Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
mikor voltam 20 éves... 😀

RvP volt már bajnok?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Véletlenül sok mindent lehet csinálni focipályán, de a harapás valahogy nem ilyen. Belerúgni, arcon könyökölni, mellbe talpalni is, de harapni? Semmilyen labdarúgáshoz köthető tevékenység véletlen következményeként se. Max ha rágózol, de akkor se így. 😀

Szóval ez mindenképpen rosszabb és elítélendőbb tett mint sok más dolog.

Na mindegy, nem mi vagyunk az illetékesek az ügyben, szóval majdhogynem lényegtelen, mi mit gondolunk.

szerk.: minimum 3 meccs eltiltás néz ki neki az FA közleménye szerint. Akkor jó eséllyel idén már tényleg nem látjuk pályán.
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Nekem ne mondja senki, hogy egy szándékos brutális piros lap, 3 méterről teli előver nézőtérre kivert labda, meg könyöklés (amit csak, hogy házon belül keressek Steven is csinált, még sem lett megbüntetve érte, vagy kicsit az ellenfélnél keresgélve Rooney meg etc.) nem rosszabb hatszor ennél. Dehogynem.kristóf17
Hát hatszor nem rosszabb egyik sem. De még csak egyszer sem. Jó, pl. egy szándékos talpalás aminek az eredménye lábtörés, az rosszabb.
Nálam elítélendő tett mindegyik, de az ellenfél megharapása különösen, főleg úgy, hogy már sok minden van az illető számláján. Itt az az igazi gond hogy nem ez az első, de nem is a második parasztsága Suáreznek.Mikey
Nekem ne mondja senki, hogy egy szándékos brutális piros lap, 3 méterről teli előver nézőtérre kivert labda, meg könyöklés (amit csak, hogy házon belül keressek Steven is csinált, még sem lett megbüntetve érte, vagy kicsit az ellenfélnél keresgélve Rooney meg etc.) nem rosszabb hatszor ennél. Dehogynem.kristóf17
Hát hatszor nem rosszabb egyik sem. De még csak egyszer sem. Jó, pl. egy szándékos talpalás aminek az eredménye lábtörés, az rosszabb.
Nálam elítélendő tett mindegyik, de az ellenfél megharapása különösen, főleg úgy, hogy már sok minden van az illető számláján. Itt az az igazi gond hogy nem ez az első, de nem is a második parasztsága Suáreznek.Mikey
Nálam is elítélendő. De én is talpaltam már mellbe embert és nem szándékosan, és még is azt mondom, hogy az enyém bizony durvább dolog mint Luis-é. 😀 Ettől függetlenül ha képes lenne ezeket kivenni a játékából meg kevesebb lenne a sírás és persze sokáig teljesítene nálunk így legenda lehetne. 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
pont így kell elkezdeni egy hazai gólparádét, remélem az is lesz 😀

RvP OMG....

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Szégyen... a volt gimim suli bajnokságán esküszöm voltak minimum 50-en hétről hétre...Hanni
és azt a meccset is 130 km-re a sulitól rendezték?jjncaa
Nem, de nem is száz millió forintos Nb1-es csapatok játszottak.Hanni
attól hogy ennyibe kerül lehet olyan szar hogy nem megy ki még az sem aki a stadion mellett lakik...

De kár hogy nem tudok kimenni, pedig az első Old Traffordos meccsem bajnokavatás lehetne 😀

UNITED!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szégyen... a volt gimim suli bajnokságán esküszöm voltak minimum 50-en hétről hétre...Hanni
és azt a meccset is 130 km-re a sulitól rendezték?jjncaa
Nem, de nem is száz millió forintos Nb1-es csapatok játszottak.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nekem ne mondja senki, hogy egy szándékos brutális piros lap, 3 méterről teli előver nézőtérre kivert labda, meg könyöklés (amit csak, hogy házon belül keressek Steven is csinált, még sem lett megbüntetve érte, vagy kicsit az ellenfélnél keresgélve Rooney meg etc.) nem rosszabb hatszor ennél. Dehogynem.kristóf17
Hát hatszor nem rosszabb egyik sem. De még csak egyszer sem. Jó, pl. egy szándékos talpalás aminek az eredménye lábtörés, az rosszabb.
Nálam elítélendő tett mindegyik, de az ellenfél megharapása különösen, főleg úgy, hogy már sok minden van az illető számláján. Itt az az igazi gond hogy nem ez az első, de nem is a második parasztsága Suáreznek.
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Suarez remélem idén már nem játszik. Hányinger.
Aztán remélem nyáron eladják Henryék.
Ahogy Hendersont és Downingot két csomag szotyival extraként.
A meccs egyetlen pozitívuma Sturridge játéka volt. Hogy miért nem kezdő mostanában, azt nem értem.
Na jó, volt még egy pozitívum: a Rafát éltető dal szépen szólt a Koptól.
Hál' istennek jövőre megint nem lesz európai kupa indulás.Mikey
Henderson idén már nyomokban játékot is tartalmaz. persze, annyit pénzért, amennyibe került, ezt már a második meccsén hoznia kellett volna, de fiatal még. Stu mondjuk más tészta, ráadásul majdnem harminc, csak hát kérdés, ki venné meg.

Suarez... Rodgers szisztémájában a jó technikai képesség létfontosságú, abban meg ő a legjobb, de már akkor fenntartásaim voltak a szerződtetésével kapcsolatban, amikor jött. reméltem, hogy erre rá tud cáfolni, de ez többszörösen nem sikerült neki, és itt most egyáltalán nem az Evra-ügyre gondolok...slowmotion
Suarez remélem idén már nem játszik. Hányinger.
Aztán remélem nyáron eladják Henryék.
Ahogy Hendersont és Downingot két csomag szotyival extraként.
A meccs egyetlen pozitívuma Sturridge játéka volt. Hogy miért nem kezdő mostanában, azt nem értem.
Na jó, volt még egy pozitívum: a Rafát éltető dal szépen szólt a Koptól.
Hál' istennek jövőre megint nem lesz európai kupa indulás.Mikey
Henderson idén már nyomokban játékot is tartalmaz. persze, annyit pénzért, amennyibe került, ezt már a második meccsén hoznia kellett volna, de fiatal még. Stu mondjuk más tészta, ráadásul majdnem harminc, csak hát kérdés, ki venné meg.

Suarez... Rodgers szisztémájában a jó technikai képesség létfontosságú, abban meg ő a legjobb, de már akkor fenntartásaim voltak a szerződtetésével kapcsolatban, amikor jött. reméltem, hogy erre rá tud cáfolni, de ez többszörösen nem sikerült neki, és itt most egyáltalán nem az Evra-ügyre gondolok...slowmotion
Én nem értek veletek egyet Suarezzel kapcsolatban. Én sem tolerálom semmiféleképpen az ilyen megmozdulásait, de minden mást igen, és ahogy Totti 5-ször köpött legalább pályafutása során és még is Olaszország legnagyobb ikonja (holtversenyben pár hasonló nagy játékossal) úgy ő is iszonyat nagy játékos akinél szakadhat a cérna. Nekem ne mondja senki, hogy egy szándékos brutális piros lap, 3 méterről teli előver nézőtérre kivert labda, meg könyöklés (amit csak, hogy házon belül keressek Steven is csinált, még sem lett megbüntetve érte, vagy kicsit az ellenfélnél keresgélve Rooney meg etc.) nem rosszabb hatszor ennél. Dehogynem. Csak ez szokatlanabb jóval. Megérdemli a lecseszést, de hagyjuk már ezt a hirtelen utálatot.
Sturridge meg az elmúlt három meccsen nulla volt. Downing helyére bejött a 26. percben és a beteg Suart jobb volt nála 26 perc alatt mint ő a meccs további részében.
Nyilván most hétvégén én is láttam, hogy ha nincs ő akkor nincs pont sem. Nagyon szeretem a játékát már most, de szar periódusa volt. Remélem mostantól kezdő lesz és mindig így fog játszani.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
EPL-t nem nyert a Liverpool, főleg nem 18-szor, szóval itt valami nem jó. 😛

| Igen, kötözködöm. | Mikey
tekints el ettől a kis problémától (mindenkori első osztály)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
empty taxi
Amikor hét közben volt a meccsük, kevesebben voltak kint nemrég (48 asszem)...
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
EPL-t nem nyert a Liverpool, főleg nem 18-szor, szóval itt valami nem jó. 😛

| Igen, kötözködöm. |
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
ciki, nem ciki ez a helyzet : 😀

EPL league titles:

Manchester United 19
Liverpool 18
Arsenal 13
Sir Alex 12
Giggs 12
Scholes 10
Gary Neville 8
Aston Villa 7
Rio Ferdinand 5
Rooney 4
Vidic 4
Cantona 4
Evra 4
Chelsea 4
Man City 3....Lol

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
 futballelemzes.web4.hu/cikk/egy-keseles-margojara?fb_action_ids=450669075023336&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map={%22450669075023336%22%3A376303462489478}&action_type_map={%22450669075023336%22%3A%22og.likes%22}&action_ref_map=[]

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Szégyen... a volt gimim suli bajnokságán esküszöm voltak minimum 50-en hétről hétre...Hanni
és azt a meccset is 130 km-re a sulitól rendezték?jjncaa
nagyon nem értem mi ez a felháborodottság/meglepődöttség a nézőszámmal kapcsolatban, az egrieknek kéne ennyit utazni ezért vagy a váciaknak kellene kimenniük (ezért...) ?davemayer
Meghat az is hozzatartozik, hogy vegre el kene mar kezdeni betartani a licensz dolgokat, ha mar van. Nem tudtam megfelelni, ennyi. Ha soha nem kezdjuk el, akkor mindig lesznek kibuvok. Az mas kerdes, hogy igy minek van licensz, akkor mar az elejen nem kellett volna engedni oket indulni. Kb 3-4 honappal az indulas elott gondolhattak hogy feljuthatnak, azota se csinaltak meg a felteteleket, martirkodni konnyu most, hogy jaj piszok MLSZ. Ha meg jatszatnanak ott, akkor meg az menne, hogy lehet jatszani ilyen libalegelon, megye 1es palyan kb. Szolnok is hogy nezett ki, meg a 200-500 nezojevel.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Szégyen... a volt gimim suli bajnokságán esküszöm voltak minimum 50-en hétről hétre...Hanni
és azt a meccset is 130 km-re a sulitól rendezték?jjncaa
nagyon nem értem mi ez a felháborodottság/meglepődöttség a nézőszámmal kapcsolatban, az egrieknek kéne ennyit utazni ezért vagy a váciaknak kellene kimenniük (ezért...) ?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
Szégyen... a volt gimim suli bajnokságán esküszöm voltak minimum 50-en hétről hétre...Hanni
és azt a meccset is 130 km-re a sulitól rendezték?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szégyen... a volt gimim suli bajnokságán esküszöm voltak minimum 50-en hétről hétre...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
empty taxi
én azért sajnálom csóró egri futballistákat, mekkora szar élmény marad így nekik az NB1. meg a szurkolókat is, én is rühellném ha orosházára kéne járni pl. meccsekre...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 303 — Cowboys fan
Suarez remélem idén már nem játszik. Hányinger.
Aztán remélem nyáron eladják Henryék.
Ahogy Hendersont és Downingot két csomag szotyival extraként.
A meccs egyetlen pozitívuma Sturridge játéka volt. Hogy miért nem kezdő mostanában, azt nem értem.
Na jó, volt még egy pozitívum: a Rafát éltető dal szépen szólt a Koptól.
Hál' istennek jövőre megint nem lesz európai kupa indulás.Mikey
Henderson idén már nyomokban játékot is tartalmaz. persze, annyit pénzért, amennyibe került, ezt már a második meccsén hoznia kellett volna, de fiatal még. Stu mondjuk más tészta, ráadásul majdnem harminc, csak hát kérdés, ki venné meg.

Suarez... Rodgers szisztémájában a jó technikai képesség létfontosságú, abban meg ő a legjobb, de már akkor fenntartásaim voltak a szerződtetésével kapcsolatban, amikor jött. reméltem, hogy erre rá tud cáfolni, de ez többszörösen nem sikerült neki, és itt most egyáltalán nem az Evra-ügyre gondolok...
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Általánosabban: kevés ostobább, demagógabb, sztereotípabb, prolibb mondatot tudok elképzelni annál, mintsemhogy: el kell menni dolgozni, ha nem elég a pénz.
Az igaz, hogy tenni kell azért, hogy legyen elég pénz, de sokkal előrébbvaló ha valaki az eszét használja, a kapcsolatait, a lehetőségeit, a képeségeit, az adottságait, a tehetségét, és ezekkel próbál boldogulni, mintha "elmenne dolgozni".
Ha mondjuk nekem nem elég a havi 350ezer nettó amit keresek, ugyan, hova kéne elmennem dolgozni, áruld el.
Ja, pláne ha első osztályú focista vagyok.
Menjek bankba fiókvezetőnek? Vagy egyetemre docensnek?
Milyen életszerű munkát javasolsz egy focistának, akinek kevés a pénze, és épp sportfogadni készül, amire ugye minden esélye meg is van, hogy sikerrel tegye??Sobri Jóska
Brutto 306000. És ez a gáz!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
"Diósgyőrben a helyi cigánysoron megszúrták egy társunkat a helyi DVTK mezes cigányok, egy másikat megvágtak! A helyszínen kb.600 Fradista van most, miskolci kutya egy sem, viszont a kiérkező rendőrökkel már harc volt..."Kenny
De hogy került oda?
Ilyen kurva pechje is csak egy fradistának lehet.
Biztos ment valami régi egyetemi évfolyamtársát keresni, erre leszúrják szegényt. A cigánysoron a cigányok. Ilyen egy peches szinkronicitást.Sobri Jóska
beállt egy kocsi a konvoj elé,kiszállt belőle 2 miskolci,elkezdték hergelni a Fradistákat,aztán megszúrtak kettőt.Az egyik elfutott,a másikat összeverték,aki elfutott azt a cigánysorról szedték elő,csak előtte kicsit szétszedték azt a házat ahova befutott.Kenny
Ez így leírva elég bátor. Mondhatni vakmerő.
Kettesben nekitámadni több száz fradistának.
Régen azért volt respektje Hipóséknak, dehát változnak az idők...
Csak azt nem értem, miért maradt ott a másik.Sobri Jóska
Gondolom nem futott elég gyorsan.
Nyilván valamitől bevoltak kábulva ha ketten odaálltak egy egész konvoj elé.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
"Diósgyőrben a helyi cigánysoron megszúrták egy társunkat a helyi DVTK mezes cigányok, egy másikat megvágtak! A helyszínen kb.600 Fradista van most, miskolci kutya egy sem, viszont a kiérkező rendőrökkel már harc volt..."Kenny
De hogy került oda?
Ilyen kurva pechje is csak egy fradistának lehet.
Biztos ment valami régi egyetemi évfolyamtársát keresni, erre leszúrják szegényt. A cigánysoron a cigányok. Ilyen egy peches szinkronicitást.Sobri Jóska
beállt egy kocsi a konvoj elé,kiszállt belőle 2 miskolci,elkezdték hergelni a Fradistákat,aztán megszúrtak kettőt.Az egyik elfutott,a másikat összeverték,aki elfutott azt a cigánysorról szedték elő,csak előtte kicsit szétszedték azt a házat ahova befutott.Kenny
Ez így leírva elég bátor. Mondhatni vakmerő.
Kettesben nekitámadni több száz fradistának.
Régen azért volt respektje Hipóséknak, dehát változnak az idők...
Csak azt nem értem, miért maradt ott a másik.Sobri Jóska
RIP ezúton is.


criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
"Diósgyőrben a helyi cigánysoron megszúrták egy társunkat a helyi DVTK mezes cigányok, egy másikat megvágtak! A helyszínen kb.600 Fradista van most, miskolci kutya egy sem, viszont a kiérkező rendőrökkel már harc volt..."Kenny
De hogy került oda?
Ilyen kurva pechje is csak egy fradistának lehet.
Biztos ment valami régi egyetemi évfolyamtársát keresni, erre leszúrják szegényt. A cigánysoron a cigányok. Ilyen egy peches szinkronicitást.Sobri Jóska
beállt egy kocsi a konvoj elé,kiszállt belőle 2 miskolci,elkezdték hergelni a Fradistákat,aztán megszúrtak kettőt.Az egyik elfutott,a másikat összeverték,aki elfutott azt a cigánysorról szedték elő,csak előtte kicsit szétszedték azt a házat ahova befutott.Kenny
Ez így leírva elég bátor. Mondhatni vakmerő.
Kettesben nekitámadni több száz fradistának.
Régen azért volt respektje Hipóséknak, dehát változnak az idők...
Csak azt nem értem, miért maradt ott a másik.