Politika

44 feliratkozó

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.atv.hu/belfold/20140805-az-atv-ben-fulladt-kaoszba-a-baloldali-egyeztetes
😀

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002


hogy Kunczét idézzem, ha volt bűne az szdsz-nek, akkor azaz OPNI bezárása volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
 444.hu/2014/08/01/a-new-york-times-azt-koveteli-hogy-az-eu-fuggessze-fel-magyarorszag-szavazati-jogat-es-ne-fizessek-ki-a-nekunk-szant-tamogatasok-egy-reszet/

még ha csak egy újság is... tök jó az országimázs.Amadeus91
azé' szerintem a NYT csak szórakozzon az amerikai dolgokkal, de mondjuk egy EU-nak ne adjon tanácsokat, hogy szerintük mit kellene tenni.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Minden rendszerben a nagy kutya b@szik, csak a liberalizmusban elhiszed hogy te is b@szhatsz, így nem nézel olyan csúnyán a nagy kutyára. Ez a liberazlimus, legalábbis gazdaságilag.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
"a hidegháború után úgy tűnhetett, a liberalizmus győzött, de a tekintélyelvű erők végig lesben álltak, hogy kihasználják a demokrácia gyenge pontjait"

nájszbaggio
Ha a liberalizmust a gazdasági oldalról közelítjük meg, akkor nem sok köze van a demokráciához, hanem inkább a tekintélyelvhez (vö: pénz=hatalom)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
"a hidegháború után úgy tűnhetett, a liberalizmus győzött, de a tekintélyelvű erők végig lesben álltak, hogy kihasználják a demokrácia gyenge pontjait"

nájsz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
 444.hu/2014/08/02/a-konzervativ-wall-street-journal-is-nagyon-kiakadt-orban-szavain/

országimázs n.0

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
 444.hu/2014/08/01/a-new-york-times-azt-koveteli-hogy-az-eu-fuggessze-fel-magyarorszag-szavazati-jogat-es-ne-fizessek-ki-a-nekunk-szant-tamogatasok-egy-reszet/

még ha csak egy újság is... tök jó az országimázs.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
Említettem már, hogy nincs túl viszony Simicska-Nyerges tengely és Orbánék között? Mert lehet nem is kell most már külön felhívni rá a figyelmet. Ahogy mondtam: maradjatok vonalban, a legjobb még csak most jön!Gyurma Pappa
Ma hallgatom a kormányszóvivő hölgyet, ahogy somolyogva mondja, hogy "bizonyos pénzügyi és gazdasági körök érdekeit sérti", hogy Seszták lett a miniszter, ezért támadják. Mikor megkérdezik, hogy kik azok, akkor vigyorok, mint akit baszni visznek, és megismétli a sablon szöveget.
Csak nekem furcsa ez a kommunikáció? Lényegében elismeri, hogy a minisztériumra nyomást gyakorolnak egy miniszter csere miatt. És mégis miért? Az elmúlt 4 évben ugyanezek a körök miért nem gyakoroltak nyomást? Mert nem kellett? Már nem is az ellenzéki politikusok támadják szegény Sesztákot, hanem egyenesen az üzleti élet szereplői? Mint minden normális (maffia)államban?
És ezzel kiáll egy szóvivő, ahelyett, hogy inkább valami semmitmondó szöveggel próbálná az élét venni az ügynek?
Szép...
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 index.hu/kulfold/2014/07/31/elsirta_magat_az_ensz_szovivoje_a_gazai_helyzet_miatt/

Elmennek ezek most már a halál faszára!
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Köszönöm a fokozott figyelmedet, szvsz inkább zavaros mint félreérthető, ilyen vagyok félzombiként, legalább lesz ennek virtuális nyoma is.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Nagy ügy, kb. másfél napja alig aludtam, de szerintem összességében így is érted miről van szó, csak az érdemi rész helyett másba kellett belekötni.atapapa
ez nem belekötés volt, pusztán így hívtam fel a figyelmedet, hogy esetleg át lehetne szerkeszteni a hozzászólásodat, a későbbi félreértéseket elkerülendő.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nagy ügy, kb. másfél napja alig aludtam, de szerintem összességében így is érted miről van szó, csak az érdemi rész helyett másba kellett belekötni.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
különösen ez tetszett benne:
A jobboldali és a középen álló választók ugyanis a baloldal általános vélekedésétől eltérően nem birkákslowmotion
Jó reggelt, most már látod, hogy kölcsönös lebirkázni a másikat a két tábor között.

Egy tipikus és nem túl bonyolult magyarázat arra, hogy a másik miért olyan hülye, amiért arra szavaz, akire mi kényszer alatt se lennénk képesek.atapapa
valamit elgépeltél benne, mert az első mondatnak se füle, se farka
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
különösen ez tetszett benne:
A jobboldali és a középen álló választók ugyanis a baloldal általános vélekedésétől eltérően nem birkákslowmotion
Jó reggelt, most már látod, hogy kölcsönös lebirkázni a másikat a két tábor között.

Egy tipikus és nem túl bonyolult magyarázat arra, hogy a másik miért olyan hülye, amiért arra szavaz, akire mi kényszer alatt se lennénk képesek.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
javaslom a vastagbőr fb oldalának legutolsó posztját 😀 én felröhögtem 😊

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
ez a valaki egyébként hol él? Vanuatuban?slowmotion
 hu.wikipedia.org/wiki/Csermely_P%C3%A9ter_(%C3%BAjs%C3%A1g%C3%ADr%C3%B3)

Simicska alfelében

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Hetente egyszer-kétszer rákattintok a kedvencek között elrejtett MNO-ra, és az elmúlt hónap során legalább háromszor sikerült olyan súlyosan kormánykritikus főcímbe belefutnom, hogy azt hittem mellényomtam és a NOL-ra böktem (e kettő egymás nálam mellett van). .atapapa
 mno.hu/vezercikk/a-miniszter-lepjen-felre-1239989

O_O

Említettem már, hogy nincs túl viszony Simicska-Nyerges tengely és Orbánék között? Mert lehet nem is kell most már külön felhívni rá a figyelmet. Ahogy mondtam: maradjatok vonalban, a legjobb még csak most jön!Gyurma Pappa
pont most akartam. Levegőt nem kapok....

 444.hu/2014/07/31/a-viharos-gyorsasagu-holman-fiu-viharos-gyorsasagu-tundoklese-es-bukovarizalodasa/

most azt várom, hogy a Lázár-Holman-Portik hármasról is írjanak egyet

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
 mno.hu/vezercikk/a-miniszter-lepjen-felre-1239989Gyurma Pappa
akkora gyöngyszem, hogy besza-behu.
különösen ez tetszett benne:
A jobboldali és a középen álló választók ugyanis a baloldal általános vélekedésétől eltérően nem birkák, és pontosan tudják, hogy a balliberális rémhuhogások dacára a második Orbán-kormány filozófiája és intézkedései mennyi érzékelhető és értékelhető javulást hoztak az ország és az ő életükbe.

De ilyen múltakról nem volt szó. Ilyen múltak abban a Nyolc Évben voltak divatban, akkor futott velük a szekér, akkor keresték őket lázasan a káderlapok kartotékjai között. Munkaalapú társadalom? Igen. Mutyialapú, joghézagcentrikus, simliközpontú minisztérium? Nem.
ez a valaki egyébként hol él? Vanuatuban?
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Hetente egyszer-kétszer rákattintok a kedvencek között elrejtett MNO-ra, és az elmúlt hónap során legalább háromszor sikerült olyan súlyosan kormánykritikus főcímbe belefutnom, hogy azt hittem mellényomtam és a NOL-ra böktem (e kettő egymás nálam mellett van). .atapapa
 mno.hu/vezercikk/a-miniszter-lepjen-felre-1239989

O_O

Említettem már, hogy nincs túl viszony Simicska-Nyerges tengely és Orbánék között? Mert lehet nem is kell most már külön felhívni rá a figyelmet. Ahogy mondtam: maradjatok vonalban, a legjobb még csak most jön!

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Furcsa ez jobbos sajtó megítélés.
Nem függetlenek, ki az, de én akárhányszor néztem Hír Tv-t, kormánypárti politikus aktuális - nem pedig ideológiai vagy egyéb nagyívű(nek szánt) - beszélgetés során rendre kapott kellemetlen kérdést, visszakérdezést. A vegytiszta benyalós alákérdezés inkább a köztévében megy.
Hetente egyszer-kétszer rákattintok a kedvencek között elrejtett MNO-ra, és az elmúlt hónap során legalább háromszor sikerült olyan súlyosan kormánykritikus főcímbe belefutnom, hogy azt hittem mellényomtam és a NOL-ra böktem (e kettő egymás nálam mellett van).
Mondjuk ez ott korábban nem volt jellemző, az idei választás óta tapasztalom ezt.

persze ahol egy, a 444-re jellemző visszafogottság és elfogulatlanság a zsinórmérték, ott még ez is kicsapja a biztosítékot.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Nekünk, ahogy te is írod, Mo-n lehetetlen szuverén kormány. Igazán elképzelni sem tudom, hogy ez miként működne.Gyurma Pappa
hát a zenergiacellákkal. abból mi lett?slowmotion
Átalakultak szívcsakrává


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
Továbbra sem magyarázza meg, hogy ez miért ellentéte a szabadpiaci kapitalizmusnak, Gyurma Pappa
nem ellentéte, csak másmilyenJames007
De milyen?
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
Nekünk, ahogy te is írod, Mo-n lehetetlen szuverén kormány. Igazán elképzelni sem tudom, hogy ez miként működne.Gyurma Pappa
hát a zenergiacellákkal. abból mi lett?slowmotion
😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Nekünk, ahogy te is írod, Mo-n lehetetlen szuverén kormány. Igazán elképzelni sem tudom, hogy ez miként működne.Gyurma Pappa
hát a zenergiacellákkal. abból mi lett?