NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
"Bárki, aki ma Magyarországon tüntet, teljes joggal teszi – kivéve a cionista pénzoligarchia pórázán rángatott LMP-s és MSZP-s társaságot. Tetszik vagy sem, becsületes magyar embernek ezzel a cionista bandával semmilyen körülmények között nem lehetséges „közösen tiltakozni”, még a Fidesz vezette kormány ellen sem."

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
"A nemzeti mobilfizetési rendszer pedig remek kiegészítője lehet a hamarosan felálló nemzeti mobiltársaságnak is."

Mivan?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Boldog Karácsonyt 😀 Gyerünk tüntetni 😀
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
http://index.hu/belfold/2011/12/23/allamositottak_a_mobilfizetesi_rendszert/

Kicsit más, mint az LMP-s események.
A legjobb mondat ebben egyértelműen az alábbi: "Az indokok között szerepel még a méretgazdaságosság, amivel megvalósítható az állami tulajdonú vállalatokra világszerte jellemző hatékony működés."

Lehet, hogy igaz csak nem nálunk 😀
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Megvolt az első erőszakos reakció a kormánypártiak oldaláról: Varga László KDNP-s képviselő, református lelkész, egykori püspökhelyettes az aktatáskájával fejbe vágta az összeláncolva ülő Vágó Gábor LMP-s képviselőt, miközben átlépett rajta. A dolog annál pikánsabb, mert a képviselők jól ismerik egymást, hiszen mindketten kecskemétiek.
(Index)

Végtére is itt a karácsony. 😊

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
http://www.facebook.com/klub.nemeth.laszlone

😀 kezdem sajnálni szegényt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Általában megérted amit írok.
Sehol nem írtam, hogy konkrétan erről a szerencsétlen nőről írok, ahogy rögtön nem róla írtam, hanem általában arról, hogy egy miniszternek nem szakmailag kell pengének lennie, hanem minisztériumvezetésileg.
Mint ahogy egy céget is a vezetőnek vezetnie kell jól, nem mindenhez érteni, ami a cégénél történik.
Te ismered az összes hatályos számviteli jogszabályt, törvénymódosítást, vagy van könyvelőd?Sobri Jóska
Igaz, általában írtad.
Hogyan legyen valaki penge minisztériumvezetésileg, ha azt nem tanítják egyetemen? (Mellesleg de.) Új tudást kell nagyon hamar elsajátítania és hatékonyan alkalmaznia Általában Miniszternek. Ezt a képességet viszont egyetemen (és posztgrad képzésen) lehet a leginkább elsajátítani, fejleszteni. Ezért nem "jó, ha van" kategória, hanem szükséges a diploma.
Egy magáncég arra bízza a szervezet vezetését, akire akarja. Egy évi többszáz milliárd közpénz felett diszponáló szervezet élére kinevezettel szemben legyenek minimum elvárások!tomi-tomi
Vannak.
Ha azoknak törvényileg megfelel akkor lehet miniszter.
(Nem tudom pontosan mik ezek, de ha elvárás a diploma, akkor ne legyen diplomátlan miniszter, ha nem elvárás nyugodtan lehet. Diszkriminatív ha nem törvényi kötelezettség a felsőfokú végzettség, mégis elvárják.)
Valamint az elmúlt 20 évből simán mondok 50 minisztert, akinek volt diplomája, mégis teljesen inkompetens és fogalmatlan volt a tárcájához szakmailag is, vezetéstechnikailag is.
Vagyis a jelenleg érvényben lévő és elfogadott gyakorlat szerint ahhoz hogy valaki miniszter legyen a politikai beágyazottságon kívül semmiféle más kritérium nem szükséges.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Általában megérted amit írok.
Sehol nem írtam, hogy konkrétan erről a szerencsétlen nőről írok, ahogy rögtön nem róla írtam, hanem általában arról, hogy egy miniszternek nem szakmailag kell pengének lennie, hanem minisztériumvezetésileg.
Mint ahogy egy céget is a vezetőnek vezetnie kell jól, nem mindenhez érteni, ami a cégénél történik.
Te ismered az összes hatályos számviteli jogszabályt, törvénymódosítást, vagy van könyvelőd?Sobri Jóska
Igaz, általában írtad.
Hogyan legyen valaki penge minisztériumvezetésileg, ha azt nem tanítják egyetemen? (Mellesleg de.) Új tudást kell nagyon hamar elsajátítania és hatékonyan alkalmaznia Általában Miniszternek. Ezt a képességet viszont egyetemen (és posztgrad képzésen) lehet a leginkább elsajátítani, fejleszteni. Ezért nem "jó, ha van" kategória, hanem szükséges a diploma.
Egy magáncég arra bízza a szervezet vezetését, akire akarja. Egy évi többszáz milliárd közpénz felett diszponáló szervezet élére kinevezettel szemben legyenek minimum elvárások!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Hernádi mint jó felsővezető 😂

"Nem a diplomától fogja tudni hogyan irányítson egy minisztériumot. Ilyet nehéz egyetemen elsajátítani, főként mivel nem is tanítják."
Dehogynem... pl posztgraduális képzésen, de egyébként már alapképzésen is. Nem tanítanak mindent, ami az üzleti élethez kell.. de igenis van ott bőven infó, amit ha okos vagy, magadra szedsz.

Én nem vagyok a diploma nagy pártolója... és igenis elfogadom, hogy van aki anélkül is megállja a helyét és nagy vezető.
De sztem ha valaki többet képzi magát, az előny.

Ne hasonlítsunk már egy kosárfonó pártkádert, akit ide-oda dobáltak minden állami cég között (biztos azért mert olyan jó volt.... sztem a hölgy ugyanis nem egy sikeres felsővezető), egy Steve Jobs-hoz vagy Bill Gates-hez.Igor
Ismét mondom: nem a nőről beszéltem.
Általában viszont tartom amit mondtam.
Ahogy azt is mondtam, jobb, ha van minél magasabb végzettség, nem árt, de nem is létszükséglet.
Egy miniszternek meg pláne nem szükséges.
Tudja ki kivel van, kinek tartozik lojalitással, tudja hatékonyan vezetni a minisztériumát.
Szerintem ezek egy jó miniszeter ismérvei.
Tudtommal Churchill-nek se volt pénzügyi végzettsége, mégse tartják rossz pénzügyminiszternek.

És nem hiszem posztgrad képzésen minisztériumirányítást tanítanának.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Nem a diplomától fogja tudni hogyan irányítson egy minisztériumot. Ilyet nehéz egyetemen elsajátítani, főként mivel nem is tanítják.
De a cégvezetés az cégvezetés.
Egy miniszternek is a minisztériumot kell tudni irányítani, nem pedig szakmailag kell pengének lennie - ártani persze nem árt, de én úgy gondolom, hogy nem is szükséges.
Rengeteg példa van arra, hogy egy sikeres felsővezető, aki mondjuk a bankszektorban csúcsvezető volt átnyergel teljesen más szektorba, és sikerre visz egy építőipari céget. (Pl. Hernádi Zsolt, most MOL elnökvezérigazgató, elötte Takarékpénztár vezérigazgató.)Sobri Jóska
Általában van igazság abban, amit írsz.
Miniszterjelölt asszony érettségi után külker bonyolító, négy év múlva szakképesített külker előadó. Soha többet nem képezte magát. Vajon hogy fog egy számára többszörösen ismeretlen területen fejlődni??
98-ig egy OTP osztályvezetőséget tud felmutatni. Utána politikai hátszelű kinevezések. 2002-től visszavette az OTP, ahol eljutott a központi fiók vezetéséig ügyvezető ig. helyettes címmel. Magától soha nem volt felsővezető, sikeres akkor hogy lett volna?! Első számú vezetőnek még politikai háttere se nevezte ki eddig sosem. Valójában most sem lesz az.
Attól eltekintve, hogy nem ért az államigazgatáshoz (egy bizalmi szakember igény), fogalma sincs, hogy hova nevezték ki - elsődleges prioritása nemzeti fejlesztési miniszterként a közlekedésbiztonság fejlesztése. Ez pedig további öt-hat bizalmi szakembert igényel.
Egy bábu jobban teljesítene, az legalább biztos nem mond baromságot.
(Hernádi példájába ne menjünk bele. 😊 )tomi-tomi
Általában megérted amit írok.
Sehol nem írtam, hogy konkrétan erről a szerencsétlen nőről írok, ahogy rögtön nem róla írtam, hanem általában arról, hogy egy miniszternek nem szakmailag kell pengének lennie, hanem minisztériumvezetésileg.
Mint ahogy egy céget is a vezetőnek vezetnie kell jól, nem mindenhez érteni, ami a cégénél történik.
Te ismered az összes hatályos számviteli jogszabályt, törvénymódosítást, vagy van könyvelőd?

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Hernádi mint jó felsővezető 😂

"Nem a diplomától fogja tudni hogyan irányítson egy minisztériumot. Ilyet nehéz egyetemen elsajátítani, főként mivel nem is tanítják."
Dehogynem... pl posztgraduális képzésen, de egyébként már alapképzésen is. Nem tanítanak mindent, ami az üzleti élethez kell.. de igenis van ott bőven infó, amit ha okos vagy, magadra szedsz.

Én nem vagyok a diploma nagy pártolója... és igenis elfogadom, hogy van aki anélkül is megállja a helyét és nagy vezető.
De sztem ha valaki többet képzi magát, az előny.

Ne hasonlítsunk már egy kosárfonó pártkádert, akit ide-oda dobáltak minden állami cég között (biztos azért mert olyan jó volt.... sztem a hölgy ugyanis nem egy sikeres felsővezető), egy Steve Jobs-hoz vagy Bill Gates-hez.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem a diplomától fogja tudni hogyan irányítson egy minisztériumot. Ilyet nehéz egyetemen elsajátítani, főként mivel nem is tanítják.
De a cégvezetés az cégvezetés.
Egy miniszternek is a minisztériumot kell tudni irányítani, nem pedig szakmailag kell pengének lennie - ártani persze nem árt, de én úgy gondolom, hogy nem is szükséges.
Rengeteg példa van arra, hogy egy sikeres felsővezető, aki mondjuk a bankszektorban csúcsvezető volt átnyergel teljesen más szektorba, és sikerre visz egy építőipari céget. (Pl. Hernádi Zsolt, most MOL elnökvezérigazgató, elötte Takarékpénztár vezérigazgató.)Sobri Jóska
Általában van igazság abban, amit írsz.
Miniszterjelölt asszony érettségi után külker bonyolító, négy év múlva szakképesített külker előadó. Soha többet nem képezte magát. Vajon hogy fog egy számára többszörösen ismeretlen területen fejlődni??
98-ig egy OTP osztályvezetőséget tud felmutatni. Utána politikai hátszelű kinevezések. 2002-től visszavette az OTP, ahol eljutott a központi fiók vezetéséig ügyvezető ig. helyettes címmel. Magától soha nem volt felsővezető, sikeres akkor hogy lett volna?! Első számú vezetőnek még politikai háttere se nevezte ki eddig sosem. Valójában most sem lesz az.
Attól eltekintve, hogy nem ért az államigazgatáshoz (egy bizalmi szakember igény), fogalma sincs, hogy hova nevezték ki - elsődleges prioritása nemzeti fejlesztési miniszterként a közlekedésbiztonság fejlesztése. Ez pedig további öt-hat bizalmi szakembert igényel.
Egy bábu jobban teljesítene, az legalább biztos nem mond baromságot.
(Hernádi példájába ne menjünk bele. 😊 )

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
http://hvg.hu/itthon/20111221_nemeth_laszlone_diploma#utm_source=hirlista&utm_medium=aggregator&utm_campaign=hvg
Látom a postokból, hogy a fórumozok jelentős része éppen a diplomájáért küszködik. Ne tegyétek és még sokra vihetitek, akár miniszter is lehet belőletek.
Hol vannak a régi szép idők, amikor meg kellett várni, hogy Kijelölt Tomikából diplomás miniszter legyen!diverdoc
Egyébként én mindig is diszkriminatívnak éreztem, hogy egy miniszternek diplomája legyen.
Ugyan miért legyen? A miniszter politikai állás, nem szakmai.

Arra vannak a tanácsadók, főosztályvezetők, jobb esetben szakállamtitkárok.
Pl. egy oktatási miniszternek miért kéne értenie az oktatáshoz? Elég lenne, ha tudná, hogy kihez forduljon, kinek a tanácsát kérje ki, kit mivel bízzon meg.
Engem sokkal jobban zavar, hogy ehhez nem értenek, mintsem az, hogy van e diplomájuk, vagy nincs.Sobri Jóska
akkor rángassuk be Pénzügyminiszternek Pista bácsit a sarki boltból.Amadeus91
Ha valami nem 9, attól még nem logikus, hogy 0. Vagy 1. esetleg 6726.
Csak nem 9.
Vannak azért opciók.

Nem a diplomától fogja tudni hogyan irányítson egy minisztériumot. Ilyet nehéz egyetemen elsajátítani, főként mivel nem is tanítják.

Egyébként nekem volt olyan cégem, aminek a tevékenységéhez vajmi kevés közöm volt szakmailag.
(Szépségápolás. Nem voltam sosem fodrász, vagy nem építettem műkörmöt, se nem pedikűröztem, vagy nem tudnék megszerelni egy szoláriumgépet. Ezekre ugye mind volt szakember. Az én dolgom - leegyszerüsítve - annyi volt, hogy az összbevétel több legyen, mint az összkiadás. Igyekeztem jó kollegákat keríteni, meg olyat, aki segít jó kollegákat keríteni. És persze elvileg meg lehetett volna vezetni, de ezért vannak a megbízható emberek, hogy mégse legyen az ember megvezetve. Ezért mertem eleve belevágni, mert a megbízható ember értett ahhoz amit csináltunk. Politikában sincs ez másként.)
De a cégvezetés az cégvezetés.
Egy miniszternek is a minisztériumot kell tudni irányítani, nem pedig szakmailag kell pengének lennie - ártani persze nem árt, de én úgy gondolom, hogy nem is szükséges.
Rengeteg példa van arra, hogy egy sikeres felsővezető, aki mondjuk a bankszektorban csúcsvezető volt átnyergel teljesen más szektorba, és sikerre visz egy építőipari céget. (Pl. Hernádi Zsolt, most MOL elnökvezérigazgató, elötte Takarékpénztár vezérigazgató.)

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
http://hvg.hu/itthon/20111221_nemeth_laszlone_diploma#utm_source=hirlista&utm_medium=aggregator&utm_campaign=hvg
Látom a postokból, hogy a fórumozok jelentős része éppen a diplomájáért küszködik. Ne tegyétek és még sokra vihetitek, akár miniszter is lehet belőletek.
Hol vannak a régi szép idők, amikor meg kellett várni, hogy Kijelölt Tomikából diplomás miniszter legyen!diverdoc
Egyébként én mindig is diszkriminatívnak éreztem, hogy egy miniszternek diplomája legyen.
Ugyan miért legyen? A miniszter politikai állás, nem szakmai.

Arra vannak a tanácsadók, főosztályvezetők, jobb esetben szakállamtitkárok.
Pl. egy oktatási miniszternek miért kéne értenie az oktatáshoz? Elég lenne, ha tudná, hogy kihez forduljon, kinek a tanácsát kérje ki, kit mivel bízzon meg.
Engem sokkal jobban zavar, hogy ehhez nem értenek, mintsem az, hogy van e diplomájuk, vagy nincs.Sobri Jóska
akkor rángassuk be Pénzügyminiszternek Pista bácsit a sarki boltból.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Mondjuk a véleményvezér egy ilyen örök ellenzéki blog, gyakorlatilag a kormányváltás óta "köpönyeget forgattak", persze igazából csak mindig a kritikát keresik, ami nem rossz szempont, de a fordulat nem most következett be.Rajna
a nyár elejéig azért inkább pozitívan értékelték a kormány az intézkedéseket, ennyire nem voltak "ellenzékiek". amennyire egy blog képes rá próbálnak objektívek maradni.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez az indexes parlamenti videó mindent visz 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
"A S&P leminősítése az euróválságnak, és nem az ország gazdasági helyzetének szól" Matolcsy
Nem is tudom melyik jelet rakjam ez után ide 😀 ezt, vagy :mad: ezt?diverdoc
Hááát, lehet hogy az EU-válság nélkül nem lennének recesszió közelében a németek, és az exportkilátásaink se néznének ki ilyen szarul...
De pont egy ilyen környezetre sikerült rávezetniük a végtörlesztést és elsumákolniuk a beígért átalakításokat, szal ez nem lóg ki a sorból a szívgyártós, állandóan hamisan másra mutogatós érvrendszerből.
http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/12/22/orban_barroso/
Ezek tényleg maguk alatt vágják a fát, de nagyon durván.somoskovig
mostanában egyre többször érzem úgy magamat, hogy nem a fideszre, hanem a jobbikra szavaztam :/

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
http://hvg.hu/itthon/20111221_nemeth_laszlone_diploma#utm_source=hirlista&utm_medium=aggregator&utm_campaign=hvg
Látom a postokból, hogy a fórumozok jelentős része éppen a diplomájáért küszködik. Ne tegyétek és még sokra vihetitek, akár miniszter is lehet belőletek.
Hol vannak a régi szép idők, amikor meg kellett várni, hogy Kijelölt Tomikából diplomás miniszter legyen!diverdoc
Egyébként én mindig is diszkriminatívnak éreztem, hogy egy miniszternek diplomája legyen.
Ugyan miért legyen? A miniszter politikai állás, nem szakmai.
Arra vannak a tanácsadók, főosztályvezetők, jobb esetben szakállamtitkárok.
Pl. egy oktatási miniszternek miért kéne értenie az oktatáshoz? Elég lenne, ha tudná, hogy kihez forduljon, kinek a tanácsát kérje ki, kit mivel bízzon meg.
Engem sokkal jobban zavar, hogy ehhez nem értenek, mintsem az, hogy van e diplomájuk, vagy nincs.Sobri Jóska
Részben igaz.. de a miniszternek is muszáj hogy legyen szakirányú képzettsége, különben bárki átb@ssza a palánkon.
A (jó) vezető igenis ért a szakmajához (is), amellett persze hogy a humánpolitikai részét is tudja kezelni a "menedzselésnek"

Azt már teljesen megszoktam, hogy a nemzetközi pénzvilágot mindenképpen elidegenítik, de ez a Némethné-féle kinevezés bassszus...

Engem nem annyira a diploma hiánya zavar (bár azért nem ártana/mindenképp előny szvsz ha van), az viszont hogy egy ennyire súlytalan bábot tesznek be egy kulcsminisztériumba azért.... akinek több állami céges botrányban piszkos a keze, ez megütött.
Minden nap azt hiszem, hogy a mérhetetlen pofátlan, arcunkba röhögő cinizmusuknak valahol csak vége lesz... aztán rájövök, hogy mindig van lejjebb.

Volner szövege nagy volt 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/12/22/orban_barroso/

Ezek tényleg maguk alatt vágják a fát, de nagyon durván.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
"A S&P leminősítése az euróválságnak, és nem az ország gazdasági helyzetének szól" Matolcsy
Nem is tudom melyik jelet rakjam ez után ide 😀 ezt, vagy :mad: ezt?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
http://hvg.hu/itthon/20111221_nemeth_laszlone_diploma#utm_source=hirlista&utm_medium=aggregator&utm_campaign=hvg
Látom a postokból, hogy a fórumozok jelentős része éppen a diplomájáért küszködik. Ne tegyétek és még sokra vihetitek, akár miniszter is lehet belőletek.
Hol vannak a régi szép idők, amikor meg kellett várni, hogy Kijelölt Tomikából diplomás miniszter legyen!diverdoc
Egyébként én mindig is diszkriminatívnak éreztem, hogy egy miniszternek diplomája legyen.
Ugyan miért legyen? A miniszter politikai állás, nem szakmai.
Arra vannak a tanácsadók, főosztályvezetők, jobb esetben szakállamtitkárok.
Pl. egy oktatási miniszternek miért kéne értenie az oktatáshoz? Elég lenne, ha tudná, hogy kihez forduljon, kinek a tanácsát kérje ki, kit mivel bízzon meg.
Engem sokkal jobban zavar, hogy ehhez nem értenek, mintsem az, hogy van e diplomájuk, vagy nincs.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Komolyan mondom, nem hiszem el, hogy épeszű emberek elhiszik, amiket a kormány nyilatkozik mostanában, most az újabb leminősítés kapcsán... Meg azt sem hiszem el, hogy ők komolyan gondolják.

Mondjuk azt sem tudom, hogy Giro-Szászt mivel vették rá, hogy felvegye a bohócsipkát.somoskovig
Épeszű emberek nem hiszik el. De kevés van belőlük.
Aki nyilatkozza mindegy, hogy komolyan gondolja, olyan ez, mint a székely vicc, hogy "ez poén, vagy komoly? mert viccnek kicsit durva"
Giro-Szász meg hiú, rátarti ember, örömmel vállalta.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
http://hvg.hu/itthon/20111221_nemeth_laszlone_diploma#utm_source=hirlista&utm_medium=aggregator&utm_campaign=hvg
Látom a postokból, hogy a fórumozok jelentős része éppen a diplomájáért küszködik. Ne tegyétek és még sokra vihetitek, akár miniszter is lehet belőletek.
Hol vannak a régi szép idők, amikor meg kellett várni, hogy Kijelölt Tomikából diplomás miniszter legyen!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Komolyan mondom, nem hiszem el, hogy épeszű emberek elhiszik, amiket a kormány nyilatkozik mostanában, most az újabb leminősítés kapcsán... Meg azt sem hiszem el, hogy ők komolyan gondolják.

Mondjuk azt sem tudom, hogy Giro-Szászt mivel vették rá, hogy felvegye a bohócsipkát.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mondjuk a véleményvezér egy ilyen örök ellenzéki blog, gyakorlatilag a kormányváltás óta "köpönyeget forgattak", persze igazából csak mindig a kritikát keresik, ami nem rossz szempont, de a fordulat nem most következett be.