Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Aludva egyet a történtekre, azért az kijelenthető, hogy egy ilyen meccset, párharcot nem lett volna szabad egy ilyen kétes büntetővel eldönteni. Mert igenis, kétes. Ahogy hozzáér a védő keze a támadó hátához, az már bukik előre. Más kontakt nem nagyon látszik. Aki futballozott valaha, ezer ilyennel találkozhatott. Nagyon rossz döntést hozott a bíró, főleg úgy, hogy a 94. percben jártunk és következett volna a hosszabbítás. Ilyen nincs. És akkor is ezt mondanám, ha madridista lennék, mert megérdemelte volna a Real a ráadást és biztos vagyok benne, hogy ezt fordított esetben nem fújják be a Juvénak.
Totálisan megértem Buffont. 40 évesen, ennyi meccsel a hátam mögött, egy lépéssel közelebb a csodálatos (esetleg BL-döntő) búcsúhoz egy ítélet romba dönt mindent, hisz azt már nem fújják vissza...rohadt ismerős volt, de szerintem másnak is, aki nyomta már bármelyik szinten.
Durva volt megélni, tv-n keresztül..
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Vasquez Fedezte a labdat, a védő a hata mogul hogy a faszba akarta kirúgni a labdat? Mit gondolt? De most komolyan kérdezem. Kb esélye sem volt ugy elrugni a labdat, hogy ne verje telibe a csatart. Madridistakent magam is jobban örültem volna ha atveszi mellre es bebassza, vagy befejeli, de a védő atirta a forgatokonyvet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Kár, hogy ezen a tizin megy a diskurzus, de ha szimplán a párharcot nézzük totál megérdemelt a Real továbbjutása. Beállhattak volna fullra bekkelni a második meccsen, mégis folyamatosan támadtak, sőt igazándiból 0-3 után nyomtak csak igazán!
NB2
Na jó most azért minden Realos szurkolasom ellenére elgurult a gyógyszerem.
Az hogy a Real 0-3 után ilyen ötlettelen szar játékot hozott a Bernabeuban ,attól független, hogy ha Navas nem kreten nincs kérdés , nálam simán kimeríti az essenek ki a picsába momentumot.
Ma CR és Isco próbált játszani , a ket szélső védőnk egész meccsen nem tudta hol van. Olyan ötlettelen fos volt az egész meccsen a Real 1-2 Mini villanason kívül , hogy az már vicc.
Nyomtak a nagy lofaszt nyomtak, passzolgattak fel alá ötlet nélkül.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kár, hogy ezen a tizin megy a diskurzus, de ha szimplán a párharcot nézzük totál megérdemelt a Real továbbjutása. Beállhattak volna fullra bekkelni a második meccsen, mégis folyamatosan támadtak, sőt igazándiból 0-3 után nyomtak csak igazán!
NB2
Nyilván sokkal jobb lett volna, ha vmelyik helyzetet belövik és akkor megspóroltuk volna ezt az egész rohadt tizenegyes mizériát. 😀
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Lehet h CR a valaha volt EGYIK legnagyobb futbalista, de a büdös életben nem lesz akkora IKON mint Buffon! Kívánom annak a fürdősk...nak, hogy élete utolsó BL meccsén külldjék be zuhanyozni a meccsenkénti 20 ordasan undorító hisztije után legalább az egyik után 😕
clbass
Nem lehet, hanem biztos, hogy C. Ronaldo minden idők legjobb focistája, a soccer GOAT-ja, pedig láttam Maradonát, Zidanet és Mario Baslert egyaránt.
Ez van.
Sobri Jóska
Effenberg és főleg Lothar most nagyon szomorú.
iktriad
eddig azt hittem Basler neki az isten.
Amadeus
Nekem Basler, de ettől még CR a GOAT.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Kár, hogy ezen a tizin megy a diskurzus, de ha szimplán a párharcot nézzük totál megérdemelt a Real továbbjutása. Beállhattak volna fullra bekkelni a második meccsen, mégis folyamatosan támadtak, sőt igazándiból 0-3 után nyomtak csak igazán!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Egyébként szerintem nem rúgta meg
StormST
mondjuk én itt akkor be is fejeztem a beszélgetést


kaszo
Mea culpa kettő , nem rúgta mellbe. Csak oldalba.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
kaszo
1. 2 méter?
2. Üres kapu?
3. Mutass egy mozdulatot, amivel gólt akart szerezni! Kérlek!
StormST
1. Mutass egy mozdulatot amikor a védő eléri a labdát
2. Mutass egy olyan kamera állást ahol a védő nem raesik a sokkal jobb helyzetben levő támadóra
3. Mutass egy kameraállást ahol a védő nem rúgja meg a támadót
Kérlek!
Toca
Egyébként szerintem nem rúgta meg és nem is esett rá, a labdát valóban nem rúgta el. Kontakt volt, de nem akkora, mint amekkorát esett Vasquez...

De tök jó, hogy írok valamit, amiből hirtelen üres kapu lesz és 2 méter a 6 méter és ott álló Buffon helyett, de már más is engem támad azért, mert számon mertem kérni, hogy kiforgatták a szavaimat. Korrekt kommunikáció, taps-taps-taps...
StormST
Bocs azt a részt én értettem félre mea culpa. Elveszett az irónia detektorom.

Én nem tényleg ős realoskent akarom végén a Madridot mert aki egy Bernabeuban ilyen játékot mutat az megérdemli, hogy kiessen a picsaba ( mint a Barca tegnap ).
De felvett a támadó egy pozíciót amivel fedezi a beérkező labdát. Lehet nem rögtön gólra tört és biztos tudta azt is hogy hol a védő. De abban hogy megjatsza a labdát több ponton akadályozva volt ( és szerintem mellbe is rúgta és komoly testi kontakttal nyomta le úgy hogy köze nem volt a labdához ).
Sajnálom hogy nincs videóbíro. Akkor ezek nem lennének kérdésesek.
több mint 6 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Egyébként szerintem nem rúgta meg
StormST
mondjuk én itt akkor be is fejeztem a beszélgetést

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
kaszo
1. 2 méter?
2. Üres kapu?
3. Mutass egy mozdulatot, amivel gólt akart szerezni! Kérlek!
StormST
1. Mutass egy mozdulatot amikor a védő eléri a labdát
2. Mutass egy olyan kamera állást ahol a védő nem raesik a sokkal jobb helyzetben levő támadóra
3. Mutass egy kameraállást ahol a védő nem rúgja meg a támadót
Kérlek!
Toca
1. valóban nem éri el a labdát
2. egyetlen ilyen sincs amely bizonyítaná h ráesne vagy elsodorná (nincs olyan szögből felvétel h lássuk a hátsó lábával belerúge annyit h összeszakadjon a kis takonyja)
3. nincs ilyen kameraállás, mert nem rúgja mellkasba, még csak oldalba sem nagyon
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
Lehet h CR a valaha volt EGYIK legnagyobb futbalista, de a büdös életben nem lesz akkora IKON mint Buffon! Kívánom annak a fürdősk...nak, hogy élete utolsó BL meccsén külldjék be zuhanyozni a meccsenkénti 20 ordasan undorító hisztije után legalább az egyik után 😕
clbass
Nem lehet, hanem biztos, hogy C. Ronaldo minden idők legjobb focistája, a soccer GOAT-ja, pedig láttam Maradonát, Zidanet és Mario Baslert egyaránt.
Ez van.
Sobri Jóska
Effenberg és főleg Lothar most nagyon szomorú.
iktriad
eddig azt hittem Basler neki az isten.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
kaszo
1. 2 méter?
2. Üres kapu?
3. Mutass egy mozdulatot, amivel gólt akart szerezni! Kérlek!
StormST
1. Mutass egy mozdulatot amikor a védő eléri a labdát
2. Mutass egy olyan kamera állást ahol a védő nem raesik a sokkal jobb helyzetben levő támadóra
3. Mutass egy kameraállást ahol a védő nem rúgja meg a támadót
Kérlek!
Toca
Egyébként szerintem nem rúgta meg és nem is esett rá, a labdát valóban nem rúgta el. Kontakt volt, de nem akkora, mint amekkorát esett Vasquez...

De tök jó, hogy írok valamit, amiből hirtelen üres kapu lesz és 2 méter a 6 méter és ott álló Buffon helyett, de már más is engem támad azért, mert számon mertem kérni, hogy kiforgatták a szavaimat. Korrekt kommunikáció, taps-taps-taps...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet h CR a valaha volt EGYIK legnagyobb futbalista, de a büdös életben nem lesz akkora IKON mint Buffon! Kívánom annak a fürdősk...nak, hogy élete utolsó BL meccsén külldjék be zuhanyozni a meccsenkénti 20 ordasan undorító hisztije után legalább az egyik után 😕
clbass
Nem lehet, hanem biztos, hogy C. Ronaldo minden idők legjobb focistája, a soccer GOAT-ja, pedig láttam Maradonát, Zidanet és Mario Baslert egyaránt.
Ez van.
Sobri Jóska
Effenberg és főleg Lothar most nagyon szomorú.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
kaszo
1. 2 méter?
2. Üres kapu?
3. Mutass egy mozdulatot, amivel gólt akart szerezni! Kérlek!
StormST
1. Mutass egy mozdulatot amikor a védő eléri a labdát
2. Mutass egy olyan kamera állást ahol a védő nem raesik a sokkal jobb helyzetben levő támadóra
3. Mutass egy kameraállást ahol a védő nem rúgja meg a támadót
Kérlek!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Lehet h CR a valaha volt EGYIK legnagyobb futbalista, de a büdös életben nem lesz akkora IKON mint Buffon! Kívánom annak a fürdősk...nak, hogy élete utolsó BL meccsén külldjék be zuhanyozni a meccsenkénti 20 ordasan undorító hisztije után legalább az egyik után 😕
clbass
Nem lehet, hanem biztos, hogy C. Ronaldo minden idők legjobb focistája, a soccer GOAT-ja, pedig láttam Maradonát, Zidanet és Mario Baslert egyaránt.
Ez van.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
kaszo
1. 2 méter?
2. Üres kapu?
3. Mutass egy mozdulatot, amivel gólt akart szerezni! Kérlek!
StormST
Nem akarok ebbe belemenni, de ha nem lökik hátulról, nem a mellén pattan a labda, hanem fejel. Erre nem volt ideje a kanalazás miatt. nem ezen múlik egy 11es. Mondok olyat, hogy, ha valaki lekönyökölnek a 16oson belül a hússzún egy szögletnél, de a labda a rövidre jön. 11es. Nem kell gólra törő mozdulat, vagy hogyan fogalmaztál.
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 055 — Patriots fan
akkora kontakt nyilván nem volt, szépet homorított a kedves játékos...van aki befújta volna tizinek van aki nem. De mondjuk szerintem egy ilyen meccsen,inkább mondtam volna srácok hogy gyerünk hosszabbítás azt döntsétek el egymást közt 😊

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
kaszo
1. 2 méter?
2. Üres kapu?
3. Mutass egy mozdulatot, amivel gólt akart szerezni! Kérlek!
StormST
😊
Egy játékos ellen elkövetett szabálytalanságnál nem szempont, hogy az azt elszenvedő játékos mit akart volna tenni.
Meg hát ugye nem is igazán tudható.
Lehet épp -kihasználva a nagy médiafigyelmet- meg akarta kérni a párja kezét, vagy kiáltványt akart közzétenni, de ez szerencsére mind lényegtelen, legalábbis a szabályok szerint.

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
kaszo
1. 2 méter?
2. Üres kapu?
3. Mutass egy mozdulatot, amivel gólt akart szerezni! Kérlek!
StormST
visszakérdezés helyett továbbra is az érdekelne, hogy szerinted miért ne akarna döntő gólt szerezni egy játékos egyértelmű gólhelyzetben a 93. percben, és miért menne rá a büntetőre
kaszo
Visszakérdeztem, mert rohadtul nem azt írtad, amiről én beszéltem. Egyébként pont azért, amiért CR is dobja magát, mert ilyen a mai focista. Tudta, hogy jön mögötte a védő és megvárta, hogy nekimenjen, lehet engem hülyének nevezni ezért, de lassan minden meccsen ezt látom, könnyebb esni, mint megpróbálni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Puhl Sanyi szerint minimum véleményes a 11-es, szerinte nem volt hozzá elég kontakt. Biztos Juve drukker...
StormST
Puhl Sanyi szerint a világ összes büntetője véleményes, nem is tudom használt-e valaha más szót tizenegyesekre mióta "szakkommentátor"
több mint 6 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
kaszo
1. 2 méter?
2. Üres kapu?
3. Mutass egy mozdulatot, amivel gólt akart szerezni! Kérlek!
StormST
visszakérdezés helyett továbbra is az érdekelne, hogy szerinted miért ne akarna döntő gólt szerezni egy játékos egyértelmű gólhelyzetben a 93. percben, és miért menne rá a büntetőre
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Puhl Sanyi szerint minimum véleményes a 11-es, szerinte nem volt hozzá elég kontakt. Biztos Juve drukker...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
kaszo
1. 2 méter?
2. Üres kapu?
3. Mutass egy mozdulatot, amivel gólt akart szerezni! Kérlek!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
kaszo
lehet mellre akarta venni a labdát
több mint 6 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni