Politika
63 feliratkozó
több mint 9 éve
A Jobbik minden csak nem náci párt...De, az.
Persze a baloldalnak még a fidesz is náci😊 Sok hülye libsi fidess-nek írja.
(várható volt a Jobbik lejáratása már, dübörög a Habony-művek, de a problémákat nem fogják tudni elkendőzni, de addig amíg valahogy élhető az ország marad a Fidesz, ha beindul a romlás akkor nyer a Jobbik, addig nem)
NB2
Bár ezen lehet vitázni.
Egyszerűsítsük le úgy: ostoba, gyűlölködő, rasszista, proli, irredenta agyhalottak. Én ezt értem náci alatt.
A problémákat bármeddig el lehet kendőzni. Ráadásul a kendő alatt meg is lehet oldani.
És pont azon megy most a meló (Habony-művek), hogy a Jobbikot teljesen kiiktassák.
A nagyonhülyéknek lesz majd radikálisabb párt, azoknak akiknek mindegy, csak húzzonafideszafaszba lesz majd jobboldali alternatíva is, nem csak Gyurcsány, természetesen szépen kontrollálva, és mindenki építheti tovább boldogan az emberarcú szocializmust, éljen Kádár elvtárs, és a Hazafias Népfront!
több mint 9 éve
1, tudod Józsi egy bizonyos szint fölött nem megyünk egy bizonyos szint alá. Amit most művelnek Vonával az elfogadhatatlan egy európai országban. Nem Vona miatt, hanem az ország miatt, a magunkkal szemben magunk által állított követelmênyek miatt. Ha ezeket megszegjük ennyire látványosan, akkor szerintem mindegy már, hogy Vona vagy Orbán, mert lényegében nem maradt különbség 2 autoriter ember között.nem vagyok Vona fan, de mindennek a legalja, undorító, visszataszító, okádék szar, amit a TV2 az elmúlt napokban művelt vele. Sikerült a Spéder riportnál is mélyebbre menni, pedig már az is kiütötte a biztosítékot a kulturáltabb embereknél.Vagyis kb. a lakosság 0,5-1% -nál.
Amadeus91
1. Valamint érdekes dolog ez a Vona karaktergyilkosság.
Egyrészt van amit te írsz, hogy legalja, undorító, okádék, másrészről viszont Vonáról van szó. Egy nyíltan homofób, rasszista, cigányozó, zsidózó, gyűlöletkeltő párt első emberéről.
,
2. és az országra zúdul a cigányozó, zsidózó, buzizó, semmihez se értő, de eltökélten tenniakaró dilettáns szalon
Sobri Jóska
2, ez már most is megvan.
több mint 9 éve
A Jobbik minden csak nem náci párt...Persze a baloldalnak még a fidesz is náci😊 Sok hülye libsi fidess-nek írja.
(várható volt a Jobbik lejáratása már, dübörög a Habony-művek, de a problémákat nem fogják tudni elkendőzni, de addig amíg valahogy élhető az ország marad a Fidesz, ha beindul a romlás akkor nyer a Jobbik, addig nem)
több mint 9 éve
nem vagyok Vona fan, de mindennek a legalja, undorító, visszataszító, okádék szar, amit a TV2 az elmúlt napokban művelt vele. Sikerült a Spéder riportnál is mélyebbre menni, pedig már az is kiütötte a biztosítékot a kulturáltabb embereknél.Vagyis kb. a lakosság 0,5-1% -nál.
Amadeus91
Valamint érdekes dolog ez a Vona karaktergyilkosság.
Egyrészt van amit te írsz, hogy legalja, undorító, okádék, másrészről viszont Vonáról van szó. Egy nyíltan homofób, rasszista, cigányozó, zsidózó, gyűlöletkeltő párt első emberéről.
Megérdemli.
Hulljon el a picsába, írtsák ki a közéletből, ugyanis, ha tényleg a Jobbik az egyetlen valós alternatíva a kormányváltásra, akkor inkább kösz, de ne.
Vona ugyanis intelligens, páran a környezetében (és ez a Jobbik tagságának 1-2 százaléka) nem teljesen barmok, de alapszervezeteknél a teljes őssötétség és agyhalál tobzódik, hidd el.
A 60-as években sok sci-fi témája volt az időutazás, és az, hogyha vissza lehetne utazni az időben, és le lehetne lőni Hitlert még az 1VH-ban, vagy megmerényelni a 20-as években, vagy megfertőzni 3 évesen, akkor ezt egy jóembernek meg kell e tenni, kötelessége e megtenni, és egyéb morális felvetések a témából kifolyólag. Mondjuk úgy, a fidesz annyiban elrelátóbb, hogy nem várja meg mondjuk 2024-et, amikorra beérhet, hogy náci miniszterelnökünk lesz, és az országra zúdul a cigányozó, zsidózó, buzizó, semmihez se értő, de eltökélten tenniakaró dilettáns szalon- és nem csak szalonnácik hada, hanem már most kézbe vették ezt a problémakört, és orvosolják, vagyis megpróbálják.
És zárva a gondolatot: ahogy csinálják gyomorforgató, amit csinálnak helyes. Én így látom.
több mint 9 éve
Valamennyire várható volt, hogy bulvárban mélyebre lehet menni, mint egy hírcsatornán. Sikerült is.Engem max az lepne meg, ha a hírolvasó szemüveges kislányt látnàm délután egy deep throat jelenetben OV-ral az M1-en.
több mint 9 éve
A buzizással? Az tényleg mindennek a legalja.Amúgy szvsz a TV2 lassan a királyi TV színvonalát is alulmúlja. Tragikus, hogy hova süllyedt pl. a Napló, ami valamikor a ker TV-k legjobb közéleti műsora volt. Most egyszerűen nézhetetlen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
nem vagyok Vona fan, de mindennek a legalja, undorító, visszataszító, okádék szar, amit a TV2 az elmúlt napokban művelt vele. Sikerült a Spéder riportnál is mélyebbre menni, pedig már az is kiütötte a biztosítékot a kulturáltabb embereknél.
több mint 9 éve
Minden benne van: bkvfigyelo.24.hu/2016/11/11/igy-keszul-a-retro-budapesti-metro-exkluziv-fotok-oroszorszagbol/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
aki semmit nem hisz el, az őrült, aki mindent elhisz, bolond, vagy valahogy így van a mondás

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hát van abban valami amit mondasz. Néha túl jóhiszemű vagyok. 😊 A rendszerváltás után eddig 3 pártban csalódtam óriásit, úgyhogy lehet, hogy a jóhiszemű még túl jóindulatú jelző is 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Azért elég nagy csalódás, hogy pont ez a Rogán lett a Fidesz felső vezetésből ilyen csúcs-geci. Annak idején egy elég tehetséges, értelmes fiatal politikust láttam benne. Mondjuk ez még akkor volt amikor a Fideszben is egy ejropéer, modernizáló, jobbközép-polgári pártot láttam, nem ezt a förmedvényt...peterk2005Tónyó már akkor sem volt szimpatikus, amikor az első regnálás volt. valahogy úgy éreztem, mintha ő lett volna a kis kölök, akit régen mindenki halálba szívatott, na de majd amikor pozícót fog, akkor kamatostul visszaad mindent.
mint az egyszeri magyar turista az utazáson, aki a reggelinél szandálos zoknival, övtáskával jelenik meg, és összeszedi a tányérjára amit csak bír, amikor simán látszik, hogy egy hét alatt nem tudná megenni.
több mint 9 éve
Ugye nem hisszük, hogy tóni magának gyűjtöget?Nem lehet semmit csinálni anélkül, hogy tudjukkik rábólintanának. Lásd spéder. Na emiatt nem fog ebbe belebukni. Még jani "haverja" is megmondta, hogy politikai- vagy pártügyekben akárki akármit csinál, ott állunk mögötte. Pont mint a szicíliaiak. Azok még ilyen összetartók. Ez pedig kőkemény "pártügy".
több mint 9 éve
Igen, ezt én is mantrázom is és tudom is. Az elit a nép görbe tükre. De akkor is, én voltam alkalmazott, kis cégnél, nagy nemzetközinél is, voltam kifutófiú voltam menedzsmentben, és most már több, mint 10 éve a saját vállalkozásaimat vezetem. Van amit egyedül, van amelyikben vannak társaim, (pici) menedzsment, alkalmazottak, stb. És kötöttem ezernyi üzletet, száz milliárdos és száz ezer forintos tételben is, tisztán az üzleti világon belül a többségét, de állammal, önkormányzatokkal is sokat, adtam már "jutalékot" a megfelelő embereknek, civilben meg számla nélkül javíttatom az autómat, a kertész úgy dolgozik, szóval nem vagyok jobb a Deákné vásznánál én sem. De van egy határ, és az a határ messze-messze nem ér el addig, ameddig ezek az ügyek eljutnak. És magam körül is ezt tapasztalom. Vannak nálam kevésbé "érzékenyek", vagy "ügyesebbek" is a környezetemben, de ők sincsenek sehol ezekhez képest. ENNYIRE nem vagyunk korruptak szerintem.A másik, hogy tudom, hogy naivitás, de én még mindig nagyon nehezen fogadom el, hogy a politikai vezetés csúcsán is ilyen "nokiás doboz" szintre süllyedve mennek a dolgok.A politikusaink pontosan olyanok mint a magyar nép. Nem mintha fel akarnám menteni őket, de nem véletlenül nincs tömeges elégedetlenség az egész rothadt, korrupt rendszer ellen.
peterk2005
Kampman
Inkább szerintem az van, mint pl. a szemetelésnél. Szemetel az is, aki tojik mindenre, akire ha rászólsz, akkor fejberúg, hogy fogd be a pofád, és szemetel az is, akit egyébként zavar a szemét, és körülnéz, mielőtt a kutyát engedi odapiszkítani valahova. Csak mivel körbe-körbe mindenütt kutyagumi van, ott hagyja ő is. Ha viszont ugyanez az ember elkerül egy olyan környékre, ami tiszta, amire odafigyelnek, ott nem szemetel. A közlekedés hasonló. Idejön az osztrák, és levillog, ledudál az autópályáról. Meg a magyar is. Aztán ugyanez az orsztrák hazamegy, a magyar meg kimegy egy hétvégére, és mindkettő hirtelen előzékenyen beengedi maga elé a másikat. Tömeghatás.
De ettől még a többségnek facsarja az orrát a bűz. Az a tragikus, hogy a politikába ilyenek valahogy nem jutnak el 😕 Illetve eljutnak, mint pl. az a volt vidéki Fideszes csávó, aki kiborította a trafikos bilit. Vagy az az államtitkár, aki a földosztásnál állt fel, mert felfordult a gyomra azok után amit látott. De a közeg olyan, hogy ezeket csinálják ki rövid úton, akiknek elege lesz, és nem fordítva 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
A másik, hogy tudom, hogy naivitás, de én még mindig nagyon nehezen fogadom el, hogy a politikai vezetés csúcsán is ilyen "nokiás doboz" szintre süllyedve mennek a dolgok.A politikusaink pontosan olyanok mint a magyar nép. Nem mintha fel akarnám menteni őket, de nem véletlenül nincs tömeges elégedetlenség az egész rothadt, korrupt rendszer ellen.
peterk2005
több mint 9 éve
valasz.hu/itthon/szunnap-liberalis-amerikai-egyetemeken-hogy-a-diakok-kisirhassak-magukat-121266Egy 350 milliós ország, minden lehetséges agymenés előfordul. Ha picit rágyúrsz a google-re, akkor egy Big Brother kiszavazóshow másnapján is találsz ilyen őrülteket 😀
ezek tényleg ennyire hülyék?😀
NB2


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Azért elég nagy csalódás, hogy pont ez a Rogán lett a Fidesz felső vezetésből ilyen csúcs-geci. Annak idején egy elég tehetséges, értelmes fiatal politikust láttam benne. Mondjuk ez még akkor volt amikor a Fideszben is egy ejropéer, modernizáló, jobbközép-polgári pártot láttam, nem ezt a förmedvényt...mármint mi? a zindex-cikk? dehogy. majd az lesz az utolsó szeg a koporsójában, amikor Vitya megadja rá a kilövési engedélyt. egy zindex-cikk csak annyit számít ebben, mint reggeli fing a passzátszélben.index.hu/belfold/2016/11/11/rogan_antal_titkos_talalkozoi_videon_kertesz_balazs_rogan-halozat/Lehet ez lesz az utolsó szeg tóni koporsójában, ha igaz amit mostanában suttogtak...
Tóni, tóni... Ejj ejj...
Lecsó
peach
slowmotion
A másik, hogy tudom, hogy naivitás, de én még mindig nagyon nehezen fogadom el, hogy a politikai vezetés csúcsán is ilyen "nokiás doboz" szintre süllyedve mennek a dolgok. (Csak éppen most százszor, ezerszer akkora pénzekkel, de a módszer, stílus ugyanaz). A slepp az slepp, azt, bár nehezen, de még beveszi a gyomrom. De hogy maguk a politikai vezetők is ilyen aljadékok, az már kiakaszt. Bevallom én Gyurcsányról sem hittem el, hogy személyesen tartotta volna a markát akármelyik ügyében. De most már nem tudom. Látva, hogy Orbán környezetében mi van, kezdve ott, hogy a nagy haver Simicskának csak a látható vagyona az ország 10 leggazdagabbja közé emelte, aztán amikor összebalhéztak, akkor 2-3 év alatt a vagyona fele eltűnt, viszont jött egy csőszerelő vagy mi, és hirtelen abból lett az egyik leggazdagabb magyar, háááát.... sajna be kell látnom, túl naív - vagy túl tisztességes - vagyok én ehhez. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Nem a zindex cikk. De áll. vityának is kezd kellemetlen lenni az állandó balhé rogán körül. Ez a cikk sem segít a helyzetén szvsz.mármint mi? a zindex-cikk? dehogy. majd az lesz az utolsó szeg a koporsójában, amikor Vitya megadja rá a kilövési engedélyt. egy zindex-cikk csak annyit számít ebben, mint reggeli fing a passzátszélben.index.hu/belfold/2016/11/11/rogan_antal_titkos_talalkozoi_videon_kertesz_balazs_rogan-halozat/Lehet ez lesz az utolsó szeg tóni koporsójában, ha igaz amit mostanában suttogtak...
Tóni, tóni... Ejj ejj...
Lecsó
peach
slowmotion
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
valasz.hu/itthon/szunnap-liberalis-amerikai-egyetemeken-hogy-a-diakok-kisirhassak-magukat-121266Persze hogy azok. Hiszen megválasztották Trumpot...
ezek tényleg ennyire hülyék?😀
NB2
több mint 9 éve
valasz.hu/itthon/szunnap-liberalis-amerikai-egyetemeken-hogy-a-diakok-kisirhassak-magukat-121266nyilván minden szó igaz, hiszen ott van leírva fehéren-feketén....
ezek tényleg ennyire hülyék?😀
NB2
több mint 9 éve
Tónikának nem lesz baja, amíg szárnyal a fidesz...az embereket nem érdekli a korrupció, talán mert nagyobb részük ezt csinálja kicsiben (el tudnánk e valahogy intézni biztos úr? vagy nem kérek számlát, mert úgy olcsóbb) vagy mert fel se fogja mennyi is az a néhány milliárd forint. A nokiás doboz 10 millája jóval közelebb van nekik, azt fel tudják még fogni.
több mint 9 éve
valasz.hu/itthon/szunnap-liberalis-amerikai-egyetemeken-hogy-a-diakok-kisirhassak-magukat-121266ezek tényleg ennyire hülyék?😀
több mint 9 éve
Lassan már csak szeg lesz ott, ki se látszik a fa, de azért mindig találnak ott még helyet a következőnek a jelek szerint...
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 9 éve
Azért Jani rendesen rádolgozik Tónira.mármint mi? a zindex-cikk? dehogy. majd az lesz az utolsó szeg a koporsójában, amikor Vitya megadja rá a kilövési engedélyt. egy zindex-cikk csak annyit számít ebben, mint reggeli fing a passzátszélben.index.hu/belfold/2016/11/11/rogan_antal_titkos_talalkozoi_videon_kertesz_balazs_rogan-halozat/Lehet ez lesz az utolsó szeg tóni koporsójában, ha igaz amit mostanában suttogtak...
Tóni, tóni... Ejj ejj...
Lecsó
peach
slowmotion
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Én se fogadnék rá nagy összegben.Inkább arra, hogy ha az Index sokáig folytatja, akkor neki lesz az utolsó szeg...
több mint 9 éve
mármint mi? a zindex-cikk? dehogy. majd az lesz az utolsó szeg a koporsójában, amikor Vitya megadja rá a kilövési engedélyt. egy zindex-cikk csak annyit számít ebben, mint reggeli fing a passzátszélben.index.hu/belfold/2016/11/11/rogan_antal_titkos_talalkozoi_videon_kertesz_balazs_rogan-halozat/Lehet ez lesz az utolsó szeg tóni koporsójában, ha igaz amit mostanában suttogtak...
Tóni, tóni... Ejj ejj...
Lecsó
peach