Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Na ezért tart ott Fülöp ahol. Szerinte se kellett volna feltétlen kilépnie Llorisnak a gólnál. Az ötösön tarolnia kellene nem visszalépni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Joey Barton bazmeg!Stez
Higgadj már le Stez, meglesz a 3 pont 😀JC6
a csoportkör végére. 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Mégis kit válogattatok volna be az angol keretbe? Csomóan sérültek... jó lesz ez!
C'ON ENGLAND, ha már rátok fogadtam!JC6
Így kapásból:
Darren Bent, Micah Richards, Chris Smalling (bár Glen Johnson meglepően jó), Aaron Lennon, Daniel Sturridge, Michael Carrickempty taxi
Ezek csak kapásból, és ha elgondolkozom, mondok még 10 nevet, aki befért volna.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Joey Barton bazmeg!Stez
Higgadj már le Stez, meglesz a 3 pont 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Mégis kit válogattatok volna be az angol keretbe? Csomóan sérültek... jó lesz ez!
C'ON ENGLAND, ha már rátok fogadtam!JC6
Így kapásból:
Darren Bent, Micah Richards, Chris Smalling (bár Glen Johnson meglepően jó), Aaron Lennon, Daniel Sturridge, Michael Carrick


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
kész szerencse, h itt mindenki uefa licenszes edző.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Mégis kit válogattatok volna be az angol keretbe? Csomóan sérültek... jó lesz ez!
C'ON ENGLAND, ha már rátok fogadtam!JC6
Rio Ferdinándot mindenképpen, kifogások nélkül. Én a Reál mellett a Liverpoolnak szurkolok, de Carrollt ki nem állhatom. Na őt még véletlenül se vittem volna ki.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Mégis kit válogattatok volna be az angol keretbe? Csomóan sérültek... jó lesz ez!
C'ON ENGLAND, ha már rátok fogadtam!JC6
Ja értem. És ha megsérülnek azok a támadóközéppályások, akiket hozni akart Hodgson, akkor az a megoldás, hogy helyettük egyet sem hozol ki?
Ne idegesíts fel a hülyeségeiddel bazdmeg. Ez az angol csapat még Gera Zoli után is üvölt jelenleg, Ő legalább tud két egyeneset passzolni, és helyzetbehozni a társait.Stez
Neveket mondj már, akik nem sérültek és méltóak a címeres mezre...JC6
Joey Barton bazmeg!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mégis kit válogattatok volna be az angol keretbe? Csomóan sérültek... jó lesz ez!
C'ON ENGLAND, ha már rátok fogadtam!JC6
Ja értem. És ha megsérülnek azok a támadóközéppályások, akiket hozni akart Hodgson, akkor az a megoldás, hogy helyettük egyet sem hozol ki?
Ne idegesíts fel a hülyeségeiddel bazdmeg. Ez az angol csapat még Gera Zoli után is üvölt jelenleg, Ő legalább tud két egyeneset passzolni, és helyzetbehozni a társait.Stez
Neveket mondj már, akik nem sérültek és méltóak a címeres mezre...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Samaras? :rolleyes: le vagyok maradva asszem....ZoliZoltán
le 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Mégis kit válogattatok volna be az angol keretbe? Csomóan sérültek... jó lesz ez!
C'ON ENGLAND, ha már rátok fogadtam!JC6
Ja értem. És ha megsérülnek azok a támadóközéppályások, akiket hozni akart Hodgson, akkor az a megoldás, hogy helyettük egyet sem hozol ki?
Ne idegesíts fel a hülyeségeiddel bazdmeg. Ez az angol csapat még Gera Zoli után is üvölt jelenleg, Ő legalább tud két egyeneset passzolni, és helyzetbehozni a társait.

több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Nasri kinek mutogatott a gólja után? Végig azt mutatja hogy mindenki maradjon csöndben, meg hogy mekkora király ő
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
Walcott talán, de komoly kritika a keretre h más nincs.empty taxi
Na ő legalább futna (mást úgyse tud), ha már a többiek a csocsót próbálják előadni.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Kibaszott gyorsan Ox le, Ashley Young ki baloldalra, ez a minimum.Stez
komolyan lehoznád a legkevésbé impotens játékosunkat? 😂

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Kibaszott gyorsan Ox le, Ashley Young ki baloldalra, ez a minimum.
De hát ebbe a keretben egyszerűen sehogy sem tudom felfedezni azt, aki majd támadó középpályásként helyzetbe tudja hozni a labdáival a csatárokat...Stez
Walcott talán, de komoly kritika a keretre h más nincs.empty taxi
Walcott sem középpályás. Esélytelen ez az angol keret. 1 pontra elegendő keretet sikerült összehozni, de hátrányban teljesen sansztalan.
Köszönjük Hodgson!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mégis kit válogattatok volna be az angol keretbe? Csomóan sérültek... jó lesz ez!
C'ON ENGLAND, ha már rátok fogadtam!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
ennyi volt a hart of dixie varázslat 😀Höri
Lavon Hayes kéne söprögetni. 😊Shawn84
Vagy Burt Reynolds 😀Gabesz92
Vinnie Jones.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
Egyébként engem ez a leszkott meg szkottpárker idegesít de nagyon.
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 214 — E/1
Samaras? :rolleyes: le vagyok maradva asszem....

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Kibaszott gyorsan Ox le, Ashley Young ki baloldalra, ez a minimum.
De hát ebbe a keretben egyszerűen sehogy sem tudom felfedezni azt, aki majd támadó középpályásként helyzetbe tudja hozni a labdáival a csatárokat...Stez
Walcott talán, de komoly kritika a keretre h más nincs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Nézhetetlen meccs.zinedine5
nekem tetszik. Amúgy mind2 csapat gyenge.Amadeus91
szerintem a franciák egyáltalán nem gyengék csak ugyanúgy visszafogják magukat mint tegnap a spanyolok.

2 kérdés van:

1. Bejön-e Samaras végre 😂

2. A csigazabálók beleesnek-e abba hibába mint a spanyolok és nem pörögnek fel a második félidőre sem.davemayer
Nem esnek bele. Simán megnyerik ezt a meccset. Ha Domenech lenne a kapitány, innen is simán zakóznának, de Blanc nagyon jó edző, fel fogja rázni a makikat.

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
ennyi volt a hart of dixie varázslat 😀Höri
Lavon Hayes kéne söprögetni. 😊Shawn84
Vagy Burt Reynolds 😀

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Nézhetetlen meccs.zinedine5
nekem tetszik. Amúgy mind2 csapat gyenge.Amadeus91
szerintem a franciák egyáltalán nem gyengék csak ugyanúgy visszafogják magukat mint tegnap a spanyolok.

2 kérdés van:

1. Bejön-e Samaras végre 😂

2. A csigazabálók beleesnek-e abba hibába mint a spanyolok és nem pörögnek fel a második félidőre sem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt bazdmeg Hodgson kurva jól megoldotta, egy fullos Liverpool trutyi támadójátékot összehozott.
Hátul még egősz jól megy a dolog, Parker és Milner is oké, de basszameg ahogy támadni kellene, megáll a tudomány. A nagyszerű legenda Gerrard lószart sem tud csinálni támadásoknál, Ox meg szintén. És akkor majd jusson el a laszti a csatárokhoz valahogy. De odarepül magától, vagy mi?
Esküszöm egy kurva nagy vicc, hogy nem tudott elhozni egy épkézláb támadó középpályást, aki el tudja osztogatni a labdákat a támadóknak. Nevetséges. Ashley Young meg mi a büdös lófaszt keres ékként a csatár mögött? Labdába is alig ért, kibaszottul nem tud ott játszani, semmi hatékonyságot nem is tud felmutatni.
Csak gratulálni tudok ezekhez a nagyszerű húzásokhoz.

Kibaszott gyorsan Ox le, Ashley Young ki baloldalra, ez a minimum.
De hát ebbe a keretben egyszerűen sehogy sem tudom felfedezni azt, aki majd támadó középpályásként helyzetbe tudja hozni a labdáival a csatárokat...

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Nézhetetlen meccs.zinedine5
nekem tetszik. Amúgy mind2 csapat gyenge.Amadeus91
Francia sztem nem gyenge, jó közepes ezen az eb-n.