Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Már a Kispest drukkerek is Honvéd Calcionak hívják a csapatot, akkor mit csodálkozik mindenki ilyen fetrengéseken?
Örülök, hogy nyertük, (csak az a baj, hogy még 1-2 gól és mindenki elhiszi nálunk, hogy Tchami jó játékos :lol😊 és ha a végelszámolásnál meglesz a Top 5, én már nagyon elégedett leszek.iktriad
Ivancsics miért van száműzve az NB2-es csapatba?JoeyPorter
labdatemetőHöri
én a fos jelzőt használtam volna, de ez is igen találó 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Már a Kispest drukkerek is Honvéd Calcionak hívják a csapatot, akkor mit csodálkozik mindenki ilyen fetrengéseken?
Örülök, hogy nyertük, (csak az a baj, hogy még 1-2 gól és mindenki elhiszi nálunk, hogy Tchami jó játékos :lol😊 és ha a végelszámolásnál meglesz a Top 5, én már nagyon elégedett leszek.iktriad
Ivancsics miért van száműzve az NB2-es csapatba?JoeyPorter
labdatemető

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Már a Kispest drukkerek is Honvéd Calcionak hívják a csapatot, akkor mit csodálkozik mindenki ilyen fetrengéseken?
Örülök, hogy nyertük, (csak az a baj, hogy még 1-2 gól és mindenki elhiszi nálunk, hogy Tchami jó játékos :lol😊 és ha a végelszámolásnál meglesz a Top 5, én már nagyon elégedett leszek.iktriad
Ivancsics miért van száműzve az NB2-es csapatba?JoeyPorter
mert nem tud elég ideig a földön fetrengeni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Már a Kispest drukkerek is Honvéd Calcionak hívják a csapatot, akkor mit csodálkozik mindenki ilyen fetrengéseken?
Örülök, hogy nyertük, (csak az a baj, hogy még 1-2 gól és mindenki elhiszi nálunk, hogy Tchami jó játékos :lol😊 és ha a végelszámolásnál meglesz a Top 5, én már nagyon elégedett leszek.iktriad
Ivancsics miért van száműzve az NB2-es csapatba?

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már a Kispest drukkerek is Honvéd Calcionak hívják a csapatot, akkor mit csodálkozik mindenki ilyen fetrengéseken?
Örülök, hogy nyertük, (csak az a baj, hogy még 1-2 gól és mindenki elhiszi nálunk, hogy Tchami jó játékos :lol😊 és ha a végelszámolásnál meglesz a Top 5, én már nagyon elégedett leszek.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát én készen vagyok, hogy egy meccsre már két olyan eset is jut, mikor a kézfejét fájlaló játékos a földön fetreng...jjncaa
csórók nagy gondban is voltak, hogy most eltakarják-e az arcukat default módon vagy mi legyen 😀 egy kézzel nem könnyű

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
 www.manutd.com/en/legendsareback?utm_source=ManUtdCOM&utm_medium=Ticket%2BLanding&utm_campaign=RHU

kiköltözök Angliába most a héten, de ez sztem még innen utazással is megéri, van 20 fontos jegy is és ha most foglaltok repülőt sztem még olcsó is lehet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Nem várt siker, azt hittem simán leszopunk, de kezdünk formába lendülni, mondjuk pont jókor jön a kecsó meccs, azok ellen bármikor bárhol garantált zakó... Egész faszán állunk, még a dobogó is elérhető, pedig az mtk-t leszámítva gyakorlatilag állami pénznyelők vannak a top5-ben. És még az Everton se nyalt ki az Arsenal otthonában, sikeres nap 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Pfejj de szarul játszottunk..
kaptunk egy kis pofont a nagy pofánkra,vissza kell szállni a földre.

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nincs ebben semmi meglepő. a Honvédtól mindig szánalmas gólokkal kapunk ki.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
hát én készen vagyok, hogy egy meccsre már két olyan eset is jut, mikor a kézfejét fájlaló játékos a földön fetreng...
mondjuk Bödét simán ki kellett volna állítani, de ez a lényegen nem változtatjjncaa
A fél honvédot ki kellett volna állítani. Ilyen színészi teljesítményt amit ezek nyomtak, még nem láttam. Ilyen a megye 1-be sincs!
Egyénként a Bödés esetnél kíváncsi vagyok,hogy a honvéd játékos mennyire szorította Böde kezét....

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
hát én készen vagyok, hogy egy meccsre már két olyan eset is jut, mikor a kézfejét fájlaló játékos a földön fetreng...
mondjuk Bödét simán ki kellett volna állítani, de ez a lényegen nem változtat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
"Lázár ne magyarázd meg, kint megvárunk!"kristof
pepsis cikkben is ezt írják, de szerintem simán azt kiabálja hogy "GYERE magyarázd meg"
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
a legjobb az volt, hogy a fél perces kínos csendek alatt (amikor nem volt hajlandó válaszolni) simán behallatszottak a diósgyőri szurkolók: "Lázár ne magyarázd meg, kint megvárunk!"kristof
Miskolcon várják őket a stadion előtt,hogy elbeszélgessenek velük.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Próbálok idézni a maiból:
R: A nagyobb akarat döntött a Siófok javára?
Sz: Nem hallottam a kérdést.
R: A nagyobb akarat döntött a Siófok javára?
Sz: Nem.
R: Akkor mi?
Sz: (bambul nincs válasz)
R: Akkor mi?
Sz: Nem az. De nem kívánom elemezni a meccset.

Kb ez volt és még pár hasonló, nagyjából válasz nélküli kérdés.Bazzani
Olyan nevetséges már ez a sértődékeny, vereségek után megkukuló barom. Játsza itt fapofával a sértetett, ilyen ne menjen edzőnek, annyira azért nem nagy szaktekintély, hogy állandóan elő kéne venni. Nevetséges.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
a legjobb az volt, hogy a fél perces kínos csendek alatt (amikor nem volt hajlandó válaszolni) simán behallatszottak a diósgyőri szurkolók: "Lázár ne magyarázd meg, kint megvárunk!"
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Próbálok idézni a maiból:
R: A nagyobb akarat döntött a Siófok javára?
Sz: Nem hallottam a kérdést.
R: A nagyobb akarat döntött a Siófok javára?
Sz: Nem.
R: Akkor mi?
Sz: (bambul nincs válasz)
R: Akkor mi?
Sz: Nem az. De nem kívánom elemezni a meccset.

Kb ez volt és még pár hasonló, nagyjából válasz nélküli kérdés.Bazzani
Remélem ez az interjú azt jelenti, hogy már érzi a vesztét. A nem túl erős magyar mezőnyben is az egyik leggyengébb edzőnek tartom.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Próbálok idézni a maiból:
R: A nagyobb akarat döntött a Siófok javára?
Sz: Nem hallottam a kérdést.
R: A nagyobb akarat döntött a Siófok javára?
Sz: Nem.
R: Akkor mi?
Sz: (bambul nincs válasz)
R: Akkor mi?
Sz: Nem az. De nem kívánom elemezni a meccset.

Kb ez volt és még pár hasonló, nagyjából válasz nélküli kérdés.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gabtsi!
Ezt nem nagyon lehet elmondani.
A riporter próbált kérdezni ő meg nem tudott/akart semmire választ adni. Volt olyan kérdés amit meg sem hallott, úgy szólt rá a gyerek. Olyan volt mint akit a sírás kerülget és fogalma sincs hol van éppen.Bazzani
Szentestől a legnagyobb klasszikus, mikor élő interjúban elmondta a SportTV-seknek, hogy ők tehetnek róla, hogy kikapott a csapata a magyar kupában, mert a TV miatt korábban játszottak, a fiai pedig nem bírják a meleget. 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Toca! Én szóltam amikor a 76. superelclassico után is tökugyanarról vitatkoztok itt? Nem. Leírom a véleményemet, ha nem tetszik ugord át. Most pedig lehet folytatni a BL, Real-Barca, RonaldovagyMessiajobb vitát. Ide sem kell már írni, kár is volt ennyit is.Bazzani
Balotelli mindkettőnél jobb, mindkettőnél feketébb és mindkettőnél hülyébb.
Ő a király! 😀Stez
Boatenggel mi lett? 😕Schleck
Él, aktívan elvan a padon. Baromi gyengus idén. De hát a legjobbaknak is lehet rossz napjuk.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gabtsi!
Ezt nem nagyon lehet elmondani.
A riporter próbált kérdezni ő meg nem tudott/akart semmire választ adni. Volt olyan kérdés amit meg sem hallott, úgy szólt rá a gyerek. Olyan volt mint akit a sírás kerülget és fogalma sincs hol van éppen.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Toca! Én szóltam amikor a 76. superelclassico után is tökugyanarról vitatkoztok itt? Nem. Leírom a véleményemet, ha nem tetszik ugord át. Most pedig lehet folytatni a BL, Real-Barca, RonaldovagyMessiajobb vitát. Ide sem kell már írni, kár is volt ennyit is.Bazzani
Balotelli mindkettőnél jobb, mindkettőnél feketébb és mindkettőnél hülyébb.
Ő a király! 😀Stez
Boatenggel mi lett? 😕

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szentes nyilatkozata is zseniális volt...
Bazzani
mit mondott a minden magyar edzők legalja paraszt?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Toca! Én szóltam amikor a 76. superelclassico után is tökugyanarról vitatkoztok itt? Nem. Leírom a véleményemet, ha nem tetszik ugord át. Most pedig lehet folytatni a BL, Real-Barca, RonaldovagyMessiajobb vitát. Ide sem kell már írni, kár is volt ennyit is.Bazzani
Balotelli mindkettőnél jobb, mindkettőnél feketébb és mindkettőnél hülyébb.
Ő a király! 😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Toca! Én szóltam amikor a 76. superelclassico után is tökugyanarról vitatkoztok itt? Nem. Leírom a véleményemet, ha nem tetszik ugord át. Most pedig lehet folytatni a BL, Real-Barca, RonaldovagyMessiajobb vitát. Ide sem kell már írni, kár is volt ennyit is.