Politika

44 feliratkozó

több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 734
Nem is kedvelem a magyar politikusok jelentős részét 😊Gyurma Pappa
És ők se téged. 😊Sobri Jóska
És mindannyian, látványosan jól el vagyunk ezzel a helyzettel 😊Gyurma Pappa
Lázadjunk!
Csak én most nem érek rá. 😊
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Nem is kedvelem a magyar politikusok jelentős részét 😊Gyurma Pappa
És ők se téged. 😊Sobri Jóska
És mindannyian, látványosan jól el vagyunk ezzel a helyzettel 😊

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Most nem trollkodásból, de sajnos az általad felsorolt értékekkel sem rendelkezik sok képviselő nálunk. Sajnos, mert így nem a nemzet meg az átlagember gyarapodik, hanem csak saját maguk a holdudvarukkal.vandeminek
Nem is kedvelem a magyar politikusok jelentős részét 😊Gyurma Pappa
És ők se téged. 😊

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Most nem trollkodásból, de sajnos az általad felsorolt értékekkel sem rendelkezik sok képviselő nálunk. Sajnos, mert így nem a nemzet meg az átlagember gyarapodik, hanem csak saját maguk a holdudvarukkal.vandeminek
Nem is kedvelem a magyar politikusok jelentős részét 😊

több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Hát, ha neked megfelel egy olyan politikus, aki már a karrierje előtt elkövetett valamit, és még egy árva diplomát sem tud megcsinálni, akkor nem szóltam.cartman023
A politikusaink igen nagy százaléka nem lenne alkalmas politikusnak, ha e két dolognak meg kellene felelnie. 😊

Egyébként őszinte leszek veled: nekem tök mindegy, hogy volt-e büntetve, az meg még jobban, hogy van-e diplomája. Jól dolgozik, képviseli a választói érdekeit, jó törvényeket javasol? Ha a válasz igen, akkor jó politikusnak. Ha nem, akkor nem. Hogy Kunhalmi milyen, azt nem tudom, de most már egyre jobban érdekel 😊Gyurma Pappa
Most nem trollkodásból, de sajnos az általad felsorolt értékekkel sem rendelkezik sok képviselő nálunk. Sajnos, mert így nem a nemzet meg az átlagember gyarapodik, hanem csak saját maguk a holdudvarukkal.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
 hvg.hu/itthon/20140617_Kunhalmi_Agnes_kozokirat_Budapest_valaszt?FullComment=true#comments

Ő lenne az MSZP következő politikusgenerációjának egyik tagja?
Egy diplomát nem tud megszerezni, de "oktatáspolitikusnak" mondja magát, és még szándékosan követett el bűncselekményt is.
cartman023
Most tényleg?

Ezért tartom fontosnak most, és itt elmondani, hogy 2005 novemberében engem például jogerősen pénzbüntetésre ítéltek közokirat-hamisításért, egy diákigazolványos visszaélésértKunhalmi Ágnes
URAMISTEN MAGA AL CAPONE REINKARNÁCIÓJA!!!

Ne hülyíts már, közben az nem zavar, hogy a Jobbiknál meg az oroszoknak kémkednek. Beismert egy diákcsínyt, hogy ezzel is a kifogja a szelet a későbbi karaktergyilkosságok elől, meg hogy ő tündökölhessen az őszinte politikus szerepében. Ez színtiszta PR.

Nem akarom védeni Kunhalmi Ágnest (bár inkább ő mint az Atis, a hölgy legalább egész jól mutat, főleg összehasonlítva elődeivel), de ez az oktatáspolitikus kérdés meg egy vicc: ha ért a területhez nem kurva mindegy, hogy van-e diplomája vagy sem? Nem ért hozzá? Akkor fikázd nyugodtan (én nem tudom hogy ért-e hozzá, nem követem a pályáját), sőt akkor beugrok melléd fikázni. De ha csak az a baj vele, hogy nincs diplomája, akkor hagyjuk is ezt az érvelést.
Gyurma Pappa
Hát, ha neked megfelel egy olyan politikus, aki már a karrierje előtt elkövetett valamit, és még egy árva diplomát sem tud megcsinálni, akkor nem szóltam.cartman023
Novák Előd önéletrajzából is hiányzik az arra vonatkozó rész, hogy melyik felsőoktatási intézményben pallérozódott a roppant veretes érettségi után, de legalább angolul tud, hiszen letette a középfokút belőle.

 www.nyugat.hu/tartalom/cikk/politikusok_diploma_erettsegi_nelkul

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Hát, ha neked megfelel egy olyan politikus, aki már a karrierje előtt elkövetett valamit, és még egy árva diplomát sem tud megcsinálni, akkor nem szóltam.cartman023
A politikusaink igen nagy százaléka nem lenne alkalmas politikusnak, ha e két dolognak meg kellene felelnie. 😊

Egyébként őszinte leszek veled: nekem tök mindegy, hogy volt-e büntetve, az meg még jobban, hogy van-e diplomája. Jól dolgozik, képviseli a választói érdekeit, jó törvényeket javasol? Ha a válasz igen, akkor jó politikusnak. Ha nem, akkor nem. Hogy Kunhalmi milyen, azt nem tudom, de most már egyre jobban érdekel 😊

több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 734
 hvg.hu/itthon/20140617_Kunhalmi_Agnes_kozokirat_Budapest_valaszt?FullComment=true#comments

Ő lenne az MSZP következő politikusgenerációjának egyik tagja?
Egy diplomát nem tud megszerezni, de "oktatáspolitikusnak" mondja magát, és még szándékosan követett el bűncselekményt is.
cartman023
Most tényleg?

Ezért tartom fontosnak most, és itt elmondani, hogy 2005 novemberében engem például jogerősen pénzbüntetésre ítéltek közokirat-hamisításért, egy diákigazolványos visszaélésértKunhalmi Ágnes
URAMISTEN MAGA AL CAPONE REINKARNÁCIÓJA!!!

Ne hülyíts már, közben az nem zavar, hogy a Jobbiknál meg az oroszoknak kémkednek. Beismert egy diákcsínyt, hogy ezzel is a kifogja a szelet a későbbi karaktergyilkosságok elől, meg hogy ő tündökölhessen az őszinte politikus szerepében. Ez színtiszta PR.

Nem akarom védeni Kunhalmi Ágnest (bár inkább ő mint az Atis, a hölgy legalább egész jól mutat, főleg összehasonlítva elődeivel), de ez az oktatáspolitikus kérdés meg egy vicc: ha ért a területhez nem kurva mindegy, hogy van-e diplomája vagy sem? Nem ért hozzá? Akkor fikázd nyugodtan (én nem tudom hogy ért-e hozzá, nem követem a pályáját), sőt akkor beugrok melléd fikázni. De ha csak az a baj vele, hogy nincs diplomája, akkor hagyjuk is ezt az érvelést.
Gyurma Pappa
Hát, ha neked megfelel egy olyan politikus, aki már a karrierje előtt elkövetett valamit, és még egy árva diplomát sem tud megcsinálni, akkor nem szóltam.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Kunhalmi számomra olyan, mint Pelczné volt néhány éve: szépen mosolyognak, de amikor beszélni kezdenek, érzed, hogy valami itt nem frankó.
A gesztusai, a testbeszéde, ahogy artikulál, számomra mind természetellenesnek hat, úgy érzem minden egyes interjújánál, hogy alig várja a végét, azt hogy leereszthessen és önmaga legyen.
Nem is érezni rajta, hogy nagy formátumú, a szocikat a szarból kirántani képes karakter lenne, de ez nem is baj :patapapa
Ja, ezt én nem tudom, és nem is érdekel. Bár felcsigáztál, megnéztem bár interjút, és tényleg nem érdekes különösebben. Valószínűleg ezért sem vettem észre eddig sem.

Egyébként a végével max 😛 mellett értek egyet. Azért nem lenne baj, ha lenne rendes baloldal, és akár hívják ezt MSZP-nek vagy szocdemeknek vagy bánom is én. Mondjuk a Szekeres ne kapjon újra hatalmat, az biztos.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Kunhalmi számomra olyan, mint Pelczné volt néhány éve: szépen mosolyognak, de amikor beszélni kezdenek, érzed, hogy valami itt nem frankó.
A gesztusai, a testbeszéde, ahogy artikulál, számomra mind természetellenesnek hat, úgy érzem minden egyes interjújánál, hogy alig várja a végét, azt hogy leereszthessen és önmaga legyen.
Nem is érezni rajta, hogy nagy formátumú, a szocikat a szarból kirántani képes karakter lenne, de ez nem is baj :p

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
 hvg.hu/itthon/20140617_Kunhalmi_Agnes_kozokirat_Budapest_valaszt?FullComment=true#comments

Ő lenne az MSZP következő politikusgenerációjának egyik tagja?
Egy diplomát nem tud megszerezni, de "oktatáspolitikusnak" mondja magát, és még szándékosan követett el bűncselekményt is.
cartman023
Most tényleg?

Ezért tartom fontosnak most, és itt elmondani, hogy 2005 novemberében engem például jogerősen pénzbüntetésre ítéltek közokirat-hamisításért, egy diákigazolványos visszaélésértKunhalmi Ágnes
URAMISTEN MAGA AL CAPONE REINKARNÁCIÓJA!!!

Ne hülyíts már, közben az nem zavar, hogy a Jobbiknál meg az oroszoknak kémkednek. Beismert egy diákcsínyt, hogy ezzel is a kifogja a szelet a későbbi karaktergyilkosságok elől, meg hogy ő tündökölhessen az őszinte politikus szerepében. Ez színtiszta PR.

Nem akarom védeni Kunhalmi Ágnest (bár inkább ő mint az Atis, a hölgy legalább egész jól mutat, főleg összehasonlítva elődeivel), de ez az oktatáspolitikus kérdés meg egy vicc: ha ért a területhez nem kurva mindegy, hogy van-e diplomája vagy sem? Nem ért hozzá? Akkor fikázd nyugodtan (én nem tudom hogy ért-e hozzá, nem követem a pályáját), sőt akkor beugrok melléd fikázni. De ha csak az a baj vele, hogy nincs diplomája, akkor hagyjuk is ezt az érvelést.

A politikának kereteket és lehetőségeket kell teremtenie az oktatás szereplőinek, amiben egyénileg a legjobban ki tudják teljesíteni saját képességeiket.Kunhalmi Ágnes
Ezzel meg teljesen egyetértek vele, legalábbis elvi szinten mindenképp, csak Mo-n szokás "szakértőkre" bízni egy-egy posztot, pedig a világ nyugati felén igen gyakori, hogy egy-egy miniszter, akár 3-4 tárcát is betölt karrierje során, mivel elsősorban menedzserként kell viselkednie. Sokszor jobban járnánk ha nem "szakértők" vinnének egy-egy területet, elvileg erre találták ki az államtitkári szintet.

Amikor a Tomika sportminiszter volt vagy hogy most egy lelkésznek adták a teljes EEFM-t, az nem zavart ennyi embert, ahogy az sem, hogy a Pozsgayt odaengedték az alkotmányozáshoz.

több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 734
 hvg.hu/itthon/20140617_Kunhalmi_Agnes_kozokirat_Budapest_valaszt?FullComment=true#comments

Ő lenne az MSZP következő politikusgenerációjának egyik tagja?
Egy diplomát nem tud megszerezni, de "oktatáspolitikusnak" mondja magát, és még szándékosan követett el bűncselekményt is.

Tényleg süllyed az a bizonyos hajó.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Litván euró
 www.europarl.europa.eu/news/en/news-room/content/20140604STO48906/html/Lithuania-how-the-euro-could-be-gaining-currency


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gondolkodtam ,hogy ide vagy a viccek topikba rakjam ezt.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
 444.hu/2014/06/12/ez-az-eddigi-legviccesebb-legijesztobb-kormanyzati-nyilatkozat-a-norveg-alap-ugyeben/?utm_source=444feed&utm_medium=twitter


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
 hvg.hu/gazdasag/20140612_GfK_Eltunt_a_magyar_kozeposztaly_vagy_tan


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
 vastagbor.atlatszo.hu/2014/06/09/jobbik-iroda-europai-unios-penzbol/

A Tiszta Erő.

"Külön vicces, hogy 2012 januárjában, mikor a balatonalmádi cég már benyújtotta pályázatát az ingatlanvásárlásra, Vona Gábor azzal a szlogennel szervezte az EU-ellenes tüntetést, hogy “El innen rablók, ez a mi hazánk!""

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
A mi kapitalistánk jó kapitalista, a német meg rossz?Lecsó
Elbeszélünk egymás mellett.
Te erkölcsileg közelítesz, én racionálisan.
Te belekeversz ilyen szavakat, hogy pl. "jó", miközben én nem ezen a síkon kommunikálok.
Egy markáns példa:
Nem, nem jó a deportálás, se emberek megsemmisítése faji alapon, DE ha egy birodalomban embereket deportálnak és semmisítenek meg faji alapon, és ezt tudod, akkor megdöbbenni, hogy van egy ehhez kapcsolódó infrastruktúra, létesítményegyüttes, kiszolgálószemélyzet, logisztika, stb., elég naív dolog.
Itt most kb. ez történik.
Mindenki tudja (na jó, talán Amadeus91, és pár fiatal, gimnazista fórumtársunk kivételével), hogy működik a kapitalizmus, a politika, az üzlet, és amikor folyamatában tényleg épp működik, akkor felesleges és fura azt kiabálni: működik a kapitalizmus! tevékeny a politika! zúz az üzlet!
A te vitád arról szól, hogy vajh' egy ideális világban jó lenne e, ha a dolgok így mennének.
Az enyém meg arról, ha van ez a nem ideális világ, ahol az erősebb kutya baszik, a nagy hal megeszi a kicsit, stb. akkor amikor ez épp demonstrálódik, mit kell úgy tenni, mintha eddig nem így történt volna, és nem ez lenne az életszerű?
(És most a Fidesz az erősebb kutya, majd' 20 évig az MSZP volt, meg kis hazánk első privatizátorai, de az elmúlt időben a Fidesz belehúzott, és neki is megvan már az állami pénzből csinált oligarchiája. Nekem mindegyik neutrális, se jó, se rossz, és nem az enyém egyik se.)
Összegezve: Van egy rossz, de bevett, életképes, működőképes gyakorlat, ami épp működik.
Ez rossz? Igen az.
Lehetne másként? Nem, nem lehetne.
És nagyjából ennyi.Sobri Jóska
Magyarul, ha te egy olyan országban élsz, ahol a köz tudomása mellett megy az emberek deportálása, akkor te nem szólalsz fel ellene az erősebb kutya elve mentén; ez van, shit happens? Úgy sem lehet jobb? Nem jó, de nem tudok rajta változtatni, akkor hallgatok inkább? Oszt, ha egy nap téged visznek? Akkor is "ez van"? Sztoikus nyugalommal odaállsz a falhoz, mormolod magadban a dumát az erősebb kutyáról vagy te is kinyitod akkor már a szád? Majd amikor Sobri Jóska kap golyót a fejébe akkor is legyintsünk, hogy "hát ez van, ilyen ez, nem kell meglepődni"? Mert na püff, nem ideális a világ?

mert oké, hogy így állsz hozzá, de ez csak addig működik, amig a fasznak a szebbik felén vagy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Mindenki tudja (na jó, talán Amadeus91, és pár fiatal, gimnazista fórumtársunk kivételével), hogy működik a kapitalizmus, a politika, az üzlet, és amikor folyamatában tényleg épp működik, akkor felesleges és fura azt kiabálni: működik a kapitalizmus! tevékeny a politika! zúz az üzlet!
Sobri Jóska
Az ilyen idealistáknak le kell pörgetnie pár nap alatt a House of cards két évadját, aztán jobban lesznek 😊

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
A mi kapitalistánk jó kapitalista, a német meg rossz?Lecsó
Elbeszélünk egymás mellett.
Te erkölcsileg közelítesz, én racionálisan.
Te belekeversz ilyen szavakat, hogy pl. "jó", miközben én nem ezen a síkon kommunikálok.
Egy markáns példa:
Nem, nem jó a deportálás, se emberek megsemmisítése faji alapon, DE ha egy birodalomban embereket deportálnak és semmisítenek meg faji alapon, és ezt tudod, akkor megdöbbenni, hogy van egy ehhez kapcsolódó infrastruktúra, létesítményegyüttes, kiszolgálószemélyzet, logisztika, stb., elég naív dolog.
Itt most kb. ez történik.
Mindenki tudja (na jó, talán Amadeus91, és pár fiatal, gimnazista fórumtársunk kivételével), hogy működik a kapitalizmus, a politika, az üzlet, és amikor folyamatában tényleg épp működik, akkor felesleges és fura azt kiabálni: működik a kapitalizmus! tevékeny a politika! zúz az üzlet!
A te vitád arról szól, hogy vajh' egy ideális világban jó lenne e, ha a dolgok így mennének.
Az enyém meg arról, ha van ez a nem ideális világ, ahol az erősebb kutya baszik, a nagy hal megeszi a kicsit, stb. akkor amikor ez épp demonstrálódik, mit kell úgy tenni, mintha eddig nem így történt volna, és nem ez lenne az életszerű?
(És most a Fidesz az erősebb kutya, majd' 20 évig az MSZP volt, meg kis hazánk első privatizátorai, de az elmúlt időben a Fidesz belehúzott, és neki is megvan már az állami pénzből csinált oligarchiája. Nekem mindegyik neutrális, se jó, se rossz, és nem az enyém egyik se.)
Összegezve: Van egy rossz, de bevett, életképes, működőképes gyakorlat, ami épp működik.
Ez rossz? Igen az.
Lehetne másként? Nem, nem lehetne.
És nagyjából ennyi.

több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
De halott a sajtószabadság, ilyen képeket hogy lehet lehozni?
 www.blikk.hu/blikk_aktualis/bizarr-szexjatekok-a-polgarmester-orgiajan-2257255JayB
A Szent János Szuverén Máltai Lovagrend Autonóm Perjelségei Szövetségének nagykeresztlovagja 😀

Egész jó klub lehet az, ezek után 😀Gyurma Pappa
😀😀
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
De halott a sajtószabadság, ilyen képeket hogy lehet lehozni?
 www.blikk.hu/blikk_aktualis/bizarr-szexjatekok-a-polgarmester-orgiajan-2257255JayB
A Szent János Szuverén Máltai Lovagrend Autonóm Perjelségei Szövetségének nagykeresztlovagja 😀

Egész jó klub lehet az, ezek után 😀

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
De halott a sajtószabadság, ilyen képeket hogy lehet lehozni?
 www.blikk.hu/blikk_aktualis/bizarr-szexjatekok-a-polgarmester-orgiajan-2257255
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
 index.hu/kultur/media/2014/06/06/szarkorona_miatt_zuztak_be_60_000_spanyol_vicclapot/

Zimbabwe, Észak-Korea, Irán!!!Gyurma Pappa
Attól, hogy máshol is hülyék, mi nem leszünk okosak.
gdavid
Hagyjatok már békén ezzel, nem akarok legitimálni semmilyen gyakorlatát senkinek. Egyszerűen felhívom rá a figyelmet, hogy miért felesleges meglepődni. Másik oldalról meg korábban volt egy hsz amely szerint az origonál vélten megtörtént események csak a nevezett országban lehetségesek.

Az, hogy gusztustalan, szerintem teljesen irreleváns. Majd az olvasók, vásárlók eldöntik, hogy tetszik-e nekik valami, vagy sem, mert ha ők így találják, simán nem vesznek majd egyet sem az újságból. És a ítélet ezzel meg is születik. Ezt eldöntenie nem egy 2-3-5-10 fős csoport dolga, még akkor sem ha ők a tulajdonosok. Rúgják ki a vezetőséget, vele együtt a dolgozókat, és kész.