Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk én a Dortmund helyében tutira nem adtam volna el ennyiért a legnagyobb kincsemet. 37 millió ahhoz képest nem sok, hogy az utóbbi években miket dobálnak a játékosokért.Stez
Ez volt a kivásárlási ára. Aki ezt kifizeti az viheti. Kicsit undorító dolog, de hatásos. Én is ezt szoktam csinálni fifában, a riválisok legjobb játékosait leigazolom, hogy azok gyengüljenek 😀Duff
Annyit tehetett volna Götze, hogy szépen visszautasítja a Bayern-t még ha ők ki is fizetnék a kivásárlási árát, mert szimplán most riválishoz igazolt és ezt nehezen fogják elnézni neki.Beki
De mért tette volna,mikor Bajorországban nőtt fel kb 100 km-re Münchentől, szerinte élete egyik álma teljesül és ezt kellett volna feladnia mert a szurkolók rossz szemmel néznek rá ?Toca
Mert neki a Milan az álma. 😀
Mint minden jó játékosnak. 😛

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem a bayern vesz még vagy 8 játékost 30 milláért és kirakja a csapatból azokat akikkel tökéletesen működött a gépezet. Meg vehetne pár tehetséges fiatalt a gyengébb csapatokból, hogy a padra se ültesse őket.
Százszor inkább szurkolnék a Serie C legalsó bugyraiban a Sampdorianak mint az ilyen felvásárló csapatoknak.
Én most javasolnék egy 100millió eurós gyorssegélyt nekik.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Mondjuk én a Dortmund helyében tutira nem adtam volna el ennyiért a legnagyobb kincsemet. 37 millió ahhoz képest nem sok, hogy az utóbbi években miket dobálnak a játékosokért.Stez
Ez volt a kivásárlási ára. Aki ezt kifizeti az viheti. Kicsit undorító dolog, de hatásos. Én is ezt szoktam csinálni fifában, a riválisok legjobb játékosait leigazolom, hogy azok gyengüljenek 😀Duff
Annyit tehetett volna Götze, hogy szépen visszautasítja a Bayern-t még ha ők ki is fizetnék a kivásárlási árát, mert szimplán most riválishoz igazolt és ezt nehezen fogják elnézni neki.Beki
De mért tette volna,mikor Bajorországban nőtt fel kb 100 km-re Münchentől, szerinte élete egyik álma teljesül és ezt kellett volna feladnia mert a szurkolók rossz szemmel néznek rá ?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk én a Dortmund helyében tutira nem adtam volna el ennyiért a legnagyobb kincsemet. 37 millió ahhoz képest nem sok, hogy az utóbbi években miket dobálnak a játékosokért.Stez
Ez volt a kivásárlási ára. Aki ezt kifizeti az viheti. Kicsit undorító dolog, de hatásos. Én is ezt szoktam csinálni fifában, a riválisok legjobb játékosait leigazolom, hogy azok gyengüljenek 😀Duff
Annyit tehetett volna Götze, hogy szépen visszautasítja a Bayern-t még ha ők ki is fizetnék a kivásárlási árát, mert szimplán most riválishoz igazolt és ezt nehezen fogják elnézni neki.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
*Hányós smiley*

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Este meglepetést szimatolok,szerintem verjük a Bayernt,vagy ha nem is verjük,de nekünk kedvező eredmény fog születni.Kenny
sztem is, egyáltalán nem olyan egyszerű megverni a Barcát mint azt sokan gondolják, én már meg is tettem a Barca vagy X-et.davemayer
Azért a Bayern nem fogja birtokolni 60-70%-ban a labdát,azt ellenünk lehetetlen.Kenny
nem a Barca nem fogja? 😀

egyébként ha nem is fogja de hogy többet lesz a Barcánál az tuti, főleg ha először a bayern talál be

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
 www.fcbayern.telekom.de/de/aktuell/news/2013/41811.php

na végre gecau 😀 Robben mehet is a vérbe....Amadeus91
látom megelőzted a "bajt" egy német linkkel 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Este meglepetést szimatolok,szerintem verjük a Bayernt,vagy ha nem is verjük,de nekünk kedvező eredmény fog születni.Kenny
sztem is, egyáltalán nem olyan egyszerű megverni a Barcát mint azt sokan gondolják, én már meg is tettem a Barca vagy X-et.davemayer
Azért a Bayern nem fogja birtokolni 60-70%-ban a labdát,azt ellenünk lehetetlen.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 www.fcbayern.telekom.de/de/aktuell/news/2013/41811.php

na végre gecau 😀 Robben mehet is a vérbe....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Este meglepetést szimatolok,szerintem verjük a Bayernt,vagy ha nem is verjük,de nekünk kedvező eredmény fog születni.Kenny
sztem is, egyáltalán nem olyan egyszerű megverni a Barcát mint azt sokan gondolják, én már meg is tettem a Barca vagy X-et.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Este meglepetést szimatolok,szerintem verjük a Bayernt,vagy ha nem is verjük,de nekünk kedvező eredmény fog születni.

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Engem sokkal inkább az érdekelne hogy szerencsétlen Dortmund még hány szétvásárlást él túl 😕
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De izgi lesz a német bajnokság jövőre. Alig várom már.
Ja nem. Én egyébként még adnék pénzt a topcsapatoknak (a nagy bajnokságok többségében), mert kevés még a 4-5 góllal megnyert meccsük.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Most már csak idő kérdése, hogy bejelentsék Robben távozását is. Állítólag érkezhet Lewandowski is, az meg Gomeznek jelentené az ajtót. Remélem utóbbi nem következik be...Mondjuk Götze Bajorországban született, nem csoda hogy aláírt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Mondjuk én a Dortmund helyében tutira nem adtam volna el ennyiért a legnagyobb kincsemet. 37 millió ahhoz képest nem sok, hogy az utóbbi években miket dobálnak a játékosokért.Stez
Ez volt a kivásárlási ára. Aki ezt kifizeti az viheti. Kicsit undorító dolog, de hatásos. Én is ezt szoktam csinálni fifában, a riválisok legjobb játékosait leigazolom, hogy azok gyengüljenek 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Köcsög Götze.
Miért nem a Milant választotta?
Mi elhoztuk volna kár 13 millió euróért is, nálunk a világ egyik legjobb csapatában játszhat, nem egy ratyi Bayernben. Ráadásul ha a Bayernben kapna mondjuk évi 6 milliót, nálunk a 4-et is megkaphatta volna!!!
Boooooooooooooooooooooo.

Mondjuk én a Dortmund helyében tutira nem adtam volna el ennyiért a legnagyobb kincsemet. 37 millió ahhoz képest nem sok, hogy az utóbbi években miket dobálnak a játékosokért.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A Bayern nem tököl, készítik elő rendesen a terepet Pepnek. 😮
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Götze->Bayern (official)
Guardiola első igazolása, most már érdekel, hogy akkor ki fog menni, mert ez nagyon erős keret

(Bocs, hogy nem raktam be egy német cikket róla)zolika26
ezzel Gomez, Pizarro és talán Mandzukic napjai is meg vannak számlálva...
hihetetlen erős lesz a keretünk...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Götze->Bayern (official)
Guardiola első igazolása, most már érdekel, hogy akkor ki fog menni, mert ez nagyon erős keret

(Bocs, hogy nem raktam be egy német cikket róla)


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Mario Götze!!! EPIC

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Ha egy ilyen ember kapitány lehet Anglia egyik legnagyobb csapatában akkor mit holmi harapás,könyöklés,lábtörés... 😀

 fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/936332_416763001753903_2018444049_n.jpgkristóf17
néztem még a sky sportson mutatták az ünneplést és ott az egyik szurkoló dobra be neki, jót nevettek rajta, még fotózkodtak is Suarez alkarjával. Azért azt megkérdezném hogy minek vitte be a szurkoló és hogy miért engedték be a biztonságiak ezzel 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
RvP volt már bajnok?davemayer
Kivel, az Arsenallal? 😀😀😀 Egy kőkemény FA kupája és egy angol szuperkupája volt eddig 😊Dexxter Tailor
bevallom őszintén provokatív volt a kérdésem 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
vassadi
ezt a Titles-gyereket le kellene igazolni ha olyan jó mint RvP

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
RvP volt már bajnok?davemayer
Kivel, az Arsenallal? 😀😀😀 Egy kőkemény FA kupája és egy angol szuperkupája volt eddig 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Ha egy ilyen ember kapitány lehet Anglia egyik legnagyobb csapatában akkor mit holmi harapás,könyöklés,lábtörés... 😀

 fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/936332_416763001753903_2018444049_n.jpg