Politika

44 feliratkozó

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
először a vicc topic-ba akartam betenni, de gondoltam, hogy politikával nem mérgezem meg a jó hangulatot. Pokorni szerint a balneológia a bálnatenyésztés tudománya. Ezt hozta fel példaként arra, hogy mely szakok és miért legyenek fizetősek. Kár, hogy a balneológia a gyógyforrásoknak, gyógyvizeknek a gyógyfürdői alkalmazásával és hatásaival foglalkozó tudomány, amire egy egész ágazatot épített az ország...
http://hirszerzo.hu/belfold/20110225_pokorni_balneologia
ja, és Pokorni tanárember + még az értelmesebb politikusok közé tartozik...DiamondsHead44
Ez azért szomorú és elgondolkodtató, mert
1. ez az ország legalább tíz éve a gyógy(fürdő) turizmust fejleszti, mint az egyik kitörési lehetőséget,
2. ez az ember több tízmilliárdnyi fejlesztést szavazott meg ez ügyben, mint miniszter és kormánytag,
3. felkészületlenül megy el egy riportra,
4. ő még a viszonylag normálisabb politikusok közé tartozik. szerk. jól megismételtelek, bocsi 😊
Cseppben a tenger...

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
először a vicc topic-ba akartam betenni, de gondoltam, hogy politikával nem mérgezem meg a jó hangulatot. Pokorni szerint a balneológia a bálnatenyésztés tudománya. Ezt hozta fel példaként arra, hogy mely szakok és miért legyenek fizetősek. Kár, hogy a balneológia a gyógyforrásoknak, gyógyvizeknek a gyógyfürdői alkalmazásával és hatásaival foglalkozó tudomány, amire egy egész ágazatot épített az ország...
http://hirszerzo.hu/belfold/20110225_pokorni_balneologia
ja, és Pokorni tanárember + még az értelmesebb politikusok közé tartozik...DiamondsHead44
Nekunk a kozepiskolai foldrajztanarunk tartott meg ilyen oravegi 5 perces kis kvizeket, onnan remlik ez nekem 😊 ott is ez volt a poen... 😀 (a Langerhans-szigetek volt a masik ilyen legendas szivatas pl.)

DH: tudod, olyan szempontbol gaz, hogy oktatasi miniszter volt/tanar.. de en megis ugy vagyok ezzel, hogy orulnek ha ez lenne a legnagyobb baja az orszagnak 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
először a vicc topic-ba akartam betenni, de gondoltam, hogy politikával nem mérgezem meg a jó hangulatot. Pokorni szerint a balneológia a bálnatenyésztés tudománya. Ezt hozta fel példaként arra, hogy mely szakok és miért legyenek fizetősek. Kár, hogy a balneológia a gyógyforrásoknak, gyógyvizeknek a gyógyfürdői alkalmazásával és hatásaival foglalkozó tudomány, amire egy egész ágazatot épített az ország...
http://hirszerzo.hu/belfold/20110225_pokorni_balneologia
ja, és Pokorni tanárember + még az értelmesebb politikusok közé tartozik...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 222 — Saturday Night Lights
Na meg ugye az IZSDB. Az vert mindent.

Bár a reakció sokkal viccesebb volt, hogy kb 3 évvel a kitalálása után kiszálltak a rendőrök Bede és Magyari lakására, elvitték a számítógépet, hogy keressék a vinyón az adatokat amelyekből táplálkozott az IZSDB 😀haromt
Nyártól nem csak a számítógépeket viszik el...Dzsokijuing
de ebben éppen az volt a lényeg, hogy csak egy sima javascript generálta a válaszokat az oldalon, de ez nem esett le a jólképzett magyar rendőröknek, akik kutatták, hogy bede gépén a 10 millió vagy mégtöbb nevet ami listázva van zsidóság szerint 😀haromt
Igen, anno én is sok nevet kutattam ki tudományosan 😀
Arra gondoltam, hogy ha érdemben nem változik a szabályozás (meglátjuk), Annamarinak már hülye rendőr sem kell az elbíráláshoz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az egész Matula zseniális volt, talán az utolsó oldal, ahol hangosan röhögtem egy-egy cuccon. A Lamperth Mónika-gruppen a Köztársaság tér pincéjében vagy a Demszky-szervezte homokfürdő a Gellértben ugrik be így elsőre. Az Ablak-Zsidó is átvitte a lécet.Dzsokijuing
Na meg ugye az IZSDB. Az vert mindent.

Bár a reakció sokkal viccesebb volt, hogy kb 3 évvel a kitalálása után kiszálltak a rendőrök Bede és Magyari lakására, elvitték a számítógépet, hogy keressék a vinyón az adatokat amelyekből táplálkozott az IZSDB 😀haromt
Nyártól nem csak a számítógépeket viszik el...Dzsokijuing
de ebben éppen az volt a lényeg, hogy csak egy sima javascript generálta a válaszokat az oldalon, de ez nem esett le a jólképzett magyar rendőröknek, akik kutatták, hogy bede gépén a 10 millió vagy mégtöbb nevet ami listázva van zsidóság szerint 😀
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 222 — Saturday Night Lights
hát igen. Bedét is beszippantotta a zsidó nagytőke és a pénz az index személyében

a Kibaszott Világ sorozat viszont egyszerűen zseniális még most is sok év távlatából 32. olvasásraharomt
Az egész Matula zseniális volt, talán az utolsó oldal, ahol hangosan röhögtem egy-egy cuccon. A Lamperth Mónika-gruppen a Köztársaság tér pincéjében vagy a Demszky-szervezte homokfürdő a Gellértben ugrik be így elsőre. Az Ablak-Zsidó is átvitte a lécet.Dzsokijuing
Na meg ugye az IZSDB. Az vert mindent.

Bár a reakció sokkal viccesebb volt, hogy kb 3 évvel a kitalálása után kiszálltak a rendőrök Bede és Magyari lakására, elvitték a számítógépet, hogy keressék a vinyón az adatokat amelyekből táplálkozott az IZSDB 😀haromt
Nyártól nem csak a számítógépeket viszik el...

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Kadhafi a teljes államkassza önkényes birtoklását leszámítva puritán életet él" - amikor Bedéék még tudtak szóarakoztatóan írni.Sobri Jóska
hát igen. Bedét is beszippantotta a zsidó nagytőke és a pénz az index személyében

a Kibaszott Világ sorozat viszont egyszerűen zseniális még most is sok év távlatából 32. olvasásraharomt
Az egész Matula zseniális volt, talán az utolsó oldal, ahol hangosan röhögtem egy-egy cuccon. A Lamperth Mónika-gruppen a Köztársaság tér pincéjében vagy a Demszky-szervezte homokfürdő a Gellértben ugrik be így elsőre. Az Ablak-Zsidó is átvitte a lécet.Dzsokijuing
Na meg ugye az IZSDB. Az vert mindent.

Bár a reakció sokkal viccesebb volt, hogy kb 3 évvel a kitalálása után kiszálltak a rendőrök Bede és Magyari lakására, elvitték a számítógépet, hogy keressék a vinyón az adatokat amelyekből táplálkozott az IZSDB 😀
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 222 — Saturday Night Lights
be kell raknom egy klasszikust az aktuális világpolitikai slágertémáról
http://matula.hu/index.php?section=article&rel=7&id=100haromt
"Kadhafi a teljes államkassza önkényes birtoklását leszámítva puritán életet él" - amikor Bedéék még tudtak szóarakoztatóan írni.Sobri Jóska
hát igen. Bedét is beszippantotta a zsidó nagytőke és a pénz az index személyében

a Kibaszott Világ sorozat viszont egyszerűen zseniális még most is sok év távlatából 32. olvasásraharomt
Az egész Matula zseniális volt, talán az utolsó oldal, ahol hangosan röhögtem egy-egy cuccon. A Lamperth Mónika-gruppen a Köztársaság tér pincéjében vagy a Demszky-szervezte homokfürdő a Gellértben ugrik be így elsőre. Az Ablak-Zsidó is átvitte a lécet.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
be kell raknom egy klasszikust az aktuális világpolitikai slágertémáról
http://matula.hu/index.php?section=article&rel=7&id=100haromt
"Kadhafi a teljes államkassza önkényes birtoklását leszámítva puritán életet él" - amikor Bedéék még tudtak szóarakoztatóan írni.Sobri Jóska
hát igen. Bedét is beszippantotta a zsidó nagytőke és a pénz az index személyében

a Kibaszott Világ sorozat viszont egyszerűen zseniális még most is sok év távlatából 32. olvasásra
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
be kell raknom egy klasszikust az aktuális világpolitikai slágertémáról
http://matula.hu/index.php?section=article&rel=7&id=100haromt
"Kadhafi a teljes államkassza önkényes birtoklását leszámítva puritán életet él" - amikor Bedéék még tudtak szóarakoztatóan írni.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
be kell raknom egy klasszikust az aktuális világpolitikai slágertémáról
http://matula.hu/index.php?section=article&rel=7&id=100
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
köszönjük néked jó pintér uram (most már nem félek hazajönni éjjel a nyugatinál mert lesitteltük a Luger gyűjtő öregapót) Persze gondolom a gyűjtemény majd valamelyik nemzeti együttműködő raktárát gazdagítja majd...(akinek van egy Luger-e, ne tartsa magában. adja nekem. Én még sittre is megyek csak hogy legyen egy olyanom 😊 )
http://varanus.blog.hu/2011/02/21/kettotol_nyolc_evig?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
családbarát a kormányunkatapapa
A te kormányod. 😊Sobri Jóska
nocsak, külföldről írsz? 😛

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
családbarát a kormányunkatapapa
A te kormányod. 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
családbarát a kormányunk

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://index.hu/belfold/2011/02/21/schmitt_hivatala_alkalmazza_a_kabinetfonok_testveret_is/
Kiss Antal Huba, a cikk főhőse évfolyamtársam volt a Pázmányon. Kiugrott ferences szerzetes, nagy húzása volt, amikor még az első Orb.-kor. idején leszervezte a szentendrei szakirányú katolikus gimi évnyitójára Deutsch Tomit, aki a családi élet szentségéről tartott kiselőadást. Utána Huba sokáig eltűnt.Dzsokijuing
Családi Együttműködés Rendszereharomt
Nekem lassan a "Rokonok" jut ezekről eszembe Móricz Zsigmondtól...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://index.hu/belfold/2011/02/21/schmitt_hivatala_alkalmazza_a_kabinetfonok_testveret_is/
Kiss Antal Huba, a cikk főhőse évfolyamtársam volt a Pázmányon. Kiugrott ferences szerzetes, nagy húzása volt, amikor még az első Orb.-kor. idején leszervezte a szentendrei szakirányú katolikus gimi évnyitójára Deutsch Tomit, aki a családi élet szentségéről tartott kiselőadást. Utána Huba sokáig eltűnt.Dzsokijuing
Családi Együttműködés Rendszere
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 222 — Saturday Night Lights
http://index.hu/belfold/2011/02/21/schmitt_hivatala_alkalmazza_a_kabinetfonok_testveret_is/
Kiss Antal Huba, a cikk főhőse évfolyamtársam volt a Pázmányon. Kiugrott ferences szerzetes, nagy húzása volt, amikor még az első Orb.-kor. idején leszervezte a szentendrei szakirányú katolikus gimi évnyitójára Deutsch Tomit, aki a családi élet szentségéről tartott kiselőadást. Utána Huba sokáig eltűnt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 222 — Saturday Night Lights
Chávez szerintem nem a szó szoros értelmében vett diktátor. Szerintem.

Bár ugye papíron diktátorrá "választották" 18 hónapra anno, ha jól tudom...Vrijbloed
Chávez USA-mércével szalonképtelen, de amennyi kárt okozott Washington abban a térségben, Hugó, a víziló abszolút szimpátiámat élvezi 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hová lesz a világ?
Castro félhulla, a Kedves Vezető átadná a hatalmát, Mugabe visszaesett, Kadafi mingyá megbukik. Hol vannak a diktátorok?
Egyedül ez az idióta Lukasenko marad 😕

Mondjuk így van esélye OV-nak betörnie a piacra...haromt
Ott van al-Bashir Szudánban és Afrika más területein még biztos vannak számunkra ismeretlen tehetségek - főleg az Egyenlitő mentén. Meg még ott van Chavez bár nem tudom őt idesorolhatjuk-e.iktriad
Chavez fogjuk rá kategória.
Sajna afrikából is kiveszőben az igazi sztár diktátorok. Pedig igazi aranybánya volt. Idi Amin, Nguema, Mobutu, Charles Taylor, Bokassa, Eyadema...
A legfelháborítobb az volt, hogy pár hónapja hazatért Haiti-be Baby Doc, hogy segítsen a hazáján, erre letartóztatták a repülőtéren 😕
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Chávez szerintem nem a szó szoros értelmében vett diktátor. Szerintem.

Bár ugye papíron diktátorrá "választották" 18 hónapra anno, ha jól tudom...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hová lesz a világ?
Castro félhulla, a Kedves Vezető átadná a hatalmát, Mugabe visszaesett, Kadafi mingyá megbukik. Hol vannak a diktátorok?
Egyedül ez az idióta Lukasenko marad 😕

Mondjuk így van esélye OV-nak betörnie a piacra...haromt
Ott van al-Bashir Szudánban és Afrika más területein még biztos vannak számunkra ismeretlen tehetségek - főleg az Egyenlitő mentén. Meg még ott van Chavez bár nem tudom őt idesorolhatjuk-e.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hová lesz a világ?
Castro félhulla, a Kedves Vezető átadná a hatalmát, Mugabe visszaesett, Kadafi mingyá megbukik. Hol vannak a diktátorok?
Egyedül ez az idióta Lukasenko marad 😕

Mondjuk így van esélye OV-nak betörnie a piacra...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Atyaúristen...
http://index.hu/video/2011/02/17/szalai_annamaria_a_jo_legyen_jo_a_rossz_legyen_rossz/

Legalább már tudom, a Jóisten miért veri ezt a hazát árvízzel és vörösiszappal.Dzsokijuing
ennyi faszirígy picsát egy helyen szinte soha nem látni...

1,5 percig bírtamharomt
Hiszen csak ketten voltak!




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó meggyes uram. Esztergom város zászlós ura. Ugye itt sem történhetett törvénysértés?
http://meggyesahibas.blog.hu/2011/02/18/titkos_asz_jelentes?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index