NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 201 — Steelers fan
Mondjuk ezzel ismét nem leszek népszerű, de az csináljon gyereket, aki nemcsak hogy el tudja tartani, de meg is tudja adni számára azt az életszínvonalat, ami minden gyereknek jár - szerintem.Sobri Jóska
És mi az az életszínvonal ami jár? Az egy főre jutó kereset milyen összegtől teszi a gyermeket boldoggá és a szülőt jó szülővé?
Ismerek csóró családot boldog gyerekekkel és gazdagot, a segge kinyalva a kölyköknek anyagilag, de érzelmileg a nullához közelítve.
Illetve ha igaz a napi 1800 Ft-s napidíj a bölcsibe az azért odabasz a családok nagy részének. Sok mindent belekalkulálhatsz a gyerekvállalás költségébe, az viszont, hogy az idióta politikusok akik eddig a "segítsükazanyákatamunkábavalóvisszailleszkedésbe" dumát nyomták most ezt a segítséget egy "bölcsödeadóval" spékelik meg, nem nagyon.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Mondjuk ezzel ismét nem leszek népszerű, de az csináljon gyereket, aki nemcsak hogy el tudja tartani, de meg is tudja adni számára azt az életszínvonalat, ami minden gyereknek jár - szerintem.
Sobri Jóska
Nem lenne ezzel gond, ha a demográfiai probléma nem lenne a mindenkori kormányok egyik alapvető problémája.
Ugye, most hallottuk, hogy milyen szexia 16 %-os adó , mert az emberek ismét egymásnak estek és ez jó, mert lesz sok gyerek.
Szóval a megszokott kettős beszéd (politika, viselkedés) van. Legyen gyerek, de ellehetetlenítünk, ha lesz.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Az elméleted szerint csak a gazdagnak van joga a gyerekhez.
Ez egy dolog miatt jó is lenne,nem szaporodna a cigány.

Amúgy félreérted a storyt. Én el tudom tartani a gyerekemet,meg tudok neki (egyelőre) adni mindent. De miért azokon próbálnak pénzt spórolni, aki ebben a szar demográfiai helyzetben gyereket vállalnak? (Nem mellesleg amit elvesznek a szegénytől,azt odaadják a gazdagnak.)
És az,miszerint valaki önzésből csinál gyereket,az meg egy ordas butaság. Majd ha lesz gyereked meglátod,hogy miként tűnik el az önzés amikor a kicsi ott van veled.
(Kivétel,ha a családi pótlékért gyártod a gyereket,mint a romák.)Bazzani
Joga mindenkinek van.
Nem jogokról beszélek, csak szülői felelősségről.
Én nem személyesen neked írtam a mondanivalódat, így nem csak személyesre venni butaság, de azonnal nekiállni cigányozni is. (Még idén nem is cigányozhattál egy jót, ez meg pompás alkalom, persze, megértem.)
Olvasd el még egyszer mit írtam és vonatkoztass el cigányoktól, magyaroktól, finnektől, kínaiaktól, csádiaktól, próbáld globálisan nézni, mondjuk legyenek összefoglaló néven emberek.
Én a munkám révén rengeteg családot, gyereket ismerek, nem cigányok, és mégis felelőtlen, önző gyerekvállalás eredményeképpen jöttek a világra, és most nem kapják meg azt a gyerekkort, ami minden gyereknek járna. (Itt inkább lehetne jogokról beszélni, a gyermeki jogokról.)
Persze, az csinál gyereket aki csak akar, de ha nem ezen jogát akarná mindenáron érvényesíteni, hanem elötte felépítene egy biztos alapot, akkor a késöbbiekben neki is, a gyerekének is tartalmasabb, jobb, élvezetesebb élete lenne.
És egy felelős szülő - már akkor, amikor még nem szülő, csak szeretne az lenni - az én meglátásom szerint nem vállal addig gyereket, amíg nem látja fonalasan biztosítva azt, hogy az ő hibájának (és itt hiba a csóróság is akár. nem emberileg, hanem a vállalt gyerek szempontjából.) nem a gyerek issza meg a levét.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az elméleted szerint csak a gazdagnak van joga a gyerekhez.
Ez egy dolog miatt jó is lenne,nem szaporodna a cigány.

Amúgy félreérted a storyt. Én el tudom tartani a gyerekemet,meg tudok neki (egyelőre) adni mindent. De miért azokon próbálnak pénzt spórolni, aki ebben a szar demográfiai helyzetben gyereket vállalnak? (Nem mellesleg amit elvesznek a szegénytől,azt odaadják a gazdagnak.)
És az,miszerint valaki önzésből csinál gyereket,az meg egy ordas butaság. Majd ha lesz gyereked meglátod,hogy miként tűnik el az önzés amikor a kicsi ott van veled.
(Kivétel,ha a családi pótlékért gyártod a gyereket,mint a romák.)

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Mondjuk ezzel ismét nem leszek népszerű, de az csináljon gyereket, aki nemcsak hogy el tudja tartani, de meg is tudja adni számára azt az életszínvonalat, ami minden gyereknek jár - szerintem.
Meglátásom szerint ha így történik, vagyis megfelelő anyagi biztonságba vállalnak felelősen gyereket, akkor hihető, hogy az efféle szülői hozzáállás a gyerekről szól, az ő jólétéről, boldogságáról, jövőjéről, stb., de ellenkező esetben csak sima önzés, felelőtlenség, meggondolatlanság, stb.
És lehet azzal érvelni, hogy akkor Magyarországon nagyon kevesen vállalhatnának gyereket, és ez így is van.
Nem kötelező a gyerek, sőt én úgy gondolom, hogy annak semmi értelme, ha egy gyerek, aki nem tehet semmiről beleérkezik egyfajta nyomorba, nélkülözésbe, ebből fakadó állandó idegbajba, limitált szülői törődésbe, figyelembe.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kíváncsi lennék,hogy ki volt az a politikus akinek kipattant az agyából ez az 1800Ftos bölcsödei napidíj.
20 nappal számolva ugye ez 36000Ft egy hónapra + a kajapénz 13000 kb.
50ezer Ft egy gyerekre havonta.
Sokan lesznek így a bölcsödékben...Bazzani
Viszont megoldották a férőhely problémát.apeszos
Azt is felakasztatnám aki a GYED csökkentést kitalálta.
Csináljon az ember gyereket persze...Bazzani
Ha kevesebb a GYED, vissza kell menni dolgozni (ha van hova). Akkor viszont bölcsit kell fizetni. Ki van ez találva....
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kíváncsi lennék,hogy ki volt az a politikus akinek kipattant az agyából ez az 1800Ftos bölcsödei napidíj.
20 nappal számolva ugye ez 36000Ft egy hónapra + a kajapénz 13000 kb.
50ezer Ft egy gyerekre havonta.
Sokan lesznek így a bölcsödékben...Bazzani
Viszont megoldották a férőhely problémát.apeszos
Azt is felakasztatnám aki a GYED csökkentést kitalálta.
Csináljon az ember gyereket persze...

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kíváncsi lennék,hogy ki volt az a politikus akinek kipattant az agyából ez az 1800Ftos bölcsödei napidíj.
20 nappal számolva ugye ez 36000Ft egy hónapra + a kajapénz 13000 kb.
50ezer Ft egy gyerekre havonta.
Sokan lesznek így a bölcsödékben...Bazzani
Viszont megoldották a férőhely problémát.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kíváncsi lennék,hogy ki volt az a politikus akinek kipattant az agyából ez az 1800Ftos bölcsödei napidíj.
20 nappal számolva ugye ez 36000Ft egy hónapra + a kajapénz 13000 kb.
50ezer Ft egy gyerekre havonta.
Sokan lesznek így a bölcsödékben...

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://w.kuruc.org/galeriaN/egyeb/ujrendszamtabla.jpg
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
emailben kaptam:
Szeva Viktorom!!!! Most olvasom, hogy kötelezően le akarjátok cseréltetni a rendszámokat, mert kell a ZSÉ! Hatalmas ötlet! Komolyan! És erre még mindig nem mondhatja a köcsög ellenzék, hogy ez megszorítás, meg hogy adó! A lófaszt! Kurva jól kitaláltátok! Figyelj! Ha gondolod, lenne még ötletem! Mert ugye manapság minden autóban van rádió! Mi következik ebből? ARTISJUS! Ennyi, bazdmeg! Ha a kocsiba...n van rádió, az zenét is hallgat, fizessen jogdíjat a köcsög! Hát nehogy már! Majd ingyen hallgatja, nem?! Aztán, arra is gondoltam, hogy mi lenne, ha bevezetnétek a kötelező átfényezést! Narancssárgára, ofkórsz! Ebből is lehetne kaszálni! Nem? Szerintem fasza ötlet! Sőt! Ha előtte még felemelnétek a festékek adóját 60%-ra, az még nagyobb kasza! Ezt figyeld: TANKOLÁSI DÍJ! Minden tankolásnál +300 Ft. (Elég? Lehet több!) Kötelezően fizetendő, mint a telefonnál a kapcsolási díj! Mi kifogás lehetne ellene?? Nem adó! Vagy igen? NEM! Na és ugye. Ha valakinek utasa van?? Személyszállítási hozzájárulás!!! Vagy kötelezővé lehetne tenni a tetőcsomagtartót is! És lehetne egy olyat, hogy aki felrak a tetőcsomagtartóra egy fidesz transzparenst, az kedvezményt kap! Amilyen fillérbaszó népek ezek, minden kocsin lesz transzparens! Ezzel a választási kampányt is megspóroljátok, azt is el lehet lopni! YEEE! Aztán még gondoltam olyanra is, hogy kötelező BKV bérlet! A vidékieknek is ám! Mert ne mondja nekem egy vidéki se, hogy nem járt még Pesten!? Akutyaúristenit! Hát már a kifogást keresi!! És hát sajnos egy adót is javasolnék, de meg lehetne azzal magyarázni,hogy jó-jó, adó, de ez az egy csak!! És ez az adó tudod mi lenne, Vitya? Istenem, ha kimondom, Gyurinak keresztbe fog folyni a könnye ettől a hazafias ötlettől, és a bánattól, hogy nem ő találta ki! Na? Van ötleted? Nincs? Szabad a gazda? JÁRDAADÓ baszdmeg!!! Mekkora ötlet, mááár?!! J Á R D A A D Ó ! Na mutass egy embert, aki nem használja a járdát!? Ugyehogyugye! Faszom! Ez alól nincs kifogás! És ehhez lehetne kapcsolni egy kötelezően kiváltandó - persze borsos áron - kártyát, amit mindenkinek kötelezően kellene hordania, és ha a rendőrök (vagy egy külön erre a célra felállított járdaőrség!) meglátják, hogy valaki nem fizette be a járdaadót, de mégis járdázik, annak teljes vagyonelkobzás!!! Lesz itt rend! Na, Vitya! Most mennem kell, de ha kérdés van, hívjatok nyugodtan! Ha kicsit iszom, még komolyabb ötleteim lesznek! Bár, ahogy elnézem, ti is valami pszichotróp anyagot nyomtok! Viki-Viki! Nagy huncutok vagytok ám.. 😉 Ölellek és kívánok sok erőt és kitartást! P.S.: Édesanyádat üdvözlöm!!!!!! Sokat gondolok rá mostanában!!!!!!!!!!!!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
http://aztadom.co/2012/01/20/chuck-segit/
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Elképesztő ez az arrogancia, amivel kezelik a nekik esetleg kínos vagy nem tetsző dolgokat.
Hihetetlen, hogy még vannak, akik ezt jónak látják.zinedine5
Vannak jó páran, sajnos.
Az én környezetemben, barátaim közül is szerintük jó az amit a kormány csinál.

Egyszerűen erre nem tudok mit mondani.polonic
Az én környezetemben, azért elég nagy lemorzsolódás volt. Előszőr csak a várjuk kia végét taktika volt, hátha jobb lesz, most már a nagy többség oriási csalódásként éli meg ezt a "kormányzást".

És aki rossznak látja mit tehet?
Menjen értelmetlenül hőbörögni az utcára?
Vagy ríjja tele a környezetét?
Vagy mit?Sobri Jóska
A civil szférának kell erősebbnek és hangosabbnak lennie. Az a baj, hogy azt tapasztalom, hogy az emberek, majd minden szinten félnek. Félnek véleményt nyilvánítani, féltik a munkájukat a családjuk megélhetését, ezért kussolnak. Nem bántom őket, csak ez a kormányzás ezt érte el. Mindenki happynek néz ki és kussol. Látom a saját munkahelyemen is ezt. Jajaj ne mondjunk semmit, örüljünk, hogy van munkánk meg hasonlók. A félelem járja át a nemzeti együttműködés rendszerét.


Ujabb két göngyszem így reggelre:

http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/01/19/a_kormany_kicsereltetne_a_rendszamtablakat/

http://www.mindennapi.hu/cikk/tarsadalom/karacsonyi-verengzes-a-megyei-onkormanyzatoknal/2012-01-20/12030
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mai zárógondolat, Vitya beszédéből.

A diákolimpikonoknak azt üzente, hogy biztos abban, hogy ők már egy olyan országban kezdhetik a pályájukat, ahol a teljesítmény alapján mérik az embereket.

Akkor remélem, Te már lógni fogsz a Fletó melletti akasztófán, teljesítményetek elismerése mellett.somoskovig
Nincs annyi kötél amennyi politikus van. Bár lehet a Kövér Lászlónak van tartalékban amit nekünk szánt...
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
http://orojan.blog.hu/2012/01/19/schmitt_pal_egerben

Ezt érdemes elolvasni, de még reggeli előtt, ha lehet, nehogy veszendőbe menjen a drága kaja... 😊

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Mai zárógondolat, Vitya beszédéből.

A diákolimpikonoknak azt üzente, hogy biztos abban, hogy ők már egy olyan országban kezdhetik a pályájukat, ahol a teljesítmény alapján mérik az embereket.

Akkor remélem, Te már lógni fogsz a Fletó melletti akasztófán, teljesítményetek elismerése mellett.

több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Más: az milyen már, hogy 2 évre előre lefoglalta a Közig Minisztérium az összes komolyabb teret márc. 15-re. Szarháziak.zinedine5
Nézd a pozitív üzenetét: KÉT évre.
Nem hatra. Lehet ők már tudják, hogy nem ők lesznek bent 2014 után.Sobri Jóska
Elképesztő ez az arrogancia, amivel kezelik a nekik esetleg kínos vagy nem tetsző dolgokat.
Hihetetlen, hogy még vannak, akik ezt jónak látják.zinedine5
Vannak jó páran, sajnos.
Az én környezetemben, barátaim közül is szerintük jó az amit a kormány csinál.

Egyszerűen erre nem tudok mit mondani.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Meddig kell még elviselni ezt a szánalmas bohócot? Mondjuk faszán reprezentálja a kormányunkat:
1. Faszságot csinál, ami kiderül, botrány van belőle.
2. Felháborodottan tiltakozik és hazudozik egy sort.
3. Erről 1 nap múlva kiderül, hogy még kínosabb hazugság.
4. Hazudik valami más baromságot, meg egyébként is az IMF, a Gyurcsány meg az elmúltnyolcév.

Ebben az ügyben jelenleg a 3. pontnál tartunk. 😂

http://index.hu/belfold/2012/01/19/schmitt_pal_es_klaus_heinemann/somoskovig
egyik ismerősöm összeszámolta facen, hogy ha kivonjuk a plágium gyanús oldalakat az összesből, akkor ilyen 40-50 marad... aztán ki tudja, hogy azok honnan vannak. Németországban zu Guttenberg ebbe bukott bele.Amadeus91
Egész pontosan 215 oldalból 180 a bolgár szerző műve, 18 a németé, vagyis eddig 17 oldalnál merül fel a gyanú, hogy SP maga írta. Erre doktorit adnak...

Guttenberg meg azután mondott le, hogy az egyetem visszavonta a doktori címét. Kíváncsi vagyok, itthon mi lesz a vizsgálat eredménye, sajnos vannak tippjeim, lásd a földrajzi neves bizottság tagjainak sorsa Ferihegy kapcsán.somoskovig
A vizsgálat eredménye rendben lesz szerintem. Politikailag akkor lesz a legkisebb veszteség, ha visszavonják a doktori címet és lemond Pálgium. A mantra a következő lesz: Kijelölésekor mi sem tudtunk erről a sajnálatos tényről, nagyon szomorúak vagyunk.
Annyira tarthatatlan most már a helyzete, hogy kész öngyilkosság lenne bármiféle támogatást adni neki. Erről az elején egyedül a másik IQ fighter, Győr büszkesége felejtkezett el. Azóta se a FIDESZ, se a kormány nem szólal meg, csak a kommunikációs zsenik gyűjtőhelye, a KEH küzd, mint malac a jégen.
Idegen Toll politikai hulla, és az idézett index cikk volt a kegyelemlövés.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Más: az milyen már, hogy 2 évre előre lefoglalta a Közig Minisztérium az összes komolyabb teret márc. 15-re. Szarháziak.zinedine5
Nézd a pozitív üzenetét: KÉT évre.
Nem hatra. Lehet ők már tudják, hogy nem ők lesznek bent 2014 után.Sobri Jóska
Elképesztő ez az arrogancia, amivel kezelik a nekik esetleg kínos vagy nem tetsző dolgokat.
Hihetetlen, hogy még vannak, akik ezt jónak látják.zinedine5
És aki rossznak látja mit tehet?
Menjen értelmetlenül hőbörögni az utcára?
Vagy ríjja tele a környezetét?
Vagy mit?

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Meddig kell még elviselni ezt a szánalmas bohócot? Mondjuk faszán reprezentálja a kormányunkat:
1. Faszságot csinál, ami kiderül, botrány van belőle.
2. Felháborodottan tiltakozik és hazudozik egy sort.
3. Erről 1 nap múlva kiderül, hogy még kínosabb hazugság.
4. Hazudik valami más baromságot, meg egyébként is az IMF, a Gyurcsány meg az elmúltnyolcév.

Ebben az ügyben jelenleg a 3. pontnál tartunk. 😂

http://index.hu/belfold/2012/01/19/schmitt_pal_es_klaus_heinemann/somoskovig
egyik ismerősöm összeszámolta facen, hogy ha kivonjuk a plágium gyanús oldalakat az összesből, akkor ilyen 40-50 marad... aztán ki tudja, hogy azok honnan vannak. Németországban zu Guttenberg ebbe bukott bele.Amadeus91
Egész pontosan 215 oldalból 180 a bolgár szerző műve, 18 a németé, vagyis eddig 17 oldalnál merül fel a gyanú, hogy SP maga írta. Erre doktorit adnak...

Guttenberg meg azután mondott le, hogy az egyetem visszavonta a doktori címét. Kíváncsi vagyok, itthon mi lesz a vizsgálat eredménye, sajnos vannak tippjeim, lásd a földrajzi neves bizottság tagjainak sorsa Ferihegy kapcsán.

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Más: az milyen már, hogy 2 évre előre lefoglalta a Közig Minisztérium az összes komolyabb teret márc. 15-re. Szarháziak.zinedine5
Nézd a pozitív üzenetét: KÉT évre.
Nem hatra. Lehet ők már tudják, hogy nem ők lesznek bent 2014 után.Sobri Jóska
Elképesztő ez az arrogancia, amivel kezelik a nekik esetleg kínos vagy nem tetsző dolgokat.
Hihetetlen, hogy még vannak, akik ezt jónak látják.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Más: az milyen már, hogy 2 évre előre lefoglalta a Közig Minisztérium az összes komolyabb teret márc. 15-re. Szarháziak.zinedine5
Nézd a pozitív üzenetét: KÉT évre.
Nem hatra. Lehet ők már tudják, hogy nem ők lesznek bent 2014 után.