Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Azért az kemény, hogy csak a kisker áron fogják ezt a pénzt, vagyis sem az adótartalom, sem a nagykereskedelmi ár nem változik.
Vajon hány benzinkút mondja majd azt, hogy köszönöm, de bezárok egy időre?
Közben a dollár 318...kemény világ

Közben Hernádi Zs két napja eladott 200 millió Ft-ért Hol részvényt...ma 4,4%-ot zuhant...200 millió nem nagy pénz az ő szintükön, de mindenképp érdekes
Klaci79
nem az az érdekes, hogy éppen az árbefagyasztás előtt adott túl a részvényeken (nyilván mondjuk elmondták a kispajtások neki, hogy be fogják fagyasztani az árakat, ő meg nem hülye ahhoz, hogy ne tudja összerakni, hogy ez mit jelent az árfolyam szempontjából), hanem hogy mikor fogja őket visszavásárolni, és mennyit fog rajta.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Mindenesetre akk én azért megvárom a kővetkező tankolással a hétfőt, nem láttam a héten olyan kutat ahol nem 500 fölött volt a benya ára.
empty taxi
Én OMW-nél tankolok általában, főként 14-16 kerületben mert ott lakom/arra járok leginkább, de itt szinte minenhol 495 volt a benzin
kapitnono
én két hete Sümegen, de nem hiszem, hogy mondjuk az Osztyapenkónál olcsóbb lenne, autópálya mellett ritkán az. Sümegen meg 507 volt a 95-ös.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 929 — Csodabogár
én ma tankoltam Evo Plus dízel 561-ért. YOLO MFers. Tele a Passat kombit.

Szerkesztette: petey

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Mindenesetre akk én azért megvárom a kővetkező tankolással a hétfőt, nem láttam a héten olyan kutat ahol nem 500 fölött volt a benya ára.
empty taxi
Én OMW-nél tankolok általában, főként 14-16 kerületben mert ott lakom/arra járok leginkább, de itt szinte minenhol 495 volt a benzin


több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Azért az kemény, hogy csak a kisker áron fogják ezt a pénzt, vagyis sem az adótartalom, sem a nagykereskedelmi ár nem változik.
Vajon hány benzinkút mondja majd azt, hogy köszönöm, de bezárok egy időre?
Közben a dollár 318...kemény világ

Közben Hernádi Zs két napja eladott 200 millió Ft-ért Hol részvényt...ma 4,4%-ot zuhant...200 millió nem nagy pénz az ő szintükön, de mindenképp érdekes

Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
mi meg a faszért mentünk túrázni két hete, jövő hét végén is simán belefért volna (mondjuk 45 liter benzin @507 Ft6/l, az azért még nem az a földhöz vágós tétel)
slowmotion
Ezen gondolkoztam egyébként én is. Függ persze attól, hogy ki mennyit autózik, de egy átlagos autós nem ezen fogja megspórolni a karácsonyi ajándékra a pénzt... Számolok mondjuk havi kettő tankolással - én kb. ennyit megyek covid óta, időnként még ennyit sem - amivel spórolok tankolásonként mondjuk 1500-1700 forintot. Az havi 3-3.5 ezer. Biztos, hogy valakinek ez is pénz, de annak nem hiszem, hogy a tankolás jelenti a problémát, mert az valószínűleg nem tankol.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
"Önök azt hazudják, hogy nincs szabad sajtó, ehhez képest itt vannak. Önökkel én nem állok szóba."
😀
Lecsó
ez most éppen ki volt?
slowmotion
 www.youtube.com/embed/8OljkgYUqQI
Vrij6
az lemaradt a videó végén hogy ne csak iratkozz fel a csatornára és támogasd a telexet hanem hogy szavazz a fideszre
elvégre nélkülük mi lenne?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
"Önök azt hazudják, hogy nincs szabad sajtó, ehhez képest itt vannak. Önökkel én nem állok szóba."
😀
Lecsó
ez most éppen ki volt?
slowmotion

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 454
"Önök azt hazudják, hogy nincs szabad sajtó, ehhez képest itt vannak. Önökkel én nem állok szóba."
😀
Lecsó
ez most éppen ki volt?
slowmotion
Bármelyik
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
"Önök azt hazudják, hogy nincs szabad sajtó, ehhez képest itt vannak. Önökkel én nem állok szóba."
😀
Lecsó
ez most éppen ki volt?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
"Önök azt hazudják, hogy nincs szabad sajtó, ehhez képest itt vannak. Önökkel én nem állok szóba."
😀
Lecsó
hazugokkal en sem szoktam.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
"Önök azt hazudják, hogy nincs szabad sajtó, ehhez képest itt vannak. Önökkel én nem állok szóba."
😀
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Mindenesetre akk én azért megvárom a kővetkező tankolással a hétfőt, nem láttam a héten olyan kutat ahol nem 500 fölött volt a benya ára.
empty taxi
mi meg a faszért mentünk túrázni két hete, jövő hét végén is simán belefért volna (mondjuk 45 liter benzin @507 Ft6/l, az azért még nem az a földhöz vágós tétel)
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 011 — nabege2@yahoo.com
Most vegyetek MOL részvényt 😊
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Mindenesetre akk én azért megvárom a kővetkező tankolással a hétfőt, nem láttam a héten olyan kutat ahol nem 500 fölött volt a benya ára.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ez az üzemanyag ár befagyasztás, szerintem nagyon gáz.

Miért pont ennek akarják szabályozni az árát? Amikor alapvetően ennek van egy világpiaci ára, meg az árfolyam, aztán persze finomítói, meg kereskedői marginok stb.
Miért nem az adótartalmát csökkentik?
Ki fogja ennek a terhét vállalni? Az állam vagy a vállalatok?
Én kezdtem reménykedni, hogy kevesebb autó lesz és ritkábban használják embereket, mert még is csak drága a benzin. De így hol a motiváció, hogy kevesebbet autózz?
Ez egy nagyon populista dolog, úgy látszik az ingyen parkolás már nem elég népszerű intézkedés.
A szegényebbek vélhetően amúgy is tömegközlekednek, így rajtuk nem segít. Miért nem olyan termék árát szabályozzák, amit ők is fogyasztanak? (értem én, hogy a benzin ára utána beépül a kenyér árába is).
GiantsMLBhunter
Választások jönnek, beindul az osztogatás. Ezzel együtt kell élni, ez nem csak Abszurdisztánban van így, mindenütt hasonlóan osztogatnak. Ne keress benne logikát, mert nincs. Vedd úgy, hogy most kapod meg azt a pénzt, amit korábban, másért, jogosan már meg kellett volna kapjál (mondjuk covid bérkiegészítő / helyettesítő támogatás), és ne befolyásoljon a döntésedben. Ez a legpraktikusabb hozzáállás szerintem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
Hát ez az üzemanyag ár befagyasztás, szerintem nagyon gáz.

Miért pont ennek akarják szabályozni az árát? Amikor alapvetően ennek van egy világpiaci ára, meg az árfolyam, aztán persze finomítói, meg kereskedői marginok stb.
Miért nem az adótartalmát csökkentik?
Ki fogja ennek a terhét vállalni? Az állam vagy a vállalatok?
Én kezdtem reménykedni, hogy kevesebb autó lesz és ritkábban használják embereket, mert még is csak drága a benzin. De így hol a motiváció, hogy kevesebbet autózz?
Ez egy nagyon populista dolog, úgy látszik az ingyen parkolás már nem elég népszerű intézkedés.
A szegényebbek vélhetően amúgy is tömegközlekednek, így rajtuk nem segít. Miért nem olyan termék árát szabályozzák, amit ők is fogyasztanak? (értem én, hogy a benzin ára utána beépül a kenyér árába is).
GiantsMLBhunter
ugyanazért amiért a rezsi árfagyasztás is megtörtént
szavazat maximalizálás
Negritis
plusz elvileg az inflaciot is visszaszorithatja.
csebi
nem tudom, az államháztartási hiányra is ugyanúgy hatással lesz
meglátjuk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Hát ez az üzemanyag ár befagyasztás, szerintem nagyon gáz.

Miért pont ennek akarják szabályozni az árát? Amikor alapvetően ennek van egy világpiaci ára, meg az árfolyam, aztán persze finomítói, meg kereskedői marginok stb.
Miért nem az adótartalmát csökkentik?
Ki fogja ennek a terhét vállalni? Az állam vagy a vállalatok?
Én kezdtem reménykedni, hogy kevesebb autó lesz és ritkábban használják embereket, mert még is csak drága a benzin. De így hol a motiváció, hogy kevesebbet autózz?
Ez egy nagyon populista dolog, úgy látszik az ingyen parkolás már nem elég népszerű intézkedés.
A szegényebbek vélhetően amúgy is tömegközlekednek, így rajtuk nem segít. Miért nem olyan termék árát szabályozzák, amit ők is fogyasztanak? (értem én, hogy a benzin ára utána beépül a kenyér árába is).
GiantsMLBhunter
ugyanazért amiért a rezsi árfagyasztás is megtörtént
szavazat maximalizálás
Negritis
plusz elvileg az inflaciot is visszaszorithatja.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
Hát ez az üzemanyag ár befagyasztás, szerintem nagyon gáz.

Miért pont ennek akarják szabályozni az árát? Amikor alapvetően ennek van egy világpiaci ára, meg az árfolyam, aztán persze finomítói, meg kereskedői marginok stb.
Miért nem az adótartalmát csökkentik?
Ki fogja ennek a terhét vállalni? Az állam vagy a vállalatok?
Én kezdtem reménykedni, hogy kevesebb autó lesz és ritkábban használják embereket, mert még is csak drága a benzin. De így hol a motiváció, hogy kevesebbet autózz?
Ez egy nagyon populista dolog, úgy látszik az ingyen parkolás már nem elég népszerű intézkedés.
A szegényebbek vélhetően amúgy is tömegközlekednek, így rajtuk nem segít. Miért nem olyan termék árát szabályozzák, amit ők is fogyasztanak? (értem én, hogy a benzin ára utána beépül a kenyér árába is).
GiantsMLBhunter
ugyanazért amiért a rezsi árfagyasztás is megtörtént
szavazat maximalizálás

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Hát ez az üzemanyag ár befagyasztás, szerintem nagyon gáz.

Miért pont ennek akarják szabályozni az árát? Amikor alapvetően ennek van egy világpiaci ára, meg az árfolyam, aztán persze finomítói, meg kereskedői marginok stb.
Miért nem az adótartalmát csökkentik?
Ki fogja ennek a terhét vállalni? Az állam vagy a vállalatok?
Én kezdtem reménykedni, hogy kevesebb autó lesz és ritkábban használják embereket, mert még is csak drága a benzin. De így hol a motiváció, hogy kevesebbet autózz?
Ez egy nagyon populista dolog, úgy látszik az ingyen parkolás már nem elég népszerű intézkedés.
A szegényebbek vélhetően amúgy is tömegközlekednek, így rajtuk nem segít. Miért nem olyan termék árát szabályozzák, amit ők is fogyasztanak? (értem én, hogy a benzin ára utána beépül a kenyér árába is).
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Hat igen egy magyar diplomata a majaval is szolgálja hazáját (by Martonyi)

 telex.hu/kulfold/2021/11/09/egy-rossz-parkolasbol-diplomaciai-botranyt-hozott-ossze-egy-moldav-rendor-es-a-magyar-nagykovet
csebi
Ha jók a rémképeim - a külügy és köztem a liezon mindössze pár hónapos volt - azért volt néhány nagykövetség, ahova lasszóval kellett fogni az embereket annyira nem akart senki menni 😊 a moldovai volt az egyik. Mert ugye a karrier diplomatáknak zsákutca, a politikai kinvezetteknek meg finoman szólva nem szexi Chisinau. Aztán hogy keleten isznak a nagykövetek, az meg tényleg munkaköri kötelesség Fehéréroszországtól Ukrajnán át bármelyik Isztánig, Legalábbis bármelyikkel találkoztam, egy májátültetés simán rájuk fért volna 😊 A kedvencem az volt, hogy ezek egymást közt cserélődtek. Az ukrán ment oroszországba, a fehérorosz ment üzbegisztánba de valahogy egyik se ment Svájcba 😀
MC12
Kisinyovot szeretik az oroszosok a külügyben, villámgyorsan Erdélyben vagy onnan kocsival plusz a moldáv borok nagyon jók, mindemelké rohadt olcsó ország, lehet bőven félretenni a külszolgálat alatt.
empty taxi
Hát akkor ez a legenda is megdőlt 😮
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Hat igen egy magyar diplomata a majaval is szolgálja hazáját (by Martonyi)

 telex.hu/kulfold/2021/11/09/egy-rossz-parkolasbol-diplomaciai-botranyt-hozott-ossze-egy-moldav-rendor-es-a-magyar-nagykovet
csebi
Ha jók a rémképeim - a külügy és köztem a liezon mindössze pár hónapos volt - azért volt néhány nagykövetség, ahova lasszóval kellett fogni az embereket annyira nem akart senki menni 😊 a moldovai volt az egyik. Mert ugye a karrier diplomatáknak zsákutca, a politikai kinvezetteknek meg finoman szólva nem szexi Chisinau. Aztán hogy keleten isznak a nagykövetek, az meg tényleg munkaköri kötelesség Fehéréroszországtól Ukrajnán át bármelyik Isztánig, Legalábbis bármelyikkel találkoztam, egy májátültetés simán rájuk fért volna 😊 A kedvencem az volt, hogy ezek egymást közt cserélődtek. Az ukrán ment oroszországba, a fehérorosz ment üzbegisztánba de valahogy egyik se ment Svájcba 😀
MC12
Kisinyovot szeretik az oroszosok a külügyben, villámgyorsan Erdélyben vagy onnan kocsival plusz a moldáv borok nagyon jók, mindemelké rohadt olcsó ország, lehet bőven félretenni a külszolgálat alatt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 media1.hu/2021/11/10/az-index-politika-rovatahoz-igazolt-a-magyar-nemzet-es-a-pestisracok-volt-munkatarsa/
Negritis
Az index utóbbi pár hetes működése egyértelműen jelezte már, hogy szó nincs arról, hogy ők egyfajta "független kormánypárti" portál maradnak. Be lettek állítva ők is rendesen a sorba, és úgy tűnik az állományt is ennek megfelelően "erősítik".


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
 media1.hu/2021/11/10/az-index-politika-rovatahoz-igazolt-a-magyar-nemzet-es-a-pestisracok-volt-munkatarsa/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
 24.hu/fn/gazdasag/2021/11/10/pekseg-pekaru-liszt-dragulas-aremelkedes-inflacio-januar/
Vajon választáskor be lesz ígérve a kenyérár csökkentése a fidesztől? 😊