Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
fantasztikus volt a mai túra!
egyszerűen minden klappolt ma és minden be is jött
a játék kiváló volt,a szurkolás még jobb,nagy meccs volt

meccs előtt megkaptuk a szokásos felvezetést ami elvitt minket a stadionhoz ahol már akkor rengeteg Fradista volt,és még utána még többen lettünk szerencsére

haverom a tizi előtt hátra fordult hogy tuti hogy nem fogja belőni,és nem is lőtte,ez egy ilyen meccs volt a Pápának ma,szerencsénkre 😊

Lajos kapott tapsot de kapta a Júdás Lajost is

a hab a tortán pedig a meccs utáni találkozás volt Divattal,sajnálkoztunk hogy nem lett 6,de azért nem haragszunk a csapatra 😀

jövő héten Paks,az is finom lesz

ja és a láki is kinyalt 😊Joci
jaja jó kis túra volt, és végre a jó játék és a győzelem párosult. Schembri mekkora gólokat vágott, nagyon remélem, h nem adjuk el a Leeds-nek.

jövő szombat pedig Paks on Tour.

|
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 697 — Amerikai sportok rajongója
félidőben 5-0 a barcának 😀Mad
Nrm tudom nekem rohadt unalmas kezd lenni a spanyol bajnokság. Mostmár a 2 nagy nevetségesen elhúzott, ki kíváncsi erre a 6 meg 8-0ra, akár a dobogós, meg erős csapatok ellen is, idegenben is pl.?!zavi27
minden soccer bajnokságban 2-4 csapat esélyes csak minden évben szóval ez nem újdonság, csak az a kérdés ki mikor unja meg. én már 4 éve túl vagyok rajta 😛Höri
Hát igen, de azért ami a spanyolban van idén az már sok. Ekkora eltérés nincs sehol. Mondjuk én sose néztem a spanyolt igazán, max pár rangadót. Ezerszer többre becsülök egy Bundesligát már évek óta, hiába kevesebb ott a világsztár. Meg sokkal szimpibb az egész liga felépítése, hangulata, pénzügyi hozzáállása.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
félidőben 5-0 a barcának 😀Mad
Nrm tudom nekem rohadt unalmas kezd lenni a spanyol bajnokság. Mostmár a 2 nagy nevetségesen elhúzott, ki kíváncsi erre a 6 meg 8-0ra, akár a dobogós, meg erős csapatok ellen is, idegenben is pl.?!zavi27
minden soccer bajnokságban 2-4 csapat esélyes csak minden évben szóval ez nem újdonság, csak az a kérdés ki mikor unja meg. én már 4 éve túl vagyok rajta 😛

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 697 — Amerikai sportok rajongója
hát ez 😕
igazából ma minden a városom ellen volt, és bár hiába játszott sokkal jobban a Fradi ( természetesen grat is nekik), a Fradi drukkerektől távolabb levő partjelzőt futballpálya közelébe sem szabad engedni: 2 lest is elnézett, amiből mindkettőből gól lett (2. és 3. is az volt, pont egyvonalban voltam a két esettell) + egy csomó ilyen szituációt, döbbenetes volt, amit csinált...
bírom Gyurit, mint edzőt, de a mai meccs nagyon kicsúszott a kezéből sajna.. Maric sérülésénél teljesen tanácstalan lett, mert nem tette Balit a kispadra (amit nem is értek), és betette az egyáltalán nem center alkat Jovánczait...
Tóth Norbi megint lealibizett egy meccset, köszönet neki, elmehet innen. Szal grat a Fradinak, de itt ma tényleg minden a Pápa ellen játszott 😀Hurka
Hát bíztam Gyugyóban, hogy megsegít, de sajna nem. :/
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 697 — Amerikai sportok rajongója
félidőben 5-0 a barcának 😀Mad
Nrm tudom nekem rohadt unalmas kezd lenni a spanyol bajnokság. Mostmár a 2 nagy nevetségesen elhúzott, ki kíváncsi erre a 6 meg 8-0ra, akár a dobogós, meg erős csapatok ellen is, idegenben is pl.?!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Paks itthon szar. Simán nyerhet a fradi. Away team lettünk.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
fantasztikus volt a mai túra!
egyszerűen minden klappolt ma és minden be is jött
a játék kiváló volt,a szurkolás még jobb,nagy meccs volt

meccs előtt megkaptuk a szokásos felvezetést ami elvitt minket a stadionhoz ahol már akkor rengeteg Fradista volt,és még utána még többen lettünk szerencsére

haverom a tizi előtt hátra fordult hogy tuti hogy nem fogja belőni,és nem is lőtte,ez egy ilyen meccs volt a Pápának ma,szerencsénkre 😊

Lajos kapott tapsot de kapta a Júdás Lajost is

a hab a tortán pedig a meccs utáni találkozás volt Divattal,sajnálkoztunk hogy nem lett 6,de azért nem haragszunk a csapatra 😀

jövő héten Paks,az is finom lesz

ja és a láki is kinyalt 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
félidőben 5-0 a barcának 😀Mad
Már 8 a 75.percben.
Azta...

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
félidőben 5-0 a barcának 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na, Ronaldinho ma se kezd

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ja és a legkeményebbet nem mondtam 😀
előttem pont Maróti szülei ültek, akik ugye veszprémiek azt hiszem, és a szünetben ilyet kiabált be az apja a fiának:
"Hé Béla, nem tudunk megvárni, mert megyünk nézni az X-faktort" 😂 😂

Kemény egyébként, hogy fogalma sem volt, hogy kik játszanak a Fradiban, és még Szűcsöt sem ismerte 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
hát ez 😕
igazából ma minden a városom ellen volt, és bár hiába játszott sokkal jobban a Fradi ( természetesen grat is nekik), a Fradi drukkerektől távolabb levő partjelzőt futballpálya közelébe sem szabad engedni: 2 lest is elnézett, amiből mindkettőből gól lett (2. és 3. is az volt, pont egyvonalban voltam a két esettel) + egy csomó ilyen szituációt, döbbenetes volt, amit csinált...
bírom Gyurit, mint edzőt, de a mai meccs nagyon kicsúszott a kezéből sajna.. Maric sérülésénél teljesen tanácstalan lett, mert nem tette Balit a kispadra (amit nem is értek), és betette az egyáltalán nem center alkat Jovánczait...
Tóth Norbi megint lealibizett egy meccset, köszönet neki, elmehet innen. Szal grat a Fradinak, de itt ma tényleg minden a Pápa ellen játszott 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Ez egy kellemes szombat lett.... :cool:Keano
Mint MU-szurkoló, maximálisan egyetértek veled. 😉 :cool:
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 670 — Illegális gyakorló
Na kérem, ez egy mesteri ötös volt 😊
Csak sajna nem a helyszínen 😕

több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
fuck a bírónak ha megadta volna a szabályos gólt, most vezethetnénk, erre döntetlen 😒
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Szegény Vébernek elfogyott a Sport Szeletje? 😊

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
heinz a rookie of the year 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
bogjosi New England Patriots 1 190
játszik a Fradi!!! 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hihetetlen h ennyire nem tudjuk pótolni a kiesett a embereket, pedig a cserék se szarok.
rossz volt nézni ma a chelseat 😕
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Foster ezen a meccsen a cselszki ellen több labdát fogott mint a MU-ban összesen... 😀


több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Na hát ez egy igazán jó kis nap volt. Arsenal cumi, Chelsea cumi, MU win. Most már csak a Poo' van hátra, remélhetőleg példát véve az első kettőről. Azért ezt nem gondoltam volna, így a forduló előtt, hogy így jövünk ki ebből...Pedig viszonylag pozitív gondolkodású emberke vagyok, de nem nagyon tudtam magamnak bemagyarázni, hogy a Birmingham elveri a Chelseat.. 😊

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Ez egy kellemes szombat lett.... :cool:


több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Hihetetlen ez a Hernandez... Milyen kifacsart testhelyzetből képes góltfejelni... :cool:Bay Area
ez egy mexikói csuka volt.... 😀


több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Már kezdek hinni a lakótársam elméletében, hogyha kikap az Arsenal, akkor a Chelsea is kiszop. Ez hihetetlen..

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Hihetetlen ez a Hernandez... Milyen kifacsart testhelyzetből képes góltfejelni... :cool: