NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
De ő se mondott le egyből, csak miután több ezer német akadémikus írásban kérte.
Vagyis amíg nincs erős civil szféra, itt a politikusok tobzódhatnak gátlástalanul.Sobri Jóska
Ez így van. Erős civil szféra kell, médiástul, megmondó emberekkel együtt. Amíg ez nincs addig mehet a parasztvakítás.

Más: az milyen már, hogy 2 évre előre lefoglalta a Közig Minisztérium az összes komolyabb teret márc. 15-re. Szarháziak.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
De ő se mondott le egyből, csak miután több ezer német akadémikus írásban kérte.
Vagyis amíg nincs erős civil szféra, itt a politikusok tobzódhatnak gátlástalanul.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Meddig kell még elviselni ezt a szánalmas bohócot? Mondjuk faszán reprezentálja a kormányunkat:
1. Faszságot csinál, ami kiderül, botrány van belőle.
2. Felháborodottan tiltakozik és hazudozik egy sort.
3. Erről 1 nap múlva kiderül, hogy még kínosabb hazugság.
4. Hazudik valami más baromságot, meg egyébként is az IMF, a Gyurcsány meg az elmúltnyolcév.

Ebben az ügyben jelenleg a 3. pontnál tartunk. 😂

http://index.hu/belfold/2012/01/19/schmitt_pal_es_klaus_heinemann/somoskovig
egyik ismerősöm összeszámolta facen, hogy ha kivonjuk a plágium gyanús oldalakat az összesből, akkor ilyen 40-50 marad... aztán ki tudja, hogy azok honnan vannak. Németországban zu Guttenberg ebbe bukott bele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Inkább nézd úgy, hogy ha Göncz ír egy 30 oldalas elemzést, és kiadja a Gyűrűk urával egy kötetben, akkor most ő lenne a szerző.
Oly kevésen múlik a világhír...

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Meddig kell még elviselni ezt a szánalmas bohócot? Mondjuk faszán reprezentálja a kormányunkat:
1. Faszságot csinál, ami kiderül, botrány van belőle.
2. Felháborodottan tiltakozik és hazudozik egy sort.
3. Erről 1 nap múlva kiderül, hogy még kínosabb hazugság.
4. Hazudik valami más baromságot, meg egyébként is az IMF, a Gyurcsány meg az elmúltnyolcév.

Ebben az ügyben jelenleg a 3. pontnál tartunk. 😂

http://index.hu/belfold/2012/01/19/schmitt_pal_es_klaus_heinemann/

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Azt mondta pár perce "Idegen Toll", hogy azért nem plágium a kisdoktorija, mert a végén felsorolta az irodalomjegyzéket. A dolgozat írásakor elég volt a végén felsorolni, hogy mely szakirodalmakat használta fel az ember, nem kellett minden gondolat után odaírni, hogy az kitől származik. Ezek alapján volt az elején egy idézőjel, 180 oldallal később egy másik. A végén pedig ott volt a 30 oldal saját szülemény.

Köztársasági Elnök Úr! Nem sül le a bőr a képéről?


Utána folytatta az Alaptörvény dicsőítésével, illetve egyéb szakmai kérdésekkel. A végén elmondta újfent, hogy azért nem az Egri Főiskolán lesz a reklámkörút egyik állomása, mert nem akarja megzavarni a vizsgaidőszakot. Ez miért nem jutott akkor az eszükbe, amikor megtervezték a hakni helyszíneit?


Keserédes mosollyal indul a nap...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Volt már?
http://www.youtube.com/watch?v=jjxbjysXUV0

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4rtrqydCmDY#!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://kepviselofunky.blog.hu/2012/01/17/schmitt_pal_nem_akarja_megzavarni_a_vizsgaidoszakot?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2012_01_17&utm_campaign=index 😂Szobi22
Nagyon érdekesek a kommentek.. 😀 😉
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://kepviselofunky.blog.hu/2012/01/17/schmitt_pal_nem_akarja_megzavarni_a_vizsgaidoszakot?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2012_01_17&utm_campaign=index 😂

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
http://index.hu/belfold/2012/01/16/orban_ne_kulfoldi_hulladekot_egyunk/

Amennyiben a mélyen tisztelt képviselő urak elvégzik a munka dandárját, akkor szerintem ez a terv teljesen rendben van. Azt hiszik ezek a segghülyék, hogy a falusinak olyan kurva nagy bónusz zöldséget termeszteni? Az, hogy nem engedheti meg magának, hogy boltban vásároljon, vagy munka után ő is házhozszállítasson, az a kibaszott szomorú. A paraszt majd lemegy munka után a kertbe tvasszal, meg nyáron néhány órácskára, és az neki tulajdonképpen pihenés. Főleg 50 év fölött, még jót is tesz az ízületeknek. Amúgy dolgoztam egy élelmiszeripari cégnél, 100% magyar tulajdon, magyar alapanyag, takarmány, éastöbbi, hát a rühös kutyámnak nem adnám amin annak a cégnek a logója van. Kiváló magyar termék, ráadásul.füligjimmy
Barom. Van egy olyan érzésem, hogy mindenhez ekkora szakértelemmel állnak hozzá. (Jóska bátyám méri az útszélén a fél disznót. De jól kib@szunk a mocsadék, spekuláns kereskedővel, kivéve CBA.) Egy a lényeg: vívjunk már meg egy kurva háborút.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://index.hu/belfold/2012/01/16/orban_ne_kulfoldi_hulladekot_egyunk/

Amennyiben a mélyen tisztelt képviselő urak elvégzik a munka dandárját, akkor szerintem ez a terv teljesen rendben van. Azt hiszik ezek a segghülyék, hogy a falusinak olyan kurva nagy bónusz zöldséget termeszteni? Az, hogy nem engedheti meg magának, hogy boltban vásároljon, vagy munka után ő is házhozszállítasson, az a kibaszott szomorú. A paraszt majd lemegy munka után a kertbe tvasszal, meg nyáron néhány órácskára, és az neki tulajdonképpen pihenés. Főleg 50 év fölött, még jót is tesz az ízületeknek. Amúgy dolgoztam egy élelmiszeripari cégnél, 100% magyar tulajdon, magyar alapanyag, takarmány, éastöbbi, hát a rühös kutyámnak nem adnám amin annak a cégnek a logója van. Kiváló magyar termék, ráadásul.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Szerintem ez az eszmecsere zsákutca lesz. 😉zinedine5
Miért lenne az?Bazzani
Kicsit távolinak éreztem az állaspontjaitokat az elején. Főleg azt, hogy a Jobbik és tüntetői, szimpatizánsai nem csinálnak semmi rosszat, csak, ha ha "hergelik őket áltüntetők".
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát igen mondjuk.
Szép lesz ez a 2012 minden szempontból... :/

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennek nincs sok esélye, Jobbik tüntetésen ilyen még nem volt, és ennél több eszük van. Max tényleg álembereket vkik odaküldenek háborúzni.Kroos
Inkább olyan csoportokra értem a balhét,akik odacsapódnak a tüntetés ürügyén.
Remélem nem így lesz.Bazzani
Hát igen max., de nem hiszem. Bár nagy az Isten állakertje, el lehet határolódni, nem lehet mindenkiért felelősséget vállalni.Kroos
Persze, csak az RTL szintű média alig várja,hogy támadási felületet találjon a Jobbikon.
Az átlagnéző meg mit lát? Jobbik tüntetés, balhé, úristengyalázat.
Lényegtelen,hogy ki az elkövető valójában.

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ennek nincs sok esélye, Jobbik tüntetésen ilyen még nem volt, és ennél több eszük van. Max tényleg álembereket vkik odaküldenek háborúzni.Kroos
Inkább olyan csoportokra értem a balhét,akik odacsapódnak a tüntetés ürügyén.
Remélem nem így lesz.Bazzani
Hát igen max., de nem hiszem. Bár nagy az Isten állakertje, el lehet határolódni, nem lehet mindenkiért felelősséget vállalni.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát ja, de igazi balhéik nem voltak. Sőt ha tüntetnek így tovább nem veszítenek semmit, ha provokálják őket és jönnek a sünök mert fekete mellényt viselnek,bűnözők( 😂 ) még többet nyernek.
Milyen balhét tudnának csinálni? zászló égetés meg volt, anyázás meg volt.. max ha hergelik őket áltüntetők, de abból is jól jöhetnek ki... nem tudom, jó helyzetben vannak most eléggé, Fidesznek van elég baja, többi a soha se létezett demokrációt és sajtószabadságot félti..Kroos
Autórongálás, városszétverés, gyújtogatás.
Ezek nem vetnének rájuk jó fényt.Bazzani
Szerintem ez az eszmecsere zsákutca lesz. 😉zinedine5
Miért lenne az?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennek nincs sok esélye, Jobbik tüntetésen ilyen még nem volt, és ennél több eszük van. Max tényleg álembereket vkik odaküldenek háborúzni.Kroos
Inkább olyan csoportokra értem a balhét,akik odacsapódnak a tüntetés ürügyén.
Remélem nem így lesz.

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ennek nincs sok esélye, Jobbik tüntetésen ilyen még nem volt, és ennél több eszük van. Max tényleg álembereket vkik odaküldenek háborúzni.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Hát ja, de igazi balhéik nem voltak. Sőt ha tüntetnek így tovább nem veszítenek semmit, ha provokálják őket és jönnek a sünök mert fekete mellényt viselnek,bűnözők( 😂 ) még többet nyernek.
Milyen balhét tudnának csinálni? zászló égetés meg volt, anyázás meg volt.. max ha hergelik őket áltüntetők, de abból is jól jöhetnek ki... nem tudom, jó helyzetben vannak most eléggé, Fidesznek van elég baja, többi a soha se létezett demokrációt és sajtószabadságot félti..Kroos
Autórongálás, városszétverés, gyújtogatás.
Ezek nem vetnének rájuk jó fényt.Bazzani
Szerintem ez az eszmecsere zsákutca lesz. 😉
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát ja, de igazi balhéik nem voltak. Sőt ha tüntetnek így tovább nem veszítenek semmit, ha provokálják őket és jönnek a sünök mert fekete mellényt viselnek,bűnözők( 😂 ) még többet nyernek.
Milyen balhét tudnának csinálni? zászló égetés meg volt, anyázás meg volt.. max ha hergelik őket áltüntetők, de abból is jól jöhetnek ki... nem tudom, jó helyzetben vannak most eléggé, Fidesznek van elég baja, többi a soha se létezett demokrációt és sajtószabadságot félti..Kroos
Autórongálás, városszétverés, gyújtogatás.
Ezek nem vetnének rájuk jó fényt.

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát ja, de igazi balhéik nem voltak. Sőt ha tüntetnek így tovább nem veszítenek semmit, ha provokálják őket és jönnek a sünök mert fekete mellényt viselnek,bűnözők( 😂 ) még többet nyernek.
Milyen balhét tudnának csinálni? zászló égetés meg volt, anyázás meg volt.. max ha hergelik őket áltüntetők, de abból is jól jöhetnek ki... nem tudom, jó helyzetben vannak most eléggé, Fidesznek van elég baja, többi a soha se létezett demokrációt és sajtószabadságot félti..

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Összenő aminek össze kell. Mszp-Lmp(szdsz)-DK, nem lepődnék meg ha Bajnai is felbukkanna vhol...
2-3 éve érdekes volt ez a Lehet más a Politika, de bebizonyították h nem lehet más... :rolleyes:

Jobbik EU-ellenes tüntetése 😂 fúú gyerekek mi lesz még itt a köv. hónapokabn az vmi eszméletelen :o ..., ha ezek kimennek az utcára, akkor Lmp-Mszp elbújhat ,mert kő kövön nem marad, főleg ha a sünök is kapnak fenntről utasítást...

Jobbiktól függetlenül kíváncsi lennék egy EUs népszavazás eredményére...Kroos
Ha van esze a Jobbiknak,akkor most kiemelten ügyel arra,hogy a tüntetésein ne legyen balhé. Az LMP elMSZPsedésével illetve a FIDESZ gyengülésével most stabil 20-30% körül lehetnének.
De ha jönnek a balhék akkor sokat ronthatnak vele.

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Összenő aminek össze kell. Mszp-Lmp(szdsz)-DK, nem lepődnék meg ha Bajnai is felbukkanna vhol...
2-3 éve érdekes volt ez a Lehet más a Politika, de bebizonyították h nem lehet más... :rolleyes:

Jobbik EU-ellenes tüntetése 😂 fúú gyerekek mi lesz még itt a köv. hónapokabn az vmi eszméletelen :o ..., ha ezek kimennek az utcára, akkor Lmp-Mszp elbújhat ,mert kő kövön nem marad, főleg ha a sünök is kapnak fenntről utasítást...

Jobbiktól függetlenül kíváncsi lennék egy EUs népszavazás eredményére...

PunBB bbcode test