Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
már 140 mandátumnál jár a Tisza
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Erre továbbra is egy magyarázat van: ő tudta, hogy nyernek. Épp ahogy Mráz Ágoston is tudta, hogy nyer a Fidesz.A söprés az ilyen. Ha jön a cunami, az visz mindent.Tolna 2 is Tisza! 139beszarás, sosem gondoltam volna. bár Baranya 4-et, Somogy 2-őt, teljes Bács-Kiskunt, és Szabolcs 3, 6-ot sem.
Nomac
deyell
Engem jobban meglep, hogy 11 oevk-t egyáltalán el tudott vinni a Fidesz.
És tovabbra se hagy nyugodni az a kérdés, hogy ugyan mi a retkes faszért engedte ezt a választást így Orbán?!
Miért nem nyúlt bele legalább a választási rendszerbe, hogy arányosabb legyen, még jól is nézett volna ki tavaly, mintha konszolidálni akarna? Vagy bárhogy máshogy, ami meg belefér ebbe az illiberális "választási autokráciába".
Mert ezzel nem simán "elvesztett egy választást", hanem a teljes legendáját, legacyjét fullra lenullázta.
Őszentsége Sobri Jóska
2 hónapja
Most derült ki hogy a fiam első szavazásán a Tiszára szavazott. Pedig nem beszèltük meg. Büszke vagyok rá 🙂🙏Nem beszéltük meg, csak mondtam, hogy aki nem arra szavaz az nem kap kaját. 😀 😛
dande2
2 hónapja
Most derült ki hogy a fiam első szavazásán a Tiszára szavazott. Pedig nem beszèltük meg. Büszke vagyok rá 🙂🙏
2 hónapja
BTW, nem emlékszem kire reagálva írtam pár hete, hogy Dombóvár azért nem igazán ősfideszes, ahogy sokan hiszik, a választás után átpörgettem, a város 21 szavazóköréből 3-ban nyert a fideszes.Ami meglepőbb, az Bonyhád, ott a jelek szerint Potápi személye többet számított, mint a párt, mert ott is a 17-ből Csibi csak 5-öt tudott behúzni...
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
Erre nekem az a válaszom, hogy addig hittek a fordításban, hogy mikor már észbe kaptak, késő lett volna változtatni. És ekkor jön be a képbe az, hogy Orbán valójában gyáva ahhoz, hogy túl nagy kockázatot vállaljon. Márpedig túl későn a választási rendszerbe belenyúlni, az beláthatatlan következményekkel járt volna. Ebben mondjuk Gyurcsány mindig jobb volt, ő 20-ra is képes volt lapot kérni.már megmondtam. a demokrata önkép. el is kezdett rogántól kezdve gulyás szergejen, szargyártón és bayeren át az összes nyomorult hülye ebben a stílusban beszélni, mintha lenne innen visszaútMeg is jegyeztem, de ez így önmagában számomra édeskevés, több infóra vágyódom.
fake.id
Őszentsége Sobri Jóska
2 hónapja
Azért kérlek majd ennek a meghatározását is írd le, mert szerintem sokan akár itt is ezt egyébként minimum alkalmazni nem szeretik. És itt most nem a NER felgöngyölésével kapcsolatban írom, hanem általános jelenségként.ártatlanság védelmeVélelme.
bogjosi
Nem vagyok nyelvtannáci, de ez a kifejezés sokszor fog szóba kerülni a következő időszakban, jobb pontosan.
Őszentsége Sobri Jóska
2 hónapja
Szerintem még mindig félt hogy nem hagyják neki. Értem, hogy szerinted nem volt reális esélye ennek de elég ha ő úgy látta. És belőle kinézem hogy megcsinálná a másik oldalon, szóval lehet azt gondolta belefér Magyar Péter bosszújába egy erőszakos eltávolítás.már megmondtam. a demokrata önkép. el is kezdett rogántól kezdve gulyás szergejen, szargyártón és bayeren át az összes nyomorult hülye ebben a stílusban beszélni, mintha lenne innen visszaútMeg is jegyeztem, de ez így önmagában számomra édeskevés, több infóra vágyódom.
fake.id
Őszentsége Sobri Jóska
Lesz ez még így se!
2 hónapja
már megmondtam. a demokrata önkép. el is kezdett rogántól kezdve gulyás szergejen, szargyártón és bayeren át az összes nyomorult hülye ebben a stílusban beszélni, mintha lenne innen visszaútMeg is jegyeztem, de ez így önmagában számomra édeskevés, több infóra vágyódom.
fake.id
2 hónapja
Nixon nem is a konkrét Watergate ügybe bukott bele, hanem abba, hogy annyit beszélt, hogy hazugságba keveredett, ezért mondott le. Maga az ügy elégge jól dokumentált. Igaz, ott se 5 nappal a történtek után derült fény mindenre, hanem kétéves újságírói oknyomozást követően. Végülis várni tudok.Ezt nagyon maximum mások elbeszéléseiből fogjuk megtudni, tőle sosem.A söprés az ilyen. Ha jön a cunami, az visz mindent.Tolna 2 is Tisza! 139beszarás, sosem gondoltam volna. bár Baranya 4-et, Somogy 2-őt, teljes Bács-Kiskunt, és Szabolcs 3, 6-ot sem.
Nomac
deyell
Engem jobban meglep, hogy 11 oevk-t egyáltalán el tudott vinni a Fidesz.
És tovabbra se hagy nyugodni az a kérdés, hogy ugyan mi a retkes faszért engedte ezt a választást így Orbán?!
Miért nem nyúlt bele legalább a választási rendszerbe, hogy arányosabb legyen, még jól is nézett volna ki tavaly, mintha konszolidálni akarna? Vagy bárhogy máshogy, ami meg belefér ebbe az illiberális "választási autokráciába".
Mert ezzel nem simán "elvesztett egy választást", hanem a teljes legendáját, legacyjét fullra lenullázta.
Őszentsége Sobri Jóska
Kb. ugyanúgy, mint ahogy Nixon se vallotta be soha, hogy hibázott vagy hogy köze lett volna a Watergate ügyhöz.
Lúdas Solymi
azért ez nem csak annyi, hogy cunami. amiket felsoroltam választókerületekben (kivéve Bács-Kiskun) jelentős roma lakosság van. és ahhoz, hogy ezeken a helyeken nyerjen a Tisza, nagyon kellettek az őrszemek, akik többezer választási csalást megakadályoztak. nélkülük talán nem lenne kétharmada a Tiszának.Igen, ez tagadhatatlan. Ők is a cunami részei.
deyell
2 hónapja
Konkrétan 0 szavazatot kapott a jobbikos tolna 3ban???visszalépett még korábban
Negritis, a vajda
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Ok! Egyezzünk ki abban, hogy ő Hapci és Kuka szerelemgyermeke! 😉Jó, de ha megszólal? 😊Nézz az orrára! 😀Az nem a Kuka?Hapci a Sándor palotában van. Tudjuk, a háromból melyik frakcióhoz kell számolni.Hogy állunk most mandátumilag?+1 ma. 138, 55, meg a hét törpe Hapci nélkül
Javult a Tisza helyzete mégjobban?
Bazzani
Tactful Cactus
SBL
somoskovig
SBL
somoskovig
2 hónapja
már megmondtam. a demokrata önkép. el is kezdett rogántól kezdve gulyás szergejen, szargyártón és bayeren át az összes nyomorult hülye ebben a stílusban beszélni, mintha lenne innen visszaútA söprés az ilyen. Ha jön a cunami, az visz mindent.Tolna 2 is Tisza! 139beszarás, sosem gondoltam volna. bár Baranya 4-et, Somogy 2-őt, teljes Bács-Kiskunt, és Szabolcs 3, 6-ot sem.
Nomac
deyell
Engem jobban meglep, hogy 11 oevk-t egyáltalán el tudott vinni a Fidesz.
És tovabbra se hagy nyugodni az a kérdés, hogy ugyan mi a retkes faszért engedte ezt a választást így Orbán?!
Miért nem nyúlt bele legalább a választási rendszerbe, hogy arányosabb legyen, még jól is nézett volna ki tavaly, mintha konszolidálni akarna? Vagy bárhogy máshogy, ami meg belefér ebbe az illiberális "választási autokráciába".
Mert ezzel nem simán "elvesztett egy választást", hanem a teljes legendáját, legacyjét fullra lenullázta.
Őszentsége Sobri Jóska
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 hónapja
Ezt nagyon maximum mások elbeszéléseiből fogjuk megtudni, tőle sosem.A söprés az ilyen. Ha jön a cunami, az visz mindent.Tolna 2 is Tisza! 139beszarás, sosem gondoltam volna. bár Baranya 4-et, Somogy 2-őt, teljes Bács-Kiskunt, és Szabolcs 3, 6-ot sem.
Nomac
deyell
Engem jobban meglep, hogy 11 oevk-t egyáltalán el tudott vinni a Fidesz.
És tovabbra se hagy nyugodni az a kérdés, hogy ugyan mi a retkes faszért engedte ezt a választást így Orbán?!
Miért nem nyúlt bele legalább a választási rendszerbe, hogy arányosabb legyen, még jól is nézett volna ki tavaly, mintha konszolidálni akarna? Vagy bárhogy máshogy, ami meg belefér ebbe az illiberális "választási autokráciába".
Mert ezzel nem simán "elvesztett egy választást", hanem a teljes legendáját, legacyjét fullra lenullázta.
Őszentsége Sobri Jóska
Kb. ugyanúgy, mint ahogy Nixon se vallotta be soha, hogy hibázott vagy hogy köze lett volna a Watergate ügyhöz.
2 hónapja
azért ez nem csak annyi, hogy cunami. amiket felsoroltam választókerületekben (kivéve Bács-Kiskun) jelentős roma lakosság van. és ahhoz, hogy ezeken a helyeken nyerjen a Tisza, nagyon kellettek az őrszemek, akik többezer választási csalást megakadályoztak. nélkülük talán nem lenne kétharmada a Tiszának.A söprés az ilyen. Ha jön a cunami, az visz mindent.Tolna 2 is Tisza! 139beszarás, sosem gondoltam volna. bár Baranya 4-et, Somogy 2-őt, teljes Bács-Kiskunt, és Szabolcs 3, 6-ot sem.
Nomac
deyell
Engem jobban meglep, hogy 11 oevk-t egyáltalán el tudott vinni a Fidesz.
És tovabbra se hagy nyugodni az a kérdés, hogy ugyan mi a retkes faszért engedte ezt a választást így Orbán?!
Miért nem nyúlt bele legalább a választási rendszerbe, hogy arányosabb legyen, még jól is nézett volna ki tavaly, mintha konszolidálni akarna? Vagy bárhogy máshogy, ami meg belefér ebbe az illiberális "választási autokráciába".
Mert ezzel nem simán "elvesztett egy választást", hanem a teljes legendáját, legacyjét fullra lenullázta.
Őszentsége Sobri Jóska
built for this shit
2 hónapja
A söprés az ilyen. Ha jön a cunami, az visz mindent.Tolna 2 is Tisza! 139beszarás, sosem gondoltam volna. bár Baranya 4-et, Somogy 2-őt, teljes Bács-Kiskunt, és Szabolcs 3, 6-ot sem.
Nomac
deyell
Engem jobban meglep, hogy 11 oevk-t egyáltalán el tudott vinni a Fidesz.
És tovabbra se hagy nyugodni az a kérdés, hogy ugyan mi a retkes faszért engedte ezt a választást így Orbán?!
Miért nem nyúlt bele legalább a választási rendszerbe, hogy arányosabb legyen, még jól is nézett volna ki tavaly, mintha konszolidálni akarna? Vagy bárhogy máshogy, ami meg belefér ebbe az illiberális "választási autokráciába".
Mert ezzel nem simán "elvesztett egy választást", hanem a teljes legendáját, legacyjét fullra lenullázta.
2 hónapja
Jó, de ha megszólal? 😊Nézz az orrára! 😀Az nem a Kuka?Hapci a Sándor palotában van. Tudjuk, a háromból melyik frakcióhoz kell számolni.Hogy állunk most mandátumilag?+1 ma. 138, 55, meg a hét törpe Hapci nélkül
Javult a Tisza helyzete mégjobban?
Bazzani
Tactful Cactus
SBL
somoskovig
SBL
2 hónapja
Tolna 2 is Tisza! 139beszarás, sosem gondoltam volna. bár Baranya 4-et, Somogy 2-őt, teljes Bács-Kiskunt, és Szabolcs 3, 6-ot sem.
Nomac
built for this shit
2 hónapja
Nézz az orrára! 😀Az nem a Kuka?Hapci a Sándor palotában van. Tudjuk, a háromból melyik frakcióhoz kell számolni.Hogy állunk most mandátumilag?+1 ma. 138, 55, meg a hét törpe Hapci nélkül
Javult a Tisza helyzete mégjobban?
Bazzani
Tactful Cactus
SBL
somoskovig
2 hónapja
ártatlanság védelmeVélelme.
bogjosi
Nem vagyok nyelvtannáci, de ez a kifejezés sokszor fog szóba kerülni a következő időszakban, jobb pontosan.
2 hónapja
Ő az eredeti - legalábbis sokunknak.telex.hu/after/2026/04/17/mtva-nemeth-zsolt-pitbull-magyar-peter-mti-hirszolgaltatas
Remélem ezek a szarháziak megkapják méltó büntetésüket.
Nomac
nemeth zsolt pitbull
mate93
youtu.be/PSI3DG2Japs?si=eQq3NU2Tmv2_9Nwg
Szerkesztette: iktriad
2 hónapja
Tolna 2 is Tisza! 139
2 hónapja
Hát, ez alapján ő sem fog sokáig orvoslást gyakorolni, vagy ilyen miatt nem veheti el az orvosi kamara tőle?update: aszongya a néni, h hekkerek!
444.hu/2026/04/17/egy-maganklinika-a-honlapjan-jelzi-hogy-a-vezeto-orvosa-mostantol-nem-lat-el-tiszas-pacienseket
AI szerint könnyen mehet a levesbe:
Eltiltás/Felfüggesztés: Ha az orvos tevékenysége során kirekesztő módon jár el, az betegjogi panaszhoz, etikai eljáráshoz, végső soron pedig a működési engedély felfüggesztéséhez vagy visszavonásához vezethet, amelyet az illetékes hatóság (OKFŐ - Országos Kórházi Főigazgatóság) végez [5.5, 5.6].
bogjosi
ám legyen, ártatlanság vé
444.hu/2026/04/17/kassai-eniko-szerint-valami-hekker-irta-ki-hogy-o-ne-latna-el-tiszas-pacienseket-a-maganklinika-vezetoje-belso-vizsgalatot-inditott-es-ket-tavozasban-levo-kollegat-emleget
Szerkesztette: bogjosi
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Az nem a Kuka?Hapci a Sándor palotában van. Tudjuk, a háromból melyik frakcióhoz kell számolni.Hogy állunk most mandátumilag?+1 ma. 138, 55, meg a hét törpe Hapci nélkül
Javult a Tisza helyzete mégjobban?
Bazzani
Tactful Cactus
SBL
