Politika

44 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
És a Fidesz is pontosan jól tudja, hogy ők sem tiszták, előbb-utóbb a baloldal sem lesz ennyire impotens, és szereznek majd bizonyítékot is.Gyurma Pappa
na ezért kell a kétharmad meg az intendánsi rendszer. amíg az van, addig nem lehet jogszerűen bizonyítékot szerezni, és ha mégis sikerülne, azt sem minősítik jogszerűnek.slowmotion
Má' bocsánat, de Keller nem a 2/3-ad alatt kutakodott. Eredménye nem sok lett, ráadásul még a szoci kormányzás alatt sikerült 3 nyikhaj riporternek bebuktatni Zuschit is.
Arról van itt szó kérem szépen, hogy ez a totál dilettáns és amatőr banda akarja az országot vezetni... Vagy tényleg ennyire hülyék, vagy csak félelemérzet nincs bennük?James007
ne légy naív. nem a mindenkori elszámoltatási főnyikhaj a kulcsember (a kétparkolóhelyes Papcsák meg Budai is mire ment?), hanem valaki más. esetleg van új tipped?slowmotion
Egy: Budainak van néhány találata, igaz a százalékos arány nem nagy.
Kettő: ha elolvasom a válaszomra a fenti reagálást, akkor szomorúan kell megállapítanom, hogy a graduációm ellenére sem tudok felfedezni köztük lényeges logikai kapcsolatot Úgyhogy hagyjuk inkább...James007
nehezen is tudtam értelmezni, mit akarsz Kellerrel mondani, de asszem nagyjából sikerült. pontosan kurva mindegy, hogy Kellernek könnyebb lett volna kutakodnia, merthogy nem akadályozta holmi kétharmad. volt egy láthatatlan fal, amiről mindig visszapattant.
a Fidesz azóta kicsit nagyobb stílű lett, tehát elvileg több fogást lehetne rajta találni - de ha van embered a megfelelő helyen (Markó utca), akkor pont kurva mindegy, mit találnak, mert úgysem lesz belőle semmi.

és van emberük (mint ahogy 2002 után is volt), és itt most nem Győrfi Pálra gondoltam.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Pedig tényleg nem ránk tartozik. Tudjuk hogy mennyibe fog kerülni, mikor és mennyi ideig, mire költjük, mi lesz a haszna. Más egyéb az átlagpolgár számára fontos? Szerintem nem. Az hogy az index valamilyen faszfej szakértője nem tudja paragrafusonként ízekre szedni a pontos szerződést szerintem kibírható. Nem akkora volumenű dolog ez mint amit csinálnak belőle.JayB
te fogod az adódból fizetni nem én 😊 szóval szard is le.

döbbenetes ez a mínusz nullás ingerküszöb ebben az országban, döbbenetes.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mit keres Oszkó Péter a Wizz Air-ben?
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 804
És a Fidesz is pontosan jól tudja, hogy ők sem tiszták, előbb-utóbb a baloldal sem lesz ennyire impotens, és szereznek majd bizonyítékot is.Gyurma Pappa
na ezért kell a kétharmad meg az intendánsi rendszer. amíg az van, addig nem lehet jogszerűen bizonyítékot szerezni, és ha mégis sikerülne, azt sem minősítik jogszerűnek.slowmotion
Má' bocsánat, de Keller nem a 2/3-ad alatt kutakodott. Eredménye nem sok lett, ráadásul még a szoci kormányzás alatt sikerült 3 nyikhaj riporternek bebuktatni Zuschit is.
Arról van itt szó kérem szépen, hogy ez a totál dilettáns és amatőr banda akarja az országot vezetni... Vagy tényleg ennyire hülyék, vagy csak félelemérzet nincs bennük?James007
ne légy naív. nem a mindenkori elszámoltatási főnyikhaj a kulcsember (a kétparkolóhelyes Papcsák meg Budai is mire ment?), hanem valaki más. esetleg van új tipped?slowmotion
Egy: Budainak van néhány találata, igaz a százalékos arány nem nagy.
Kettő: ha elolvasom a válaszomra a fenti reagálást, akkor szomorúan kell megállapítanom, hogy a graduációm ellenére sem tudok felfedezni köztük lényeges logikai kapcsolatot Úgyhogy hagyjuk inkább...
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pedig tényleg nem ránk tartozik. Tudjuk hogy mennyibe fog kerülni, mikor és mennyi ideig, mire költjük, mi lesz a haszna. Más egyéb az átlagpolgár számára fontos? Szerintem nem. Az hogy az index valamilyen faszfej szakértője nem tudja paragrafusonként ízekre szedni a pontos szerződést szerintem kibírható. Nem akkora volumenű dolog ez mint amit csinálnak belőle.JayB
Ja ja, pláne a titkosított része. Biztos nincs is benne semmi.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Pedig tényleg nem ránk tartozik. Tudjuk hogy mennyibe fog kerülni, mikor és mennyi ideig, mire költjük, mi lesz a haszna. Más egyéb az átlagpolgár számára fontos? Szerintem nem. Az hogy az index valamilyen faszfej szakértője nem tudja paragrafusonként ízekre szedni a pontos szerződést szerintem kibírható. Nem akkora volumenű dolog ez mint amit csinálnak belőle.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


Nem, nem mondok semmit.Vrijbloed
Úgy látszik ő is megfogta Simicska tanácsát ("Mindenkinek alkotmányos joga hülyének lenni." )
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Nem, nem mondok semmit.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
És a Fidesz is pontosan jól tudja, hogy ők sem tiszták, előbb-utóbb a baloldal sem lesz ennyire impotens, és szereznek majd bizonyítékot is.Gyurma Pappa
na ezért kell a kétharmad meg az intendánsi rendszer. amíg az van, addig nem lehet jogszerűen bizonyítékot szerezni, és ha mégis sikerülne, azt sem minősítik jogszerűnek.slowmotion
Má' bocsánat, de Keller nem a 2/3-ad alatt kutakodott. Eredménye nem sok lett, ráadásul még a szoci kormányzás alatt sikerült 3 nyikhaj riporternek bebuktatni Zuschit is.
Arról van itt szó kérem szépen, hogy ez a totál dilettáns és amatőr banda akarja az országot vezetni... Vagy tényleg ennyire hülyék, vagy csak félelemérzet nincs bennük?James007
ne légy naív. nem a mindenkori elszámoltatási főnyikhaj a kulcsember (a kétparkolóhelyes Papcsák meg Budai is mire ment?), hanem valaki más. esetleg van új tipped?
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 804
És a Fidesz is pontosan jól tudja, hogy ők sem tiszták, előbb-utóbb a baloldal sem lesz ennyire impotens, és szereznek majd bizonyítékot is.Gyurma Pappa
na ezért kell a kétharmad meg az intendánsi rendszer. amíg az van, addig nem lehet jogszerűen bizonyítékot szerezni, és ha mégis sikerülne, azt sem minősítik jogszerűnek.slowmotion
Má' bocsánat, de Keller nem a 2/3-ad alatt kutakodott. Eredménye nem sok lett, ráadásul még a szoci kormányzás alatt sikerült 3 nyikhaj riporternek bebuktatni Zuschit is.
Arról van itt szó kérem szépen, hogy ez a totál dilettáns és amatőr banda akarja az országot vezetni... Vagy tényleg ennyire hülyék, vagy csak félelemérzet nincs bennük?
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Én nem szoktam a köztévét nézni, most a téliolimpia miatt rákényszerülök.
De mióta lett az mtvből a fidesz országos párttv-je?gabokocka
Véletlenül odatévedtem nemrég a híradóra, nem szoktam amúgy nézni ilyesmit. Legjobban az tetszett, ahogy bemutatták az új autó eladások januári szárnyalását, ami cáfolhatatlan bizonyítéka a szárnyaló jólétnek. Nagyon durva ami ott folyik, nem csodálom, hogy aki sokat nézi megzombul tőle.

Nagyfaterom 80 felé közeleg, szellemileg elég jó állapotban van még. De amikor elkezdte nekem magyarázni, hogy szegény Fidesznyikeknek MUSZÁJ volt odalökni a trafikokat, földeket, stb-t, mert hát be kell hozniuk a szocikkal szembeni lemaradásukat, elvégre nem maradhatnak csórók szegények, nem hittem a fülemnek. Közben pedig gyűlöli a komcsikat, mert a régi szép időkben sokszor volt gondja belőle, hogy nem volt párttag és csak a csókosoknak jutott ez, vagy az. Nincs is értelme megpróbálni vele beszélgetni erről, totál megzombult szegény, pedig annyi ellentmondás van a szövegében, hogy nem is értem ő hogyan nem jön rá.

Nyilván az a válasz erre, hogy nem is akar rájönni, mert akkor összeomlana a jól felépített gondolati kátyavár, simán elfogadja, hogy ezeknek most lehet és szép és jó és muszáj "juttatni", azoknak meg halál járna ugyanezért. Orbán meg az élő isten gyakorlatilag.

Szerintem ez nagyon általános jelenség, sokakat elkap ez a gépszíj és nem ereszt, gondolom ha összezavarodnak gyorsan odakapcsolnak az M1-re és máris kisimul a világ.Kori
kognitív disszonancia
több mint 10 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Én nem szoktam a köztévét nézni, most a téliolimpia miatt rákényszerülök.
De mióta lett az mtvből a fidesz országos párttv-je?gabokocka
Véletlenül odatévedtem nemrég a híradóra, nem szoktam amúgy nézni ilyesmit. Legjobban az tetszett, ahogy bemutatták az új autó eladások januári szárnyalását, ami cáfolhatatlan bizonyítéka a szárnyaló jólétnek. Nagyon durva ami ott folyik, nem csodálom, hogy aki sokat nézi megzombul tőle.

Nagyfaterom 80 felé közeleg, szellemileg elég jó állapotban van még. De amikor elkezdte nekem magyarázni, hogy szegény Fidesznyikeknek MUSZÁJ volt odalökni a trafikokat, földeket, stb-t, mert hát be kell hozniuk a szocikkal szembeni lemaradásukat, elvégre nem maradhatnak csórók szegények, nem hittem a fülemnek. Közben pedig gyűlöli a komcsikat, mert a régi szép időkben sokszor volt gondja belőle, hogy nem volt párttag és csak a csókosoknak jutott ez, vagy az. Nincs is értelme megpróbálni vele beszélgetni erről, totál megzombult szegény, pedig annyi ellentmondás van a szövegében, hogy nem is értem ő hogyan nem jön rá.

Nyilván az a válasz erre, hogy nem is akar rájönni, mert akkor összeomlana a jól felépített gondolati kátyavár, simán elfogadja, hogy ezeknek most lehet és szép és jó és muszáj "juttatni", azoknak meg halál járna ugyanezért. Orbán meg az élő isten gyakorlatilag.

Szerintem ez nagyon általános jelenség, sokakat elkap ez a gépszíj és nem ereszt, gondolom ha összezavarodnak gyorsan odakapcsolnak az M1-re és máris kisimul a világ.


több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
De a mi biztos (anélkül, hogy szurkolnék bárkinek), veszélyes játékot játszik a Fidesz azzal, hogy elkezdett Simon ügyével kapcsolatban hevesen az MSZP-re mutogatni.Gyurma Pappa
Ha nem tenné, az lenne az igazi tökönlövés. Az ilyenkor teljesen lényegtelen, hogy nekik is van számtalan érintett emberük. A politikailag leghülyébbeknek is rögtön feltűnne, hogy az állandó szájkarate a két párt között pont ebben a témában marad el.

Ugyanez fordítva is megtörtént, a Kubatov-listára rögtön felháborodva reagáltak a szocik, egy nap múlva kiderült hogy törvénytelenül az összes hozzájuk érkező ajánlószelvényt egy adatbázisban tartják nyilván.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Én nem szoktam a köztévét nézni, most a téliolimpia miatt rákényszerülök.
De mióta lett az mtvből a fidesz országos párttv-je?gabokocka
2011 kb.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Én nem szoktam a köztévét nézni, most a téliolimpia miatt rákényszerülök.
De mióta lett az mtvből a fidesz országos párttv-je?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Egyelőre ott tartunk, hogy senki sem akar bizonyítékot szerezni. Csak pénzt.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
És a Fidesz is pontosan jól tudja, hogy ők sem tiszták, előbb-utóbb a baloldal sem lesz ennyire impotens, és szereznek majd bizonyítékot is.Gyurma Pappa
na ezért kell a kétharmad meg az intendánsi rendszer. amíg az van, addig nem lehet jogszerűen bizonyítékot szerezni, és ha mégis sikerülne, azt sem minősítik jogszerűnek.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Mivel relatíve jól ismerem a pártfinanszírozás mikéntjeit, így a Simon ügy a személyen kívül különösebben nem lepett meg, a magyarázkodás kimondottan szórakoztat. De a mi biztos (anélkül, hogy szurkolnék bárkinek), veszélyes játékot játszik a Fidesz azzal, hogy elkezdett Simon ügyével kapcsolatban hevesen az MSZP-re mutogatni. Egyszerűen meg kell érteni: nincs kész magyar politikai elit egy megtisztulásra, hiszen hatalmas légüres tér van a mostani vezetők, köztük a Jobbik is, meg részben az LMP (meg van a "Munkát, gyereket" kampány?). és a követők között (leginkább 4K a baloldalon, és számos ismeretlen a Fidesz körül kinőni képtelen jobboldali kezdeményezés). És a Fidesz is pontosan jól tudja, hogy ők sem tiszták, előbb-utóbb a baloldal sem lesz ennyire impotens, és szereznek majd bizonyítékot is.

Még legalább két ciklus kell, mire egy szlovák (izlandi) szintű változásra sor kerülhet...

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Nem én mondom, hanem Fideszesek: ha nincs Öszöd, a Párt nem tud nyerni, sőt talán már nem is lenne ilyen formába.Gyurma Pappa
A Fidesz nem Öszöd miatt nyert.
Nyilván könnyebb volt folyamatosan visszamutatni erre a szimbólumra, de már a beszéd kirobbanása előtt romokban volt a szocik támogatottsága, akkora volt a differencia 2006 áprilisa és júniusa között.
atapapa
De nem nyertek volna Szekszárdon, Várpalotán, Győrben és vagy még ezer helyen, ahol azt sem nézték az emberek, hogy ki jelölt, csak húzták az X-et a Fidesz mellé. Meg ne felejtsd el, hogy június és október (november? nem emlékszem, és nincs kedvem megnézni) is sok idő eltelik, és helyi szinten összekaparható lett volna annyi, hogy az 50-50 megmaradjon.Gyurma Pappa
Rendben, nem nyernek mindegyik megyében hanem csak 15-ben. Ennyivel is bőven tudták volna etetni a "szponzorokat".

Április-június-október: ezzel csak próbáltam egyszerűen elmondani a véleményem. 2006 egész nyara arról szólt a politikában, hogy az MSZP (miután végighencegte a kampányt a varázslatos teljesítményéről és az ország kimagasló helyzetéről) keresi az 1000 milliárdos megszorítás elemeit.

Semmi esélyük nem lett volna ezek után az 50-50-re.

Pár felmérési eredmény 2006 augusztusában, még a beszéd kirobbanása előtt.
Gallup: Augusztusban az MSZP a teljes lakosság 23 százalékára, a FIDESZ 34 százalékára számíthatna, ha "most vasárnap" lennének az országgyűlési választások.

Szonda: Az ellenzéki pártot jelenleg a népesség 35 százaléka, a nagyobbik kormányerőt 23 százaléka támogatja.

Öszödnek volt egy érdekes hatása is akkor: ha jól emlékszem pont megtorpant a szocik esése, amit a beszéd miatt kirobbant utcai zavargásokkal magyaráztak. Ugye Demszky akkor olyan filmmel kampányolt, amin éppen verik szét a várost, de majd ő ettől a bandától megvédi az embereket.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Egy biztos, Mesterházy tisztes lebaszásban részesülhetett most Washingtonban. 😀 Amatőr hiba volt, megint.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Haverom alkotta a minap, már nem szomjas állapotban:
Maradhat a rezsim, mert lecsökkent a rezsim!
Ha lopta valahonnan, akkor bocsi!
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Szekszárdon 2006-ban is már a Fidesz nyert......csi77
ezt mondom én is 😊Gyurma Pappa
Oké, 2002-őt akartam írni........ 😊 Az OGY választáson akkor is a FIDESZ nyert, pedig országosan az MSZP-nek állt a zászló. Aztán a 100 napos program után a helyközin tarolt az MSZP, nálunk meg ugye SZDSZ-es polgi volt 16 évig.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 334 — #NoStress
Nem én mondom, hanem Fideszesek: ha nincs Öszöd, a Párt nem tud nyerni, sőt talán már nem is lenne ilyen formába.Gyurma Pappa
A Fidesz nem Öszöd miatt nyert.
Nyilván könnyebb volt folyamatosan visszamutatni erre a szimbólumra, de már a beszéd kirobbanása előtt romokban volt a szocik támogatottsága, akkora volt a differencia 2006 áprilisa és júniusa között.
Aztán ami maradt a szocikból, azt maga alá temette a válság és a ciklus végére állandósult botrányok.


.atapapa
szerintem a szervezettségük miatt nyertek és fognak nyerni most is. Fegyelmezettek, minden működik, ahogy működnie kell, zárt ajtókon belül el tudják a belső viszályokat intézni. Egyetlen gyengéje - szerintem - ennek a brancsnak, hogy egy embertől függ az egész, bármikor megbénulhat a szervezet.Amadeus91
Ne éld ebbe bele magad.Sobri Jóska
abba, hogy jól szervezettek vagy, hogy megbénulhat, ha oda a király?Amadeus91
Egyikbe se.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Nem én mondom, hanem Fideszesek: ha nincs Öszöd, a Párt nem tud nyerni, sőt talán már nem is lenne ilyen formába.Gyurma Pappa
A Fidesz nem Öszöd miatt nyert.
Nyilván könnyebb volt folyamatosan visszamutatni erre a szimbólumra, de már a beszéd kirobbanása előtt romokban volt a szocik támogatottsága, akkora volt a differencia 2006 áprilisa és júniusa között.
Aztán ami maradt a szocikból, azt maga alá temette a válság és a ciklus végére állandósult botrányok.


.atapapa
szerintem a szervezettségük miatt nyertek és fognak nyerni most is. Fegyelmezettek, minden működik, ahogy működnie kell, zárt ajtókon belül el tudják a belső viszályokat intézni. Egyetlen gyengéje - szerintem - ennek a brancsnak, hogy egy embertől függ az egész, bármikor megbénulhat a szervezet.Amadeus91
Ne éld ebbe bele magad.Sobri Jóska
abba, hogy jól szervezettek vagy, hogy megbénulhat, ha oda a király?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 334 — #NoStress
Nem én mondom, hanem Fideszesek: ha nincs Öszöd, a Párt nem tud nyerni, sőt talán már nem is lenne ilyen formába.Gyurma Pappa
A Fidesz nem Öszöd miatt nyert.
Nyilván könnyebb volt folyamatosan visszamutatni erre a szimbólumra, de már a beszéd kirobbanása előtt romokban volt a szocik támogatottsága, akkora volt a differencia 2006 áprilisa és júniusa között.
Aztán ami maradt a szocikból, azt maga alá temette a válság és a ciklus végére állandósult botrányok.


.atapapa
szerintem a szervezettségük miatt nyertek és fognak nyerni most is. Fegyelmezettek, minden működik, ahogy működnie kell, zárt ajtókon belül el tudják a belső viszályokat intézni. Egyetlen gyengéje - szerintem - ennek a brancsnak, hogy egy embertől függ az egész, bármikor megbénulhat a szervezet.Amadeus91
Ne éld ebbe bele magad.