NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
remélem nem volt még 😀 😀 😀
http://www.youtube.com/watch?v=vPawzK0b58c&context=C3fd8a19ADOEgsToPDskJTOU3S12WfWE0neQhoJgNbZorddd
2:20-at bírtam belőle..., ki ez a futóbolond??? 😂gdavid
Zseniális, pláne, ha igazat beszél.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
remélem nem volt még 😀 😀 😀
http://www.youtube.com/watch?v=vPawzK0b58c&context=C3fd8a19ADOEgsToPDskJTOU3S12WfWE0neQhoJgNbZorddd
2:20-at bírtam belőle..., ki ez a futóbolond??? 😂

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
remélem nem volt még 😀 😀 😀
http://www.youtube.com/watch?v=vPawzK0b58c&context=C3fd8a19ADOEgsToPDskJTOU3S12WfWE0neQhoJgNb


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
Az ország Szent István helyett Koppányt választotta - Róna Péter közgazdász: http://atv.hu/cikk/video-20120104_rona_peter

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szánalmas. A magyar egészségügyért felelős kormányember, most már sokadszor a riportertől értesül a magyar egészségügyet érintő kormányrendeletekről.
A Magyar Közlönyben megjelent miniszteri rendeletről próbálják ezt a pojácát kérdezni (EU-s orvosok, ápolok, gyógyszerészek stb bérét (ha Mo-n dolgoznak) rendeletben rögziti ez a rendelet, ami kétszerese a magyar eü dolgozókénak (már ez önmagában nonszenz, és az egészségügyi portálok, napok óta erről írnak és háborognak), akinek fingja sincs erről. De lagálább udvarias és megköszöni a riporternek "örülök, hogy képbe hozott" 😀 :mad: Majd a 12 percen keresztüli mellébeszélés versenyszámban indul az államtitkár úr.
Érdemes az interju első 3-4 percét megnézni.! Egy hiteltelen, felkészületlen báb. Pojáca. Isten óvja a magyar betegeket!
:mad: :mad: :mad:

http://atv.hu/cikk/video-20120104_szocska_miklos


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
"Szíjjártó Peter kormány szóvívő szerint az Andrássy úti tömeg valójában az ott lévő Apple viszonteladó üzletébe akart bejutni. A szóvivő a Magyar Televlzio Híradójára hivatkozva közölte, valójában a tömeg azt kiabálta, hogy "Macbook tok! Macbook tok!" A szóvivő szerint ez is arra utal, hogy Magyarországon nagy a jólét, mostanra sikerült stabilizálniuk a gazdaságot, amit elödeik rájuk hagytak."vadibandi
Ne adj nekik ötleteket!!! 😂

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
"Szíjjártó Peter kormány szóvívő szerint az Andrássy úti tömeg valójában az ott lévő Apple viszonteladó üzletébe akart bejutni. A szóvivő a Magyar Televlzio Híradójára hivatkozva közölte, valójában a tömeg azt kiabálta, hogy "Macbook tok! Macbook tok!" A szóvivő szerint ez is arra utal, hogy Magyarországon nagy a jólét, mostanra sikerült stabilizálniuk a gazdaságot, amit elödeik rájuk hagytak."




több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
http://videa.hu/videok/nagyvilag/zdf-magyarazza-az-alkotmanyt-alkotmanyozas-kormanyellenes-tuntetes-Nkd7sgWCd97wsXuo


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Bëlga - Bóvli 😛 😀

http://youtu.be/03DfxKeKczE 😀
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
Az MTVA "élő" adása az Operaházból: http://www.youtube.com/watch?v=-5Sh5omf7CU

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ha már (neked is) alapvető, hogy a honi diktatúra fenntartója az MSZMP volt, atapapa
Bocsánat, én csak annyit tennék hozzá, hogy a politikatudomány/történelem uralkodó konszenzusa alapján a honi diktatúra fenntartója a hazánkban állomásozó szovjet déli hadseregcsoport volt. Az MSZMP (illetve sokkal inkább a benne lévő emberek) birtokolta a hatalmat, ők is voltak elsősorban a haszonélvezői, de a fenntartást a szovjet csapatok "végezték".G-men
Mondasz valamit, de vissza kell kérdeznem. Miután be(vissza)jöttek az oroszok katonai erővel, ők vagy a pufajkások végezték el a piszkos munkát? Is-is.
Ki végzett ki utána több száz embert vagy ültettet börtönbe tízezreket? Ehhez már jóval kevesebb közül volt az oroszoknak.
De azt is kérdezhetném, hogy a munkásőrséget pontosan ki hozta létre és milyen feladattal?
A forradalom leveréséhez és közvetlenül utána a hatalom fenntartásához nélkülözhetetlen volt az oroszok szerepe, de a helyzet stabilizálódásával azért ez változott. De hogy ne csak a munkásőrséget említsem, a "diktatúraérzéshez" annyira hozzájáruló besúgóhálózatot se a szovjet csapatok tartották fenn.atapapa
Oké, ezeken érdemes elgondolkodni. Tény, hogy ezek is hozzájárultak ahhoz, hogy minél kevesebb embernek jusson eszébe a rendszer megdöntésének gondolata. Azzal persze már lehet vitatkozni (történészek teszik is, csak még nagyon közeli az élmény, ugye nincs meg a történelmi távlat), hogy amiket felsoroltál, valóban olyan komoly rendszerfenntartó erőt képviseltek, vagy csak túlmisztifikálják.

Magam azért emeltem ki a szovjet csapatokat, mert véleményem szerint a fent felsoroltakkal ellentétben az ő hiányukban már nem lehetett volna fenntartani a rendszert, munkásőrség, "besúgóhálózat stb. nélkül, de szovjet csapatokkal a hátuk mögött, azért még ment volna.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát gondolom a politikusain többségének frankban van a pénze (vagy euróban),így nekik semmi bajuk nincs az árfolyam változásával.
Sőt.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszönjük Vitya.
Ha ilyen keményen nyomod tovább,akkor meglesz az 500Ftos üzemanyag és a 300Ftos frank is. Gyerünk,ne halgass senkire és semmire!Bazzani
+1.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mélyponton az euró. Soha ilyen sok szép magyar forintot nem kellett kiadniuk a nemzetközi spekulánsoknak, hogy megszerezzék.Szobi22
Köszönjük Vitya.
Ha ilyen keményen nyomod tovább,akkor meglesz az 500Ftos üzemanyag és a 300Ftos frank is. Gyerünk,ne halgass senkire és semmire!

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Mélyponton az euró. Soha ilyen sok szép magyar forintot nem kellett kiadniuk a nemzetközi spekulánsoknak, hogy megszerezzék.

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://subba.blog.hu/2012/01/03/kinzo_kerdes_147?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_01_04&utm_campaign=index




több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem akartam őket megbántani azzal, hogy racionálisan gondolkodnak, értelmes terveket szőnek, urambocsá valósítanak meg.
Sobri Jóska
most miért mondod, múltkor is majdnem sikerült jó turulszoborhoz odamenni 😂

több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Mert ugye te személyesen ismersz minden egyes "agyhalott náci" aktivistát, és ez alapján kialakítottad megdönthetetlen ítéletedet? Sőt, hova tovább te nem csak hogy ismered őket, még a fejükbe is belelátsz, ezért tisztában vagy vele, hogy Gipsz Jakab jobbikos aktivista éppen miről gondolkodik vagy milyen terveket sző. Gratulálok, azt hiszem megvan Tim Tebow földi helytartója, csak annyit kérnék még, kérlek taníts még minket Mester. 😀Dub
Mondtam, hogy nem akarom megbántani őket, ne vedd magadra.Sobri Jóska
Nem vagyok senkinek és semminek az aktivistája, így nincs mit magamra venni. Engem amúgy az sem zavar, ha te így könyveled el általánosságba őket, csak te szoktál az elsők közt az általánosítás ellen kikelni, ha mondjuk a cigány-téma előkerül. Nem érzed ezt így egy kicsit kettős mércének?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Én nem az aktivistákról beszélek, azok valóban igazi agyhalott nácik, akik nem látnak az orruknál tovább.
Nem akartam őket megbántani azzal, hogy racionálisan gondolkodnak, értelmes terveket szőnek, urambocsá valósítanak meg.
Sobri Jóska
Mert ugye te személyesen ismersz minden egyes "agyhalott náci" aktivistát, és ez alapján kialakítottad megdönthetetlen ítéletedet? Sőt, hova tovább te nem csak hogy ismered őket, még a fejükbe is belelátsz, ezért tisztában vagy vele, hogy Gipsz Jakab jobbikos aktivista éppen miről gondolkodik vagy milyen terveket sző. Gratulálok, azt hiszem megvan Tim Tebow földi helytartója, csak annyit kérnék még, kérlek taníts még minket Mester. 😀Dub
Mondtam, hogy nem akarom megbántani őket, ne vedd magadra.

több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Én nem az aktivistákról beszélek, azok valóban igazi agyhalott nácik, akik nem látnak az orruknál tovább.
Nem akartam őket megbántani azzal, hogy racionálisan gondolkodnak, értelmes terveket szőnek, urambocsá valósítanak meg.
Sobri Jóska
Mert ugye te személyesen ismersz minden egyes "agyhalott náci" aktivistát, és ez alapján kialakítottad megdönthetetlen ítéletedet? Sőt, hova tovább te nem csak hogy ismered őket, még a fejükbe is belelátsz, ezért tisztában vagy vele, hogy Gipsz Jakab jobbikos aktivista éppen miről gondolkodik vagy milyen terveket sző. Gratulálok, azt hiszem megvan Tim Tebow földi helytartója, csak annyit kérnék még, kérlek taníts még minket Mester. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
attól a szent pillanattól kezdve gatya lenne minden nemzetiségnek... azt pedig én - érthetően- nem díjaznám mint magánember.Amadeus91
mert csóri jobbikosok azt hiszik, létezik olyan faj, hogy magyar. pedig nem. múltkor beszélgettem egy állítólagos magyarral. apja tót volt, anyja szerb.
nem tudom, hogy ezzel a nagymagyarországgal, ősatyákkal, hunokkal meddig lehet etetni a népet. már, ha van, aki beveszi.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Csóró Magyarországnak már csak egy Jobbik hiányozna... azt hiszem az végleg betenné a kaput Vitya után.Amadeus91
nem jobban ,mint a mostani kormány...egy olyan vezetővel aki még a saját népétől is be van sz*va.Kiss
Sajnos de, sokkal durvább lenne.zinedine5
attól a szent pillanattól kezdve gatya lenne minden nemzetiségnek... azt pedig én - érthetően- nem díjaznám mint magánember.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Régebben írtam, hogy jópár Jobbikalapítót ismerek, és asszem haromt is írta, hogy szintúgy.
Már a megalakuláskor csak az anyagi haszonszerzés volt mindegyikőjük elsődleges célja, és erre jó lehetőség nyílt Csurka után "átvenni" a szélsőjobbot, ahogy Orbán is csinálta a jobboldallal az MDF és a Kisgazdák után.
Az, hogy idővel megannyi virtigli náci örömmel csapódott hozzájuk már a dolog természetéből adódik, és mint minden pártnál, a késöbbiekben nem csak az alapítók határozzák meg az irányvonalakat, nem ők hozzák a döntéseket. Hát ez a Jobbik röviden. Aki azt hiszi, hogy érdemben mások, mint Orbánék, azt még érhetik meglepetések.Sobri Jóska
Én elég sok Jobbikost ismerek hála a Jobbik IT-nek és nem mondhatnám ,hogy haszon lesők legalábbis az én majd 2 éves tapasztalatom ezt mondja.Persze minden pártban van olyan ,aki a saját érdekét nézi és nem az országét, de a mostani fidesz kormány se nagyon tud rajtuk segíteni az mszp se tudott akkor miért ne tudna a Jobbik?! és ha nem tud attól még ugyan azt a bizalmat meg érdemli mint egy olyan ember,párt aki már volt "hatalmon".Kiss
Én nem az aktivistákról beszélek, azok valóban igazi agyhalott nácik, akik nem látnak az orruknál tovább.
Nem akartam őket megbántani azzal, hogy racionálisan gondolkodnak, értelmes terveket szőnek, urambocsá valósítanak meg.
Én az alapítókról írtam, akik azért a mai napig meghatározóak a pártban, és akik nem karitatív alapon alapították ezt a vállalkozást, hanem kőkemény üzleti megfontolások mentén.
Tudják, hol a helyük a politikai palettán, hiszen a Fideszben a Jobbikról csak mint kisöcsiről beszélnek, aki elintézi a szalonképtelen elintéznivalókat. És a kisöcsi szeret kisöcsi lenni.