Politika

44 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Ha én bármire asszociálok a Rothschild névből akkor antiszemita vagyok, ha a cikk írója teszi akkor az antiszemitizmus elleni harc hőse. Teljesen korrekt egy kettős mérce nevű blogon JayB
oké, fáradok. előre elnézést kérek a parasztságom miatt.slowmotion
baszki, nem is lettem paraszt, pedig azt akartam eredetileg írni, hogy ezzel az állandó rugózással nem antiszemita vagy, hanem csak szimplán idegesítő.
jaj, most mégis megtörtént. bocs.

(disclaimer: nemcsak azokkal van tele a faszom, akik minden alkalmat megragadnak egy jó kis zsidózásra, hanem azokkal is, akik minden kis szarra megkongatják az Új Holokauszt Veszéjének Őrharangját)
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
 magyarinfo.blog.hu/2014/03/17/a_fideszes_kepviselo_szerint_a_zsido_bankarok_vertek_le_a_48-as_forradalmat

Valaki legyen kedves magyarázza meg hogy jutottunk el a bankárból a nyílt színi antiszemita zsidózásig a cikk végére?JayB
hát mert ha csak maradt volna a bankároknál, akkor a bankárok lettek volna elátkozva. de neki mindenáron a Rotschildokat kellett a szájára vennie, ők meg nem feltétlenül a római katolikus tanokat követik.
kiválóan megírt beszéd, mindenki azt hall ki belőle, amit szeretne, ha akarom akkor antiszemita, ha akarom, akkor antikapitalista, ráadásul a konteóblogon éves nagydíjat nyerne.slowmotion
Ha én bármire asszociálok a Rothschild névből akkor antiszemita vagyok, ha a cikk írója teszi akkor az antiszemitizmus elleni harc hőse. Teljesen korrekt egy kettős mérce nevű blogon 😀JayB
oké, fáradok. előre elnézést kérek a parasztságom miatt.

Ha én bármire asszociálok a Rothschild névből akkor antiszemita vagyok...
nem. attól, hogy bármire asszociálsz, még nem vagy antiszemita. akkor leszel az, ha ezt a nyilvánvaló baromságot (=ti. hogy kifejezetten a Rothschildok akarata volt, hogy a magyar forradalmat leverjék, és hogy ezt párhuzamba állítják a jelennel) kezded el ismételgetni, és elkezdesz zsidózni.

...ha a cikk írója teszi akkor az antiszemitizmus elleni harc hőse...
ha meg mindenáron okosat akarsz mondani, akkor senki sem állíthat meg, szóval hajrá!
azt meg gondolom már rengetegszer hallottad, hogy ha valami nem érdekel, akkor nem kell elolvasni. én sem olvasok Blikket, és nem pusztán azért, mert nem érdekel, hanem mert nem érzem szükségét annak sem, hogy azért olvassam, hogy utána a szellemi felsőbbrendűségemet bizonyítva savazzam azt a budipapírt.

egyébként az ominózus idézet (vigyázat, demagóg tartalom következik, a hatás kedvéért saját céljaimra összevágva):
"A Rothschildok pénzügyi érdekeit alapvetően sértette, ha Magyarország önállóvá válik és pénzügyileg önállóvá válik. Ezért a Rothschildok pénze kellett, hogy Jellasics elinduljon ellenünk, és főleg a Rothschildok pénze kellett, hogy az oroszok azzal a 200 ezres sereggel elinduljanak a magyar seregek ellen, aminek törvényszerű csatavesztés lett a vége. Ennek a bankvilágnak a szorításából kellett kitörnünk az elmúlt négy évben is,...
na most ha figyelmesen elolvasod a szöveget, akkor rájössz, hogy a határozott névelőket nem számítva a leggyakrabban előforduló szó (szótő) a Rothschild, illetve a pénz, pénzügy. Ha mindenáron a bankvilágra akarta volna ráhúzni a vizes lepedőt (mint ahogy az idézett utolsó mondatban teszi), akkor nem ismételte volna két mondaton belül szinte pontosan ugyanazt, hogy "Rothschildek pénze". de ezt tette, és nyilvánvalóan volt némi célja ezzel a nyomatékosítással. én, mint korlátolt értelmi képességű, korlátozott történelmi ismeretekkel rendelkező személy úgy gondolom, hogy nyilván nem véletlenül említette az ominózus családot, hanem mert esetleg a névből lehet asszociálni a származásra, kb mintha Kohn-t vagy Grün-t (vagy Goldstein-t vagy mittomén mit) mondott volna.
és hogy ezt a jelenkorral állította párhuzamba, na az kimondottan ügyes húzás, mert a kapitalista-ellenes érzelműeket mindenképpen le tudja kenyerezni, de aki esetleg többre vágyik, az egy kényelmes szalonzsidózást is kihallhat belőle, ellenben bárki bármivel vádolja meg, simán ki lehet magyarázni, hogy nem is úgy kell érteni.

gondolom a mohácsi Jobbik-jelölt egyik szeme sír, a másik nevet: egyrészt örül, mert végre valaki felszólalt Dávid fiaival szemben, másrészről viszont most próbáltak meg lenyúlni tőle párezer szavazatot.
több mint 10 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ha én bármire asszociálok a Rothschild névből akkor antiszemita vagyok, ha a cikk írója teszi akkor az antiszemitizmus elleni harc hőse. Teljesen korrekt egy kettős mérce nevű blogon 😀JayB
Hány százalék lehet az, aki ebből a megfogalmazásból nem a gonosz zsidókra asszociál? 5, esetleg 10%? Szerintem nincs annyi se, konkrétan mindenkinek ez jut először eszébe. Ráadásul nehéz elképzelni, hogy emberünknek ne ez lett volna a célja a szöveggel.


több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
 magyarinfo.blog.hu/2014/03/17/a_fideszes_kepviselo_szerint_a_zsido_bankarok_vertek_le_a_48-as_forradalmat

Valaki legyen kedves magyarázza meg hogy jutottunk el a bankárból a nyílt színi antiszemita zsidózásig a cikk végére?JayB
hát mert ha csak maradt volna a bankároknál, akkor a bankárok lettek volna elátkozva. de neki mindenáron a Rotschildokat kellett a szájára vennie, ők meg nem feltétlenül a római katolikus tanokat követik.
kiválóan megírt beszéd, mindenki azt hall ki belőle, amit szeretne, ha akarom akkor antiszemita, ha akarom, akkor antikapitalista, ráadásul a konteóblogon éves nagydíjat nyerne.slowmotion
Ha én bármire asszociálok a Rothschild névből akkor antiszemita vagyok, ha a cikk írója teszi akkor az antiszemitizmus elleni harc hőse. Teljesen korrekt egy kettős mérce nevű blogon 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
 magyarinfo.blog.hu/2014/03/17/a_fideszes_kepviselo_szerint_a_zsido_bankarok_vertek_le_a_48-as_forradalmat

Valaki legyen kedves magyarázza meg hogy jutottunk el a bankárból a nyílt színi antiszemita zsidózásig a cikk végére?JayB
hát mert ha csak maradt volna a bankároknál, akkor a bankárok lettek volna elátkozva. de neki mindenáron a Rotschildokat kellett a szájára vennie, ők meg nem feltétlenül a római katolikus tanokat követik.
kiválóan megírt beszéd, mindenki azt hall ki belőle, amit szeretne, ha akarom akkor antiszemita, ha akarom, akkor antikapitalista, ráadásul a konteóblogon éves nagydíjat nyerne.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
 magyarinfo.blog.hu/2014/03/17/a_fideszes_kepviselo_szerint_a_zsido_bankarok_vertek_le_a_48-as_forradalmat

Valaki legyen kedves magyarázza meg hogy jutottunk el a bankárból a nyílt színi antiszemita zsidózásig a cikk végére?JayB
A valódi kérdés az, hogy elhiszi-e amit összehord? Ha igen, az a baj, ha nem, az is baj.Kori
Van is benne igazság meg nem is. Történelmi tény hogy a kor háborúit a Rothscildok finanszírozták, más kérdés hogy nem ezért estek nekünk. De nem ezzel a szándékkal linkeltem be hanem azzal hogy a kedves cikkíró megint addig katyvasztott míg sikerül kilyukadni az antiszemitizmusnál. Gusztustalan hergelés lett belőle.
több mint 10 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 magyarinfo.blog.hu/2014/03/17/a_fideszes_kepviselo_szerint_a_zsido_bankarok_vertek_le_a_48-as_forradalmat

Valaki legyen kedves magyarázza meg hogy jutottunk el a bankárból a nyílt színi antiszemita zsidózásig a cikk végére?JayB
A valódi kérdés az, hogy elhiszi-e amit összehord? Ha igen, az a baj, ha nem, az is baj.


több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
 magyarinfo.blog.hu/2014/03/17/a_fideszes_kepviselo_szerint_a_zsido_bankarok_vertek_le_a_48-as_forradalmat

Valaki legyen kedves magyarázza meg hogy jutottunk el a bankárból a nyílt színi antiszemita zsidózásig a cikk végére?
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 magyarinfo.blog.hu/2014/03/14/viktor_feltunt_hogy_a_putyin_ur_atejtett_a_paksi_palankon

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Nem szimpatizálok az LMP-vel, de ez a videó szerintem elég jó lett:
 www.youtube.com/watch?v=g8HmYLWtKss

Nem látok bele sokat persze, de ütős kis videó szerintem.szaba
Jó az iMovie, mi?Sobri Jóska
az iMovie-t nem ismerem, de első ránézésre is iszonyat template-szaga van 😀
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 367 — #NoStress
Nem szimpatizálok az LMP-vel, de ez a videó szerintem elég jó lett:
 www.youtube.com/watch?v=g8HmYLWtKss

Nem látok bele sokat persze, de ütős kis videó szerintem.szaba
Jó az iMovie, mi?

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem szimpatizálok az LMP-vel, de ez a videó szerintem elég jó lett:
 www.youtube.com/watch?v=g8HmYLWtKss

Nem látok bele sokat persze, de ütős kis videó szerintem.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 367 — #NoStress
Ha például Bajnai komolyan veszi a parlamenti munkát atapapa
 mno.hu/magyar_nemzet_belfoldi_hirei/bajnai-nem-ul-be-a-hazai-parlamentbe-1214989

Bajnai az Együtt–PM európai parlamenti (EP-) listavezetőjeként vághat neki az uniós választásoknak, egy hellyel hátrébb szorítva Jávor Benedeket. A jelenleg a közös ellenzéki országos lista második helyén szereplő Bajnai minden bizonnyal bejut az Országgyűlésbe, így a jelenlegi jogszabályok alapján miután leteszi a képviselői esküt, azonnal lemondhat a mandátumáról. Ezt a lap információi szerint Karácsony Gergelynek adja átmno

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szvsz ha az MSZP szponzorai úgy látják, hogy a fidesz ellenében mást érdemesebb támogatni, akkor hamar lehúzhatják náluk a rolót.
Jelenleg csak annak köszönhetik, hogy a baloldal vezető ereje maradtak, mert ütőképes pártszervezetet nem lehet egyik évről a másikra építeni.
Ha például Bajnai komolyan veszi a parlamenti munkát és az E képes lenne önálló ellenzéki megjelenésre, akkor 4 év alatt könnyen a baloldal élére állhatnak és a szocik ernyőszervezetté silányulhatnak.

Bár ha a Fidesz hirtelen bekerülne valahogyan egy hitelességi válságba, mint tették azt a szocik 2006-ban, akkor lehet hogy sokan visszarohannának az éppen legerősebb ellenzéki párthoz, még ha ez a párt kétszer is bukott egymás után.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
 velemenyvezer.444.hu/2014/03/10/mszp-ennyi-volt/

game over.Amadeus91
A Véleményvezérre hivatkozni kissé, khm, problémás. Baromira elfogult, és általában óriási tárgyi tévedéseket tartalmaz. Ez a cikk, akárcsak a többi bűzlik a wishful thinkingtől (lásd: a Jobbik gyenge egy héttel korábbról).

Jelenleg sincs igaza. A MSZP-nek hatalmas a helyi szervezeti bázisa, és ellenben a 2002-2006 közötti Fidesszel, képes finanszírozni magát, még akkor is, ha a Simon-féle pénzek hazahozása most nehezebb lesz. Persze, lehet itt álmodozni önsorsrontásról stb., de az MSZP még két ciklust is kibír kormányzás nélkül, mert bőves-bőven vannak tartalékai, túlzás nélkül, szerte a világban. Hogy Mesterházy Atis lesz-e az elnöke, az jó kérdés. Ő még nincs készen, és 2018-ra talán megérik arra, hogy államférfinek nézze ki.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 velemenyvezer.444.hu/2014/03/10/mszp-ennyi-volt/

game over.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
rájöttem, kire szeretnék szavazni a tizenegyben: aki azt ígéri meg, hogy rendezi a parkolási helyzetet.
tegnap este hazaéréskor harmincöt percet köröztem a környéken, mire találtam egy helyet. tudom, ez semmiség ahhoz az egy órához képest, amit a belvárosban lehet elkövetni, de akkor is...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Az újramelegített "Cusi-ügy" margójára
atapapa
Így írva helyesebb 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az újramelegített Cusi-ügy margójára

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ebben a korban már többnyire férjnél vannak.Dupla szavazat!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Amadeus91
rájött, hogy az érettebb nők a legjobbak 😀 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004


😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Nekem ez a 8 pontos programjuk tetszik amit állítólag az utolsó forintig kiszámoltak. Megint ilyen kenyeret a népnek a semmiből dolog.JayB
Az lesz (pontosabban lenne) mint 2002-ben volt: nagyon rossz állapotban van az állam, de ha mi jövünk, akkor ezt osztunk meg azt osztunk.
Jöttek, osztottak egy nem is annyira rossz állapotban lévő államból.

No mindegy, én hiszékeny ember vagyok, engem megvettek, ha elmondják hogy mindezt miből.atapapa
Hitelből már nem, 3%-os deficithez tartani kell magukat. A progresszív adó sem lenne elég erre, tehát semmiből.