Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
Kíváncsi lennék, hogy a Siófok miért csak a szezon végén kezdett el focizni? 😊FViktor93
így a szezon vége felé,jön a nyár stb, mind2 csapatjátékosainak jól a tippmixes pénz...Kroos
Egy MTK-Siófok soha nem tiszta.két csapatban több bundás játékos fordult meg mint az egész NB1-ben.Kenny
ahol a játékosok saját maguknak tartják az edzést, ott előfordul 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Kíváncsi lennék, hogy a Siófok miért csak a szezon végén kezdett el focizni? 😊FViktor93
így a szezon vége felé,jön a nyár stb, mind2 csapatjátékosainak jól a tippmixes pénz...Kroos
Egy MTK-Siófok soha nem tiszta.két csapatban több bundás játékos fordult meg mint az egész NB1-ben.

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Kíváncsi lennék, hogy a Siófok miért csak a szezon végén kezdett el focizni? 😊FViktor93
így a szezon vége felé,jön a nyár stb, mind2 csapatjátékosainak jól a tippmixes pénz...

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
KAAAABÁT PETIIIII !!! 😊ZoliZoltán
Ennyi, megvan a 100. gólja, nálunk meg az 50. szép volt! 18. perc után 3-0, régen volt már ilyen.zavi27
Azért az meglepő volt, hogy az eddig stabilnak tűnő védelmünkből milyen könnyen csináltak hülyét. Legalább kicsit eltávolódtunk a kiesőzónától.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
KAAAABÁT PETIIIII !!! 😊ZoliZoltán
Ennyi, megvan a 100. gólja, nálunk meg az 50. szép volt! 18. perc után 3-0, régen volt már ilyen.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 248 — E/1
KAAAABÁT PETIIIII !!! 😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Kíváncsi lennék, hogy a Siófok miért csak a szezon végén kezdett el focizni? 😊FViktor93
most jók az oddsok 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kíváncsi lennék, hogy a Siófok miért csak a szezon végén kezdett el focizni? 😊FViktor93
hogy a pápaiak jobban izguljanak 😊

több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kíváncsi lennék, hogy a Siófok miért csak a szezon végén kezdett el focizni? 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.origo.hu/sport/focivilag/bajnokokligaja/20130412-a-bajnokok-ligaja-15-ev-mulva.html

Van baj. 😊

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474

hét gólja 😊
végre jól játszott a Chelsea (vagy csak a Fulham volt ennyire szar)Dexxter Tailor
Óriási csávó.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Aranylábú focistáink remélem látták ma a Hokisokat, tessék hasonlót elkövetni! 😀dande
Verjük meg Kazahsztánt? 😛 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra

hét gólja 😊
végre jól játszott a Chelsea (vagy csak a Fulham volt ennyire szar)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már a Kispest drukkerek is Honvéd Calcionak hívják a csapatot, akkor mit csodálkozik mindenki ilyen fetrengéseken?
Örülök, hogy nyertük, (csak az a baj, hogy még 1-2 gól és mindenki elhiszi nálunk, hogy Tchami jó játékos :lol😊 és ha a végelszámolásnál meglesz a Top 5, én már nagyon elégedett leszek.iktriad
Ivancsics miért van száműzve az NB2-es csapatba?JoeyPorter
mert nem tud elég ideig a földön fetrengeni...csebi
Egy idieg azt hittem, hogy ő se írta alá a zszerződését, mint szegény Debreceni, de nem olyan rég beszállt 15 percre egy NB1es bajnokin is. Szóval csak szimplán gyengus mostanság. Megjegyzem Délczeg is kezd a sorsára jutni, főleg ha Tchami meg így él a hirtelen jött lehetőséggel.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aranylábú focistáink remélem látták ma a Hokisokat, tessék hasonlót elkövetni! 😀
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ahogy szerettem volna, le is mondott Szentes. 😊Schleck
Ez nekünk annyira nem jó...Tök mindegy mivan,hétvégén ütni kell a diót.Kenny
Így van! A jegyeket már el is kapkodták..szóval nekem ez a túra kimarad....

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Ahogy szerettem volna, le is mondott Szentes. 😊Schleck
Ez nekünk annyira nem jó...Tök mindegy mivan,hétvégén ütni kell a diót.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ahogy szerettem volna, le is mondott Szentes. 😊

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Ok, csak én nem csak gólokban mérem h ki mennyire jó. Mandzukic a góljai mellet valami hihetetlen mit futbalozik a mezőnyben is... Olic ebben szvsz jóval gyengébb volt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
kivéve, hogy olic soha az életben nem volt olyan jó mint mandzukic 😀peach
09/10-es szezonban kibaszott nagyot játszott, főleg bl-ben...Tehenészek ellen ő vitte tovább a csapatot Münchenben lőtt utolsó góljával, illetve mikor az Old Traffordon talán első félidő végén a semmiből talált be. Majd a Lyon ellen a mesterhármas. Ha statisztikában nem is, de fontosságban bizony jobb volt az az idénye Olic-nak mint ez a mostani Mandzukic-nak.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
kivéve, hogy olic soha az életben nem volt olyan jó mint mandzukic 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Barca játéka tuti nem fog feküdni Bayernnek, ezt most így látom. Az se tetszik, hogy kb. Bayernt mondják esélyesnek. Kb. olyanra számítok, mint utóbbi világversenyeken német-spanyol meccsek. Barcelona ellen képtelenség lesz annyit járatni a labdát, már saját térfélen nyomulni fognak mint az állat. Na nem baj, majd csak lesz valami. Az mondjuk kicsit felcseszett, hogy kommentátor annyit pofázott Gomez eladásáról. Egyelőre szó nem volt róla. Félek, hogy Mandzukic kb. Olic-szerű Bayern karriert fog hozni, Gomez pedig évek óta ott van és nem egy jó idényt produkált már.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Tegnap bele néztem ebbe a Bayern-Wolfsburg meccsbe. Nem tudom ki fogja megállítani a bajorokat, de nagyon jó formában vannak. Nagyon nekik áll most a zászló a Blben.FViktor93
Ne is mond, fosok is tőlük rendesen, egyedül abba bízok hogy nem lehet ilyen formában végig tolni a teljes idényt és a Real elleni BL döntőre legkésőbb elfogynak picit 😀 Márha bejutunk. Vagy csak Croni lepicsázza őket 😀
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Tegnap bele néztem ebbe a Bayern-Wolfsburg meccsbe. Nem tudom ki fogja megállítani a bajorokat, de nagyon jó formában vannak. Nagyon nekik áll most a zászló a Blben.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Végén nyáron majd kiköt itt nálunk...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER