NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Mivel szvsz ott nézik a legkevesebben a meccseket, így nem ott kéne adni szerintem. És nem is a SportM-en, és nem is a TV Paprikán. Hanem ott, ahol a legtöbben találkoznak vele, mert akkor lesz a legnagyobb az esély, hogy minél többen ott is ragadnak arra a 20 percre a TV előtt.Stez
Egy szabálymagyarázó műsor nem szórakoztató, senkit sem érdekel.
Aki szórakozni akar az nem ezt nézi.
A megléte pusztán azért jó, ha valaki youtube-on meg akar nézni egy szabálymagyarázó műsort, hát legyen.
De nézd meg, eddig kétezren klikkeltek rá. Az rettentő kevés. Kutyát nem érdekli érdemben.
Aki meg valóban érdeklődik a foci iránt annak sok újat nem mond egy ilyen műsor.Sobri Jóska
De, pont azokat érdekli, akik beírják az elmés SMS-eket, de mást nem is kell, mert ennek csak ez a célja. Akiket maga a sport is érdekel, de nem vágják annyira, azok le fognak ragadni előtte. Nem néztem meg, de meg lehetne próbálni megvágni, hátha sikerülne mondjuk berakni két félidő közé.
Ez az egész nem létkérdés, de mivel ez egy bonyolult, összetett sport, így legalább "képezni" is lehet az arra fogékonyabb nézőket. És akkor tíz év után el lehetne vonatkoztatni azoktól a kérdésektől, mi az a punt, mi az a sárga vonal, stb. Mert erre lenne egy a rövid magyarázóműsor. Egyébként hidd el, hogy ha erre mondjuk adás közben Ricsi felhívná a figyelmet, hogy ez van, akkor sokkal többen néznék is. Csak nem mondja, így ez embernek eszébe sem jut.Stez
Ahogy gabtsi említette, ilyen felvetéseknél azért gondolkozzunk már el azon, hogy a sport tv-ről beszélünk, melynek kettes csatornáján a méltán népszerű harmadik félidő után jön a vasárnapi nfl meccs, miközben a sport 1-en valószínűleg épp hegyi iván szagért egy spanyol bajnokin. Minden relatív ugye...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Mivel szvsz ott nézik a legkevesebben a meccseket, így nem ott kéne adni szerintem. És nem is a SportM-en, és nem is a TV Paprikán. Hanem ott, ahol a legtöbben találkoznak vele, mert akkor lesz a legnagyobb az esély, hogy minél többen ott is ragadnak arra a 20 percre a TV előtt.Stez
Egy szabálymagyarázó műsor nem szórakoztató, senkit sem érdekel.
Aki szórakozni akar az nem ezt nézi.
A megléte pusztán azért jó, ha valaki youtube-on meg akar nézni egy szabálymagyarázó műsort, hát legyen.
De nézd meg, eddig kétezren klikkeltek rá. Az rettentő kevés. Kutyát nem érdekli érdemben.
Aki meg valóban érdeklődik a foci iránt annak sok újat nem mond egy ilyen műsor.Sobri Jóska
De, pont azokat érdekli, akik beírják az elmés SMS-eket, de mást nem is kell, mert ennek csak ez a célja. Akiket maga a sport is érdekel, de nem vágják annyira, azok le fognak ragadni előtte. Nem néztem meg, de meg lehetne próbálni megvágni, hátha sikerülne mondjuk berakni két félidő közé.
Ez az egész nem létkérdés, de mivel ez egy bonyolult, összetett sport, így legalább "képezni" is lehet az arra fogékonyabb nézőket. És akkor tíz év után el lehetne vonatkoztatni azoktól a kérdésektől, mi az a punt, mi az a sárga vonal, stb. Mert erre lenne egy a rövid magyarázóműsor. Egyébként hidd el, hogy ha erre mondjuk adás közben Ricsi felhívná a figyelmet, hogy ez van, akkor sokkal többen néznék is. Csak nem mondja, így ez embernek eszébe sem jut.Stez
Tévedés.
100 év múlva is lesznek alapsms-ek, puntról, sárga vonalról.
Nem lehet képezni senkit. Mindenki magát tudja képezni.
Ha Ricsi felhívná adásonként a figyelmet egy ilyen műsorra, az kb hetente plusz 20-30 kattintás lenne.
A "Brady vagy Manning a jobb?", és a "kinek van esélye SB-t játszani?" sms-ek meg ugyanúgy ömlenének.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mivel szvsz ott nézik a legkevesebben a meccseket, így nem ott kéne adni szerintem. És nem is a SportM-en, és nem is a TV Paprikán. Hanem ott, ahol a legtöbben találkoznak vele, mert akkor lesz a legnagyobb az esély, hogy minél többen ott is ragadnak arra a 20 percre a TV előtt.Stez
Egy szabálymagyarázó műsor nem szórakoztató, senkit sem érdekel.
Aki szórakozni akar az nem ezt nézi.
A megléte pusztán azért jó, ha valaki youtube-on meg akar nézni egy szabálymagyarázó műsort, hát legyen.
De nézd meg, eddig kétezren klikkeltek rá. Az rettentő kevés. Kutyát nem érdekli érdemben.
Aki meg valóban érdeklődik a foci iránt annak sok újat nem mond egy ilyen műsor.Sobri Jóska
De, pont azokat érdekli, akik beírják az elmés SMS-eket, de mást nem is kell, mert ennek csak ez a célja. Akiket maga a sport is érdekel, de nem vágják annyira, azok le fognak ragadni előtte. Nem néztem meg, de meg lehetne próbálni megvágni, hátha sikerülne mondjuk berakni két félidő közé.
Ez az egész nem létkérdés, de mivel ez egy bonyolult, összetett sport, így legalább "képezni" is lehet az arra fogékonyabb nézőket. És akkor tíz év után el lehetne vonatkoztatni azoktól a kérdésektől, mi az a punt, mi az a sárga vonal, stb. Mert erre lenne egy a rövid magyarázóműsor. Egyébként hidd el, hogy ha erre mondjuk adás közben Ricsi felhívná a figyelmet, hogy ez van, akkor sokkal többen néznék is. Csak nem mondja, így ez embernek eszébe sem jut.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Mintha a C8-ra csináltak volna ilyen szabálymagyarázós műsort.
Asszem baggio linkelte is anno.Bazzani
van egy másik is, azt ide linkeltem
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Az amerikai futball szabályai | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Mivel szvsz ott nézik a legkevesebben a meccseket, így nem ott kéne adni szerintem. És nem is a SportM-en, és nem is a TV Paprikán. Hanem ott, ahol a legtöbben találkoznak vele, mert akkor lesz a legnagyobb az esély, hogy minél többen ott is ragadnak arra a 20 percre a TV előtt.Stez
Egy szabálymagyarázó műsor nem szórakoztató, senkit sem érdekel.
Aki szórakozni akar az nem ezt nézi.
A megléte pusztán azért jó, ha valaki youtube-on meg akar nézni egy szabálymagyarázó műsort, hát legyen.
De nézd meg, eddig kétezren klikkeltek rá. Az rettentő kevés. Kutyát nem érdekli érdemben.
Aki meg valóban érdeklődik a foci iránt annak sok újat nem mond egy ilyen műsor.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Volt, aki pedzegette már korábban, én úgyis rosszindulatú szemétláda vagyok, szóval nyugodtan megismételhetem, hogy van még egy szempont, amit most elfelejtettetek megemlíteni: el kell adni az nfl könyvet/dvd-t, aminek a fő célközönsége ezek az sms írók (így lett belecsempészve a műsorba a reklám) 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mivel szvsz ott nézik a legkevesebben a meccseket, így nem ott kéne adni szerintem. És nem is a SportM-en, és nem is a TV Paprikán. Hanem ott, ahol a legtöbben találkoznak vele, mert akkor lesz a legnagyobb az esély, hogy minél többen ott is ragadnak arra a 20 percre a TV előtt.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fantasztikus. Akkor már csak le kéne adni, mert tök poén, ha a polcon porosodik, de netalántán hasznát is lehetne venni. Nem olyan hosszú a szezon, hogy amíg megy, közben ne lehetne párszor leadni.Stez
a c8-on minden nap lement

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként Hörit lenne érdemes megkérdezni erről, hogy vannak-e másmilyen SMS-ek, és direkt a hülyeségeket olvassák-e be, vagy ez a szenderd. Én az utóbbira tippelek - 10 év után is. 😊peterk2005
Az e-mail és sms fal a Ricsi előtti gépen van, én odáig nem látok el szemüveg nélkül, de bizton állíthatom, hogy ő a javát szokta beolvasni 😊 Amikor pár mp csend van a játékmegszakításkor, az is azért van mert épp olvassa, hogy mit érdemes adásba tenni. Ráadásul az üzik fele baromi hosszú, és sose tanulják meg, hogy ez nem cool úgy.

Krisz most volt harmadszor élő meccsen, abból az elsőn (Chicago-Dallas) pont én voltam bent vele és nem volt egyetlen üzi beolvasás sem mert senki nem tudta a fiók jelszavát ( 😀 ) . Szóval neki ez tök új dolog volt, hiszen hiába csinálja már tizen éve a szakmát, ti is tudjátok, hogy máshoz a kutya nem szól hozzá a nézők közül, itt meg egy playoff meccsen ömlik az anyag. Nyilván szerencsétlen eset volt beolvasni minden második blődséget, de legalább Mariska néni Kunbaracsról boldog lesz egy darabig, hogy az unokája nevét bemondták a tévében. Legközelebb biztos jobb lesz.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Adok egy másik nézőpontot is:
A tévénézés szórakozás, kikapcsolódás.
Aki bekapcsolja a tévét alapvetően azért teszi, mert szórakozni akar.
Piedone film, gurulós foci, darts, természetfilm, mind a szórakozás iránti igény miatt léteznek.
Ez a néző attitűdje.
A kereskedelmi tévéé a profitgenerálás. Ha az emberek szórakozás utáni vágyukban néznének egy olyan csatornát ahol csak reklám van, akkor lenne ilyen tévécsatorna, film, sport, dokufilm nélkül is.
De az emberek szarnak a reklámokra.
Így a reklámok közé olyan tartalmakat kell bepaszírozni, ami miatt az adott csatorna reklámjait fogják megnézni.
Ez a tévé attitűdje.
A mienk pedig, akik itt írkálunk az, hogy nem tévét akarunk nézni, hanem a Ravens - Pats AFC Div. Round meccset. De nem tudunk mind Foxboroughba utazni, ezért hát megnézzük a tévében.
Mi, akik pont ezt a meccset akarjuk nézni irgalmatlanul kis vásárlóerőt képviselünk, rettentően kis szelete vagyunk a tévénézőknek, még azoknak is, akik épp NFL-t néznek.
Csak mondok egy példát ezt szemléltetendő: ha mi itt a fórumon, mondjuk ezren vagyunk aktív NFL-nézők, az megfelel mondjuk egy belvárosi gimnázium létszámának, vagy egy Újpest soccer meccset a helyszínen megnéző nézőseregnek. Az X-faktort, vagy egy filmet a TV2-n meg megnéznek 2 és fél millióan. Ami megfelel Budapest, Debrecen, Szeged, Miskolc, Pécs és Győr összlakosságának, kábé.
Így az a konklúzióm, hogy a kommentátor dolga nem az, hogy népneveljen, vagy tanítson, hanem annyi, hogy szórakoztasson, és biztosítsa a képhez a hangot. Ami nélkül valójában mi ezren simán ellennénk, hisz látjuk amit kell.
Eddig bármikor néztem NFL-t hozzá nem értő baráttal, csajjal, rokonnal, soha nem érdekelte mit mond a kommentátor, hanem velem beszélgetett közben, engem kérdezgetett. Pont leszarta a tévé hangját.
És amikor régen haverok gurulós EB-t, VB-t, BL-t néztünk, mi is pont leszartuk, mit mond a kommentátor.
Szóval egy NFL közvetítés egyfajta szórakozás a tévéműsorok és egyéb szórakozási lehetőségek közül, így kell rá gondolni.
Mégha nekünk több is, valójában nem.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tök mindegy Höri, ha ezt játszanátok be minden meccs szünetében, akkor a 3. alkalommal már azzal lenne tele a fórum, hogy dögunalom, miért nem vágtok be valami változatosabbat. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fantasztikus. Akkor már csak le kéne adni, mert tök poén, ha a polcon porosodik, de netalántán hasznát is lehetne venni. Nem olyan hosszú a szezon, hogy amíg megy, közben ne lehetne párszor leadni.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Már többször volt említve, hogy miért nem csinálnak egy 20-25 perces adást, az alapszabályokkal, meg úgy az általános dolgokkalStez
ööö

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Egyébként meg Matuzt oltanám utoljára, ahogy mondtad, tanulja ezt a sportágat, amit egy átlagos szurkoló egyébként évekig tesz, amíg a sportág csínját-bínját tudni fogja. Nincsenek előttem így hirtelen régi közvetítések, de megnézném az első szakikat is, akik anno elkezdték adni a meccseket. Ennél sokkal rosszabbak lehettek szvsz.
...
Engem ennél sokkal jobban zavar, amikor egy szakértő ontja magából a baromságokat, mert ő aztán tényleg azért van ott, hogy értse a sportot, és ne hülyeségekkel tömje a tudatlan, átlagnéző fejét, aki majd elhiszi a butaságot.Stez
Egyetértek. Bár persze Zeronak abban igaza van, hogy se Matúz, se a meghívott szakértő nem egy fórumba írogat kedvtelésből, hanem pénzért a munkáját végzi, és ilyen körülmények között azért elég gyenge érvelés, hogy "még csak tanulja". Melyikünk fogadná el egy orvostól, hogy "bocs, ez a vakbélműtét nem jött össze, a beteg sajnos belehalt, de hát még kezdő vagyok"?
peterk2005
Amellett h igazad van, hozzá kell tenni h addig nem engedik műteni az illetőt amíg a mentora nem gondolja azt h felkészült rá. szóval h Krisztiánt beültették oda és bele-belebakizott (ami mindenkivel megesik, ahogy te írod kinti szakikkal is) tán a tűréshatárban lévő értéknél többször az részben tényleg az ő sara, de ha feltétlen felelősségre kell vonni vkit akk azt aki beültette Matuzt a kommentátorállásba tegnap.empty taxi
az én hsz-em se Matuz személyére irányult... de egyébként meg lehet hallgatni Szaniszlót mennyire felkészült, egyszerűen süt róla, hogy KÉPBEN van, legalább annyira, hogy ne akkor olvasson fel "marha érdekfeszítő" sms-t, amikor a play elindul
(az hogy mennyi hülyeséget hordott össze az már csak hab volt a tortán)
én ezt elsősorban szakmai kvalitásokra vezetném vissza

nekem semmi bajom nincs azzal ha Ricsi mellett más is közvetítene, de miért kell a kezdőt egy főcsoport elődöntőre bedobni, ezzel totál élvezhetetlenné téve a meccset



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mintha a C8-ra csináltak volna ilyen szabálymagyarázós műsort.
Asszem baggio linkelte is anno.

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szóval a Puhl Sándorok, Bognárgyurik, zomborik meg hegyiivánok tévéjénél mit is szeretnénk tulajdonképpen ? Sztem még összetehetjük a kezünket az arányok végett....

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mondjuk ez tök mellékes, de az a SportTV feladata lenne, hogy megismertesse a sportágat a kocanézővel. Már többször volt említve, hogy miért nem csinálnak egy 20-25 perces adást, az alapszabályokkal, meg úgy az általános dolgokkal, és ezt mondjuk meccsek előtt le lehetne adni. De az, hogy tíz éve, minden harmadik meccsen téma az, hogy a sárga vonal tényleg valódi-e, az egy kicsit nonsense. Akit érdekel a sport, úgy is le fog ülni megnézni ezeket, ha épp ráér. Az állandó La Liga-gólok, meg videók/bejátszások helyett, amiket folyamatosan nyomnak, nyugodtan meg lehetne próbálni ezt is.

A gurulóssal meg szerintem nem is lehet összehasonlítani egy NFL-meccset, azért kommentátori szempontból is teljesen más a kettő. Az egyik 90 perc, a másik 3,5 óra, az egyikben a szabályrendszer olyan, hogy még egy GYP-snek is elmagyarázzák öt perc alatt, az másiknak meg olyan szabályrendszere van, aminek a megértetéséhez "kicsit" több kell.Stez
Ehhez mondjuk nagyon nagy plusz! Kétlem, hogy nagy költség lenne összevágni egy 20 perces bejátszást videókkal és Ricsi kommentjeivel az alapszabályokról. És ez simán lemehetne félidőben, ha pedig meccs közben jön valami alapvető szabályt firtató sms, akkor bemondhatja Ricsi, hogy a félidőben nézzék meg a műsort.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ez tök mellékes, de az a SportTV feladata lenne, hogy megismertesse a sportágat a kocanézővel. Már többször volt említve, hogy miért nem csinálnak egy 20-25 perces adást, az alapszabályokkal, meg úgy az általános dolgokkal, és ezt mondjuk meccsek előtt le lehetne adni. De az, hogy tíz éve, minden harmadik meccsen téma az, hogy a sárga vonal tényleg valódi-e, az egy kicsit nonsense. Akit érdekel a sport, úgy is le fog ülni megnézni ezeket, ha épp ráér. Az állandó La Liga-gólok, meg videók/bejátszások helyett, amiket folyamatosan nyomnak, nyugodtan meg lehetne próbálni ezt is.

A gurulóssal meg szerintem nem is lehet összehasonlítani egy NFL-meccset, azért kommentátori szempontból is teljesen más a kettő. Az egyik 90 perc, a másik 3,5 óra, az egyikben a szabályrendszer olyan, hogy még egy GYP-snek is elmagyarázzák öt perc alatt, az másiknak meg olyan szabályrendszere van, aminek a megértetéséhez "kicsit" több kell.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tehát áradjon csak a hülyeség, mert akkor nem kapcsolnak el az emberek. Értem...peach
Hidd el nekem, hogy ha úgy közvetítenének, hogy ne a "hülyeség áradjon" és neked szakmailag megfeleljen, akkor 1 éven belül nem lenne hazai NFL közvetítés.

Mi egy (gurulós) focinemzet vagyunk, nálunk a gyerek úgy nő fel, hogy amikor járni tanul akkor bele is rúg az első labdájába, az iskolában, a téren valószínűleg focizik, sőt, ha haverokkal összejár mozogni, akkor is 10 emberből 9 egy kispályás focimeccsel teszi ezt. Ennek ellenére ha leülnek a tévé elé felnőttként egy sörrel a kezükben, akkor nagyítóval kell azt keresni, akit érdekel, hogy a Chelsea vagy a Fradi milyen felállásban áll fel, vagy az, hogy hogyan szűri a középpályát, vagy hogyan akar széleken a védők mögé kerülni. Ennél sokkal jobban érdekli az embereket, hogy Ronaldonak milyen új tetkója van, és milyen kocsival jár. Ez van. Ezért megy el 1000 ember egy Nemzeti Színházi előadásra, miközben húsz ezren elolvassák a bulvárlapban, hogy a vezető színész fasírtban van a feleségével.

Szerk. Ehh, már ezzel is a közélet topicba kellett volna menni....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
A közvetítéseket 90%-ban olyanok nézik, mint "Csabi vagyok Győrből, kérdésem, hogy a QB miért nem rúgja a labdát ahelyett hogy passzolná, hiszen úgy messzebbre szállna. Amúgy a héten született a kisfiam, és vettem neki egy Steelerses cumit.peterk2005
De amúgy miből gondoljátok, hogy az átlag néző ilyen? Azért mert ilyen sms-eket olvasnak be, akkor abból már fixen az következik ,hogy a nézők nagy része ilyen? Vagy csak én vagyok túl idealista? Nem lehet, hogy pont ők a kisebbség és a nézők 90% nem küld be sms-t?Sixo67
Ha erre valódi választ akarnék adni, az a közélet, politika topicba lenne való. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 024 — LIGHTS OUT!
A közvetítéseket 90%-ban olyanok nézik, mint "Csabi vagyok Győrből, kérdésem, hogy a QB miért nem rúgja a labdát ahelyett hogy passzolná, hiszen úgy messzebbre szállna. Amúgy a héten született a kisfiam, és vettem neki egy Steelerses cumit.peterk2005
De amúgy miből gondoljátok, hogy az átlag néző ilyen? Azért mert ilyen sms-eket olvasnak be, akkor abból már fixen az következik ,hogy a nézők nagy része ilyen? Vagy csak én vagyok túl idealista? Nem lehet, hogy pont ők a kisebbség és a nézők 90% nem küld be sms-t?

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Tehát áradjon csak a hülyeség, mert akkor nem kapcsolnak el az emberek. Értem...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Könyörgöm, azért 10 év nfl közvetítés után beolvasni egy olyan sms-t, hogy cam newton mire lehetne képes egy nagyobb! csapatban minimum mókás. De ha már felolvasta szvsz. kapásból azt kéne elmagyaráznia, hogy ez nem olyan mint a soccer, itt ebben az értelemben nincsenek nagyobb meg kisebb csapatok. De nem, halál nyugalommal felteszi a kérdést a mellette ülő szakinak, aki válaszol is rá. Na itt alapból már félre is ment az egésznek a lényege mert az átlag koca néző továbbra is abban a sötétségben ragad amiben volt, mert ahelyett, hogy elmagyaráznák neki, hogy a kérdése alapvetően egy baromság még a beolvasással/válaszadással meg is erősítik annak létjogosultságáról...peach
Megnézem én azt a kommentátort, aki elmagyarázza Pistikének Győrből, hogy a kérdése alapvetően baromság, és másnap még van munkája. 😀 Egyébként Hörit lenne érdemes megkérdezni erről, hogy vannak-e másmilyen SMS-ek, és direkt a hülyeségeket olvassák-e be, vagy ez a szenderd. Én az utóbbira tippelek - 10 év után is. 😊

Amúgy meg a sport közvetítés nem iskola, nem is kultúrműsor, nem az a szerepe, hogy képezze a nézőket. A sok alap baromságot se azért mantrázzák Ricsiék, hogy a nézőt képezzék, hanem azért, hogy annyit elérjenek, hogy a koca ne kapcsoljon el csak azért, mert halvány fingja sincs arról, hogy mi zajlik. Ha ezt elérték, onnantól már teljesen mindegy, hogy a néző Cam Newton Green Bay-i elképzelt karrierjén mereng-e el, vagy azon, hogy egy pass rusher meccs közbeni kiesését vajon milyen game time adjustmentekkel fogja a DC pótolni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
És valahol meg kell találni a középutat, ahhoz meg Ricsi és a sportcsatorna szakmai stábja valószínűleg sokkal jobban ért, mint mi.peterk2005
Könyörgöm, azért 10 év nfl közvetítés után beolvasni egy olyan sms-t, hogy cam newton mire lehetne képes egy nagyobb! csapatban minimum mókás. De ha már felolvasta szvsz. kapásból azt kéne elmagyaráznia, hogy ez nem olyan mint a soccer, itt ebben az értelemben nincsenek nagyobb meg kisebb csapatok. De nem, halál nyugalommal felteszi a kérdést a mellette ülő szakinak, aki válaszol is rá. Na itt alapból már félre is ment az egésznek a lényege mert az átlag koca néző továbbra is abban a sötétségben ragad amiben volt, mert ahelyett, hogy elmagyaráznák neki, hogy a kérdése alapvetően egy baromság még a beolvasással/válaszadással meg is erősítik annak létjogosultságáról...

Szerk. Ricsi soccerban is csak azt a propaganda fost tolja ami ki van adva neki felülről...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Azért azt sose felejtsétek el, hogy nekik nem csak egyetlen sportág 32 csapatának minden játékosával/edzőjével/történésével kell tisztában lenniük.
Ki ért közülünk komolyabban itt pl. a dartshoz. több ország 100+ klubjának labdarúgásához, kézilabdájához, két kontinensnyi kosárlabdához, 2 ligányi jégkoronghoz, vízilabdához, ökölvíváshoz klub és válogatott szinten?
Ki tudna NFL-ről érdekesen közvetíteni 7 órán keresztűl? Hiba nélkül? Élvezetesen? Sablon mentesen? Minden igényt (virgin/kazuár/pro) kielégítően? Úgy hogy még a kommentelők se értenek szinte sose egyet semmiben (Cutler/DPI/Catch...)? Ki bírja a kritikát életvitelszerűen?
Itt a fanok nagyobb része tisztában van a saját csapatával meg még vagy 3-4-el, de nem mind a 32-vel napi szinten.
Egy ember tudna szórakoztató, innovatív és közhelymentes lenni, vagy 2-3 közvetítés erejéig és aztán? Egy jó kis unalmas flag focit, vagy tét nélküli meccset, vagy blowoutot, hogy dobsz fel?
Nem tisztem védeni se Ricsit, se a többi szakértőt, de én megemelem a kalapom előttük és kövezetek meg de én szeretem amit tolnak.