GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
persze. már ha ez lehetséges.
braxa88
Legyen, csak érjen már véget ez a Vogel saga. 😊
vassadi
Madarat lehet fogatni Ádival, ha véget ér végre a történet. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
persze. már ha ez lehetséges.
braxa88
Legyen, csak érjen már véget ez a Vogel saga. 😊
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
persze. már ha ez lehetséges.
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Leigazoltam Wayt azota szívesen lemondok rola a javadra, ha már ilyen későn vettem észre. 😊

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nagyon későn szolok, de pont most néztem a tavalyi draftot és a hatodik körben ledraftoltam Justin Vogelt, akiről a vita szolt, mit tegyunk, mérlegelve, hogy ez nagyban az én saram? @braxa88, @vassadi

 docs.google.com/spreadsheets/d/1qJQFKQCI9KXzfc4SznGPH2rdQ7jrQd6KLrqfNSkoF8M/edit#gid=0
adam8
Na bazdmeg 😀
Azért arra illik emlékezni hogy kit draftolsz 😛
braxa88
Akkor mehet a Ramshez, vagy mi legyen?
vassadi
Hát igy nyilván nincs más lehetőség
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Nagyon későn szolok, de pont most néztem a tavalyi draftot és a hatodik körben ledraftoltam Justin Vogelt, akiről a vita szolt, mit tegyunk, mérlegelve, hogy ez nagyban az én saram? @braxa88, @vassadi

 docs.google.com/spreadsheets/d/1qJQFKQCI9KXzfc4SznGPH2rdQ7jrQd6KLrqfNSkoF8M/edit#gid=0
adam8
Na bazdmeg 😀
Azért arra illik emlékezni hogy kit draftolsz 😛
braxa88
Akkor mehet a Ramshez, vagy mi legyen?
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nagyon későn szolok, de pont most néztem a tavalyi draftot és a hatodik körben ledraftoltam Justin Vogelt, akiről a vita szolt, mit tegyunk, mérlegelve, hogy ez nagyban az én saram? @braxa88, @vassadi

 docs.google.com/spreadsheets/d/1qJQFKQCI9KXzfc4SznGPH2rdQ7jrQd6KLrqfNSkoF8M/edit#gid=0
adam8
Na bazdmeg 😀
Azért arra illik emlékezni hogy kit draftolsz 😛
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Nagyon későn szolok, de pont most néztem a tavalyi draftot és a hatodik körben ledraftoltam Justin Vogelt, akiről a vita szolt, mit tegyunk, mérlegelve, hogy ez nagyban az én saram? @braxa88, @vassadi

 docs.google.com/spreadsheets/d/1qJQFKQCI9KXzfc4SznGPH2rdQ7jrQd6KLrqfNSkoF8M/edit#gid=0

Szerkesztette: hétszilvafás adam8

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tervez vki még mock draftot írni? 😊
Beki
Én egy Emmitt Smith-félét akartam a hétvégén.. de gondolom azzal nem sokkal vagyunk beljebb.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Tervez vki még mock draftot írni? 😊
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Nem értesítek mindenkit külön, sokan vagytok 😊 Végül született döntés a 3+4 ügyében. Sokan ugye csak az egyiket vették volna meg. Köszi a sok ajánlatot!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ha vki 1/20 - 1/25 pickek környékéről le szeretne tradelni 2. kör elejére (konkrétan 2/6), legyen kedves dobjon egy PM-et. 😊
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
Richie Incognito elvileg visszavonult, bár még nem hivatalos. Itt a Saintsnél van.
Löfli
Azért a cut-tal megvárom a hivatalos verziót is 😊

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Én nem is értettem, mit akar Rata, olcsón "hosszabbítani"? 😊
somoskovig
Háát igazából egy fos volt idén, 4,8 misit vitt a capemből, jövőre úgyis elengedtem volna, szar RT-vel nem fogok hosszabbítani sokmillióért. Akkor meg már inkább idén basztam ki és hoztam a helyére két kezdőt a fizujából.

Úgy érzem ez a Collins cut kicsit elhamarkodott volt
gabokocka
Igazság szerint azért mert most 5 éves csitrilliós szerződést kap GM játékban nem fogom átkozni magam hogy kivágtam 😀
Rataxes
mondjuk ha jövő év végén engeded el, talán még komp pick is járt volna érte
Löfli
Talán, de képlékeny a dolog, és az a legjobb esetben is maximum 3. kör legvégi pick (ha azt mondom, 4. kör eleji, még kevésbé hangzik jól, márpedig értékben kb. ugyanaz) nem olyan ellenérték, aminek a hajszolása során érdemes lenne adott esetben komoly FA-igazolásokat beáldozni, és nem is csak a saját FA-tevékenységen múlik, hogy egyáltalán milyen kaliberű picket lehetne várni érte. Meg hát ami magát Collinst illeti... Röviden annyi, hogy "more name than game". Három év alatt a közelébe sem sikerült kerülnie annak a szintnek, amit a draft előtt a legtöbben prognosztizáltak neki. Még úgy sem, hogy bármilyen poszton játszatták, az NFL legszűkebb elitjébe tartozó támadófalemberek voltak mellette. Akármilyen középszerű veteránt tettek volna a helyére, annyit legalább hozott volna, mint ő. És még azt sem lehet rá mondani, hogy - nyilván draft prospectek viszonylatában - kiforratlan, nyers játékosként került volna a ligába, szóval könnyen lehet, hogy ő itt kb. el is érte a plafont. Ha az eddig látottakat és a potenciált nézem, akkor szerintem nagyobb hiba volt 8+ milliót hozzávágni 5 évre, mint idő előtt(?) megválni tőle. 😊
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Én nem is értettem, mit akar Rata, olcsón "hosszabbítani"? 😊
somoskovig
Háát igazából egy fos volt idén, 4,8 misit vitt a capemből, jövőre úgyis elengedtem volna, szar RT-vel nem fogok hosszabbítani sokmillióért. Akkor meg már inkább idén basztam ki és hoztam a helyére két kezdőt a fizujából.

Úgy érzem ez a Collins cut kicsit elhamarkodott volt
gabokocka
Igazság szerint azért mert most 5 éves csitrilliós szerződést kap GM játékban nem fogom átkozni magam hogy kivágtam 😀
Rataxes
mondjuk ha jövő év végén engeded el, talán még komp pick is járt volna érte
Löfli
Most erre mit mondjak? Kb. azt tudom mondani hogy ez van. Így döntöttem, kész, ennyi 😊 A legkevésbé sem hiányzik, sem Collins, sem az a max. 3 kör végi pick. Remélem nem fáj nagyon senkinek. Remélem nekem sem fog 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Earl Thomas egyébként továbbra is elérhető, akár 2019-es pickért is.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
Richie Incognito elvileg visszavonult, bár még nem hivatalos. Itt a Saintsnél van.
Löfli
csóri Egon, Joe Thomas után ő is :\
kristof
Hogy felváltva ****** le mindketten... 😕

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Én nem is értettem, mit akar Rata, olcsón "hosszabbítani"? 😊
somoskovig
Háát igazából egy fos volt idén, 4,8 misit vitt a capemből, jövőre úgyis elengedtem volna, szar RT-vel nem fogok hosszabbítani sokmillióért. Akkor meg már inkább idén basztam ki és hoztam a helyére két kezdőt a fizujából.

Úgy érzem ez a Collins cut kicsit elhamarkodott volt
gabokocka
Igazság szerint azért mert most 5 éves csitrilliós szerződést kap GM játékban nem fogom átkozni magam hogy kivágtam 😀
Rataxes
mondjuk ha jövő év végén engeded el, talán még komp pick is járt volna érte


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Richie Incognito elvileg visszavonult, bár még nem hivatalos. Itt a Saintsnél van.
Löfli
csóri Egon, Joe Thomas után ő is :\
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Én nem is értettem, mit akar Rata, olcsón "hosszabbítani"? 😊
somoskovig
Háát igazából egy fos volt idén, 4,8 misit vitt a capemből, jövőre úgyis elengedtem volna, szar RT-vel nem fogok hosszabbítani sokmillióért. Akkor meg már inkább idén basztam ki és hoztam a helyére két kezdőt a fizujából.

Úgy érzem ez a Collins cut kicsit elhamarkodott volt
gabokocka
Igazság szerint azért mert most 5 éves csitrilliós szerződést kap GM játékban nem fogom átkozni magam hogy kivágtam 😀

Szerkesztette: pgabtb

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Richie Incognito elvileg visszavonult, bár még nem hivatalos. Itt a Saintsnél van.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Collins 8M
Saffold 2,4M

Hát oké
braxa88
Alex Smith 3 éve 6 milla, Cutler 2 éve 11 milla. Hát oké... 😀
somoskovig
Azért kezdesz punculni, már csak 500k-t mertél emelni... 😛
Igor
Úgyis mindjárt megjön Rata, rájön, hogy elb*szta és benyom 10 millát... 😀
somoskovig
Áh, Collins már final cut volt ebből a 112 fős rosterből 😛

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 765 — 49ers GM
Collins 8M
Saffold 2,4M

Hát oké
braxa88
Alex Smith 3 éve 6 milla, Cutler 2 éve 11 milla. Hát oké... 😀
somoskovig
Azért kezdesz punculni, már csak 500k-t mertél emelni... 😛
Igor
Úgyis mindjárt megjön Rata, rájön, hogy elb*szta és benyom 10 millát... 😀

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
4/6 eladó 2020-as 3. körért
Chargers LT
Hmmmmmmmm..... 😀
Igor
Azért kíváncsi vagyok, hogy mennyi ajánlat érkezik 😛
Egon
Nézd, ha valaki kontrollálja az adott piac 30%-át (ráadásul Rózsi 😛) nem biztos hogy vele kéne kötözködnöd... 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
4/6 eladó 2020-as 3. körért
Chargers LT
Hmmmmmmmm..... 😀
Igor
Azért kíváncsi vagyok, hogy mennyi ajánlat érkezik 😛

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!