Politika

44 feliratkozó

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kurvahosszú, de szerintem az eddigi legkorrektebb írás a médiatörvényről, aki állást akar foglalni egy vitában, mindenképpen érdemes elolvasnia:
http://gg.blog.hu/2011/01/13/mediatorveny_relax_es_gondoljuk_vegigSobri Jóska
Üdítő a higgadt hangvétele, ez kétségtelen. Korrektség tekintetében én nem használnám a felső fokot.
Azt eddig is lehetett tudni, hogy voltak egyeztetések. Azonban ezeket külön-külön bonyolították, az érintetteknek nem volt lehetőségük közösen egyeztetett álláspontot kialakítani. (Az érintettek körét a kormányzat maga döntötte el.) A poszt végül maga is arra a következtetésre jut, hogy még a jobboldalon sem volt kellően átbeszélve az egész törvény.
A felhozott pozitívumokról. A kizárólagosan megszerzett közvetítési jogok semmissé tétele miért lenne jó? Ki fog ezek után nagy értékű szerződéseket kötni? Ki mondja meg, hogy mely események számítanak nagy közérdeklődésre? A TV2 megszerezheti a BL jogát, de a Digi nem? Miért? (Szvsz a TV2 már ezerszer megbánta, hogy övé keddenként egy meccs.)
A termékelhelyezés az én olvasatomban egyértelműen a nagyobb adók bújtatott támogatása, új, jelentős bevételi lehetőségek odaajándékozása. Ha ehhez hozzáveszem az eddigi csatorna állítási tilalom feloldását, a digitális átállás halasztását, akkor szerintem a nagy kereskedelmi adókat megvették kilóra.
35%-os magyar tartalom. Ez akár jól is elsülhet, ha van ennyi minőségi tartalom. (Érdekes, ha a franciák csinálnak ilyet, akkor nálunk ezt egyből a frankofon mánia egyértelmű jeleként értékelik. 😊 )
A pályáztatás javítása LOL. A Hatóság az általa kihirdetett eredményt különösebb indok nélkül megsemmisítheti.
Híradók javítása. Tessék jó közszolgálati híradót csinálni, mindenki kénytelen lesz azt követni. Ehelyett a köztévé híradója az elmúlt nyolc hónapban elveszítette a nézői több, mint egyharmadát.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
Kurvahosszú, de szerintem az eddigi legkorrektebb írás a médiatörvényről, aki állást akar foglalni egy vitában, mindenképpen érdemes elolvasnia:
http://gg.blog.hu/2011/01/13/mediatorveny_relax_es_gondoljuk_vegig

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Pedig egy normális országban minden szak fizetős.
Aztán aki tehetséges az kap ösztöndíjat, vannak egyéb könnyítések, de az nonszensz, hogy ingyen kiképez az ország több millió forintért egy szakembert (orvos, mérnök, közgazdász, most ez mellékes), majd a diploma kézhezvétele után, vagy az első adott lehetőségnél már megy is külföldre, mivel sokszor annyi fizetést kap kint, mint itthon.Sobri Jóska
Viszonylag kevés helyen fizetős a helyieknek, vagy max hitelben mint Angliában. Legalábbis ahol én néztem, nemigen volt tandíj (Amerikában 50,000 dollár éves jövedelem alatt nincs semmi tandíj, ez ugye szállás és kaja ignyenességet is jelen, a tbbieknek meg azért többé-kevésbé telik rá, plusz ösztöndíjak is vannak).

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 118 — capitaine du château de Vienne 1487
Pedig egy normális országban minden szak fizetős.
Aztán aki tehetséges az kap ösztöndíjat, vannak egyéb könnyítések, de az nonszensz, hogy ingyen kiképez az ország több millió forintért egy szakembert (orvos, mérnök, közgazdász, most ez mellékes), majd a diploma kézhezvétele után, vagy az első adott lehetőségnél már megy is külföldre, mivel sokszor annyi fizetést kap kint, mint itthon.Sobri Jóska
Tökéletesen egyetértek most veled, pedig jómódú családból sem származom, és egyetemre is járok.F.Schleck
Jo, hat ezzel kb. az emberek 90%-a egyetertene.. meg az egyetemistak nagy resze is elvi szinten.
Csak a gyakorlatba attenni, tudod.. ez itt a gond.

Nepszerutlen, ugyanakkor szukseges megszorito gazdpolt ketten mertek az elmult husz evben bevallalni itthon.. nem meglepo modon, mert az ilyen jobb esetben csak szemelyes pol. ongyilkossag, rosszabb esetben meg az egesz parte/politikai oldale.Igor
talán ha a kedves jogász urak, nem szavazógépként tekintenének a nagyságosra

és igen a jogot és a közgázt tenném fizetőssé, visszamenőlegesen is : DuceDolce 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
100 millió áldozat, 0 felelős
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Pedig egy normális országban minden szak fizetős.
Aztán aki tehetséges az kap ösztöndíjat, vannak egyéb könnyítések, de az nonszensz, hogy ingyen kiképez az ország több millió forintért egy szakembert (orvos, mérnök, közgazdász, most ez mellékes), majd a diploma kézhezvétele után, vagy az első adott lehetőségnél már megy is külföldre, mivel sokszor annyi fizetést kap kint, mint itthon.Sobri Jóska
Tökéletesen egyetértek most veled, pedig jómódú családból sem származom, és egyetemre is járok.F.Schleck
Jo, hat ezzel kb. az emberek 90%-a egyetertene.. meg az egyetemistak nagy resze is elvi szinten.
Csak a gyakorlatba attenni, tudod.. ez itt a gond.

Nepszerutlen, ugyanakkor szukseges megszorito gazdpolt ketten mertek az elmult husz evben bevallalni itthon.. nem meglepo modon, mert az ilyen jobb esetben csak szemelyes pol. ongyilkossag, rosszabb esetben meg az egesz parte/politikai oldale.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Mindegy is, hogy ki bakizott, nem bakizott, kijavította, nem tette, ki így értelmezte jól vagy éppen félre. A közembernek úgyis az a lényeg, hogy fizetős lesz a felsőoktatás nagy része, vagy egésze (majd kiderül a vallatásnál). Sobrinak igaza van: ez a felsőoktatás nem egészséges, és az általa eredményezett diplomás túlképzés sem. Annyival egészíteném ki, hogy általában a gazdag és kapcsolatokkal rendelkező diplomás megy ki sokkal több pénzért külföldre dolgozni. A csórója marad itthon munkanélkülinek - sajnos 😕 .
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Előrebocsátva, hogy szerintem is fizetőssé kell valahogy tenni a felsőpktatást és nincs szükség ennyi egyetemre stb...és túllépve azon, hogy majdnem hülyeséget beszélt, az nem fura, hogy a kormánypárt egy vezető politikusa, amelyik párt "kész tervekkel" rendelkezett a kormányzás esetére, lassan egy évvel a kormányra kerülésük után nem tudott mondani egy szakot példának amelyik kiesik az államiak közül? És előhozott egy ilyen oriási blödséget.

A Fidesz alaptétele, hogy senkivel se menjen szembe csak csendben és sötétben, de azért csak mondhatott volna egy az országban valóságban is létező szakot.

Jimmy kicsit szabadabban fogalmazott. 😊
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Igaz, de ez nem arról szólt. Megnéztem az interjút, és kijavította magát: "a balneológia és a bálnatenyésztés nem ugyanaz". Utána a bálnatenyésztésről folytatta.
toxique
Nem ezt mondta. Szó szerint ez hangzik el az ominózus részben, amikor a fizetőssé teendő szakokról bezélnek:
Riporter: Mondjon egy példát!
Pokorni: Ööö, balneológia.
R: Balneológia?
P: Igen. Bál..., mondjuk..., bál..., balneológia nem ugyanaz, bálnatenyésztés maradjunk ennél. (ezután jön Ausztrália és Új-Zéland, meg a többi)

Pokorni nem mondta, hogy a balneológia és a bálnatenyésztés nem ugyanaz. A riporter visszakérdezése után simán dadogott egy sor, már itt is bálnázni akart.
De tételezzük fel, hogy tudta hogy a balneológia és a bálnatenyésztés nem ugyanaz. Nekem 2 dolog akkor is hiányzik.
1. Tanáremberként szánhatott volna rá fél mondatot arra mi a kettő között a különbség.
2. A balneológia a magyarországi idegenforgalom és mint ilyen, valutaforrásunk egyik legfontosabb alapja. Ezt akarja fizetőssé tenni? Akkor volt oktatási miniszterként nagy hibát követ el ha ilyen szakot akar fizetőssé tenni.DiamondsHead44
Odament, elkezdtett handabandázni szokás szerint, hogy fizetőssé kell tenni néhány szakot. mikor rákérdeztek, hogy konkrétan melyiket, akkor meg dadogott, mert szokás szerint fingja sincs arról, hogy miről beszél, a szociológusokat, az ógermán-vizigót szakosokat, néprajzkutatókat meg nem akarja megsérteni. Aki már látta Pokornit mondjuk egy lakossági fórumon, az tudja, hogy egy beképzelt fasz, aki élből utasít el minden kritikát, és általában tévedhetetlennek tartja saját magát. Ennyi, nem több. Nem is különbözik egyiktől se. Méghogy ő a jobbak közül való?! Hehe

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Pedig egy normális országban minden szak fizetős.
Aztán aki tehetséges az kap ösztöndíjat, vannak egyéb könnyítések, de az nonszensz, hogy ingyen kiképez az ország több millió forintért egy szakembert (orvos, mérnök, közgazdász, most ez mellékes), majd a diploma kézhezvétele után, vagy az első adott lehetőségnél már megy is külföldre, mivel sokszor annyi fizetést kap kint, mint itthon.Sobri Jóska
Tökéletesen egyetértek most veled, pedig jómódú családból sem származom, és egyetemre is járok.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
Pedig egy normális országban minden szak fizetős.
Aztán aki tehetséges az kap ösztöndíjat, vannak egyéb könnyítések, de az nonszensz, hogy ingyen kiképez az ország több millió forintért egy szakembert (orvos, mérnök, közgazdász, most ez mellékes), majd a diploma kézhezvétele után, vagy az első adott lehetőségnél már megy is külföldre, mivel sokszor annyi fizetést kap kint, mint itthon.

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Igaz, de ez nem arról szólt. Megnéztem az interjút, és kijavította magát: "a balneológia és a bálnatenyésztés nem ugyanaz". Utána a bálnatenyésztésről folytatta.
toxique
Nem ezt mondta. Szó szerint ez hangzik el az ominózus részben, amikor a fizetőssé teendő szakokról bezélnek:
Riporter: Mondjon egy példát!
Pokorni: Ööö, balneológia.
R: Balneológia?
P: Igen. Bál..., mondjuk..., bál..., balneológia nem ugyanaz, bálnatenyésztés maradjunk ennél. (ezután jön Ausztrália és Új-Zéland, meg a többi)

Pokorni nem mondta, hogy a balneológia és a bálnatenyésztés nem ugyanaz. A riporter visszakérdezése után simán dadogott egy sor, már itt is bálnázni akart.
De tételezzük fel, hogy tudta hogy a balneológia és a bálnatenyésztés nem ugyanaz. Nekem 2 dolog akkor is hiányzik.
1. Tanáremberként szánhatott volna rá fél mondatot arra mi a kettő között a különbség.
2. A balneológia a magyarországi idegenforgalom és mint ilyen, valutaforrásunk egyik legfontosabb alapja. Ezt akarja fizetőssé tenni? Akkor volt oktatási miniszterként nagy hibát követ el ha ilyen szakot akar fizetőssé tenni.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nincs blama, mert nem így történt. 😊Sobri Jóska
Tényleg nem 😕
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
Nincs blama, mert nem így történt. 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
először a vicc topic-ba akartam betenni, de gondoltam, hogy politikával nem mérgezem meg a jó hangulatot. Pokorni szerint a balneológia a bálnatenyésztés tudománya. Ezt hozta fel példaként arra, hogy mely szakok és miért legyenek fizetősek. Kár, hogy a balneológia a gyógyforrásoknak, gyógyvizeknek a gyógyfürdői alkalmazásával és hatásaival foglalkozó tudomány, amire egy egész ágazatot épített az ország...
http://hirszerzo.hu/belfold/20110225_pokorni_balneologia
ja, és Pokorni tanárember + még az értelmesebb politikusok közé tartozik...DiamondsHead44
Ez kurva jó, ekkora blamát bazzeg 😊Szesze
Annyira sok ember nem nézte meg a videót is, ahogy látom.. 😊

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
először a vicc topic-ba akartam betenni, de gondoltam, hogy politikával nem mérgezem meg a jó hangulatot. Pokorni szerint a balneológia a bálnatenyésztés tudománya. Ezt hozta fel példaként arra, hogy mely szakok és miért legyenek fizetősek. Kár, hogy a balneológia a gyógyforrásoknak, gyógyvizeknek a gyógyfürdői alkalmazásával és hatásaival foglalkozó tudomány, amire egy egész ágazatot épített az ország...
http://hirszerzo.hu/belfold/20110225_pokorni_balneologia
ja, és Pokorni tanárember + még az értelmesebb politikusok közé tartozik...DiamondsHead44
Ez kurva jó, ekkora blamát bazzeg 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
Én véletlenül pont láttam ezt élőben, mondott egy példát, hogy balneológia, majd mondta, hogy bálnatenyésztés, majd mondta, hogy a kettő nem ugyanaz.
Ettől fügetlenül legalább vissza akarják hozni a fizetős felsőoktatást. Ez az érdemi üzenet.

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azért mert Pokoroni nem tudja mi a balneológia, még lehet(ne) jó oktatási szakember.

Viszont nem először mond ordas hülyeséget, hatalmas önbizalommal.
A 2006-os választás előtt Kunczéval volt egy tv-vitája, ahol a rá jellemző higgadt átéléssel dobta be, hogy milyen rossz is volt a kormány, hiszen 2002 és 2006 között 0%-ot nőtt az internetezők aránya (vagy talán szélessávon internetezők aránya, pontosan nem emlékszem).
Kuncze mondta, hogy ne vicceljünk már, mire Pokorni olyan meggyőződéssel vágott vissza és bizonygatta az igazát, mintha a saját születési évszámát mondaná rosszul valaki.atapapa
Igaz, de ez nem arról szólt. Megnéztem az interjút, és kijavította magát: "a balneológia és a bálnatenyésztés nem ugyanaz". Utána a bálnatenyésztésről folytatta.
Erről a szituról az a szakálas politikai poén jutott eszembe, hogy:
- Milyen a hallása Irma néni?
- Régen reformátusnak hívtuk, manapság szabaddemokrata...
Az a helyzet, hogy a kormánypárthoz hasonló kaliberű ellenzék hülyeségekbe kapaszkodik, és luftokat üt. :cool:
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Azért mert Pokoroni nem tudja mi a balneológia, még lehet(ne) jó oktatási szakember.

Viszont nem először mond ordas hülyeséget, hatalmas önbizalommal.
A 2006-os választás előtt Kunczéval volt egy tv-vitája, ahol a rá jellemző higgadt átéléssel dobta be, hogy milyen rossz is volt a kormány, hiszen 2002 és 2006 között 0%-ot nőtt az internetezők aránya (vagy talán szélessávon internetezők aránya, pontosan nem emlékszem).
Kuncze mondta, hogy ne vicceljünk már, mire Pokorni olyan meggyőződéssel vágott vissza és bizonygatta az igazát, mintha a saját születési évszámát mondaná rosszul valaki.

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a Jobbik karcagi szervezete is megvillant:
"Kínos tévedés: holoemlékművet koszorúztattak meg Novák Előddel" forrás: http://kuruc.info/r/6/74978/
+ ahol a kommentek külön szórakozást nyújtanak a témában: http://vastagbor.blog.hu/2011/02/25/a_karcagi_jobbikosok_tajekozottak?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
először a vicc topic-ba akartam betenni, de gondoltam, hogy politikával nem mérgezem meg a jó hangulatot. Pokorni szerint a balneológia a bálnatenyésztés tudománya. Ezt hozta fel példaként arra, hogy mely szakok és miért legyenek fizetősek. Kár, hogy a balneológia a gyógyforrásoknak, gyógyvizeknek a gyógyfürdői alkalmazásával és hatásaival foglalkozó tudomány, amire egy egész ágazatot épített az ország...
http://hirszerzo.hu/belfold/20110225_pokorni_balneologia
ja, és Pokorni tanárember + még az értelmesebb politikusok közé tartozik...DiamondsHead44
Ez azért szomorú és elgondolkodtató, mert
1. ez az ország legalább tíz éve a gyógy(fürdő) turizmust fejleszti, mint az egyik kitörési lehetőséget,
2. ez az ember több tízmilliárdnyi fejlesztést szavazott meg ez ügyben, mint miniszter és kormánytag,
3. felkészületlenül megy el egy riportra,
4. ő még a viszonylag normálisabb politikusok közé tartozik.
Cseppben a tenger...tomi-tomi
migyá öngyi leszek, komolyan ...
a politikusokat válasszák, tehát nem jelent előfeltételt az adekvált felelet, bármilyen képzés vagy képesség. Egyenlőre még beszéd képességét gyakorolják, bár ne tennék, bár hallgattunk volna Plátónra.............. 😉sutianap
Vazze, nem felelet volt, ő találta ki, hogy a balneológiát fizetőssé kell tenni. Adekvát döntés(képesség) hiányzik, az meg a politikusi szakmában rögtön a beszédképesség után jön, mint alap képesség.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 118 — capitaine du château de Vienne 1487
először a vicc topic-ba akartam betenni, de gondoltam, hogy politikával nem mérgezem meg a jó hangulatot. Pokorni szerint a balneológia a bálnatenyésztés tudománya. Ezt hozta fel példaként arra, hogy mely szakok és miért legyenek fizetősek. Kár, hogy a balneológia a gyógyforrásoknak, gyógyvizeknek a gyógyfürdői alkalmazásával és hatásaival foglalkozó tudomány, amire egy egész ágazatot épített az ország...
http://hirszerzo.hu/belfold/20110225_pokorni_balneologia
ja, és Pokorni tanárember + még az értelmesebb politikusok közé tartozik...DiamondsHead44
Ez azért szomorú és elgondolkodtató, mert
1. ez az ország legalább tíz éve a gyógy(fürdő) turizmust fejleszti, mint az egyik kitörési lehetőséget,
2. ez az ember több tízmilliárdnyi fejlesztést szavazott meg ez ügyben, mint miniszter és kormánytag,
3. felkészületlenül megy el egy riportra,
4. ő még a viszonylag normálisabb politikusok közé tartozik.
Cseppben a tenger...tomi-tomi
migyá öngyi leszek, komolyan ...
a politikusokat válasszák, tehát nem jelent előfeltételt az adekvált felelet, bármilyen képzés vagy képesség. Egyenlőre még beszéd képességét gyakorolják, bár ne tennék, bár hallgattunk volna Plátónra.............. 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
DH: tudod, olyan szempontbol gaz, hogy oktatasi miniszter volt/tanar.. de en megis ugy vagyok ezzel, hogy orulnek ha ez lenne a legnagyobb baja az orszagnak 😕Igor
szerintem meg pont ezért tart itt az ország ahol tart, mert hol félművelt, hol művelt, de csak bizonyos dolgokhoz értő elméleti szakemberek mondják meg a tutit. ha pedig szembesítik őket azzal, hogy hülyeséget beszélnek, jön a fasisztázás, kommunistázás. ismerje be, hogy nem ért hozzá és adja át a helyét olyan szakembernek, aki az adott szakterület dolgaihoz tényleg ért.
a konkrét eset azért komoly, mert az ország egyik legfontosabb valuta bevételi forrását biztosító ágazathoz - gyógyforrások, gyógyvizek, gyógyfürdők - kapcsolódó szakot simán fizetőssé tettek volna, csak azért, mert a főnök lusta/nagyképű/igénytelen/felsőrendű (a megfelelő aláhúzandó) ahhoz, hogy utána nézzen, vagy megkérdezze az egyik mameluktól, mi is az a balneológia.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nekunk a kozepiskolai foldrajztanarunk tartott meg ilyen oravegi 5 perces kis kvizeket, onnan remlik ez nekem 😊 ott is ez volt a poen... 😀 (a Langerhans-szigetek volt a masik ilyen legendas szivatas pl.)Igor
S keresgéltétek a térképen? 😀 A genya mindenit, biosz volt a második tantárgya?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
először a vicc topic-ba akartam betenni, de gondoltam, hogy politikával nem mérgezem meg a jó hangulatot. Pokorni szerint a balneológia a bálnatenyésztés tudománya. Ezt hozta fel példaként arra, hogy mely szakok és miért legyenek fizetősek. Kár, hogy a balneológia a gyógyforrásoknak, gyógyvizeknek a gyógyfürdői alkalmazásával és hatásaival foglalkozó tudomány, amire egy egész ágazatot épített az ország...
http://hirszerzo.hu/belfold/20110225_pokorni_balneologia
ja, és Pokorni tanárember + még az értelmesebb politikusok közé tartozik...DiamondsHead44
Ez azért szomorú és elgondolkodtató, mert
1. ez az ország legalább tíz éve a gyógy(fürdő) turizmust fejleszti, mint az egyik kitörési lehetőséget,
2. ez az ember több tízmilliárdnyi fejlesztést szavazott meg ez ügyben, mint miniszter és kormánytag,
3. felkészületlenül megy el egy riportra,
4. ő még a viszonylag normálisabb politikusok közé tartozik. szerk. jól megismételtelek, bocsi 😊
Cseppben a tenger...

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)