NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
De utálom hogy előbb hallom mint látom ami történik. Király meg sokkal szimpatikusabb mikor csendben van.Matthew99
a hangminőség is kiváló.

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 584 — Invisible man
De utálom hogy előbb hallom mint látom ami történik. Király meg sokkal szimpatikusabb mikor csendben van.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
a srácok betartották azzal a különbséggel, hogy nyertünk... ez az ember TANÁR, hihetetlen...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Régen izgultam ennyire félek nagy bukta lesz lélekben próbálok is felkészülni erre, de hátha... könnyen lehet a károgóknak lesz jó napjuk de bízom benne nem. Ilyenkor mindig azt mondogatom magamban ezt a kb öt évet csinálja utánunk valaki 😛 ha lehet még nyújtsuk meg pár hónappal .-)
Forca Barca
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még mindig fáj az az elbukott BL döntő.
Vialli-Mancini csatársor azóta is az örök kedvencem.

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egyébként szerintem a matchup nagyon a Barcának kedvez...Nem fogják hagyni Bayernt, hogy szép nyugisan passzolgassanak hátul majd pedig felvigyék labdát. Bayern játékát alaposan meg fogják ölni és inkább az ő akaratuk fog érvényesülni. De remélem nem így lesz...Asbee
Szerintem pedig ha a matchup nem is nekik kedvez (bár az sem biztos), de az elmúlt hetekben, hónapokban mutatott forma alapján a Bayern az esélyesebb. Főleg ha Messin látszik majd a sérülés...

több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Király Gabinak az értékelése valami frenetikus volt 😊 Valaki számolta hányszor használta az ö-t? 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Zsooocaaaaaaaaaaaa!!!! 😛 😀

|
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként szerintem a matchup nagyon a Barcának kedvez...Nem fogják hagyni Bayernt, hogy szép nyugisan passzolgassanak hátul majd pedig felvigyék labdát. Bayern játékát alaposan meg fogják ölni és inkább az ő akaratuk fog érvényesülni. De remélem nem így lesz...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Horváth Feri magic ismét.szaba
Csak a szokásos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
 www.tz-online.de/sport/fc-bayern/julian-draxler-beim-bayern-muenchen-gespraech-2868532.html

Draxler is?

(Pep dolgozhat már a háttérben...)Amadeus91
Draxler Dortmundba megy év végén sztem, ezzel max viszik feljebb az árát!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Horváth Feri magic ismét.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nem az enyém!


több mint 11 éve
JasW New Orleans Saints 53
Remélem a bayern vesz még vagy 8 játékost 30 milláért és kirakja a csapatból azokat akikkel tökéletesen működött a gépezet. Meg vehetne pár tehetséges fiatalt a gyengébb csapatokból, hogy a padra se ültesse őket.
Százszor inkább szurkolnék a Serie C legalsó bugyraiban a Sampdorianak mint az ilyen felvásárló csapatoknak.
Én most javasolnék egy 100millió eurós gyorssegélyt nekik.Bazzani
Bár vagy százszor megfogadtam már, hogy ilyen témában nem vitatkozok, de sose tudom betartani. Szóval, csak a tisztánlátás kedvéért:
1. A jelenlegi keretből Lahm, Badstuber, Alaba, Contento, Schweinsteiger, Kroos, Müller saját nevelés, és ott kopogtat már az ajtón Can és Hojbjerg is. Ez szerintem nem rossza arány, akárhogy is nézem, a fél kezdő, ezt szerintem a hasonló szinten lévő csapatok közül max a Barca mondhatja el magáról.
2. 100 millió eurós gyorssegély téma: Lehet, hogy a City, vagy a PSG arab olajpénzen dolgozik, a Real meg mondjuk a spanyol államén, de a Bayernnek egy kanyi vas hitele nincs a működésre, csak az Allianz Aréna építésére, ami 2017-re kifut. Tehát, mi nem más pénzén, hanem a saját, a cég által kitermelt profitunkon vásárolunk, ami szerintem a legkevésbé sem ad okot a szarkazmusra, maximum a tiszteletre.JasW
Kroos ha jól emlékszem Leverkusenből került hozzátok, és ha saját nevelést említesz a Unitedet is megemlítheted mert nevelésben ők sem rosszak....davemayer
Kroos 2006-ban, 16 évesen került hozzánk, csak kölcsönben volt két évet a 'Kusenben, pont abban a két évben, amikor Heynckes volt ott az edző. Az MU Giggs, Scholes, Becks, Neville, Butt féle generációja előtt megemelem a kalapom, de véleményem szerint a mostani csapatból csak Rafael az, akit a Kroos féle első csapatosokkal egy lapon említenék !jelenleg!, hozzátéve, hogy Welbeckben és Cleverleyben is benne van, hogy odajusson. Evanst sose tartottam sokra, de amennyi MU meccset az utóbbi időben láttam, mintha stabilabb lenne, mint régebben.

A felvetés egyébként jogos, most vettem észre, az eredeti hsz-emből kimaradt, hogy jelenleg, ez a fejemben ott volt mellette, csak leírni már nem sikerült.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Remélem a bayern vesz még vagy 8 játékost 30 milláért és kirakja a csapatból azokat akikkel tökéletesen működött a gépezet. Meg vehetne pár tehetséges fiatalt a gyengébb csapatokból, hogy a padra se ültesse őket.
Százszor inkább szurkolnék a Serie C legalsó bugyraiban a Sampdorianak mint az ilyen felvásárló csapatoknak.
Én most javasolnék egy 100millió eurós gyorssegélyt nekik.Bazzani
Bár vagy százszor megfogadtam már, hogy ilyen témában nem vitatkozok, de sose tudom betartani. Szóval, csak a tisztánlátás kedvéért:
1. A jelenlegi keretből Lahm, Badstuber, Alaba, Contento, Schweinsteiger, Kroos, Müller saját nevelés, és ott kopogtat már az ajtón Can és Hojbjerg is. Ez szerintem nem rossza arány, akárhogy is nézem, a fél kezdő, ezt szerintem a hasonló szinten lévő csapatok közül max a Barca mondhatja el magáról.
2. 100 millió eurós gyorssegély téma: Lehet, hogy a City, vagy a PSG arab olajpénzen dolgozik, a Real meg mondjuk a spanyol államén, de a Bayernnek egy kanyi vas hitele nincs a működésre, csak az Allianz Aréna építésére, ami 2017-re kifut. Tehát, mi nem más pénzén, hanem a saját, a cég által kitermelt profitunkon vásárolunk, ami szerintem a legkevésbé sem ad okot a szarkazmusra, maximum a tiszteletre.JasW
Kroos ha jól emlékszem Leverkusenből került hozzátok, és ha saját nevelést említesz a Unitedet is megemlítheted mert nevelésben ők sem rosszak....davemayer
rosszul emlékszel. Rostockból 17 évesen...

 www.bild.de/sport/fussball/uli-hoeness/richter-erliess-haftbefehl-30123196.bild.html

Uli Hoeneß ellen meg elfogatóparancsot adtak ki....

Nach dem Götze-Deal nun der nächste Transfer-Hammer:
(Götze leigazolása után a legújabb átigazolási hír)
Uli Hoeneß wechselt für 6 Mio. zur JVA München Stadelheim.
(Uli Hoeneß 6 mio. Euróért a müncheni Stadelheim börtönbe igazol)
Er bekommt einen Zwei-Jahresvertrag!
(2 éves szerződést kap)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Remélem a bayern vesz még vagy 8 játékost 30 milláért és kirakja a csapatból azokat akikkel tökéletesen működött a gépezet. Meg vehetne pár tehetséges fiatalt a gyengébb csapatokból, hogy a padra se ültesse őket.
Százszor inkább szurkolnék a Serie C legalsó bugyraiban a Sampdorianak mint az ilyen felvásárló csapatoknak.
Én most javasolnék egy 100millió eurós gyorssegélyt nekik.Bazzani
Bár vagy százszor megfogadtam már, hogy ilyen témában nem vitatkozok, de sose tudom betartani. Szóval, csak a tisztánlátás kedvéért:
1. A jelenlegi keretből Lahm, Badstuber, Alaba, Contento, Schweinsteiger, Kroos, Müller saját nevelés, és ott kopogtat már az ajtón Can és Hojbjerg is. Ez szerintem nem rossza arány, akárhogy is nézem, a fél kezdő, ezt szerintem a hasonló szinten lévő csapatok közül max a Barca mondhatja el magáról.
2. 100 millió eurós gyorssegély téma: Lehet, hogy a City, vagy a PSG arab olajpénzen dolgozik, a Real meg mondjuk a spanyol államén, de a Bayernnek egy kanyi vas hitele nincs a működésre, csak az Allianz Aréna építésére, ami 2017-re kifut. Tehát, mi nem más pénzén, hanem a saját, a cég által kitermelt profitunkon vásárolunk, ami szerintem a legkevésbé sem ad okot a szarkazmusra, maximum a tiszteletre.JasW
Kroos ha jól emlékszem Leverkusenből került hozzátok, és ha saját nevelést említesz a Unitedet is megemlítheted mert nevelésben ők sem rosszak....

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Remélem a bayern vesz még vagy 8 játékost 30 milláért és kirakja a csapatból azokat akikkel tökéletesen működött a gépezet. Meg vehetne pár tehetséges fiatalt a gyengébb csapatokból, hogy a padra se ültesse őket.
Százszor inkább szurkolnék a Serie C legalsó bugyraiban a Sampdorianak mint az ilyen felvásárló csapatoknak.
Én most javasolnék egy 100millió eurós gyorssegélyt nekik.Bazzani
Bár vagy százszor megfogadtam már, hogy ilyen témában nem vitatkozok, de sose tudom betartani. Szóval, csak a tisztánlátás kedvéért:
1. A jelenlegi keretből Lahm, Badstuber, Alaba, Contento, Schweinsteiger, Kroos, Müller saját nevelés, és ott kopogtat már az ajtón Can és Hojbjerg is. Ez szerintem nem rossza arány, akárhogy is nézem, a fél kezdő, ezt szerintem a hasonló szinten lévő csapatok közül max a Barca mondhatja el magáról.
2. 100 millió eurós gyorssegély téma: Lehet, hogy a City, vagy a PSG arab olajpénzen dolgozik, a Real meg mondjuk a spanyol államén, de a Bayernnek egy kanyi vas hitele nincs a működésre, csak az Allianz Aréna építésére, ami 2017-re kifut. Tehát, mi nem más pénzén, hanem a saját, a cég által kitermelt profitunkon vásárolunk, ami szerintem a legkevésbé sem ad okot a szarkazmusra, maximum a tiszteletre.JasW
*2016-ra fut ki a hitel azt hiszem, de mind1 is, amíg az Audi és az Adidas résztulajdonos a klubban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
JasW New Orleans Saints 53
Remélem a bayern vesz még vagy 8 játékost 30 milláért és kirakja a csapatból azokat akikkel tökéletesen működött a gépezet. Meg vehetne pár tehetséges fiatalt a gyengébb csapatokból, hogy a padra se ültesse őket.
Százszor inkább szurkolnék a Serie C legalsó bugyraiban a Sampdorianak mint az ilyen felvásárló csapatoknak.
Én most javasolnék egy 100millió eurós gyorssegélyt nekik.Bazzani
Bár vagy százszor megfogadtam már, hogy ilyen témában nem vitatkozok, de sose tudom betartani. Szóval, csak a tisztánlátás kedvéért:
1. A jelenlegi keretből Lahm, Badstuber, Alaba, Contento, Schweinsteiger, Kroos, Müller saját nevelés, és ott kopogtat már az ajtón Can és Hojbjerg is. Ez szerintem nem rossza arány, akárhogy is nézem, a fél kezdő, ezt szerintem a hasonló szinten lévő csapatok közül max a Barca mondhatja el magáról.
2. 100 millió eurós gyorssegély téma: Lehet, hogy a City, vagy a PSG arab olajpénzen dolgozik, a Real meg mondjuk a spanyol államén, de a Bayernnek egy kanyi vas hitele nincs a működésre, csak az Allianz Aréna építésére, ami 2017-re kifut. Tehát, mi nem más pénzén, hanem a saját, a cég által kitermelt profitunkon vásárolunk, ami szerintem a legkevésbé sem ad okot a szarkazmusra, maximum a tiszteletre.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 www.tz-online.de/sport/fc-bayern/julian-draxler-beim-bayern-muenchen-gespraech-2868532.html

Draxler is?

(Pep dolgozhat már a háttérben...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Én csak azt nem értem, miért pont most kell ezt bejelenteni... Ez így elég necces. Amúgy se Götze a legjobb dortmundi, hanem Reus. 😊szaba
Götze jobb nálam.

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
mai párharcra az álmom a szokásos 2-1, idegenben 3-2.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerintem ebben az egészben semmi gáz nincs. Sokat mondják, hogy Robben távozni fog, ez előrevetíti ezt. Akkor pedig kegyetlenül kell a helyettes. Leginkább a középcsatár mögötti 3 pozíció egyikébe lehet elképzelni Götzét, ahol ott van Robbenen kívül Ribéry, Müller, Kroos, Shaqiri. Ha Robben megy tényleg jól fog ide jönni az utánpótlás, mert egy-egy sérülés szinte mindig van. Azt pedig megmondták korábban, hogy nem vesznek sok játékost, de azok bizony nem lesznek olcsóak. Szvsz rendben is van ez így...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Én csak azt nem értem, miért pont most kell ezt bejelenteni... Ez így elég necces. Amúgy se Götze a legjobb dortmundi, hanem Reus. 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Remélem a bayern vesz még vagy 8 játékost 30 milláért és kirakja a csapatból azokat akikkel tökéletesen működött a gépezet. Meg vehetne pár tehetséges fiatalt a gyengébb csapatokból, hogy a padra se ültesse őket.
Százszor inkább szurkolnék a Serie C legalsó bugyraiban a Sampdorianak mint az ilyen felvásárló csapatoknak.
Én most javasolnék egy 100millió eurós gyorssegélyt nekik.Bazzani
Tudod csak az a helyzet, hogy pl. rinyálhatok az Applenek hogy drága a gépe attól még ő annyit mond hogy oké de nézd a profitom.
Utálhatod a Bayern-t, de a mai futball világban így lehet a legeredményesebbnek lenni. Mellesleg kitermelik a dolgokat Németországban elég jól, ha meg pénze van hagy költse el a legjobbakra...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk én a Dortmund helyében tutira nem adtam volna el ennyiért a legnagyobb kincsemet. 37 millió ahhoz képest nem sok, hogy az utóbbi években miket dobálnak a játékosokért.Stez
Ez volt a kivásárlási ára. Aki ezt kifizeti az viheti. Kicsit undorító dolog, de hatásos. Én is ezt szoktam csinálni fifában, a riválisok legjobb játékosait leigazolom, hogy azok gyengüljenek 😀Duff
Annyit tehetett volna Götze, hogy szépen visszautasítja a Bayern-t még ha ők ki is fizetnék a kivásárlási árát, mert szimplán most riválishoz igazolt és ezt nehezen fogják elnézni neki.Beki
De mért tette volna,mikor Bajorországban nőtt fel kb 100 km-re Münchentől, szerinte élete egyik álma teljesül és ezt kellett volna feladnia mert a szurkolók rossz szemmel néznek rá ?Toca
Mert neki a Milan az álma. 😀
Mint minden jó játékosnak. 😛