Politika

44 feliratkozó

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
 www.zeit.de/politik/ausland/2014-07/viktor-orban-ungarn-demokratie

Zeit Viktorról.Amadeus91
Ahol ilyen rasszista, kirekesztő, antidemokratikus kommentek jelenhetnek meg, az komolytalan vicclap:

1. Ungarn raus aus der EU, sofort!
Ungarn raus aus der EU, sofort!Sobri Jóska
ez hol rasszizmus?Amadeus91
Ha egy egész népet, mitöbb országot egy kalap alá vesznek egy képviselőjével?
Mi a rasszizmus, ha nem ez?!

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 www.zeit.de/politik/ausland/2014-07/viktor-orban-ungarn-demokratie

Zeit Viktorról.Amadeus91
Ahol ilyen rasszista, kirekesztő, antidemokratikus kommentek jelenhetnek meg, az komolytalan vicclap:

1. Ungarn raus aus der EU, sofort!
Ungarn raus aus der EU, sofort!Sobri Jóska
ez hol rasszizmus?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
 www.zeit.de/politik/ausland/2014-07/viktor-orban-ungarn-demokratie

Zeit Viktorról.Amadeus91
Ahol ilyen rasszista, kirekesztő, antidemokratikus kommentek jelenhetnek meg, az komolytalan vicclap:

1. Ungarn raus aus der EU, sofort!
Ungarn raus aus der EU, sofort!

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 www.zeit.de/politik/ausland/2014-07/viktor-orban-ungarn-demokratie

Zeit Viktorról.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Szerinted a közpénz azoké, akik hozzáférnek. Szerintem meg nem. Azoké pont annyi belőle, amennyi a fizetésük, és egyéb juttatásaik. A többi felett meg csak rendelkeznek, de ez nem jelenti, hogy az övék. Ha sajátjukként bánnak vele, és még vagyoni hátrányt is okoznak, na az pont a hűtlen kezelés tényállása. Tudom, idealista faszkalap vagyok, te meg a mindent tisztán látó, de attól még nincs igazad.Lecsó
De.
Magyarországon évente 100 milliárdos nagyságrendben "nyúlnak le" közpénzt.
Mégis, tisztában vagy vele, hogy hűtlen kezelésért hány embert ítéltek el, és milyen (ehhez mérten nevetséges) összegekért?
Ami fölött meg rendelkezek, az az enyém. Ha elméletben nem is, de a gyakorlatban bizonyosan.

Sajnos túl sokan vannak, akik úgy gondolkoznak, mint te, ezért is tart itt ez az ország. Mert amikor OV megkérdezi, hogy lenyúlhatom-e a közpént kedves Sobri, ( ld. "Folytatjuk!" ) akkor te azt mondod, hogy persze OV, itt az ikszem, nesze.Lecsó
Én úgy látom, nagyon kevesen gondolkoznak úgy, mint én.
Inkább úgy gondolkoznak sokan, mint te. Megfogalmaztok mindenféle életidegen, erkölcsi alapon teljesen jogos fantazmagóriákat, majd duzzogtok, hogy a valóság nem úgy működik, ahogy "kellene".
És természetesen így a valóságra adott válaszaitok is helytelenek lesznek.
Vagy úgy vannak sokan, hogy nyüffögnek bármin, ami épp az aktuális hatalom (Horn, Gyurcsány, Orbán, Demszky, Tarlós, stb.) ügymenetébe tartozik, de a siránkozáson kívül nem sokra futja.
Vagy úgy, hogy örökké a felelőst, bűnbakot keresik a saját töketlenségük miatt (cigányok, zsidók, nácik, komcsik, kormány, főnök, stb.).
Orbán Viktor nem azt kérdezi, hogy lenyúlhatom e a közpénzt.
Ő azt mondja, hogy a közpénz az lenyúlandó, oszt jónapot.
Én meg ikszelhetek bárhova, akkoris ezt mondja.
Néha valóban felteszi a költői kérdést: "Én nyúljam le, vagy a komcsik?", de erre is bármi a válasz, ő tudja, hogy a helyes válasz az, hogy ő.
És hidd el, nem miattam tart itt az ország.
Én a saját érdekeltségeimben több, mint korrektül ügyintézek, mondhatni országidegenül. De az tény, hogy ezt kevesek engedhetik meg maguknak.

Az RTL-Simicska tandem meg semmire nem ad reményt, mert műbalhé, vihar egy kanál vízben, stb... Simicskát a fidesz akkor fogja kicsinálni, ha máshonnan tudja biztosítani a rendszer finanszírozását. Lehet, hogy Lajos ezután kicsit szopni fog, de hogy nekünk ettől nemhogy jobb nem lesz, hanem sokkal rosszabb, abban is biztos vagyok.Lecsó
És ebben is tévedsz.
"Nekünk" se jobb, se rosszabb nem lesz.
Mondhatni eltekintve az olvasható hacacárétól, pont ugyanaz lesz, mint volt eleddig.
Mert, mint mondtam, túl sok pénzről van szó ahhoz, hogy bárkinek is megérje valóban borítani, és beleköpni a levesbe.

több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Megfogalmazhatsz mindenféle idealista "kellene" attitűdöt, attól még a valóság köszönő viszonyban sincs az optimálissal vagy az álmaiddal.Sobri Jóska
Ez így van. De ettől még miért jó így ahogy van?
Én leírtam, hogy ahogy most van, az szerintem nem jó, erre te leírod, hogy ahogy én szeretném hogy legyen, az a valóságban nem úgy van. Pont ezt mondtam én is.
Nekem kb úgy tűnik, hogy zsigerből mindent megkontrázol, még akkor is, ha igazából nem is mondasz ellent.

Te mindig csak ilyen Kánaánokban tudsz gondolkodni. Nem tudsz olyat elképzelni, hogy nem jön el a Kánaán, csak egy kicsit valami jobb lesz, mint tegnap volt? Nem kell sokkal, csak egész kicsivel.

Szerinted a közpénz azoké, akik hozzáférnek. Szerintem meg nem. Azoké pont annyi belőle, amennyi a fizetésük, és egyéb juttatásaik. A többi felett meg csak rendelkeznek, de ez nem jelenti, hogy az övék. Ha sajátjukként bánnak vele, és még vagyoni hátrányt is okoznak, na az pont a hűtlen kezelés tényállása. Tudom, idealista faszkalap vagyok, te meg a mindent tisztán látó, de attól még nincs igazad.
Sajnos túl sokan vannak, akik úgy gondolkoznak, mint te, ezért is tart itt ez az ország. Mert amikor OV megkérdezi, hogy lenyúlhatom-e a közpént kedves Sobri, ( ld. "Folytatjuk!" ) akkor te azt mondod, hogy persze OV, itt az ikszem, nesze.

Az RTL-Simicska tandem meg semmire nem ad reményt, mert műbalhé, vihar egy kanál vízben, stb... Simicskát a fidesz akkor fogja kicsinálni, ha máshonnan tudja biztosítani a rendszer finanszírozását. Lehet, hogy Lajos ezután kicsit szopni fog, de hogy nekünk ettől nemhogy jobb nem lesz, hanem sokkal rosszabb, abban is biztos vagyok.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Rossz hírem van, az enyém is, és a tiéd is.
Az állami tulajdonban lévő cégek (pl Posta, Szerencsejáték Zrt.) reklámköltése közpénz. Pontosan ezért kellene azt a törvény szerint arányosan elosztva elkölteni, a médiák nézettsége, olvasottsága arányában. Főleg úgy, hogy a teljes reklámpiac 30-35%-át teszi ki a közpénzből fizetett reklám. Ennek ellenére semmi köze a nézettséghez és az olvasottsághoz a reklámok arányának. Lásd TV2 vs RTL. Vagyis a nem helyes elköltésnek igencsak nagy a piactorzító hatása, és tökéletesen alkalmas a sajtóorgánumokra gyakorolt nyomás fokozására, ha a szükség úgy hozza.Lecsó
Rossz hírem van, az már se nem a tied, se nem az enyém.
A közpénz az azon keveseké, akik hozzáférnek.
Megfogalmazhatsz mindenféle idealista "kellene" attitűdöt, attól még a valóság köszönő viszonyban sincs az optimálissal vagy az álmaiddal.
Érdekelne, hogy egy RTL-Simicska tandem ugyan mire az utolsó remény?!
Hogy majd nem az erősebb kutya baszik?
Hogy eljön a Kánaán?
Vagy, hogy Orbán megbukik?
Ha megbukik, akkor majd jön egy erősen hasonló, csak máshogy fogják hívni.
Túl sok pénzről van szó ahhoz, hogy ne így legyen.
Te is írod: a szükség úgy hozza...

több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Rossz hírem van, az enyém is, és a tiéd is.
Az állami tulajdonban lévő cégek (pl Posta, Szerencsejáték Zrt.) reklámköltése közpénz. Pontosan ezért kellene azt a törvény szerint arányosan elosztva elkölteni, a médiák nézettsége, olvasottsága arányában. Főleg úgy, hogy a teljes reklámpiac 30-35%-át teszi ki a közpénzből fizetett reklám. Ennek ellenére semmi köze a nézettséghez és az olvasottsághoz a reklámok arányának. Lásd TV2 vs RTL. Vagyis a nem helyes elköltésnek igencsak nagy a piactorzító hatása, és tökéletesen alkalmas a sajtóorgánumokra gyakorolt nyomás fokozására, ha a szükség úgy hozza.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Ráadásul a mi pénzünkről... :-/Lecsó
Az már bizony nem a tied.

több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Ráadásul a mi pénzünkről... :-/
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
komolyan, az RTL-Simicska tandem lesz az utolsó reményünk....Amadeus91
Mire?
Ez pénzről szól, sok pénzről, nem arról, hogy neked jobb legyen.
Azt majd szépen kijárod magadnak - vagy sem.

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 444.hu/2014/08/08/az-eddigi-kostolgatas-utan-vegre-kemenyen-odacsaphat-simicskanak-a-kormany/

"Ha a kormány valóban teljes egészében ellenőrzése alá vonja a reklámpiaci költéseit, azzal erős eszköz lesz a kezében a mostanában Simicska Lajos szívének kedves ügyekben rendre a kormányt bíráló Magyar Nemzettel és Hírtévével szemben – ezentúl ezek a médiumok is váratlanul állami hirdetések nélkül maradhatnak, ami, elnézve az ezekben a médiumokban amúgy megjelenő hirdetéseket, komolyan veszélyeztetné bevételeiket, így működésüket is."

komolyan, az RTL-Simicska tandem lesz az utolsó reményünk....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com


Kurucról van, szóval csak saját felelőssége😊
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873

Mindig jövőre
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 nol.hu/belfold/norveg-alap-fideszes-e-mailrol-jott-a-maganszemely-feljelentese-1478527

Hogy egy Napirajz-klasszikust idézzek: Deráértek, bazmeg...

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 www.atv.hu/belfold/20140805-az-atv-ben-fulladt-kaoszba-a-baloldali-egyeztetes
😀Schleck
megérdemeljük. :#

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
 www.atv.hu/belfold/20140805-az-atv-ben-fulladt-kaoszba-a-baloldali-egyeztetes
😀Schleck
tessék, a Sorkin-féle Elnök emberei, mint hivatkozási pont, kellett nekem emlegetnem a Newsroomot...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.atv.hu/belfold/20140805-az-atv-ben-fulladt-kaoszba-a-baloldali-egyeztetes
😀

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004


hogy Kunczét idézzem, ha volt bűne az szdsz-nek, akkor azaz OPNI bezárása volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
 444.hu/2014/08/01/a-new-york-times-azt-koveteli-hogy-az-eu-fuggessze-fel-magyarorszag-szavazati-jogat-es-ne-fizessek-ki-a-nekunk-szant-tamogatasok-egy-reszet/

még ha csak egy újság is... tök jó az országimázs.Amadeus91
azé' szerintem a NYT csak szórakozzon az amerikai dolgokkal, de mondjuk egy EU-nak ne adjon tanácsokat, hogy szerintük mit kellene tenni.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Minden rendszerben a nagy kutya b@szik, csak a liberalizmusban elhiszed hogy te is b@szhatsz, így nem nézel olyan csúnyán a nagy kutyára. Ez a liberazlimus, legalábbis gazdaságilag.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
"a hidegháború után úgy tűnhetett, a liberalizmus győzött, de a tekintélyelvű erők végig lesben álltak, hogy kihasználják a demokrácia gyenge pontjait"

nájszbaggio
Ha a liberalizmust a gazdasági oldalról közelítjük meg, akkor nem sok köze van a demokráciához, hanem inkább a tekintélyelvhez (vö: pénz=hatalom)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
"a hidegháború után úgy tűnhetett, a liberalizmus győzött, de a tekintélyelvű erők végig lesben álltak, hogy kihasználják a demokrácia gyenge pontjait"

nájsz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 444.hu/2014/08/02/a-konzervativ-wall-street-journal-is-nagyon-kiakadt-orban-szavain/

országimázs n.0

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 444.hu/2014/08/01/a-new-york-times-azt-koveteli-hogy-az-eu-fuggessze-fel-magyarorszag-szavazati-jogat-es-ne-fizessek-ki-a-nekunk-szant-tamogatasok-egy-reszet/

még ha csak egy újság is... tök jó az országimázs.

criminal lawyer or criminal lawyer?