Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
azért itt a sok keresztény mostanában elég nagyot megy:

 444.hu/2021/06/08/bayer-zsolt-megkerne-a-papat-hogy-ne-is-jojjon-ide-ha-nem-akar-talalkozni-orbannal-es-aderrel
csebi
Annyit hozzá tennék, hogy - némi képzavar - a pápa is egyszerre akar nemi életet élni és szűznek maradni. Ha elfogadta hogy itt van a világkongresszus akkor találkoznia kell az államfővel meg a regnáló miniszeterelnökkel (és teszem hozzá a főpolgármesterrel is illene) Egy ilyen alkalom nem a személynek hanem a pozíciónak szól.
Szóval az úgy nem nem frankó, hogy rendezzük meg, öljünk bele egy valag lóvét - és a Szentatya mondott áment arra, hogy hol legyen, nem más - aztán amikor itt a rendezvény baszik eljátszani a protokoll figurát, ami a dolga.
Nekem jó, ha nem fog kezet Orbánnal de akkor ne kelljen az adófizetők pénze se a vallási bulijukra. Vagy kelljen a zsé de akkor tegye mindenki a dolgát.
MC12
Nem automatikus, hogy a pápa elmegy az éppen esedékes eucharisztikus dzsemborira. Csak márciusban jelentette be (szóban), hogy jön Bp-re. (A járvány miatt eleve bizonytalan volt az egész rendezvény, a világtalálkozó eredetileg tavaly ősszel lett volna.)
Gulyás Gergely erre közölte, hogy a pápa találkozik Áderrel és Orbánnal is. Tehát: nem a pápa vagy a Vatikán közölte, hanem Gulyás. Pedig a pápa programja akkor válik véglegessé és hivatalossá, ha azt írásban is közzéteszik a Vatikán honlapján. Élek a gyanúval, hogy Gulyás (a kormány) kissé elébe szaladt az eseményeknek.
Nem baj, a pápa helyett legfeljebb majd Gulyás találkozik Áderrel és Orbánnal. Bizonyára ritkán látják egymást. Így legalább nem kell kínos menekültügyi kérdésekről beszélgetniük.
nagylaza
Nem mondom, hogy nem így történt. De mint a történettől teljesen független személy, nekem akkor is visszás, hogy kifizetek helyetted egy rohadt drága rendezvényt ami neked kell, a te x évente megrendezett dzsemborid, aztán amikor itt az esemény, a főnök finnyázik, hogy kivel is fog kezet. Tetszett volna akkor finnyázni amikor jóváhagyta, hogy itt legyen, akkor is Orbánnak hívtak a pm-et.
De oké, ha meg nem automatikus hogy eljön, és rühelli Orbánt meg az egész sleppet, akkor minek jön? Simán mondhatta volna, hogy nem jön és elküldi valamelyik fő fejest maga helyett. De ez az “eljövök de nem fogok kezet” ez gáz. Trumppal, Erdogannal, Putyinnal, az iráni külügyminiszterrel, vagy egy random dél-amerikai korrupt fél-bűnöző populista elnökkel mennyivel jobb kezet fogni mint Orbánnal? Legalább meglenne neki az illiberális négyesfogat 😊 (Bolsonaro kene még ide...)
MC12
A kérdés nem úgy merül fel, hogy miért nem szeretne kezet fogni Orbánnal, ha közben meg Putyint pl. hajlandó volt fogadni. A pápa szereplései mögött - aligha árulok el újdonságot - többféle megfontolás húzódhat. Lehet, hogy csak egy szimpla vallási, liturgikus eseményen vesz részt; lehet, hogy az adott ország keresztényeinek érdekében akar eljárni, amikor egy kétes hírű politikussal találkozik; lehet, hogy vallásközi konfliktust próbál kezelni. Vagy: éppen azzal nyilvánítja ki a véleményét, hogy nem fotózkodik valakivel.
Megbízható információk hiányában nem lehet tudni, milyen kavarás megy a budapesti látogatás körül. Korábban még azt is hallottam, egyáltalán nem biztos, hogy a tavaly lefújt kongresszus után idén eljön Budapestre. Túl közel vannak ugyanis a parlamenti választások, a Vatikánban figyelnek erre. Ez is egy lehetséges szempont.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
azért itt a sok keresztény mostanában elég nagyot megy:

 444.hu/2021/06/08/bayer-zsolt-megkerne-a-papat-hogy-ne-is-jojjon-ide-ha-nem-akar-talalkozni-orbannal-es-aderrel
csebi
Annyit hozzá tennék, hogy - némi képzavar - a pápa is egyszerre akar nemi életet élni és szűznek maradni. Ha elfogadta hogy itt van a világkongresszus akkor találkoznia kell az államfővel meg a regnáló miniszeterelnökkel (és teszem hozzá a főpolgármesterrel is illene) Egy ilyen alkalom nem a személynek hanem a pozíciónak szól.
Szóval az úgy nem nem frankó, hogy rendezzük meg, öljünk bele egy valag lóvét - és a Szentatya mondott áment arra, hogy hol legyen, nem más - aztán amikor itt a rendezvény baszik eljátszani a protokoll figurát, ami a dolga.
Nekem jó, ha nem fog kezet Orbánnal de akkor ne kelljen az adófizetők pénze se a vallási bulijukra. Vagy kelljen a zsé de akkor tegye mindenki a dolgát.
MC12
Nem automatikus, hogy a pápa elmegy az éppen esedékes eucharisztikus dzsemborira. Csak márciusban jelentette be (szóban), hogy jön Bp-re. (A járvány miatt eleve bizonytalan volt az egész rendezvény, a világtalálkozó eredetileg tavaly ősszel lett volna.)
Gulyás Gergely erre közölte, hogy a pápa találkozik Áderrel és Orbánnal is. Tehát: nem a pápa vagy a Vatikán közölte, hanem Gulyás. Pedig a pápa programja akkor válik véglegessé és hivatalossá, ha azt írásban is közzéteszik a Vatikán honlapján. Élek a gyanúval, hogy Gulyás (a kormány) kissé elébe szaladt az eseményeknek.
Nem baj, a pápa helyett legfeljebb majd Gulyás találkozik Áderrel és Orbánnal. Bizonyára ritkán látják egymást. Így legalább nem kell kínos menekültügyi kérdésekről beszélgetniük.
nagylaza
Nem mondom, hogy nem így történt. De mint a történettől teljesen független személy, nekem akkor is visszás, hogy kifizetek helyetted egy rohadt drága rendezvényt ami neked kell, a te x évente megrendezett dzsemborid, aztán amikor itt az esemény, a főnök finnyázik, hogy kivel is fog kezet. Tetszett volna akkor finnyázni amikor jóváhagyta, hogy itt legyen, akkor is Orbánnak hívtak a pm-et.
De oké, ha meg nem automatikus hogy eljön, és rühelli Orbánt meg az egész sleppet, akkor minek jön? Simán mondhatta volna, hogy nem jön és elküldi valamelyik fő fejest maga helyett. De ez az “eljövök de nem fogok kezet” ez gáz. Trumppal, Erdogannal, Putyinnal, az iráni külügyminiszterrel, vagy egy random dél-amerikai korrupt fél-bűnöző populista elnökkel mennyivel jobb kezet fogni mint Orbánnal? Legalább meglenne neki az illiberális négyesfogat 😊 (Bolsonaro kene még ide...)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nesze, ezeket vesszük a nyakunkba 😆🙄

 index.hu/kulfold/2021/06/08/fudan-egyetem-gyilkossag-kinai-kommunista-part-parttitkar-sanghaj/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 454
A pápa gyurcsány kottájából játszik, és a soros /zsidók/ finanszírozza.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
azért itt a sok keresztény mostanában elég nagyot megy:

 444.hu/2021/06/08/bayer-zsolt-megkerne-a-papat-hogy-ne-is-jojjon-ide-ha-nem-akar-talalkozni-orbannal-es-aderrel
csebi
Annyit hozzá tennék, hogy - némi képzavar - a pápa is egyszerre akar nemi életet élni és szűznek maradni. Ha elfogadta hogy itt van a világkongresszus akkor találkoznia kell az államfővel meg a regnáló miniszeterelnökkel (és teszem hozzá a főpolgármesterrel is illene) Egy ilyen alkalom nem a személynek hanem a pozíciónak szól.
Szóval az úgy nem nem frankó, hogy rendezzük meg, öljünk bele egy valag lóvét - és a Szentatya mondott áment arra, hogy hol legyen, nem más - aztán amikor itt a rendezvény baszik eljátszani a protokoll figurát, ami a dolga.
Nekem jó, ha nem fog kezet Orbánnal de akkor ne kelljen az adófizetők pénze se a vallási bulijukra. Vagy kelljen a zsé de akkor tegye mindenki a dolgát.
MC12
Nem automatikus, hogy a pápa elmegy az éppen esedékes eucharisztikus dzsemborira. Csak márciusban jelentette be (szóban), hogy jön Bp-re. (A járvány miatt eleve bizonytalan volt az egész rendezvény, a világtalálkozó eredetileg tavaly ősszel lett volna.)
Gulyás Gergely erre közölte, hogy a pápa találkozik Áderrel és Orbánnal is. Tehát: nem a pápa vagy a Vatikán közölte, hanem Gulyás. Pedig a pápa programja akkor válik véglegessé és hivatalossá, ha azt írásban is közzéteszik a Vatikán honlapján. Élek a gyanúval, hogy Gulyás (a kormány) kissé elébe szaladt az eseményeknek.
Nem baj, a pápa helyett legfeljebb majd Gulyás találkozik Áderrel és Orbánnal. Bizonyára ritkán látják egymást. Így legalább nem kell kínos menekültügyi kérdésekről beszélgetniük.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 454
Egy olyan országban amikor egy ateista családban rendes kommunista nevelésben részesült felnőtt fiúért, /korabeli ügynöki jelentés/ aki református lesz ha már kell vlm kínkeservesen, de ezért az akárkiért még a Bazilikában imádkoznak is.
Lehet ez még egy pápának is követhetetlen.
Szégyen és gyalázat ez a bolsi tempó.
😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
azért itt a sok keresztény mostanában elég nagyot megy:

 444.hu/2021/06/08/bayer-zsolt-megkerne-a-papat-hogy-ne-is-jojjon-ide-ha-nem-akar-talalkozni-orbannal-es-aderrel
csebi
Annyit hozzá tennék, hogy - némi képzavar - a pápa is egyszerre akar nemi életet élni és szűznek maradni. Ha elfogadta hogy itt van a világkongresszus akkor találkoznia kell az államfővel meg a regnáló miniszeterelnökkel (és teszem hozzá a főpolgármesterrel is illene) Egy ilyen alkalom nem a személynek hanem a pozíciónak szól.
Szóval az úgy nem nem frankó, hogy rendezzük meg, öljünk bele egy valag lóvét - és a Szentatya mondott áment arra, hogy hol legyen, nem más - aztán amikor itt a rendezvény baszik eljátszani a protokoll figurát, ami a dolga.
Nekem jó, ha nem fog kezet Orbánnal de akkor ne kelljen az adófizetők pénze se a vallási bulijukra. Vagy kelljen a zsé de akkor tegye mindenki a dolgát.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 377 — #NoStress
Marci emberére akadt kommunikációban.
Az Ascher-beszélgetés után ez is kurva jó lett:
 youtu.be/uM5rnPLCYMA
Sobri Jóska
Megnéztem: számomra csalódás volt. Nem Gulyás Marci, hanem G. Fodor miatt. Rossz véleményem van róla, de bármennyire is ellenszenves, elismerem a tudását és a szellemi képességeit. Ebből nagyon keveset mutatott, szint alatt szerepelt. A vége bátor önkritika akart lenni, helyette szánalmas produkcióvá vált ("szürke pulóver"). Ugyanez a korábbi "tudományos tevékenységével", amit szerinte ki lehet dobni a kukába.
Gyenge volt, na.
nagylaza
Mást láttunk, máshova helyeztük a fókuszt.
Én se csíptem G.Fodort, de az tetszett, hogy megértette a politika természetét, működését, beleállt az állításaiba, nem hagyta magára erőltetni a balos(ellenzéki) narratívát, se azt, hogy a korábbi gondolatait ráerőltessék, a valóságról beszélt -reálisan, jól- Marci idealisztikus, kontinuitáskereső megközelítései helyett, kommunikációban sem "csicskult be", felvette a kesztyűt.
Kb. mint a Márki-Zay interjú, ami után az eredetileg nem kedvelt riportalany kedvelhetővé vált számomra.

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 454
Már leférgezte ő a francit anno, mikor ment a migráncs hype
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Te uramisten, már ilyen mélységeknél járunk kampányügyileg



Éljen a polgári Magyarország!
r.baggio
385 forint? Ki a fene ad 385 forintot ezért? Én azt hittem ez ilyen 99 forintos lap. 385 forintból rengeteg jobb dolgot lehet venni úgyhogy semmiképpen ne ezt vegyük 😊

Teszem hozzá, a Hihetetlen magazinnak van kísértetiesen hasonló címoldala grafikusan szóval lehet egy stáb. A tartalom se sokban különbözik.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
azért itt a sok keresztény mostanában elég nagyot megy:

 444.hu/2021/06/08/bayer-zsolt-megkerne-a-papat-hogy-ne-is-jojjon-ide-ha-nem-akar-talalkozni-orbannal-es-aderrel

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Te uramisten, már ilyen mélységeknél járunk kampányügyile

Éljen a polgári Magyarország!
r.baggio
Engem az basz föl, hogy a gyerekek hallgatják a kocsiban youtube-on a kerekmesét vagy valami gyerekzenét, erre belebassza max hangerőn a Karácsony 99%-ban Gyurcsány műremeket, és még csak el se lehet nyomni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Te uramisten, már ilyen mélységeknél járunk kampányügyileg



Éljen a polgári Magyarország!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Azért mert nő akkor telibe hányhat, vagy rád szarhat? Egy emancipunci meg is sértődik ha nem kap egy akkorát amekkora jár ezért egy férfinak. Egy kisbetűsnek.
ozibozi
Mondom: nem tudjuk, mi történt.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Marci emberére akadt kommunikációban.
Az Ascher-beszélgetés után ez is kurva jó lett:
 youtu.be/uM5rnPLCYMA
Sobri Jóska
Megnéztem: számomra csalódás volt. Nem Gulyás Marci, hanem G. Fodor miatt. Rossz véleményem van róla, de bármennyire is ellenszenves, elismerem a tudását és a szellemi képességeit. Ebből nagyon keveset mutatott, szint alatt szerepelt. A vége bátor önkritika akart lenni, helyette szánalmas produkcióvá vált ("szürke pulóver"). Ugyanez a korábbi "tudományos tevékenységével", amit szerinte ki lehet dobni a kukába.
Gyenge volt, na.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 454
Azért mert nő akkor telibe hányhat, vagy rád szarhat? Egy emancipunci meg is sértődik ha nem kap egy akkorát amekkora jár ezért egy férfinak. Egy kisbetűsnek.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
az agresszív Gyurcsány:

 www.origo.hu/itthon/20210608-gyurcsanyek-aktivistaja-megtaposta-a-hir-tv.html
NB2
Bármit gondolok is a Hír TV-ről, nőt pláne nem kéne megtaposni. Nekem az a furcsa, hogy az esetről nincs felvétel. Az operatőr mit csinált közben?
Nem ártana tudni, mi történt pontosan:
 www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=134715608729999&id=107710671430493
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/belfold/2021/06/08/junius-15-tol-mar-felmondhatnak-az-egeszsegugyi-dolgozok


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
TCs nem a Fidesz és Kubatov embere?
Most olvasom, hogy lekapcsolták a zsaruk.
NB2
Belefolyt állítólag ő is a Borkai-ügybe, lehet emiatt vették le róla a kezüket.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 001 — nabege2@yahoo.com
TCs nem a Fidesz és Kubatov embere?
Most olvasom, hogy lekapcsolták a zsaruk.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 454
Ritka egy Sötét kis lotyó.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 001 — nabege2@yahoo.com
az agresszív Gyurcsány:

 www.origo.hu/itthon/20210608-gyurcsanyek-aktivistaja-megtaposta-a-hir-tv.html
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 454
Az pedig hogy sok érdek van csak jó a lopás szempontjából, mert akinek nem jut elég azonnal feldörzsöli a másikat, így azért jóval nehezebb szét lopni az országot.
ozibozi
Azt hittem ezt mar a palyazatokkal megtanultuk mikor 4-bol 3 ceg tularaz a kimarado is csak nem akkora mertekkel aztan o kapja es alvallalkozokent bedolgozik neki a tobbi... Ugyan az a penz el fog tunni max majd tobb cegen/szemelyen keresztul de, hogy se te se en nem latjuk ennek a hasznat az biztos 😊
rokaur
Én látom majd, szerintem... 😉
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Az en joslatom az, hogy most vagy a kovetkezo valasztason nyer az ellenzek, azonban ebben nem lesz koszonet nekik politikai szempontbol.

Az elmult 10 evben a kritikus vagyontomeg es a szuk keresztmetszet strategiai agazatok atkerultek fidesz kozeli gazdasagi korokhoz, az egyetemi alapitvanyoktol es az oktatastol kezdve az aramellatasig, mezogazdasagig stb.

Ezen felul a legfontosabb intezmenyi reformokat "sarkalatos torveny" vedi, puszta tobbsegi kormanyra jutassal nem fognak tudni mit kezdeni ezekkel.

A mozgaster tehat apro lesz, par feel-good dolgot tudnak majd megvaltoztatni nagy media hype kozepette, de valos reformokat nem fognak tudni atvinni, az embereknek a toke ki lesz, meglatjak, hogy sok tekintetben rosszabbak lesznek a dolgok, hiszen a kritikus vagyonon a fidesz ul es nem lesz erdeke segiteni a kormanyt, igy akar mar egy ciklus utan is visszaterhet a jobboldal, ha sikerul Orbant nyugdijba kuldeniuk. Aztan megint johet egy kis valtogazdasag, hol ez, hol az, amig a kovetkezo eros ember fel nem tunik 😊
undisputedly
Azt gondolom továbbra is, hogy ez a helyzet MOST tűnik lehetetlennek. Egy nyugatos fordulat, amerikai "demokráciaexport", EU ügyészség stb.

Más lesz ám a helyzet, ha nem lesz végtelen a pénzcsap, és nem lehet olcsón asszonyt venni.

több mint 2 éve
rokaur 864
Az pedig hogy sok érdek van csak jó a lopás szempontjából, mert akinek nem jut elég azonnal feldörzsöli a másikat, így azért jóval nehezebb szét lopni az országot.
ozibozi
Azt hittem ezt mar a palyazatokkal megtanultuk mikor 4-bol 3 ceg tularaz a kimarado is csak nem akkora mertekkel aztan o kapja es alvallalkozokent bedolgozik neki a tobbi... Ugyan az a penz el fog tunni max majd tobb cegen/szemelyen keresztul de, hogy se te se en nem latjuk ennek a hasznat az biztos 😊

Szerkesztette: rokaur