Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
már 140 mandátumnál jár a Tisza

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Tolna 2 is Tisza! 139
Nomac
beszarás, sosem gondoltam volna. bár Baranya 4-et, Somogy 2-őt, teljes Bács-Kiskunt, és Szabolcs 3, 6-ot sem.
deyell
A söprés az ilyen. Ha jön a cunami, az visz mindent.
Engem jobban meglep, hogy 11 oevk-t egyáltalán el tudott vinni a Fidesz.
És tovabbra se hagy nyugodni az a kérdés, hogy ugyan mi a retkes faszért engedte ezt a választást így Orbán?!
Miért nem nyúlt bele legalább a választási rendszerbe, hogy arányosabb legyen, még jól is nézett volna ki tavaly, mintha konszolidálni akarna? Vagy bárhogy máshogy, ami meg belefér ebbe az illiberális "választási autokráciába".
Mert ezzel nem simán "elvesztett egy választást", hanem a teljes legendáját, legacyjét fullra lenullázta.
Őszentsége Sobri Jóska
Erre továbbra is egy magyarázat van: ő tudta, hogy nyernek. Épp ahogy Mráz Ágoston is tudta, hogy nyer a Fidesz.
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Most derült ki hogy a fiam első szavazásán a Tiszára szavazott. Pedig nem beszèltük meg. Büszke vagyok rá 🙂🙏
dande2
Nem beszéltük meg, csak mondtam, hogy aki nem arra szavaz az nem kap kaját. 😀 😛
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most derült ki hogy a fiam első szavazásán a Tiszára szavazott. Pedig nem beszèltük meg. Büszke vagyok rá 🙂🙏
2 hónapja
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
BTW, nem emlékszem kire reagálva írtam pár hete, hogy Dombóvár azért nem igazán ősfideszes, ahogy sokan hiszik, a választás után átpörgettem, a város 21 szavazóköréből 3-ban nyert a fideszes.

Ami meglepőbb, az Bonyhád, ott a jelek szerint Potápi személye többet számított, mint a párt, mert ott is a 17-ből Csibi csak 5-öt tudott behúzni...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 907
már megmondtam. a demokrata önkép. el is kezdett rogántól kezdve gulyás szergejen, szargyártón és bayeren át az összes nyomorult hülye ebben a stílusban beszélni, mintha lenne innen visszaút
fake.id
Meg is jegyeztem, de ez így önmagában számomra édeskevés, több infóra vágyódom.
Őszentsége Sobri Jóska
Erre nekem az a válaszom, hogy addig hittek a fordításban, hogy mikor már észbe kaptak, késő lett volna változtatni. És ekkor jön be a képbe az, hogy Orbán valójában gyáva ahhoz, hogy túl nagy kockázatot vállaljon. Márpedig túl későn a választási rendszerbe belenyúlni, az beláthatatlan következményekkel járt volna. Ebben mondjuk Gyurcsány mindig jobb volt, ő 20-ra is képes volt lapot kérni.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 907
ártatlanság védelme
bogjosi
Vélelme.
Nem vagyok nyelvtannáci, de ez a kifejezés sokszor fog szóba kerülni a következő időszakban, jobb pontosan.
Őszentsége Sobri Jóska
Azért kérlek majd ennek a meghatározását is írd le, mert szerintem sokan akár itt is ezt egyébként minimum alkalmazni nem szeretik. És itt most nem a NER felgöngyölésével kapcsolatban írom, hanem általános jelenségként.
2 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
már megmondtam. a demokrata önkép. el is kezdett rogántól kezdve gulyás szergejen, szargyártón és bayeren át az összes nyomorult hülye ebben a stílusban beszélni, mintha lenne innen visszaút
fake.id
Meg is jegyeztem, de ez így önmagában számomra édeskevés, több infóra vágyódom.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem még mindig félt hogy nem hagyják neki. Értem, hogy szerinted nem volt reális esélye ennek de elég ha ő úgy látta. És belőle kinézem hogy megcsinálná a másik oldalon, szóval lehet azt gondolta belefér Magyar Péter bosszújába egy erőszakos eltávolítás.

Lesz ez még így se!
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 426 — #NoStress
már megmondtam. a demokrata önkép. el is kezdett rogántól kezdve gulyás szergejen, szargyártón és bayeren át az összes nyomorult hülye ebben a stílusban beszélni, mintha lenne innen visszaút
fake.id
Meg is jegyeztem, de ez így önmagában számomra édeskevés, több infóra vágyódom.

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 426 — #NoStress
Tolna 2 is Tisza! 139
Nomac
beszarás, sosem gondoltam volna. bár Baranya 4-et, Somogy 2-őt, teljes Bács-Kiskunt, és Szabolcs 3, 6-ot sem.
deyell
A söprés az ilyen. Ha jön a cunami, az visz mindent.
Engem jobban meglep, hogy 11 oevk-t egyáltalán el tudott vinni a Fidesz.
És tovabbra se hagy nyugodni az a kérdés, hogy ugyan mi a retkes faszért engedte ezt a választást így Orbán?!
Miért nem nyúlt bele legalább a választási rendszerbe, hogy arányosabb legyen, még jól is nézett volna ki tavaly, mintha konszolidálni akarna? Vagy bárhogy máshogy, ami meg belefér ebbe az illiberális "választási autokráciába".
Mert ezzel nem simán "elvesztett egy választást", hanem a teljes legendáját, legacyjét fullra lenullázta.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezt nagyon maximum mások elbeszéléseiből fogjuk megtudni, tőle sosem.
Kb. ugyanúgy, mint ahogy Nixon se vallotta be soha, hogy hibázott vagy hogy köze lett volna a Watergate ügyhöz.
Lúdas Solymi
Nixon nem is a konkrét Watergate ügybe bukott bele, hanem abba, hogy annyit beszélt, hogy hazugságba keveredett, ezért mondott le. Maga az ügy elégge jól dokumentált. Igaz, ott se 5 nappal a történtek után derült fény mindenre, hanem kétéves újságírói oknyomozást követően. Végülis várni tudok.


azért ez nem csak annyi, hogy cunami. amiket felsoroltam választókerületekben (kivéve Bács-Kiskun) jelentős roma lakosság van. és ahhoz, hogy ezeken a helyeken nyerjen a Tisza, nagyon kellettek az őrszemek, akik többezer választási csalást megakadályoztak. nélkülük talán nem lenne kétharmada a Tiszának.
deyell
Igen, ez tagadhatatlan. Ők is a cunami részei.

2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Konkrétan 0 szavazatot kapott a jobbikos tolna 3ban???
Negritis, a vajda
visszalépett még korábban

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
Hogy állunk most mandátumilag?
Javult a Tisza helyzete mégjobban?
Bazzani
+1 ma. 138, 55, meg a hét törpe Hapci nélkül
Tactful Cactus
Hapci a Sándor palotában van. Tudjuk, a háromból melyik frakcióhoz kell számolni.
SBL
Az nem a Kuka?
somoskovig
Nézz az orrára! 😀
SBL
Jó, de ha megszólal? 😊
somoskovig
Ok! Egyezzünk ki abban, hogy ő Hapci és Kuka szerelemgyermeke! 😉
2 hónapja
fake.id 1 942 — sixseveeeeeen
Tolna 2 is Tisza! 139
Nomac
beszarás, sosem gondoltam volna. bár Baranya 4-et, Somogy 2-őt, teljes Bács-Kiskunt, és Szabolcs 3, 6-ot sem.
deyell
A söprés az ilyen. Ha jön a cunami, az visz mindent.
Engem jobban meglep, hogy 11 oevk-t egyáltalán el tudott vinni a Fidesz.
És tovabbra se hagy nyugodni az a kérdés, hogy ugyan mi a retkes faszért engedte ezt a választást így Orbán?!
Miért nem nyúlt bele legalább a választási rendszerbe, hogy arányosabb legyen, még jól is nézett volna ki tavaly, mintha konszolidálni akarna? Vagy bárhogy máshogy, ami meg belefér ebbe az illiberális "választási autokráciába".
Mert ezzel nem simán "elvesztett egy választást", hanem a teljes legendáját, legacyjét fullra lenullázta.
Őszentsége Sobri Jóska
már megmondtam. a demokrata önkép. el is kezdett rogántól kezdve gulyás szergejen, szargyártón és bayeren át az összes nyomorult hülye ebben a stílusban beszélni, mintha lenne innen visszaút

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Tolna 2 is Tisza! 139
Nomac
beszarás, sosem gondoltam volna. bár Baranya 4-et, Somogy 2-őt, teljes Bács-Kiskunt, és Szabolcs 3, 6-ot sem.
deyell
A söprés az ilyen. Ha jön a cunami, az visz mindent.
Engem jobban meglep, hogy 11 oevk-t egyáltalán el tudott vinni a Fidesz.
És tovabbra se hagy nyugodni az a kérdés, hogy ugyan mi a retkes faszért engedte ezt a választást így Orbán?!
Miért nem nyúlt bele legalább a választási rendszerbe, hogy arányosabb legyen, még jól is nézett volna ki tavaly, mintha konszolidálni akarna? Vagy bárhogy máshogy, ami meg belefér ebbe az illiberális "választási autokráciába".
Mert ezzel nem simán "elvesztett egy választást", hanem a teljes legendáját, legacyjét fullra lenullázta.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezt nagyon maximum mások elbeszéléseiből fogjuk megtudni, tőle sosem.
Kb. ugyanúgy, mint ahogy Nixon se vallotta be soha, hogy hibázott vagy hogy köze lett volna a Watergate ügyhöz.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
Tolna 2 is Tisza! 139
Nomac
beszarás, sosem gondoltam volna. bár Baranya 4-et, Somogy 2-őt, teljes Bács-Kiskunt, és Szabolcs 3, 6-ot sem.
deyell
A söprés az ilyen. Ha jön a cunami, az visz mindent.
Engem jobban meglep, hogy 11 oevk-t egyáltalán el tudott vinni a Fidesz.
És tovabbra se hagy nyugodni az a kérdés, hogy ugyan mi a retkes faszért engedte ezt a választást így Orbán?!
Miért nem nyúlt bele legalább a választási rendszerbe, hogy arányosabb legyen, még jól is nézett volna ki tavaly, mintha konszolidálni akarna? Vagy bárhogy máshogy, ami meg belefér ebbe az illiberális "választási autokráciába".
Mert ezzel nem simán "elvesztett egy választást", hanem a teljes legendáját, legacyjét fullra lenullázta.
Őszentsége Sobri Jóska
azért ez nem csak annyi, hogy cunami. amiket felsoroltam választókerületekben (kivéve Bács-Kiskun) jelentős roma lakosság van. és ahhoz, hogy ezeken a helyeken nyerjen a Tisza, nagyon kellettek az őrszemek, akik többezer választási csalást megakadályoztak. nélkülük talán nem lenne kétharmada a Tiszának.

built for this shit

2 hónapja
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 679 — Big Penix Energy
Tolna 2 is Tisza! 139
Nomac
Na az egyik leggusztustalanabb gerrymandering sem segített a narancsseggű bandán. @Jan győzelem😊
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 426 — #NoStress
Tolna 2 is Tisza! 139
Nomac
beszarás, sosem gondoltam volna. bár Baranya 4-et, Somogy 2-őt, teljes Bács-Kiskunt, és Szabolcs 3, 6-ot sem.
deyell
A söprés az ilyen. Ha jön a cunami, az visz mindent.
Engem jobban meglep, hogy 11 oevk-t egyáltalán el tudott vinni a Fidesz.
És tovabbra se hagy nyugodni az a kérdés, hogy ugyan mi a retkes faszért engedte ezt a választást így Orbán?!
Miért nem nyúlt bele legalább a választási rendszerbe, hogy arányosabb legyen, még jól is nézett volna ki tavaly, mintha konszolidálni akarna? Vagy bárhogy máshogy, ami meg belefér ebbe az illiberális "választási autokráciába".
Mert ezzel nem simán "elvesztett egy választást", hanem a teljes legendáját, legacyjét fullra lenullázta.

2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Hogy állunk most mandátumilag?
Javult a Tisza helyzete mégjobban?
Bazzani
+1 ma. 138, 55, meg a hét törpe Hapci nélkül
Tactful Cactus
Hapci a Sándor palotában van. Tudjuk, a háromból melyik frakcióhoz kell számolni.
SBL
Az nem a Kuka?
somoskovig
Nézz az orrára! 😀
SBL
Jó, de ha megszólal? 😊

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
Tolna 2 is Tisza! 139
Nomac
beszarás, sosem gondoltam volna. bár Baranya 4-et, Somogy 2-őt, teljes Bács-Kiskunt, és Szabolcs 3, 6-ot sem.

built for this shit

2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
Hogy állunk most mandátumilag?
Javult a Tisza helyzete mégjobban?
Bazzani
+1 ma. 138, 55, meg a hét törpe Hapci nélkül
Tactful Cactus
Hapci a Sándor palotában van. Tudjuk, a háromból melyik frakcióhoz kell számolni.
SBL
Az nem a Kuka?
somoskovig
Nézz az orrára! 😀
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 426 — #NoStress
ártatlanság védelme
bogjosi
Vélelme.
Nem vagyok nyelvtannáci, de ez a kifejezés sokszor fog szóba kerülni a következő időszakban, jobb pontosan.

2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 telex.hu/after/2026/04/17/mtva-nemeth-zsolt-pitbull-magyar-peter-mti-hirszolgaltatas

Remélem ezek a szarháziak megkapják méltó büntetésüket.
Nomac


nemeth zsolt pitbull
mate93
Ő az eredeti - legalábbis sokunknak.
 youtu.be/PSI3DG2Japs?si=eQq3NU2Tmv2_9Nwg

Szerkesztette: iktriad
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Tolna 2 is Tisza! 139
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 297
Hát, ez alapján ő sem fog sokáig orvoslást gyakorolni, vagy ilyen miatt nem veheti el az orvosi kamara tőle?

 444.hu/2026/04/17/egy-maganklinika-a-honlapjan-jelzi-hogy-a-vezeto-orvosa-mostantol-nem-lat-el-tiszas-pacienseket

AI szerint könnyen mehet a levesbe:

Eltiltás/Felfüggesztés: Ha az orvos tevékenysége során kirekesztő módon jár el, az betegjogi panaszhoz, etikai eljáráshoz, végső soron pedig a működési engedély felfüggesztéséhez vagy visszavonásához vezethet, amelyet az illetékes hatóság (OKFŐ - Országos Kórházi Főigazgatóság) végez [5.5, 5.6].
bogjosi
update: aszongya a néni, h hekkerek!
ám legyen, ártatlanság védlelme, mindenesetre a durva az, hogy kinézem a mai világból, h valaki kiír ilyet...ami szomi

 444.hu/2026/04/17/kassai-eniko-szerint-valami-hekker-irta-ki-hogy-o-ne-latna-el-tiszas-pacienseket-a-maganklinika-vezetoje-belso-vizsgalatot-inditott-es-ket-tavozasban-levo-kollegat-emleget

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Hogy állunk most mandátumilag?
Javult a Tisza helyzete mégjobban?
Bazzani
+1 ma. 138, 55, meg a hét törpe Hapci nélkül
Tactful Cactus
Hapci a Sándor palotában van. Tudjuk, a háromból melyik frakcióhoz kell számolni.
SBL
Az nem a Kuka?