NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Hát, pedig jelen állás szerint az az egy értelmes meccs lesz az AFC PO-ban, max a Chargers részéről tudok elképzelni vmi upsetet, különben fölösleges lejátszani a többi meccset. De biztos van vmi titkos contender, akiről lemaradtam.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pats és Steelers nem domináns idén. Jó tudni
Wyatt
akkor ki? erről lemaradtam....
gabokocka
Én nem szoktam fikázni az sms-eket, de egy ilyet beolvasni, azért minimum wtf...

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Pats és Steelers nem domináns idén. Jó tudni
Wyatt
akkor ki? erről lemaradtam....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pats és Steelers nem domináns idén. Jó tudni

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tippek a HoF tagokra? Ok...Ray Lewis 😊 | + Randy Moss | De ki még...
Chargers LT
Tony Boselli idén jusson be.
iktriad
Azért erre ne tegyél rá egy félhavi fizetést 😀
adam8
Múltkor nem sokon múlott, hogy bekerüljön, van pár erős támogatója van (pl. Peter King), ami megnyithatja száméra az utat Cantonba. Egyébként meg amíg egészséges volt, nem volt nála jobb a posztján. Amit 96-ban a playoffban csinált a Bills ellen Bruce Smithtel(a korszak JJ Wattja) az kiérdemli a legendás jelzőt.
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Tippek a HoF tagokra? Ok...Ray Lewis 😊 | + Randy Moss | De ki még...
Chargers LT
Tony Boselli idén jusson be.
iktriad
Azért erre ne tegyél rá egy félhavi fizetést 😀

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 024 — LIGHTS OUT!
Tippek a HoF tagokra? Ok...Ray Lewis 😊 | + Randy Moss | De ki még...
Chargers LT
Szerintem 3 OL játékos be fog kerülni.
Sixo
Herremans, DJ Fluker, és ki a harmadik?
eaglesmcnabb
Luke Joeckel

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 466
Tippek a HoF tagokra? Ok...Ray Lewis 😊 | + Randy Moss | De ki még...
Chargers LT
Szerintem 3 OL játékos be fog kerülni.
Sixo
Herremans, DJ Fluker, és ki a harmadik?
eaglesmcnabb
Khalif Barnes

choose life
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Tippek a HoF tagokra? Ok...Ray Lewis 😊 | + Randy Moss | De ki még...
Chargers LT
Szerintem 3 OL játékos be fog kerülni.
Sixo
Herremans, DJ Fluker, és ki a harmadik?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 024 — LIGHTS OUT!
Tippek a HoF tagokra? Ok...Ray Lewis 😊 | + Randy Moss | De ki még...
Chargers LT
Szerintem 3 OL játékos be fog kerülni.

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 024 — LIGHTS OUT!
Én is titkon évek óta imádom a Chargerst, főleg Joey Bosa miatt.
Stez
Te titkon évek óta bekit imádod meg anyót ...

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Na mondjuk a Chargersnek én mindig szurkolok kicsit Rivers miatt.Wyatt
hónapok óta az első emberi megnyilvánulásod

RES-PEK-TÁ-LOM

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az NFC-ből felsoroltál kb minden 1-3 éves irányítót, akinek volt jó meccse 😊 Az AFC-ben lévőknél ugyanezeknél legalább probléma van. Szerintem is jobb az NFC, ekkora különbség viszont nincs. Az meg, hogy sok a potens csapat, és bármikor lehet bárki ott, pont azt jelzi, hogy azért, kevés az igazán kiemelkedő csapat, és amelyik az egyik évben jó, az a köviben simán középszer. És nem feltétlenül azért, mert mindenki más marha erős, hanem mert hiába jön össze egy-egy pazar év itt, ott, attól még nem biztos, hogy elit is az a csapat/irányító. Wyatt
Körülbelül én is ezt gondolom. Fontos a QB, de ebben a tekintetben szerintem nem jó az éppen dobáló QB-kra visszavezetni hogy az NFC miért jobb. Mert szerintem is jobb, méghozzá sokkal. Én harminc éve nézek NFL-t, és volt már többször is, hogy overall az NFC volt az erősebb, de ennyire kiüresedett, nem izgalmas, megjósolható AFC-re, mint amilyen az elmúlt két évben lett, nem emlékszem. Az AFC 2000 óta kiszámíthatóbb, mint az NFC, a Pats, Steelers és valamelyik Manning csapat (Colts, Broncos) 1-2 év kivételével minden évben kötelezően ott volt - legtöbbször contenderként, nem is csak becsúszóként - a playoffban. De azért mindig volt melléjük pár csapat amelyik izgalmassá tudta tenni még a playoffot is. A 2010 környéki Ravens, a 2000-es évek közepi Chargers, néhány évben a Titans, stb. ellen senki nem mehetett biztosra. Tavaly és idén viszont el nem tudok képzelni más főcsoportdöntőt, mint Pats vs Steelers és az SB-re el nem tudom képzelni, hogy ne a Pats menjen. Tavaly dettó.

Viszont mindez ugyan olyan hirtelen megváltozhat, amilyen hirtelen ilyen lett. Az NFC azért lett ilyen jó, mert az utóbbi másfél évben több minden is összejött. Prescott/Elliot, Wentz, Goff/stábcsere, Atlanta/Ryan/stábcsere, Hawks, Vikings féle erős overall rosterű csapatok jó szakmai vezetéssel. Ezeknek a lehetséges megfelelői az AFC-ben is megvannak, csak éppen mindegyik éppen féllábú. A Texans, Titans, Raiders bármelyike kifuthat hasonlót, mint a Philly. A Jags, Broncos, Ravens overall nincs messze a VIkings, Seahawks-tól - sőt -, csak rendbe kellene szedni kicsit a nagyon bukdácsoló offense-t. És vannak olyan csapatok is mint az Atlanta, Carolina, ahol van QB, csak éppen sérültek, a csapat nem működik, szakmai gond van, stb. (Colts, Titans például). Ezeknél 1 jó draft, edzőcsere, felépülő QB elég lehet, hogy ugyanott legyenek, mint az NFC megfelelőik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is titkon évek óta imádom a Chargerst, főleg Joey Bosa miatt.
Stez
Pedig eleinte megvoltál rémülve, és szívás, hogy oda draftolták (3-4 Dbe), meg így nem lesz olyan jó, stb 😊 Látod én mondtam, hogy állat lesz...bár Chargers fanként nyilván hittem benne 😀
Chargers LT
Hát nem is véletlenül játszatták többet 4-3-ban, valamint állt át a Chargers 4-3-ra idén. Tudják, hogy így hozhatják ki a legtöbbet belőle. De jaja, valóban nem örültem, mivel arról lehetett hallani a draft után, hogy 3-4-es DE-nek szánják.

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Én is titkon évek óta imádom a Chargerst, főleg Joey Bosa miatt.
Stez
Pedig eleinte megvoltál rémülve, és szívás, hogy oda draftolták (3-4 Dbe), meg így nem lesz olyan jó, stb 😊 Látod én mondtam, hogy állat lesz...bár Chargers fanként nyilván hittem benne 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tippek a HoF tagokra? Ok...Ray Lewis 😊 | + Randy Moss | De ki még...
Chargers LT
Tony Boselli idén jusson be.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is titkon évek óta imádom a Chargerst, főleg Joey Bosa miatt.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk a Chargersnek én mindig szurkolok kicsit Rivers miatt. De a Chargers az a csapat, amelynél gyakorlatilag biztosra lehet venni, hogy jó-jó, de a végén valami tök lehetetlen dologgal kicsinálják magukat, és még amikor az egész mezőnynél jobbak, akkor is elromlik valami a végén. Mondjuk szívesebben látnám őket a playoffban egy-két csapatnál, még akkor is, ha pont a pöpec védelem és Rivers miatt sokkal nehezebb lenne ellenük a dolgunk. (persze aztán legfeljebb jön az első pont, és megint elrontanak valamit ellenünk a fontos helyzetben 😊) )

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Nem hazabeszélve, de ahogy már többen is mondták, és remélik, hogy a Chargers bejut a PO-ba, mert az elég szexy lenne 0-4 után, és bőven potens csapat lenne ilyen támadókkal, D#ről nem is beszélve. Plusz másik csapatról nem nagyon tudom elképzelni, hogy pariban legyen a Pitt-NE párossal (talán KC, ha visszatalálnak az idény elejéhez).
Chargers LT
Nálam a Chargers setét ló idén, a keret jó csak még alulteljesít, talán sérült is kevesebb most mint szokott. Decemberben szoktak jók lenni, meg különben is játszanak a lejtőn lévő Chiefsszel és csak 2 meccs a hátrány.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
PO machine-l szórakozva simán előfordulhat, hogy 11-5-s csapat nem jut PO-ba az NFC-ből (Atlanta az áldozat) s, ha mondjuk mi szívunk a Rams-Hawks párostól (ami simán előfordulhat) 13-3-l nincs meg a first seed.

AFC-ben 8-8-l jó lehet valaki 6. helyre, de azért a többi ott is bőven 50%fölötti csapat lesz. Úgy tűnik eléggé ketté szakadhat majd a mezőny.
dande
Brady, Big Ben, Carr, Rivers, (Smith), (Mariota), Luck, Watson
vs.
Wentz, Cousins, Prescott, Stafford, Ryan, Brees, Newton, Goff, Wilson, (Winston), (bárki aki épp a Vikins elén van), Rodgers

4 potens irányitó vs 10.
Van kérdés?

Ha a Chargers nem fordit a szerencséjén és vagy nem lesz Pats-Steelers összecsapás majd, lehet ez is bűn unalom PO lesz az AFCben.
alatriste
Mondjuk, ha így akarod nézni, így nézed. Én azért megkérdezném, hogy ugyan mitől potensebb Prescott, bármelyik Vikings-irányító, de még Goff vagy Stafford is, mint Smith, aki nálad ide nem fért be. Wentz nagyszerű, én Cousinst is karmolom, Ryan tényleg pazar volt tavaly, Newton két éve, Wilson ha éppen nem az életéért menekül. De jelenleg azt mondanám, hogy Brees igen, kétségtelenül elit, hajlandó leszek rámondani Wentzre is lassan, és van nagyon jó teljesítményre képes Ryan, Newton, Brees és mondjuk Stafford. A többivel még picit várok. Big Ben mocsokmód lefelé megy. Aztán előkap egy ilyen produkciót... Rodgers kiesése nagy érvágás, de jelenleg azt sem mondanám, hogy az NFC-ben több elit irányító lenne, most az, hogy potenciálra mennyivel jobb az NFC, megint szubjektív.

Én inkább azzal értek egyet, hogy az év elején papírformának tűnő Pats–Steelersen kívül tíz fordulót követően is meglepetés lenne bármi más (bár jó lenne, ha a Ravens nem jutna be). Az benne van, hogy bűnunalmas lesz az AFC, de hát azért az NFC is minden volt egy meccset leszámítva idén, csak izgalmas nem.

Persze az NFC évek óta sokkal jobb, mint az AFC, csak a legutóbbi három Super Bowlban és az előző ötből négyben mégis az AFC nyert a végén, szóval, ha a Pats bejut a döntőbe, és megnyeri, felőlem lehet arra menni, hogy de az NFC erősebb, nem fogok panaszkodni miatta 😀

Btw, az NFC-ben kb Rodgers az állandó pont, meg a Seahawks. Aztán minden évben van egy meglepetéscsapat, ami egy évvel később ugyanúgy kipukkad, és simán benne van, hogy valahogy elszerencsétlenkedi a végét, a PO-ban (Super Bowlban) lényegesen rutinosabb AFC-csapat ellen

Mondjuk tény, hogy izgalmasabb az NFC kimenetelét nézni a csapatok szempontjából, mint az AFC-ét, de ez 2001 óta így van
Wyatt
Most 1db Smithen vitatkozol. Igen, Smith nyugodtan mehetett volna () nélkül. Igazából nem is tudom miért nem úgy irtam, de akkor is 5 normális QB dobál az AFCben. A semmibe kötöttél bele. Ráadásul Big Bent én is kicsit inkább a neve miatt tettem ide. Ő ahogy irtad is már sajnos lejtmenetben van. És akkor akár nézhetjük innen is kicsit a dolgot. Az AFC valamire való irányitói közül Roethlisberger 35 és lassan vége, Rivers 35 bár neki nagy visszesés talán még nem jött el, Brady 40, sose fog visszaesni de egyszer már csak abbahagyja. Smith 33 és bár nfl kaliber QB, sokat elmond, hogy a stabil PO csapat inkább draftolt komoly felcserével egy fiatalt, mert valóban ülhet az a teória, hogy a POba igen, de a SBba nem fog téged elvinni. A fiatal irányitók közül Mariota nekem nem mutatott sokat, a nagy sztártól messze van, Luck tudja a fene mikor fog újra dobálni (és hogy), Watson nagyon berobbant aztán sérülés (oh de ismerős a szitu... RG3), Carr. Van a konferenciában 3 igazán jó QB, de egyik se fiatal. Vannak fiatalok, de 4ből 3ba van gigszer. Smith pedig jó játékos, de nem sztár.

Persze jöhetünk azzal, hogy az elmúlt években az AFC viszi el a gyűrűt, de abból 3at nyert a Brady/Belichick arany kettős, és egyet egy brutál védelem+PM.
alatriste
Az NFC-ből felsoroltál kb minden 1-3 éves irányítót, akinek volt jó meccse 😊 Az AFC-ben lévőknél ugyanezeknél legalább probléma van. Szerintem is jobb az NFC, ekkora különbség viszont nincs. Az meg, hogy sok a potens csapat, és bármikor lehet bárki ott, pont azt jelzi, hogy azért, kevés az igazán kiemelkedő csapat, és amelyik az egyik évben jó, az a köviben simán középszer. És nem feltétlenül azért, mert mindenki más marha erős, hanem mert hiába jön össze egy-egy pazar év itt, ott, attól még nem biztos, hogy elit is az a csapat/irányító.

Az NFC szerintem abban jobb, hogy ott mindig felbukkan egy csapat, amely nagyon jól elkapja a szezont, és képes felborítani a papírformát. Aztán hogy a playoff melyik szakaszában jön el a rutin hiánya miatti hiba, az más kérdés.

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Tippek a HoF tagokra? Ok...Ray Lewis 😊 | + Randy Moss | De ki még...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Nem hazabeszélve, de ahogy már többen is mondták, és remélik, hogy a Chargers bejut a PO-ba, mert az elég szexy lenne 0-4 után, és bőven potens csapat lenne ilyen támadókkal, D#ről nem is beszélve. Plusz másik csapatról nem nagyon tudom elképzelni, hogy pariban legyen a Pitt-NE párossal (talán KC, ha visszatalálnak az idény elejéhez).

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
PO machine-l szórakozva simán előfordulhat, hogy 11-5-s csapat nem jut PO-ba az NFC-ből (Atlanta az áldozat) s, ha mondjuk mi szívunk a Rams-Hawks párostól (ami simán előfordulhat) 13-3-l nincs meg a first seed.

AFC-ben 8-8-l jó lehet valaki 6. helyre, de azért a többi ott is bőven 50%fölötti csapat lesz. Úgy tűnik eléggé ketté szakadhat majd a mezőny.
dande
Brady, Big Ben, Carr, Rivers, (Smith), (Mariota), Luck, Watson
vs.
Wentz, Cousins, Prescott, Stafford, Ryan, Brees, Newton, Goff, Wilson, (Winston), (bárki aki épp a Vikins elén van), Rodgers

4 potens irányitó vs 10.
Van kérdés?

Ha a Chargers nem fordit a szerencséjén és vagy nem lesz Pats-Steelers összecsapás majd, lehet ez is bűn unalom PO lesz az AFCben.
alatriste
Mondjuk, ha így akarod nézni, így nézed. Én azért megkérdezném, hogy ugyan mitől potensebb Prescott, bármelyik Vikings-irányító, de még Goff vagy Stafford is, mint Smith, aki nálad ide nem fért be. Wentz nagyszerű, én Cousinst is karmolom, Ryan tényleg pazar volt tavaly, Newton két éve, Wilson ha éppen nem az életéért menekül. De jelenleg azt mondanám, hogy Brees igen, kétségtelenül elit, hajlandó leszek rámondani Wentzre is lassan, és van nagyon jó teljesítményre képes Ryan, Newton, Brees és mondjuk Stafford. A többivel még picit várok. Big Ben mocsokmód lefelé megy. Aztán előkap egy ilyen produkciót... Rodgers kiesése nagy érvágás, de jelenleg azt sem mondanám, hogy az NFC-ben több elit irányító lenne, most az, hogy potenciálra mennyivel jobb az NFC, megint szubjektív.

Én inkább azzal értek egyet, hogy az év elején papírformának tűnő Pats–Steelersen kívül tíz fordulót követően is meglepetés lenne bármi más (bár jó lenne, ha a Ravens nem jutna be). Az benne van, hogy bűnunalmas lesz az AFC, de hát azért az NFC is minden volt egy meccset leszámítva idén, csak izgalmas nem.

Persze az NFC évek óta sokkal jobb, mint az AFC, csak a legutóbbi három Super Bowlban és az előző ötből négyben mégis az AFC nyert a végén, szóval, ha a Pats bejut a döntőbe, és megnyeri, felőlem lehet arra menni, hogy de az NFC erősebb, nem fogok panaszkodni miatta 😀

Btw, az NFC-ben kb Rodgers az állandó pont, meg a Seahawks. Aztán minden évben van egy meglepetéscsapat, ami egy évvel később ugyanúgy kipukkad, és simán benne van, hogy valahogy elszerencsétlenkedi a végét, a PO-ban (Super Bowlban) lényegesen rutinosabb AFC-csapat ellen

Mondjuk tény, hogy izgalmasabb az NFC kimenetelét nézni a csapatok szempontjából, mint az AFC-ét, de ez 2001 óta így van
Wyatt
Most 1db Smithen vitatkozol. Igen, Smith nyugodtan mehetett volna () nélkül. Igazából nem is tudom miért nem úgy irtam, de akkor is 5 normális QB dobál az AFCben. A semmibe kötöttél bele. Ráadásul Big Bent én is kicsit inkább a neve miatt tettem ide. Ő ahogy irtad is már sajnos lejtmenetben van. És akkor akár nézhetjük innen is kicsit a dolgot. Az AFC valamire való irányitói közül Roethlisberger 35 és lassan vége, Rivers 35 bár neki nagy visszesés talán még nem jött el, Brady 40, sose fog visszaesni de egyszer már csak abbahagyja. Smith 33 és bár nfl kaliber QB, sokat elmond, hogy a stabil PO csapat inkább draftolt komoly felcserével egy fiatalt, mert valóban ülhet az a teória, hogy a POba igen, de a SBba nem fog téged elvinni. A fiatal irányitók közül Mariota nekem nem mutatott sokat, a nagy sztártól messze van, Luck tudja a fene mikor fog újra dobálni (és hogy), Watson nagyon berobbant aztán sérülés (oh de ismerős a szitu... RG3), Carr. Van a konferenciában 3 igazán jó QB, de egyik se fiatal. Vannak fiatalok, de 4ből 3ba van gigszer. Smith pedig jó játékos, de nem sztár.

Persze jöhetünk azzal, hogy az elmúlt években az AFC viszi el a gyűrűt, de abból 3at nyert a Brady/Belichick arany kettős, és egyet egy brutál védelem+PM.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
PO machine-l szórakozva simán előfordulhat, hogy 11-5-s csapat nem jut PO-ba az NFC-ből (Atlanta az áldozat) s, ha mondjuk mi szívunk a Rams-Hawks párostól (ami simán előfordulhat) 13-3-l nincs meg a first seed.

AFC-ben 8-8-l jó lehet valaki 6. helyre, de azért a többi ott is bőven 50%fölötti csapat lesz. Úgy tűnik eléggé ketté szakadhat majd a mezőny.
dande
Brady, Big Ben, Carr, Rivers, (Smith), (Mariota), Luck, Watson
vs.
Wentz, Cousins, Prescott, Stafford, Ryan, Brees, Newton, Goff, Wilson, (Winston), (bárki aki épp a Vikins elén van), Rodgers

4 potens irányitó vs 10.
Van kérdés?

Ha a Chargers nem fordit a szerencséjén és vagy nem lesz Pats-Steelers összecsapás majd, lehet ez is bűn unalom PO lesz az AFCben.
alatriste
Mondjuk, ha így akarod nézni, így nézed. Én azért megkérdezném, hogy ugyan mitől potensebb Prescott, bármelyik Vikings-irányító, de még Goff vagy Stafford is, mint Smith, aki nálad ide nem fért be. Wentz nagyszerű, én Cousinst is karmolom, Ryan tényleg pazar volt tavaly, Newton két éve, Wilson ha éppen nem az életéért menekül. De jelenleg azt mondanám, hogy Brees igen, kétségtelenül elit, hajlandó leszek rámondani Wentzre is lassan, és van nagyon jó teljesítményre képes Ryan, Newton, Brees és mondjuk Stafford. A többivel még picit várok. Big Ben mocsokmód lefelé megy. Aztán előkap egy ilyen produkciót... Rodgers kiesése nagy érvágás, de jelenleg azt sem mondanám, hogy az NFC-ben több elit irányító lenne, most az, hogy potenciálra mennyivel jobb az NFC, megint szubjektív.

Én inkább azzal értek egyet, hogy az év elején papírformának tűnő Pats–Steelersen kívül tíz fordulót követően is meglepetés lenne bármi más (bár jó lenne, ha a Ravens nem jutna be). Az benne van, hogy bűnunalmas lesz az AFC, de hát azért az NFC is minden volt egy meccset leszámítva idén, csak izgalmas nem.

Persze az NFC évek óta sokkal jobb, mint az AFC, csak a legutóbbi három Super Bowlban és az előző ötből négyben mégis az AFC nyert a végén, szóval, ha a Pats bejut a döntőbe, és megnyeri, felőlem lehet arra menni, hogy de az NFC erősebb, nem fogok panaszkodni miatta 😀

Btw, az NFC-ben kb Rodgers az állandó pont, meg a Seahawks. Aztán minden évben van egy meglepetéscsapat, ami egy évvel később ugyanúgy kipukkad, és simán benne van, hogy valahogy elszerencsétlenkedi a végét, a PO-ban (Super Bowlban) lényegesen rutinosabb AFC-csapat ellen

Mondjuk tény, hogy izgalmasabb az NFC kimenetelét nézni a csapatok szempontjából, mint az AFC-ét, de ez 2001 óta így van
Wyatt
Csak kívàncsisàgból két kérdés:
Melyik az az 1 izgalmas meccs?
Mennyi most az NFC-AFC pàrharcok àllàsa ebben a szezonban? /Most nincs időm kibogaràszni/
Fattyu
Múlt heti cikk a témában:  www.cbssports.com/nfl/news/nfc-has-turned-the-tide-in-head-to-head-matchups-with-afc-in-2017/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az idei rajatszasra gondoltam, valamiert azt lehagytam