Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
ez a powerhouse Fagyi nem bír a Diókkal, akiknek a Siófok hintett egy hármast. lolpetey
Biztos nekem rosszak az emlékeim, de mintha a Vidi sem igen brillírozott volna két hete Miskolcon. Lol.Schleck
nem, de ellenünk Ribánszky(és az egész Diósgyőr) élete formáját hozta, addig mi amit lehetett elbénáztunk, pl Niko 11-ese, és egykapuztunk. ha így játszik ellenünk a DVTK, mint ma, más lehetett volna a meccs képe. ők gyakorlatilag beálltak bunkerezni amit minden csapat csinál a Vidi ellen. sejtem a Fagyi is ezt fogja jövő héten.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
2. diósgyőri gólnál ez a tétlen les iskolapéldája, nem? Aki a labdát kapta az nem volt lesen a többiek nem avatkoztak közvetlenül játékba.DoM
knézi nem normális, én ilyen gyenge kommentálást még életemben nem hallottam, pedig volt pár próbálkozó...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
2. diósgyőri gólnál ez a tétlen les iskolapéldája, nem? Aki a labdát kapta az nem volt lesen a többiek nem avatkoztak közvetlenül játékba.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2-2 a Diósgyőrnek, mondotta Jenőke.
Amúgy meg nem volt les.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ez a powerhouse Fagyi nem bír a Diókkal, akiknek a Siófok hintett egy hármast. lolpetey
Biztos nekem rosszak az emlékeim, de mintha a Vidi sem igen brillírozott volna két hete Miskolcon. Lol.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
ez a powerhouse Fagyi nem bír a Diókkal, akiknek a Siófok hintett egy hármast. lol

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Rudolf ilyen teljesítmény(szó szerint nulla,labdát nem bírja megtartani az ember) mellett,hogy lehet egyáltalán válogatott kerettag.
Bundázáson felül az a vérlázító,hogy a keresetéhez viszonyítva egy nagy nulla a srác.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Taktikai csere lesz mert Csukics nem sérült.
Következő kép: Csukics alig tud lépni.
Neveket még véletlen sem...

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
ha ezek után nem rúgják ki Knézyt a 'csába, akkor soha... mióta beállt Aborah, őt is és Somaliát is állandóan Leonardonak nevezi, egyedül maga Leonardo soha nem az, kész

Aborah lefordul és passzol Somáliának, ez nála Somalia lefordul és passzol Leonardonak volt pl.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Hogy tört el Gosztonyi bokája?Bazzani
Cukic rácsúszott hátulról,tök ártalmatlan volt,csak maga alá csavarta a lábát.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hogy tört el Gosztonyi bokája?

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Szopott a City, ha holnap verjük a Villát, matematikailag is biztos a bajnoki cím. :cool:
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nem pont Chelsea menedzserként képzeltem el Rafa Benítez "visszatérését" az Anfieldre, de az biztos hogy nem egyszer zúgni fog meccs közben az őt élteti dal a Kopból. Jaj régi szép idők...
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Eddig is kedveltem, de most már imádom a Tottenhamet. Megfingatták a Cityt, így holnap nyerni kell és megvan a 20. !!!
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Na,pakoljuk el a diókat.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
az szép lesz, ha Hoeneß-t megfogják adócsalásért....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Amióta világ a világ a magyarok lopnak ahogy és ahonnan csak tudnak. Apáink a TSZekből, a brókerek a cégüktől. DE! Itt mindenki a feljebbvalóját károsìtotta ellenben a bundás focistával aki a csalással a vele egy szinten lévő csapattársakat, ill az alatta álló szurkolókat károsìtja. Nekem ez a fajta lopás ezért undorìtó. Ha bármelyik a klubb tulaj pénzét dézsmálná egy kicsitvsem érdekelne...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Sobri basszus megint olyan dolgokat írsz hogy az embernek a haja égnek áll, mintha egy kicsit sem zavarna hogy arra fogad amiben ő is résztvevő - cáfolj meg (én elfogadom...) de ha jól tudom ezt a világ bármelyik munkájánál tiltják ha van erre lehetőséged (tiltott haszonszerzés/ belső adattal való visszaélés vagy mi).davemayer
Persze, erkölcsileg biztos igazad van.
De ha módja van, ugyan miért ne tenné?
Bróker sincs aki visszaél belsős infóval, ugye?

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
főleg úgy hogy ez nem igaz pl az MTK-nál mert ott nyilvánosságra hozták hogy aki az első csapat tagja az legalább 350 ezret keres, ha most vitték fel a tarcsiból akkor is. Az Siófokot nem vágom, gondolom az lehet 150, de az MTK-sok az átlag magyarnál többet keresnek.davemayer
ja és ezt ki mondta Domonyai? ja úgy már mindjárt más, messzeföldön híres az őszinteségéről 😀
utána lehet nézni melyik Nb1es csapat milyen költségvetéssel nyomul, ahhoz képest a jelenlegi pozíciónk a tabellán szenzáció. pedig ebben idén minimum 3 bunda meccs benne van.
az átlag magyarhoz meg csak annyit, hogy a DVTKnl 700k a minimum, a pécsnél már a 2000es évek elején 300-400k volt, még a Pest Krisztiános korszakban, az MTK költségvetése bottom 3 hazai szinten, nemhiba mennek el röhögve Paksra, Siófokra, Pápára, stb. Mindegy csak el innen.eaglesmcnabb
nem azt írtam hogy a magyar labdarúgásban ők keresik a legtöbbet mindössze arra világítottam rá hogy a 150-nél sokkal többet keresnek - pont annyival, amennyi kiemeli őket (nem a foci világában!) a magyar átlag fölé.

Sobri basszus megint olyan dolgokat írsz hogy az embernek a haja égnek áll, mintha egy kicsit sem zavarna hogy arra fogad amiben ő is résztvevő - cáfolj meg (én elfogadom...) de ha jól tudom ezt a világ bármelyik munkájánál tiltják ha van erre lehetőséged (tiltott haszonszerzés/ belső adattal való visszaélés vagy mi).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
főleg úgy hogy ez nem igaz pl az MTK-nál mert ott nyilvánosságra hozták hogy aki az első csapat tagja az legalább 350 ezret keres, ha most vitték fel a tarcsiból akkor is. Az Siófokot nem vágom, gondolom az lehet 150, de az MTK-sok az átlag magyarnál többet keresnek.davemayer
ja és ezt ki mondta Domonyai? ja úgy már mindjárt más, messzeföldön híres az őszinteségéről 😀
utána lehet nézni melyik Nb1es csapat milyen költségvetéssel nyomul, ahhoz képest a jelenlegi pozíciónk a tabellán szenzáció. pedig ebben idén minimum 3 bunda meccs benne van.
az átlag magyarhoz meg csak annyit, hogy a DVTKnl 700k a minimum, a pécsnél már a 2000es évek elején 300-400k volt, még a Pest Krisztiános korszakban, az MTK költségvetése bottom 3 hazai szinten, nemhiba mennek el röhögve Paksra, Siófokra, Pápára, stb. Mindegy csak el innen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Kíváncsi lennék, hogy a Siófok miért csak a szezon végén kezdett el focizni? 😊FViktor93
így a szezon vége felé,jön a nyár stb, mind2 csapatjátékosainak jól a tippmixes pénz...Kroos
Egy MTK-Siófok soha nem tiszta.két csapatban több bundás játékos fordult meg mint az egész NB1-ben.Kenny
amíg 150 ezres fizetéssel szaladgálnak a pályán addig nem csodálomeaglesmcnabb
Jajj szegények, majd mindjárt megsajnálom őket, hogy szinte rákényszerítik őket a csalásra. El kell menni dolgozni ha nem elég a pénz.Bazzani
Ezt teszik.
Csinálják amihez értenek.
Arról nem tehetnek, hogy a hatályos törvények szerint ez csalásnak minősül.
Nem ők hozták ezeket a törvényeket.

Általánosabban: kevés ostobább, demagógabb, sztereotípabb, prolibb mondatot tudok elképzelni annál, mintsemhogy: el kell menni dolgozni, ha nem elég a pénz.
Az igaz, hogy tenni kell azért, hogy legyen elég pénz, de sokkal előrébbvaló ha valaki az eszét használja, a kapcsolatait, a lehetőségeit, a képeségeit, az adottságait, a tehetségét, és ezekkel próbál boldogulni, mintha "elmenne dolgozni".
Ha mondjuk nekem nem elég a havi 350ezer nettó amit keresek, ugyan, hova kéne elmennem dolgozni, áruld el.
Ja, pláne ha első osztályú focista vagyok.
Menjek bankba fiókvezetőnek? Vagy egyetemre docensnek?
Milyen életszerű munkát javasolsz egy focistának, akinek kevés a pénze, és épp sportfogadni készül, amire ugye minden esélye meg is van, hogy sikerrel tegye??

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Kíváncsi lennék, hogy a Siófok miért csak a szezon végén kezdett el focizni? 😊FViktor93
így a szezon vége felé,jön a nyár stb, mind2 csapatjátékosainak jól a tippmixes pénz...Kroos
Egy MTK-Siófok soha nem tiszta.két csapatban több bundás játékos fordult meg mint az egész NB1-ben.Kenny
amíg 150 ezres fizetéssel szaladgálnak a pályán addig nem csodálomeaglesmcnabb
Jajj szegények, majd mindjárt megsajnálom őket, hogy szinte rákényszerítik őket a csalásra. El kell menni dolgozni ha nem elég a pénz.Bazzani
főleg úgy hogy ez nem igaz pl az MTK-nál mert ott nyilvánosságra hozták hogy aki az első csapat tagja az legalább 350 ezret keres, ha most vitték fel a tarcsiból akkor is. Az Siófokot nem vágom, gondolom az lehet 150, de az MTK-sok az átlag magyarnál többet keresnek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kíváncsi lennék, hogy a Siófok miért csak a szezon végén kezdett el focizni? 😊FViktor93
így a szezon vége felé,jön a nyár stb, mind2 csapatjátékosainak jól a tippmixes pénz...Kroos
Egy MTK-Siófok soha nem tiszta.két csapatban több bundás játékos fordult meg mint az egész NB1-ben.Kenny
amíg 150 ezres fizetéssel szaladgálnak a pályán addig nem csodálomeaglesmcnabb
Jajj szegények, majd mindjárt megsajnálom őket, hogy szinte rákényszerítik őket a csalásra. El kell menni dolgozni ha nem elég a pénz.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kíváncsi lennék, hogy a Siófok miért csak a szezon végén kezdett el focizni? 😊FViktor93
így a szezon vége felé,jön a nyár stb, mind2 csapatjátékosainak jól a tippmixes pénz...Kroos
Egy MTK-Siófok soha nem tiszta.két csapatban több bundás játékos fordult meg mint az egész NB1-ben.Kenny
amíg 150 ezres fizetéssel szaladgálnak a pályán addig nem csodálom

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Amúgy érdekes,hogy a kispestiek focizni is tudnak,nem csak ész nélkül felrugdosni mindenkit aki szembe jön velük,mint a hétközi meccsen.Kicsit bosszantó,hogy ezt mindig ellenünk csinálják.