változtat, de tisztában vagyok vele, hogy még négy évig nagy valószínűséggel Fidesz lesz. Nem lesz kétharmad (ahhoz valami óriási passzivitás kellene a városokban), de nem fog tudni nyerni az ellenzék.

több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 685 — balazs.t85@gmail.com
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
“És most, március 3-án, Kovács Zoltán a Gulyás Gergelynek feltett kérdésünk közben átvette a szót a kormányinfón a minisztertől, számokat kezdett el felolvasni, hogy Vlagyimir Putyin az elmúlt három évben 75 ország vezetőjével tárgyalt 550 alkalommal, ebből 145-ször az EU vezetőivel, és mindössze egyszer Orbán Viktorral. Majd elégedetten közölte:
„Az önök narratívájában teljesen nyilvánvaló, hogy megpróbálják oroszbarátsággal vádolni a magyar kormányt, de ezek a számok meg magukért beszélnek.” “

Én kérek elnézést!
Jól benéztük.
Toca
foleg h netto hazugsag is
2019. oktober 30., es 2022. februar 1.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
“És most, március 3-án, Kovács Zoltán a Gulyás Gergelynek feltett kérdésünk közben átvette a szót a kormányinfón a minisztertől, számokat kezdett el felolvasni, hogy Vlagyimir Putyin az elmúlt három évben 75 ország vezetőjével tárgyalt 550 alkalommal, ebből 145-ször az EU vezetőivel, és mindössze egyszer Orbán Viktorral. Majd elégedetten közölte:
„Az önök narratívájában teljesen nyilvánvaló, hogy megpróbálják oroszbarátsággal vádolni a magyar kormányt, de ezek a számok meg magukért beszélnek.” “

Én kérek elnézést!
Jól benéztük.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 870
Borzasztó számok jöhettek ki a belső méréseknél, hogy így a fokozatosság elve nélkül csütörtökön bejelentik, hogy hétfőtől nincs covid.
Valahol azt olvastam, hogy a megkérdezettek 70%-a szerint hiba volt oroszországhoz dörgölőzni.
Érdekes lesz ez még.
gordon
Szerintem is nyilvánvaló, hogy ez az “atombomba”. Felesleges Varga Judit és Szíjártó (nem létező) videókat várni. Ha ezzel nem tud élni az ellenzék, felesleges bármire várni.
vpi
Nincs VJ videó? Minek élek 😫
Gyurma Pappa
Én amúgy is csak hangfelvételről tudtam 😕

Nagy a baj, ha ez az ellenzéki atombomba(az ellenzék szempontjàból). Volt másfél nap amikor megroppanthatták volna a Fidesz mindent leuraló, magabiztosságát - mivel nem volt neki. Szerintem az a másfél-két nap volt a kegyelmi pillanat, ahol ügyes kommunikációval komoly, nagyon komoly gondot okozhattak volna.

Ez elmúlt. MzP, - és kifejezetten MzP hibájának tartom ezt most - balfasz volt, hibázott, kiforgathatókat mondott, ki is forgatták. Feltűnt, hogy az ellenzéknek nincs három szóban megfogalmazható üzenete a háború kapcsán? Annyi hogy Orbán. Akit ha olyat tesz, akkor támogat MzP, de egyébént egyszemélyben felelős a háború kirobbanásáért, és a kárpátaljaiakon segíteni kell-de egyébként 200an jelentkeznek be egy házba választáskor hogy a Fideszre szavazzanak stb. stb. Ilyen széttartó kommunikációval nem lehet eredményesnek lenni krízis esetén ez akkor alapvetés mint a kétszer kettő. Dönteni kellett volna, hogy most háború van és legyen béke meg nemzeti egység idehaza és MzP leáll a kampánnyal, hogy a határra menjen adományt pakolni vagy minden nap tömegtüntetni kellene valahol és Putyin pinccsije. Ehelyett kizárólag a saját tábornak szóló egybites Orbánozas megy, semmi táboron túlnyúló. Ez azt is jelentheti, hogy a táborral is bajban vannak - minden közvélemény-kutató azt mutatta ki, hogy az ellenzéki szavazók passzivalódtak az elmúlt 1-2 hónapban - és azért megy a harc, hogy őket el tudják vinni az urnáig teljes létszámban, nemhogy a választást eldöntő aktív bizonytalanokat.

Beszéltem tegnap pár vidéki kampányban aktív barátommal, már az izgalommal nyoma sem volt, nem úgy mint múlt hét csütörtök-pénteken, akkor nagyon be voltak szarva. A Fideszben kész az üzenet, kész a narratíva már bombázzàk is a célcsoportokat, az helyi ellenzék meg le van fagyva mert nem kaptak egyértelmű utasítást, hogy akkor most hogyan kell kampányolni ilyen helyzetben? Egyszerűen nincsenek rá felkészítve, es amire a Fidesznek van erőforrása es kapacitása - 2 nap alatt a komplett 106 oevk-nak egységes kommunikációs csomag és tréning- az az ellenzéknek nincs. És ez elképesztő hátrány.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Borzasztó számok jöhettek ki a belső méréseknél, hogy így a fokozatosság elve nélkül csütörtökön bejelentik, hogy hétfőtől nincs covid.
Valahol azt olvastam, hogy a megkérdezettek 70%-a szerint hiba volt oroszországhoz dörgölőzni.
Érdekes lesz ez még.
gordon
Szerintem is nyilvánvaló, hogy ez az “atombomba”. Felesleges Varga Judit és Szíjártó (nem létező) videókat várni. Ha ezzel nem tud élni az ellenzék, felesleges bármire várni.
vpi
Nincs VJ videó? Minek élek 😫
Gyurma Pappa
Bayer show - Vendég: Varga Judit (2021-04-11) - HÍR TV

A vér ettől is fel tud pezsdülni 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Borzasztó számok jöhettek ki a belső méréseknél, hogy így a fokozatosság elve nélkül csütörtökön bejelentik, hogy hétfőtől nincs covid.
Valahol azt olvastam, hogy a megkérdezettek 70%-a szerint hiba volt oroszországhoz dörgölőzni.
Érdekes lesz ez még.
gordon
Szerintem is nyilvánvaló, hogy ez az “atombomba”. Felesleges Varga Judit és Szíjártó (nem létező) videókat várni. Ha ezzel nem tud élni az ellenzék, felesleges bármire várni.
vpi
Nincs VJ videó? Minek élek 😫

több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
azért jó tudni hogy nem okoz neked problémát egy olyan ember seggét fényesre nyalni akit elvtelen hazudozónak tartasz
Cuchulain82
Pont ez a pragmatikus rugalmasság, ez a haszonelvűség az, ami imponál Orbánban.
De erről már sokszor írtam sokat.
Ahogy az elvek anakronisztikus haszontalanságáról a politikában is.
De van, aki 16 éves kora után is tud azon picsogni, hogy a kedvence "elárulja" a focicsapatát, és több pénzért eligazol, így azt is meg tudom érteni, ha valaki a politikában elveket keres. Végülis miért ne? A bölcsek kövét meg a Szent Grált is évszázadokig keresték.
Sobri Jóska
Ha pragmatikusan nézzük, akkor mindketten csak szurkoltok. Ültök a nézőtéren, és drukkoltok egyik csapatnak, mert szimpi. Te a haszonelvűeknek, Cuchulain a hűségeseknek. Ebben hol van a bölcsek kövének keresése?
peterk2005
Ott, hogy a politikában az utilitarizmus létezik, képviselik politikusok, a hűség meg nem létezik, nem képviselik politikusok.
Sobri Jóska
azért az megvan hogy te és a hozzád hasonlók akik el se vártok semmit egy politikustól és örömmel tapsoltok amikor a szátokba húgyoznak és azt mondják eső miatt történhet meg az hogy a politikusok többsége nem is próbál valamilyen minimális erkölcsi normának megfelelni, hiszen a sok birka megválasztja anélkül is /jelezem ez most nem a fityiszre és vityára van kihegyezve mert ilyen emberek mindkét oldalon vannak/
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Borzasztó számok jöhettek ki a belső méréseknél, hogy így a fokozatosság elve nélkül csütörtökön bejelentik, hogy hétfőtől nincs covid.
Valahol azt olvastam, hogy a megkérdezettek 70%-a szerint hiba volt oroszországhoz dörgölőzni.
Érdekes lesz ez még.
gordon
Szerintem is nyilvánvaló, hogy ez az “atombomba”. Felesleges Varga Judit és Szíjártó (nem létező) videókat várni. Ha ezzel nem tud élni az ellenzék, felesleges bármire várni.
több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Borzasztó számok jöhettek ki a belső méréseknél, hogy így a fokozatosság elve nélkül csütörtökön bejelentik, hogy hétfőtől nincs covid.
Valahol azt olvastam, hogy a megkérdezettek 70%-a szerint hiba volt oroszországhoz dörgölőzni.
Érdekes lesz ez még.
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
De ha bármikor bármiről bármit képes vagy hazudni, akkor mi a tévedésed deffiníciója?
Sobri Jóska
A magyar értelmező szótár szerint a tévedés(lerövidítve): valóság félreismerése. Az, hogy tévedés előtt, közben, után a tévedést elkövető ember folyamatosan hazudozik, nem befolyásolja a tévedés megtörténtét. Őszintén remélem, hogy ezt azért képes vagy felfogni. Ha nem, inkább ne válaszolj.

Szerkesztette: ender1112
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Értettem én, csak ha az elvek a politikában annyira anakronisztikusan haszontalanok, akkor magyarázd meg, hogy mit csinál most éppen valahol Kijevben egy volt színész? Haszonelven, utilitarista módon hont véd?
peterk2005
Előre menekül.
Nem azért lett elnök, hogy az oroszokkal háborúzzon, vagy bárki mással, pénzt keresni vágott a kampányába, de ha már így alakult, hogy elnök lett, és rászakadt a szituáció, akkor jó színészhez méltóan felismerte a lehetőséget, hogy mikor áll a siker kapujában, és mikor garantált a vastaps.
És most eszerint jár el módfelett pragmatikusan és haszonelvűen. Nem hülye ember.
Sobri Jóska
Tehát pragmatikusan hősi halált hal, hogy megtapsolják a színészi teljesítményét? 😀
Ahelyett, hogy elfogadja a nyugatiak ajánlatát és kimegy, kap egy királyi ellátást valahol és még politikust is játszhat alakítva egy emigráns kormányt valahol?
Tényleg pragmatikusan hangzik. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Aki képes elvtelenül hazudozni annál a tévedés alapvetően értelmezhetetlen.
Sobri Jóska
Már hogy lenne értelmezhetlen a tévedés? Benézte pl kisgömböc a háborút? Igen, ezt pontosan tudja ő is. Aztán, hogy másoknak erről hazudozik, és azok elhiszik e, az már egy más kérdés.
ender1112
De ha bármikor bármiről bármit képes vagy hazudni, akkor mi a tévedésed deffiníciója?