Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát nemtom mennyire gáz diagramot fénymásolni, ezt én is elkövettem (scannelés + beillesztés), persze hivatkozással (ugye ő is hivatkozott Georgievre), szerintem ez nem gáz, miért kéne a diagramot átcímkézni, ha helyes?Rajna
Rajna, Te most tetteted magad??? Egy k*rva hivatkozás nem volt az egész cuccban! A végén volt egy felhasznált irodalom lista (nem hivatkozás!), amelyben a magyarul meg sem jelent művek magyar címmel szerepeltek. A Te hivatkozásod pedig valószínűleg ott volt a táblázat alatt, vagy láb- (vég)jegyzetben. A saját munkádat miért említed egy mondatban ezzel, viszed le erre a szintre?!
tomi-tomi
Én itt csak a fénymásolásra reagáltam, ami nyilván mindenkinek megragadta a figyelmét, ez is volt az index célja, holott ugye fénymásolni nem gáz önmagában. A dolgozat alapvetően nincs lehivatkozva sehol, de azért annyit elismer, hogy mikből dolgozott, én nem vágom a SOTE '90-es évekbeli követelményeit (bár sejtem, hogy ez nem fér bele), de akár el tudom képzelni, hogy nem kíván meg közvetlen hivatkozást. De ez tényleg nem ide jön, csak erre a hatásvadász "fénymásolat!" felkiáltásra reagáltam, mivel az ember alaphelyzetben fénymásolja/scanneli a diagramjait, a fordítás/hivatkozáshiány ami sokkal aggályosabb.Rajna
A fénymásolás önmagában nem gáz, valóban. Csak Te hozzátetted (zárójelben 😊 ), hogy a mindjárt nem doktor is lehivatkozta. Ő pedig ezzel az irománnyal, irományban sok mindent tett, egyet biztosan nem: hivatkozást. Annyi Rólad számomra kiderült, hogy komoly egyetemi munkát végzel; Neked pontosan kell tudnod, hogy hivatkozás és említés között ég és föld a különbség. Azt a luxust pedig ne engedjük meg magunknak, hogy 20 évvel ezelőtt bármelyik magyar egyetemen, főiskolán egy felhasznált irodalom listával lehetett elintézni a hivatkozást akár egy diplomamunkánál. Az eredeti opponensi vélemények is felróják ezt a hibát. A bicska azért nyílik ki, mert ezzel a formai hibával engedték át. (Nem is lehetett volna tartalmilag vizsgálni, amíg formai hibás!) A mostani vizsgálat pedig ezen a vonalon csak rátesz egy lapáttal. Formailag ez a doktori védés meg sem történt (alapdokumentumok nincsenek meg a védésről); nincs doktori cím. Ehelyett inkább a 20 évvel ezelőtti érvelés alapján kijelentik, hogy a TF-en ez volt az akkori gyakorlat. Minden 92 előtt szerzett TF diploma és doktori cím lófaszt nem ér, csak SP doktori címe megmaradhasson.
Egy kisdoktori megszerzése bizonyos szempontból nem nagy truváj (ezért is szüntették meg), jellemzően rögtön a diploma megszerzése után csinálták meg. A sikeres diplomamunkát továbbfejlesztve is legalább további egy-másfél év (kutató)munka kellett hozzá. Ehhez mérjük a bő egy hónapot, SP ennyi idő alatt alkotta a művét a semmiből. Az ő esete minden szempontból egyedi, kirívó, semmi köze nem volt semmi "akkori" rejtélyes ködbe vesző egyetemi-tudományos gyakorlathoz. Mintha azt állítanánk, hogy a hetvenes évek elején gyakorlat volt a Közgázról kikerülve-kiesve szálloda-igazgatóhelyettesi állást kapni.

suti, ezek nem állandó bizottságok, minden egyes doktori vizsgához eseti alapon hozták létre.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szerintem sem marad a helyén, nem éri meg ez az egész a Fidesznek. Meg még egy haver száját be lehetne tömni egy ilyen szaftos pozícióval.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
Hát nemtom mennyire gáz diagramot fénymásolni, ezt én is elkövettem (scannelés + beillesztés), persze hivatkozással (ugye ő is hivatkozott Georgievre), szerintem ez nem gáz, miért kéne a diagramot átcímkézni, ha helyes?Rajna
Rajna, Te most tetteted magad??? Egy k*rva hivatkozás nem volt az egész cuccban! A végén volt egy felhasznált irodalom lista (nem hivatkozás!), amelyben a magyarul meg sem jelent művek magyar címmel szerepeltek. A Te hivatkozásod pedig valószínűleg ott volt a táblázat alatt, vagy láb- (vég)jegyzetben. A saját munkádat miért említed egy mondatban ezzel, viszed le erre a szintre?!
tomi-tomi
Én itt csak a fénymásolásra reagáltam, ami nyilván mindenkinek megragadta a figyelmét, ez is volt az index célja, holott ugye fénymásolni nem gáz önmagában. A dolgozat alapvetően nincs lehivatkozva sehol, de azért annyit elismer, hogy mikből dolgozott, én nem vágom a SOTE '90-es évekbeli követelményeit (bár sejtem, hogy ez nem fér bele), de akár el tudom képzelni, hogy nem kíván meg közvetlen hivatkozást. De ez tényleg nem ide jön, csak erre a hatásvadász "fénymásolat!" felkiáltásra reagáltam, mivel az ember alaphelyzetben fénymásolja/scanneli a diagramjait, a fordítás/hivatkozáshiány ami sokkal aggályosabb.Rajna
De ő 10-es diagramként jelölte meg Georgiev cuccát egy olyan dolgozatban, amiben csak 7 diagram szerepelt 😂, még arra sem vette a fáradtságot, hogy megszámolja a sajátjait.

Valószínűleg nem is ő szerkesztette az egészet. Négerrel csináltatta, aztán leadta. Tipp: április 1-én, bolondok napján már nem lesz elnök.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Szóval még ugye mindig ott vagyunk, amit Zordd urasággal megállapítottunk. A pofaszakállas mindenségit neki! Normál országban, ha mutyival ment át, akkor előszedik a bizottságot és az összes mutyibizottság által kiadott mindent visszavonnak egyben, szevasz. Nyomjanak mán egy listát hogy ezen a jóemberen kívül ki vette még ott a déert a neve elé.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
fénymásolt. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀Amadeus91
Hát nemtom mennyire gáz diagramot fénymásolni, ezt én is elkövettem (scannelés + beillesztés), persze hivatkozással (ugye ő is hivatkozott Georgievre), szerintem ez nem gáz, miért kéne a diagramot átcímkézni, ha helyes?Rajna
Rajna, Te most tetteted magad??? Egy k*rva hivatkozás nem volt az egész cuccban! A végén volt egy felhasznált irodalom lista (nem hivatkozás!), amelyben a magyarul meg sem jelent művek magyar címmel szerepeltek. A Te hivatkozásod pedig valószínűleg ott volt a táblázat alatt, vagy láb- (vég)jegyzetben. A saját munkádat miért említed egy mondatban ezzel, viszed le erre a szintre?!
tomi-tomi
Én itt csak a fénymásolásra reagáltam, ami nyilván mindenkinek megragadta a figyelmét, ez is volt az index célja, holott ugye fénymásolni nem gáz önmagában. A dolgozat alapvetően nincs lehivatkozva sehol, de azért annyit elismer, hogy mikből dolgozott, én nem vágom a SOTE '90-es évekbeli követelményeit (bár sejtem, hogy ez nem fér bele), de akár el tudom képzelni, hogy nem kíván meg közvetlen hivatkozást. De ez tényleg nem ide jön, csak erre a hatásvadász "fénymásolat!" felkiáltásra reagáltam, mivel az ember alaphelyzetben fénymásolja/scanneli a diagramjait, a fordítás/hivatkozáshiány ami sokkal aggályosabb.

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Bár most sokan emlegetik, hogy 92 előtt jellemzően így lehetett diplomához, kisdoktorihoz jutni, ez nem igaz. Akkor sem volt mindenki hülye, az ilyen hiba annyira árulkodó, hogy még mutyi esetén is kijavíttatják az íróval. Tök egyértelmű, hogy SP szólt, hogy kéne neki egy doktori, látott egy kib@szott vastag tanulmányt a NOB könyvtárában, két példány van belőle összesen, egy bolgár és egy francia nyelvű, a kutya nem olvasta Magyarországon. OK, fordíttasd le, köttesd be, két hónap alatt lezavarjuk. SP lelkesedésében még lefordíttatta a német faszi tanulmányának idevágó részét, és részéről a dolog le volt tudva. Kb. ennyi energiát fektetett be a bíráló bizottság is az egészbe. Most pedig a saját lustaságukat, balfaszságukat és korruptságukat az egész egyetemi-tudományos rendszer jellemzőjeként próbálják menteni.tomi-tomi
Az a helyzet, hogy ez az ügy szempontjából irreleváns, mint ahogy az is az, hogy nem ezért választották meg és nem ettől függ az elnöki munkájának a minősége.

A Köztársasági Elnök, az elsőszámú magyar állampolgár csalt, hazudott. Ennek következménye van, következménye kéne, hogy legyen.
Hacsak ez nem egy "következmények nélküli ország".

Mellesleg pl. nekem, mint aki ennek a kormánynak nem feltétlenül híve inkább az az érdekem, hogy maradjon, mert ez egy baszom nagy öngól, amit számomra érthetetelne módon teljesen rosszul kezel a Fidesz.

by the way: azért az MNO is feszegeti a kérdést.

http://mno.hu/vezercikk/elnok-ur-gondolja-at-1064292
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Fénymásolt és fordítási hibát is vétett Schmittpolonic
fénymásolt. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀Amadeus91
Hát nemtom mennyire gáz diagramot fénymásolni, ezt én is elkövettem (scannelés + beillesztés), persze hivatkozással (ugye ő is hivatkozott Georgievre), szerintem ez nem gáz, miért kéne a diagramot átcímkézni, ha helyes?Rajna
Rajna, Te most tetteted magad??? Egy k*rva hivatkozás nem volt az egész cuccban! A végén volt egy felhasznált irodalom lista (nem hivatkozás!), amelyben a magyarul meg sem jelent művek magyar címmel szerepeltek. A Te hivatkozásod pedig valószínűleg ott volt a táblázat alatt, vagy láb- (vég)jegyzetben. A saját munkádat miért említed egy mondatban ezzel, viszed le erre a szintre?!
Btw a különvéleményben igazán az a rész gáz, amelyből kiderül, hogy Schmitt berendelte a Sándor-palotába a bizottság elnökét és lediktálta neki a bizottság jelentésének "Következtetés" részét. Valamint az a megjegyzés, hogy a német mű fordítása sokkal kiérleltebb nyelvezetű - értsd: nem egy ember írta az egészet.

gdavid,
ne keverjük a rossz hivatkozást a másolásból-fordításból adódó lebukással. Az elsőnél van hivatkozás, amelynél valamilyen (formai) hibát vétesz. A hivatkozásnak jól körülírt, komoly szabályrendszere van, ilyen hibát könnyű elkövetni, a konzulens és/vagy az opponens az előminősítési eljárásban jelzi, javítod és minden rendben van. Itt viszont az történt, hogy az eredeti műből nem mindegyik táblázat lett átvéve, így az eredeti 10. táblázat Plaginál a 7. lett. A fordító viszont az eredeti szöveget fordította, ahol azt a mocskos kommunista táblázatot tizedikként emlegették. Senkinek fel nem tűnt, hogy a hét táblázatot tartalmazó "dolgozat" szövege (megfelelve az eredetinek) 10. táblázatot említ.
Bár most sokan emlegetik, hogy 92 előtt jellemzően így lehetett diplomához, kisdoktorihoz jutni, ez nem igaz. Akkor sem volt mindenki hülye, az ilyen hiba annyira árulkodó, hogy még mutyi esetén is kijavíttatják az íróval. Tök egyértelmű, hogy SP szólt, hogy kéne neki egy doktori, látott egy kib@szott vastag tanulmányt a NOB könyvtárában, két példány van belőle összesen, egy bolgár és egy francia nyelvű, a kutya nem olvasta Magyarországon. OK, fordíttasd le, köttesd be, két hónap alatt lezavarjuk. SP lelkesedésében még lefordíttatta a német faszi tanulmányának idevágó részét, és részéről a dolog le volt tudva. Kb. ennyi energiát fektetett be a bíráló bizottság is az egészbe. Most pedig a saját lustaságukat, balfaszságukat és korruptságukat az egész egyetemi-tudományos rendszer jellemzőjeként próbálják menteni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Fénymásolt és fordítási hibát is vétett Schmittpolonic
fénymásolt. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀Amadeus91
Hát nemtom mennyire gáz diagramot fénymásolni, ezt én is elkövettem (scannelés + beillesztés), persze hivatkozással (ugye ő is hivatkozott Georgievre), szerintem ez nem gáz, miért kéne a diagramot átcímkézni, ha helyes?Rajna
De még rosszul is hivatkozott rá, na ez a lol, vagy inkább muhaha!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Fénymásolt és fordítási hibát is vétett Schmittpolonic
fénymásolt. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀Amadeus91
Hát nemtom mennyire gáz diagramot fénymásolni, ezt én is elkövettem (scannelés + beillesztés), persze hivatkozással (ugye ő is hivatkozott Georgievre), szerintem ez nem gáz, miért kéne a diagramot átcímkézni, ha helyes?

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A keh.hu nem megy már hosszú órák óta 😀

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Fénymásolt és fordítási hibát is vétett Schmittpolonic
fénymásolt. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Fénymásolt és fordítási hibát is vétett Schmitt

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Holnap rendkívüli ülést tart a doktori tanács, kíváncsi vagyok, nekik lesz-e tökük.somoskovig
Nem lett könnyebb a helyzetük. Egyrészt érzékelhették az elmúlt 30 órában az emlegetett közvélemény nyomását. Másik oldalról viszont a két(?) kormányzó párt a maga részéről lezártnak tekinti az ügyet és ezen felbátorodva Plagi a kiadott sajtónyilatkozatában már értelmezte a jelentést: szerinte ez volt a döntés, ő doktor.
Mátyás király okos leányának könnyebb feladatokat kellett megoldania.
Tippem: nem lesz tökük.tomi-tomi
szerintem sem. Diktatúra.

hogy mondják németül, hogy kádban plagizál?
- Lében schmittel

😀 😀 😀 😀 😀 jaj de fáj ez a poén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Holnap rendkívüli ülést tart a doktori tanács, kíváncsi vagyok, nekik lesz-e tökük.somoskovig
Nem lett könnyebb a helyzetük. Egyrészt érzékelhették az elmúlt 30 órában az emlegetett közvélemény nyomását. Másik oldalról viszont a két(?) kormányzó párt a maga részéről lezártnak tekinti az ügyet és ezen felbátorodva Plagi a kiadott sajtónyilatkozatában már értelmezte a jelentést: szerinte ez volt a döntés, ő doktor.
Mátyás király okos leányának könnyebb feladatokat kellett megoldania.
Tippem: nem lesz tökük.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Holnap rendkívüli ülést tart a doktori tanács, kíváncsi vagyok, nekik lesz-e tökük.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
„ez a végkövetkeztetés számomra egyfajta elégtétel: akkor is igazam volt húsz évvel ezelőtt, mert az akkori körülményeknek és előírásoknak megfelelően írtam egy dolgozatot a legjobb tudásom szerint”

Schmitt Pál elmondta: "egy pillanatig sem" gondolta, hogy le fog mondani, mivel szerinte nem azért választották a köztársaság elnökének, hogy húsz évvel ezelőtt milyen kisdoktorit írt, hanem „valószínű más egyéb kvalitások miatt”.

Ennek a faszinak azbeszt van a bőre helyén.zinedine5
Vigasztaljon a tudat, hogy ez az ügy újabb lapátnyi homokot emelt ki a Fidesz 2014-es sírgödréből.Dzsokijuing
Én egyébként azt vártam, hogy azért húzzák ezzel a bizottságosdival, hogy találjanak valami utódot, de ezek szerint nem. Tényleg semmibe nem kerülne egy másik havert odaültetni.

több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
dr. ATV 😊
http://atv.hu/

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Az egyik showder klubban volt egy beszólás. Az ide szezon első adásában.

Ismerjük Schmitt Pált?
.
.
.
A nemzet golyóstolla. . . 😂

Szánalmas ez az ember.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
http://vastagbor.blog.hu/2012/03/28/haverok_buli_kisdoktori

Haverok, buli, kisdoktori.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
„valószínű más egyéb kvalitások hiánya miatt”

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
„ez a végkövetkeztetés számomra egyfajta elégtétel: akkor is igazam volt húsz évvel ezelőtt, mert az akkori körülményeknek és előírásoknak megfelelően írtam egy dolgozatot a legjobb tudásom szerint”

Schmitt Pál elmondta: "egy pillanatig sem" gondolta, hogy le fog mondani, mivel szerinte nem azért választották a köztársaság elnökének, hogy húsz évvel ezelőtt milyen kisdoktorit írt, hanem „valószínű más egyéb kvalitások miatt”.

Ennek a faszinak azbeszt van a bőre helyén.zinedine5
Vigasztaljon a tudat, hogy ez az ügy újabb lapátnyi homokot emelt ki a Fidesz 2014-es sírgödréből.Dzsokijuing
No de miért akar valaki úgy vonulni a történelembe, hogy: " a legújabb kori Magyarország legszánalmasabb köztársasági elnöke"?
Vagy mint régi királyaink (Vak Béla, Könyves Kálmán, Kalapos József) szeretne egy jelzőt majd a neve elé?kittli
kell valaki a legalja posztra is. Schmitt megpályázta úgyfest.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
özt ajánlanám az Uraknak áttekintésileg Mödöfő és szadesz-történelem
http://polizis.blog.hu/2010/01/21/lakitelektol_a_magyar_olajfaig
http://polizis.blog.hu/2010/01/14/letrejohet_e_valaha_igazi_liberalis_part_magyarorszagon


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 201 — Steelers fan
„ez a végkövetkeztetés számomra egyfajta elégtétel: akkor is igazam volt húsz évvel ezelőtt, mert az akkori körülményeknek és előírásoknak megfelelően írtam egy dolgozatot a legjobb tudásom szerint”

Schmitt Pál elmondta: "egy pillanatig sem" gondolta, hogy le fog mondani, mivel szerinte nem azért választották a köztársaság elnökének, hogy húsz évvel ezelőtt milyen kisdoktorit írt, hanem „valószínű más egyéb kvalitások miatt”.

Ennek a faszinak azbeszt van a bőre helyén.zinedine5
Vigasztaljon a tudat, hogy ez az ügy újabb lapátnyi homokot emelt ki a Fidesz 2014-es sírgödréből.Dzsokijuing
No de miért akar valaki úgy vonulni a történelembe, hogy: " a legújabb kori Magyarország legszánalmasabb köztársasági elnöke"?
Vagy mint régi királyaink (Vak Béla, Könyves Kálmán, Kalapos József) szeretne egy jelzőt majd a neve elé?
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
„ez a végkövetkeztetés számomra egyfajta elégtétel: akkor is igazam volt húsz évvel ezelőtt, mert az akkori körülményeknek és előírásoknak megfelelően írtam egy dolgozatot a legjobb tudásom szerint”

Schmitt Pál elmondta: "egy pillanatig sem" gondolta, hogy le fog mondani, mivel szerinte nem azért választották a köztársaság elnökének, hogy húsz évvel ezelőtt milyen kisdoktorit írt, hanem „valószínű más egyéb kvalitások miatt”.

Ennek a faszinak azbeszt van a bőre helyén.zinedine5
Vigasztaljon a tudat, hogy ez az ügy újabb lapátnyi homokot emelt ki a Fidesz 2014-es sírgödréből.Dzsokijuing
Alapvetően érthetetlen is, hogy ezt miért teszik, miért védik még a védhetetlent is? A saját Orbánt vallásszerűen szerető, hithű szavazóiknak mindegy mit mondanak, de annak az ötvenakárhány százalék bizonytalan szavazónak nem hinném, hogy tetszik ez.