NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

44 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Brutál ez a híradó, mintha a 1970-ben lennénk....
25 évvel a rendszerváltás után....
Nagyon kéne vmi kormányváltás, mert 4 év múlva már Észak-Korea szintjén leszünk.gabokocka
Azért egy hiradót ne azonosítsunk már a valósággal.
Ha nem az M1-ből akarod beszerezni a releváns infókat, csak 40 másik tévécsatorna, 100 rádió, 200 írott sajtóorgánum és 600000000 honlap áll rendelkezésedre.
És ha ezek valamelyikén hőzöngsz, nem írtódsz ki hetedíziglen.
Azért egy kicsit messze még Észak-Korea.
Tulbuzgó hülyék meg rendszer- és országfüggetlenül mindig voltak, vannak és lesznek.Sobri Jóska
Persze nyilván lehet tájékozódni a világban történtekről független forrásból, de ilyen propagandagépezet sztem emberemlékezet óta nem volt Magyarországon. És azért a köztévének sztem nem ez volna a feladata. Persze lehet, hogy ez csak az én szubjektív véleményem.gabokocka
Ha te lennél az aktuális kormány, rendelkezésedre állna egy ilyen infrastruktúra, a szükséges források, valamint hozzá passzoló kellemesen szervilis emberanyag, te mit tennél másként annak érdekében, hogy megőrizd a hatalmadat?

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Brutál ez a híradó, mintha a 1970-ben lennénk....
25 évvel a rendszerváltás után....
Nagyon kéne vmi kormányváltás, mert 4 év múlva már Észak-Korea szintjén leszünk.gabokocka
Azért egy hiradót ne azonosítsunk már a valósággal.
Ha nem az M1-ből akarod beszerezni a releváns infókat, csak 40 másik tévécsatorna, 100 rádió, 200 írott sajtóorgánum és 600000000 honlap áll rendelkezésedre.
És ha ezek valamelyikén hőzöngsz, nem írtódsz ki hetedíziglen.
Azért egy kicsit messze még Észak-Korea.
Tulbuzgó hülyék meg rendszer- és országfüggetlenül mindig voltak, vannak és lesznek.Sobri Jóska
Persze nyilván lehet tájékozódni a világban történtekről független forrásból, de ilyen propagandagépezet sztem emberemlékezet óta nem volt Magyarországon. És azért a köztévének sztem nem ez volna a feladata. Persze lehet, hogy ez csak az én szubjektív véleményem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
"Aki a magyarokkal köt üzletet, az az Európai Unió növekedési motorjával kerül kapcsolatba"

"Orbán szerint Magyarországon megvan a politikai stabilitás, ami manapság kulcskérdés, Kínának is ez óriási előnye."

"a sokszor gúnyként emlegetett ázsiai származásunk hirtelen milyen kapós lett a világban"

 www.origo.hu/itthon/20140212-orban-viktor-kinaban-beszelt-a-magyar-gazdasagrol.html?utm_source=origo-nyito&utm_medium=sec-1&utm_campaign=sec

Ez valami stand-up.zinedine5
Nem stand-up, csak üzlet.
"A hazugság egy út ahhoz hogy elmondjuk az igazat valakinek, aki nem tudja."
FVSZ 103-as szabály.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Brutál ez a híradó, mintha a 1970-ben lennénk....
25 évvel a rendszerváltás után....
Nagyon kéne vmi kormányváltás, mert 4 év múlva már Észak-Korea szintjén leszünk.gabokocka
Azért egy hiradót ne azonosítsunk már a valósággal.
Ha nem az M1-ből akarod beszerezni a releváns infókat, csak 40 másik tévécsatorna, 100 rádió, 200 írott sajtóorgánum és 600000000 honlap áll rendelkezésedre.
És ha ezek valamelyikén hőzöngsz, nem írtódsz ki hetedíziglen.
Azért egy kicsit messze még Észak-Korea.
Tulbuzgó hülyék meg rendszer- és országfüggetlenül mindig voltak, vannak és lesznek.

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
"Aki a magyarokkal köt üzletet, az az Európai Unió növekedési motorjával kerül kapcsolatba"

"Orbán szerint Magyarországon megvan a politikai stabilitás, ami manapság kulcskérdés, Kínának is ez óriási előnye."

"a sokszor gúnyként emlegetett ázsiai származásunk hirtelen milyen kapós lett a világban"

 www.origo.hu/itthon/20140212-orban-viktor-kinaban-beszelt-a-magyar-gazdasagrol.html?utm_source=origo-nyito&utm_medium=sec-1&utm_campaign=sec

Ez valami stand-up.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Brutál ez a híradó, mintha a 1970-ben lennénk....
25 évvel a rendszerváltás után....
Nagyon kéne vmi kormányváltás, mert 4 év múlva már Észak-Korea szintjén leszünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
nehezen is tudtam értelmezni, mit akarsz Kellerrel mondani, de asszem nagyjából sikerült. pontosan kurva mindegy, hogy Kellernek könnyebb lett volna kutakodnia, merthogy nem akadályozta holmi kétharmad. volt egy láthatatlan fal, amiről mindig visszapattant.
slowmotion
Népszerű érv volt ez annak idején a baloldalon a zsebpénzügyi államtitkárság impotenciájának mentegetésére, pedig Keller még bűncselekmény elkövetésétől se riadt vissza, csak hogy virítson valami eredményt.
Miközben több ügyet maga az ügyészség vitt a bíróság elé, harmatos sikerrel.

Könnyű dolog feljelentgetni mindenkit megalapozott bizonyítékok nélkül, aztán meg mutogatni Poltra. Sőt, még 10 évvel később is lehet erre hivatkozni.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
És a Fidesz is pontosan jól tudja, hogy ők sem tiszták, előbb-utóbb a baloldal sem lesz ennyire impotens, és szereznek majd bizonyítékot is.Gyurma Pappa
na ezért kell a kétharmad meg az intendánsi rendszer. amíg az van, addig nem lehet jogszerűen bizonyítékot szerezni, és ha mégis sikerülne, azt sem minősítik jogszerűnek.slowmotion
Má' bocsánat, de Keller nem a 2/3-ad alatt kutakodott. Eredménye nem sok lett, ráadásul még a szoci kormányzás alatt sikerült 3 nyikhaj riporternek bebuktatni Zuschit is.
Arról van itt szó kérem szépen, hogy ez a totál dilettáns és amatőr banda akarja az országot vezetni... Vagy tényleg ennyire hülyék, vagy csak félelemérzet nincs bennük?James007
ne légy naív. nem a mindenkori elszámoltatási főnyikhaj a kulcsember (a kétparkolóhelyes Papcsák meg Budai is mire ment?), hanem valaki más. esetleg van új tipped?slowmotion
Egy: Budainak van néhány találata, igaz a százalékos arány nem nagy.
Kettő: ha elolvasom a válaszomra a fenti reagálást, akkor szomorúan kell megállapítanom, hogy a graduációm ellenére sem tudok felfedezni köztük lényeges logikai kapcsolatot Úgyhogy hagyjuk inkább...James007
nehezen is tudtam értelmezni, mit akarsz Kellerrel mondani, de asszem nagyjából sikerült. pontosan kurva mindegy, hogy Kellernek könnyebb lett volna kutakodnia, merthogy nem akadályozta holmi kétharmad. volt egy láthatatlan fal, amiről mindig visszapattant.
a Fidesz azóta kicsit nagyobb stílű lett, tehát elvileg több fogást lehetne rajta találni - de ha van embered a megfelelő helyen (Markó utca), akkor pont kurva mindegy, mit találnak, mert úgysem lesz belőle semmi.

és van emberük (mint ahogy 2002 után is volt), és itt most nem Győrfi Pálra gondoltam.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
Pedig tényleg nem ránk tartozik. Tudjuk hogy mennyibe fog kerülni, mikor és mennyi ideig, mire költjük, mi lesz a haszna. Más egyéb az átlagpolgár számára fontos? Szerintem nem. Az hogy az index valamilyen faszfej szakértője nem tudja paragrafusonként ízekre szedni a pontos szerződést szerintem kibírható. Nem akkora volumenű dolog ez mint amit csinálnak belőle.JayB
te fogod az adódból fizetni nem én 😊 szóval szard is le.

döbbenetes ez a mínusz nullás ingerküszöb ebben az országban, döbbenetes.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mit keres Oszkó Péter a Wizz Air-ben?
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
És a Fidesz is pontosan jól tudja, hogy ők sem tiszták, előbb-utóbb a baloldal sem lesz ennyire impotens, és szereznek majd bizonyítékot is.Gyurma Pappa
na ezért kell a kétharmad meg az intendánsi rendszer. amíg az van, addig nem lehet jogszerűen bizonyítékot szerezni, és ha mégis sikerülne, azt sem minősítik jogszerűnek.slowmotion
Má' bocsánat, de Keller nem a 2/3-ad alatt kutakodott. Eredménye nem sok lett, ráadásul még a szoci kormányzás alatt sikerült 3 nyikhaj riporternek bebuktatni Zuschit is.
Arról van itt szó kérem szépen, hogy ez a totál dilettáns és amatőr banda akarja az országot vezetni... Vagy tényleg ennyire hülyék, vagy csak félelemérzet nincs bennük?James007
ne légy naív. nem a mindenkori elszámoltatási főnyikhaj a kulcsember (a kétparkolóhelyes Papcsák meg Budai is mire ment?), hanem valaki más. esetleg van új tipped?slowmotion
Egy: Budainak van néhány találata, igaz a százalékos arány nem nagy.
Kettő: ha elolvasom a válaszomra a fenti reagálást, akkor szomorúan kell megállapítanom, hogy a graduációm ellenére sem tudok felfedezni köztük lényeges logikai kapcsolatot Úgyhogy hagyjuk inkább...
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pedig tényleg nem ránk tartozik. Tudjuk hogy mennyibe fog kerülni, mikor és mennyi ideig, mire költjük, mi lesz a haszna. Más egyéb az átlagpolgár számára fontos? Szerintem nem. Az hogy az index valamilyen faszfej szakértője nem tudja paragrafusonként ízekre szedni a pontos szerződést szerintem kibírható. Nem akkora volumenű dolog ez mint amit csinálnak belőle.JayB
Ja ja, pláne a titkosított része. Biztos nincs is benne semmi.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Pedig tényleg nem ránk tartozik. Tudjuk hogy mennyibe fog kerülni, mikor és mennyi ideig, mire költjük, mi lesz a haszna. Más egyéb az átlagpolgár számára fontos? Szerintem nem. Az hogy az index valamilyen faszfej szakértője nem tudja paragrafusonként ízekre szedni a pontos szerződést szerintem kibírható. Nem akkora volumenű dolog ez mint amit csinálnak belőle.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 997 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


Nem, nem mondok semmit.Vrijbloed
Úgy látszik ő is megfogta Simicska tanácsát ("Mindenkinek alkotmányos joga hülyének lenni." )
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Nem, nem mondok semmit.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
És a Fidesz is pontosan jól tudja, hogy ők sem tiszták, előbb-utóbb a baloldal sem lesz ennyire impotens, és szereznek majd bizonyítékot is.Gyurma Pappa
na ezért kell a kétharmad meg az intendánsi rendszer. amíg az van, addig nem lehet jogszerűen bizonyítékot szerezni, és ha mégis sikerülne, azt sem minősítik jogszerűnek.slowmotion
Má' bocsánat, de Keller nem a 2/3-ad alatt kutakodott. Eredménye nem sok lett, ráadásul még a szoci kormányzás alatt sikerült 3 nyikhaj riporternek bebuktatni Zuschit is.
Arról van itt szó kérem szépen, hogy ez a totál dilettáns és amatőr banda akarja az országot vezetni... Vagy tényleg ennyire hülyék, vagy csak félelemérzet nincs bennük?James007
ne légy naív. nem a mindenkori elszámoltatási főnyikhaj a kulcsember (a kétparkolóhelyes Papcsák meg Budai is mire ment?), hanem valaki más. esetleg van új tipped?
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
És a Fidesz is pontosan jól tudja, hogy ők sem tiszták, előbb-utóbb a baloldal sem lesz ennyire impotens, és szereznek majd bizonyítékot is.Gyurma Pappa
na ezért kell a kétharmad meg az intendánsi rendszer. amíg az van, addig nem lehet jogszerűen bizonyítékot szerezni, és ha mégis sikerülne, azt sem minősítik jogszerűnek.slowmotion
Má' bocsánat, de Keller nem a 2/3-ad alatt kutakodott. Eredménye nem sok lett, ráadásul még a szoci kormányzás alatt sikerült 3 nyikhaj riporternek bebuktatni Zuschit is.
Arról van itt szó kérem szépen, hogy ez a totál dilettáns és amatőr banda akarja az országot vezetni... Vagy tényleg ennyire hülyék, vagy csak félelemérzet nincs bennük?
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Én nem szoktam a köztévét nézni, most a téliolimpia miatt rákényszerülök.
De mióta lett az mtvből a fidesz országos párttv-je?gabokocka
Véletlenül odatévedtem nemrég a híradóra, nem szoktam amúgy nézni ilyesmit. Legjobban az tetszett, ahogy bemutatták az új autó eladások januári szárnyalását, ami cáfolhatatlan bizonyítéka a szárnyaló jólétnek. Nagyon durva ami ott folyik, nem csodálom, hogy aki sokat nézi megzombul tőle.

Nagyfaterom 80 felé közeleg, szellemileg elég jó állapotban van még. De amikor elkezdte nekem magyarázni, hogy szegény Fidesznyikeknek MUSZÁJ volt odalökni a trafikokat, földeket, stb-t, mert hát be kell hozniuk a szocikkal szembeni lemaradásukat, elvégre nem maradhatnak csórók szegények, nem hittem a fülemnek. Közben pedig gyűlöli a komcsikat, mert a régi szép időkben sokszor volt gondja belőle, hogy nem volt párttag és csak a csókosoknak jutott ez, vagy az. Nincs is értelme megpróbálni vele beszélgetni erről, totál megzombult szegény, pedig annyi ellentmondás van a szövegében, hogy nem is értem ő hogyan nem jön rá.

Nyilván az a válasz erre, hogy nem is akar rájönni, mert akkor összeomlana a jól felépített gondolati kátyavár, simán elfogadja, hogy ezeknek most lehet és szép és jó és muszáj "juttatni", azoknak meg halál járna ugyanezért. Orbán meg az élő isten gyakorlatilag.

Szerintem ez nagyon általános jelenség, sokakat elkap ez a gépszíj és nem ereszt, gondolom ha összezavarodnak gyorsan odakapcsolnak az M1-re és máris kisimul a világ.Kori
kognitív disszonancia
több mint 10 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Én nem szoktam a köztévét nézni, most a téliolimpia miatt rákényszerülök.
De mióta lett az mtvből a fidesz országos párttv-je?gabokocka
Véletlenül odatévedtem nemrég a híradóra, nem szoktam amúgy nézni ilyesmit. Legjobban az tetszett, ahogy bemutatták az új autó eladások januári szárnyalását, ami cáfolhatatlan bizonyítéka a szárnyaló jólétnek. Nagyon durva ami ott folyik, nem csodálom, hogy aki sokat nézi megzombul tőle.

Nagyfaterom 80 felé közeleg, szellemileg elég jó állapotban van még. De amikor elkezdte nekem magyarázni, hogy szegény Fidesznyikeknek MUSZÁJ volt odalökni a trafikokat, földeket, stb-t, mert hát be kell hozniuk a szocikkal szembeni lemaradásukat, elvégre nem maradhatnak csórók szegények, nem hittem a fülemnek. Közben pedig gyűlöli a komcsikat, mert a régi szép időkben sokszor volt gondja belőle, hogy nem volt párttag és csak a csókosoknak jutott ez, vagy az. Nincs is értelme megpróbálni vele beszélgetni erről, totál megzombult szegény, pedig annyi ellentmondás van a szövegében, hogy nem is értem ő hogyan nem jön rá.

Nyilván az a válasz erre, hogy nem is akar rájönni, mert akkor összeomlana a jól felépített gondolati kátyavár, simán elfogadja, hogy ezeknek most lehet és szép és jó és muszáj "juttatni", azoknak meg halál járna ugyanezért. Orbán meg az élő isten gyakorlatilag.

Szerintem ez nagyon általános jelenség, sokakat elkap ez a gépszíj és nem ereszt, gondolom ha összezavarodnak gyorsan odakapcsolnak az M1-re és máris kisimul a világ.


több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
De a mi biztos (anélkül, hogy szurkolnék bárkinek), veszélyes játékot játszik a Fidesz azzal, hogy elkezdett Simon ügyével kapcsolatban hevesen az MSZP-re mutogatni.Gyurma Pappa
Ha nem tenné, az lenne az igazi tökönlövés. Az ilyenkor teljesen lényegtelen, hogy nekik is van számtalan érintett emberük. A politikailag leghülyébbeknek is rögtön feltűnne, hogy az állandó szájkarate a két párt között pont ebben a témában marad el.

Ugyanez fordítva is megtörtént, a Kubatov-listára rögtön felháborodva reagáltak a szocik, egy nap múlva kiderült hogy törvénytelenül az összes hozzájuk érkező ajánlószelvényt egy adatbázisban tartják nyilván.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Én nem szoktam a köztévét nézni, most a téliolimpia miatt rákényszerülök.
De mióta lett az mtvből a fidesz országos párttv-je?gabokocka
2011 kb.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Én nem szoktam a köztévét nézni, most a téliolimpia miatt rákényszerülök.
De mióta lett az mtvből a fidesz országos párttv-je?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Egyelőre ott tartunk, hogy senki sem akar bizonyítékot szerezni. Csak pénzt.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
És a Fidesz is pontosan jól tudja, hogy ők sem tiszták, előbb-utóbb a baloldal sem lesz ennyire impotens, és szereznek majd bizonyítékot is.Gyurma Pappa
na ezért kell a kétharmad meg az intendánsi rendszer. amíg az van, addig nem lehet jogszerűen bizonyítékot szerezni, és ha mégis sikerülne, azt sem minősítik jogszerűnek.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Mivel relatíve jól ismerem a pártfinanszírozás mikéntjeit, így a Simon ügy a személyen kívül különösebben nem lepett meg, a magyarázkodás kimondottan szórakoztat. De a mi biztos (anélkül, hogy szurkolnék bárkinek), veszélyes játékot játszik a Fidesz azzal, hogy elkezdett Simon ügyével kapcsolatban hevesen az MSZP-re mutogatni. Egyszerűen meg kell érteni: nincs kész magyar politikai elit egy megtisztulásra, hiszen hatalmas légüres tér van a mostani vezetők, köztük a Jobbik is, meg részben az LMP (meg van a "Munkát, gyereket" kampány?). és a követők között (leginkább 4K a baloldalon, és számos ismeretlen a Fidesz körül kinőni képtelen jobboldali kezdeményezés). És a Fidesz is pontosan jól tudja, hogy ők sem tiszták, előbb-utóbb a baloldal sem lesz ennyire impotens, és szereznek majd bizonyítékot is.

Még legalább két ciklus kell, mire egy szlovák (izlandi) szintű változásra sor kerülhet...