Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 879 — Omar's Coming Yo!
ezt a kurjongató faszfejet de lelőném a harmadik félidőben.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 326 — Ajmo Vatreni
kibaszom az ablakon a tv-t, ilyen fos bíráskodást életemben nem láttam... aguero két lábbal beletalpal David Luizba, semmi sárga/piros; Torrest meg úgy ráncigálják a 16-oson belül, hogy majdnem elszakad a meze, semmi 11-esDexxter Tailor
Ha Brittaniában nem folyik vér, akkor szabályos.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kibaszom az ablakon a tv-t, ilyen fos bíráskodást életemben nem láttam... aguero két lábbal beletalpal David Luizba, semmi sárga/piros; Torrest meg úgy ráncigálják a 16-oson belül, hogy majdnem elszakad a meze, semmi 11-es


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Két meccset nem tudnak egyszerre játszani azért. 😊

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
És miért lett elhalasztva?
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na, Demba Ba szépen bevágta 😊 hátha ettől feléled a Chelsea


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Pfejj, bazmeg, mennyire szarul játszik a Chelsea, hihetetlen. Szarul helyezkednek védekezésnél (emiatt lett a gól is), és hiába 4-2-3-1 a felállás, egyáltalán nincs középpálya. Demba ba egyedül elöl rohadt kevés, Ramires meg Lampard helyén borzalmas, alig van jó passza... nem mellesleg a bíráskodás is elég színvonaltalan.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Már nem tudom ki volt a Dajic-kultusz vezére, de csodálkozom, hogy ez eddig még nem szerepelt itt:  www.youtube.com/watch?v=jmNgiTefryk
😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elképesztő, hogy a SportKlub egy genoa-Samp meccs elé nem csinál még fél percnyi felvezetést sem. Az ilyen meccseken rohadt fontos a körítés is.
Erre mire odakapcsolnak a kezdőrugás van. Se összeállítás, se semmi.
Ezért kár volt nekik megvenni a jogokat.

Ami a lényeg, verjük meg a buzikat és essenek ki a B-be. 😊

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ja a megye 4be biztos, amugy felkene robbantani az osszes szajbabaszott focipalyat a hozzajuk tartozo letesitmenyekkel. ha normalis sportokat nem lehet rajtuk jatszani, mert ovjak, mintha a wembley gyepe lenne vagy szimplan azert, mert csak, akkor ezt a fost se lehessen !MMMS
Ha nem érdekel, akkor mi a fasznak szólsz hozzá?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a baj, hogy minden évben kamusorsolás van, így ez már annyira nem nagy dolog, hogy le se szarja senki sem.
Igazából engem sem érdekel, hogy őszinte legyek, de azért mint minden évben, most is nagyon érdekes ez a sok véletlen. 😊
De hozzászoktam már, hogy soha a büdös életbe nem lesz egy sorsolás/szavazás/döntés az UEFA részéről, ami ne lenne lezsírozva előreStez
Kíváncsi lettem.
Mi lett volna az a párosítás, amire azt mondod, hogy nem előre megrendezett?kaszo
Pontosan én is ezen gondolkodtam 😛 kb bármelyikre rá lehet vmiért ezt fogni😀 attól függően ki kinek, hogyan szurkol.

Bödének meg a Fradinak gratulálok így tovább még az ezüst is meglehet nem gondoltam volna 😀
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
ez a Fradi-Siófok simán mehetne Guantanamón kínzásnakpetey
hagyjuk már, teljesen korrekt meccs volt, pedig ha én ezt mondom...jjncaa
+1



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
ez a Fradi-Siófok simán mehetne Guantanamón kínzásnakpetey
hagyjuk már, teljesen korrekt meccs volt, pedig ha én ezt mondom...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kár, hogy az nb1-re nagyobb igény van a sport tv-n, mint az fa kupa elődöntőre, elég jó meccset játszott a Millwall meg a Wigan, de inkább csak a Wigan 😀 a Millwall szurkerek meg nem okoztak csalódást, 0-2-nél elkezdték gyepálni egymást meg a rendőröket 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 879 — Omar's Coming Yo!
ez a Fradi-Siófok simán mehetne Guantanamón kínzásnakpetey
Láttad te a Debrecen-Eger meccset?Na az kínzás volt,ez egy laza magyar bajnoki.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
ez a Fradi-Siófok simán mehetne Guantanamón kínzásnak

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 879 — Omar's Coming Yo!
Ezen a Paks-Diósgyőr meccsen csodásan látszik, hogy még magyar szinten is mennyire meglátszik, hogyha egy csapatnak edzője van, vagy csak egy bohóc ül a kispadon.Schleck
inkább az a durva,hogy 1 nap alatt majd 4 tizedet esett a honvéd oddsa,a félidőben 1-0-nál mikor ránéztem 6x szorzó volt a honvédon.Persze hogy nyertek.Kenny
Na és ki rúgta a győztes gólt? 😊iktriad
Egy olasz.Aki az előtt megcsinálta a második kamutizijét😀

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ja a megye 4be biztos, amugy felkene robbantani az osszes szajbabaszott focipalyat a hozzajuk tartozo letesitmenyekkel. ha normalis sportokat nem lehet rajtuk jatszani, mert ovjak, mintha a wembley gyepe lenne vagy szimplan azert, mert csak, akkor ezt a fost se lehessen !

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sorozatban 5 győzelem, SVSE magára talált végre...Igaz 92. percben lőttük győztes gólt büntetőből, de Gyirmót előtte rúghatott egyet és kihagyták 😀 Rohadtul kell egy jó soproni csapat!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az hagyján hogy az egész MTK egy fos, de még ennek a balfasz olasznak is nálunk kell védenie... Frédi takaroggggggyyyy

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szegény Norwich. :/

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Az a baj, hogy minden évben kamusorsolás van, így ez már annyira nem nagy dolog, hogy le se szarja senki sem.
Igazából engem sem érdekel, hogy őszinte legyek, de azért mint minden évben, most is nagyon érdekes ez a sok véletlen. 😊
De hozzászoktam már, hogy soha a büdös életbe nem lesz egy sorsolás/szavazás/döntés az UEFA részéről, ami ne lenne lezsírozva előreStez
Kíváncsi lettem.
Mi lett volna az a párosítás, amire azt mondod, hogy nem előre megrendezett?
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Volt már közületek valaki Doltmund meccsen?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Volt már?


Ha igen akkor bocsi.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bemutatták a Sampdoria új (30ezres) stadionjának látványtervét.


Nem rossz helyen lesz. 😊
Amire felépül remélem lesz annyi pénzem, hogy elutazzunk arra.Bazzani
Az a kék mellette uszoda, vagy megálló, vagy valami sportcentrum teteje?Gergőbácsi
Szerintem a hajók fölé valami fedő.
Bár itt egy kép amin semmi nem látszik:
 www.google.hu/imgres?imgurl=http://www.andreavaldettaro.it/aboutme/genova/immagini/genova_aerea.jpg&imgrefurl=http://www.andreavaldettaro.it/aboutme/genova/genova.php&h=600&w=800&sz=193&tbnid=jUYFA1zTcVWkwM:&tbnh=97&tbnw=129&prev=/search%3Fq%3Dgenova%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=genova&usg=__DUPUhj9Mxk7sJcKDPewfnTc58lQ=&docid=sR3CEU96e4ZG8M&hl=hu&sa=X&ei=1zJpUYv1D8zV4ASw_YDAAQ&sqi=2&ved=0CEYQ9QEwBQ&dur=294