NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Sztem inkább köze van ahhoz, hogy az emberi szervezetet nem arra találták ki, hogy olyan mennyiségű izomtömeg kerüljön rá, mint az NFL játékosokon van, és ezt a testet mozgatva ilyen-olyan erőhatásoknak kitegyék. Ha egy normális testfelépítésű ember lemegy kocogni, kitámasztani, nem fog szétszakadni, de nyilván nem is 120 kilósan csinálsz olyan irányváltásokat, mint egy 50 kilós ember. Ezt a terhelést pedig időnként nem bírja a szervezet.
gabokocka
Abszolút így van, itt van a kutya (legalább nyakig) elásva. A hasonlóan robbanékony mozdulatokat, kitámasztásokat, fordulékonyságot igénylő sportokban (gurulós foci, kézilabda, jégkorong, stb) arányában tekintve a térdszalag sérülések töredékei az amcsi focisoknak. Ezek nagyon nagy százaléka a testi felépítésre, súlytöbbletre vezethető vissza. Még NFL-en belül is megfigyelhető, mennyivel több falember, DE sérül meg így, mint pl. a vékony cornerek.
Chargers LT
Ja, de itt nem ez volt a lenyeg. Hanem a serulesek idoszerusege.
Ebben pedig maximalisan igaza van somoskovignak, hogy sokan talan lebecolnak holt szezonban es az OTA-kon, viszont ilyenkor a csapatok meg 70-nel is tobb jatekossal dolgoznak, akiknek a fele igazabol mar egy ilyen kis alibi OTA-n is azert kuzd, hogy bizonyithasson es egyaltalan legyen eselye arra, hogy a TC-ben is kapjon lehetoseget az 53-ba kerulesre.

Es nagyon sokan nem lightos tempoban toljak ezeket a felkeszuleseket, hanem minden egyes edzesen bekakalnak az erolkodestol. Ezert is a rengeteg serules, meg mert nyilvan tobb jatekos van az edzeseken, igy a nagy szamok torvenye alapjan tobben is botlanak el a sarga vonalban, hogy aztan kitorjek a nyakukat.
Stez
Nem az edzés hiánya a bibi, hanem azt hogy eszetlenül edz mindenki. Csak egy példa tavalyról, Mariotának megmondták, hogy 6-8 fonttal kevesebbel kell nekimennie a szezonnak, erre megjelent 10 fonttal súlyosabban mer a personal trainer aszonta, hogy úgy jobb - lett is sérülés. Másodrészt mindenki alapizomzatot pakerál fel nyáron, egyszögű tömegnövelés - de ugyi aztán a csuklóspántok nem bírják az extrém többletet.

Ahogy néztem a sérülések dandárja pont a szezon kezdetére esik, ez jól mutatja, hogy a full edzések kiesése tolja át a táborokról a meccsekre a horrort. Ez NFLPA szempontból csakis fiskális okokkal magyarázható, csakis a lovetta miatt kötötték az ebet a karóhoz mivel szezonban már ketyeg a rosterbonus és kétmeccspénz több mint nulla.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
80-90 millió dollár (!!!) körüli összeget adnak balos, olykor szélsőbalos ügyek promótálására az SJW égisze alatt.
undisputedly
Ez egy 7 évre tervezett összeg volt, vagyis pontosan az éves jövedelmük 0.1%-át költenék erre a célra.
Hűha.

Pláne hogy ez nem mondjuk a Vöröskeresztnek adott pénz, kőkemény PR vetülete is van a dolognak...
Igor
Nem is tudom mit gondoltam, hogy a világ egyik legjövedelmezőbb sportligája éves bevételének "0.1%"-át, 89 millió dollárt tényezőnek tekintettem, amikor arról beszélünk, hogy elfojtották-e a "térdeléses tiltakozást", vagy kompromisszumos megoldás született, vagy úgy egyáltalán mi is a helyzet ezzel a jelenséggel.

Jó ég mennyire naív vagyok, ráadásul azzal sem voltam tisztában, hogy a Vöröskereszt az alfája és omegája a jótékony/változást kezdeményező segély-/civil szervezeteknek és csak ők képesek bármilyen eredmény felmutatására támogatási összegek felhasználásával.


Arról nem is beszélve, hogy nem kötelező senkinek sem állnia a himnusz alatt, mivel az öltözőben is maradhatnak, ami ugyanúgy jelzésértékű, csak az nem zavarja a helyszínre látogatókat illetve a tv/ipad előtt ülőket (akik amúgy aaz a termék amit a liga elad a hirdetőknek, illetve akik megveszik a mezeket).
undisputedly
Akit a térdelés zavart azt tuti az is fogja, ha az öltözőben maradnak
Black_Adder
Én tartózkodnék attól, hogy egységes egészként tekintsek mindenkire akinek nem tetszett a protest. A mondandóm lényege, hogy a legtöbb helyen csak azt olvasod, hogy büntetés meg 15 yard jár a térdelésért, de azt már csak ritkán írják le, hogy nem kell kimenni, ha nem akar. Identity politics.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Arról nem is beszélve, hogy nem kötelező senkinek sem állnia a himnusz alatt, mivel az öltözőben is maradhatnak, ami ugyanúgy jelzésértékű, csak az nem zavarja a helyszínre látogatókat illetve a tv/ipad előtt ülőket (akik amúgy aaz a termék amit a liga elad a hirdetőknek, illetve akik megveszik a mezeket).
undisputedly
Akit a térdelés zavart azt tuti az is fogja, ha az öltözőben maradnak

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
80-90 millió dollár (!!!) körüli összeget adnak balos, olykor szélsőbalos ügyek promótálására az SJW égisze alatt.
undisputedly
Ez egy 7 évre tervezett összeg volt, vagyis pontosan az éves jövedelmük 0.1%-át költenék erre a célra.
Hűha.

Pláne hogy ez nem mondjuk a Vöröskeresztnek adott pénz, kőkemény PR vetülete is van a dolognak...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sztem inkább köze van ahhoz, hogy az emberi szervezetet nem arra találták ki, hogy olyan mennyiségű izomtömeg kerüljön rá, mint az NFL játékosokon van, és ezt a testet mozgatva ilyen-olyan erőhatásoknak kitegyék. Ha egy normális testfelépítésű ember lemegy kocogni, kitámasztani, nem fog szétszakadni, de nyilván nem is 120 kilósan csinálsz olyan irányváltásokat, mint egy 50 kilós ember. Ezt a terhelést pedig időnként nem bírja a szervezet.
gabokocka
Abszolút így van, itt van a kutya (legalább nyakig) elásva. A hasonlóan robbanékony mozdulatokat, kitámasztásokat, fordulékonyságot igénylő sportokban (gurulós foci, kézilabda, jégkorong, stb) arányában tekintve a térdszalag sérülések töredékei az amcsi focisoknak. Ezek nagyon nagy százaléka a testi felépítésre, súlytöbbletre vezethető vissza. Még NFL-en belül is megfigyelhető, mennyivel több falember, DE sérül meg így, mint pl. a vékony cornerek.
Chargers LT
Ja, de itt nem ez volt a lenyeg. Hanem a serulesek idoszerusege.
Ebben pedig maximalisan igaza van somoskovignak, hogy sokan talan lebecolnak holt szezonban es az OTA-kon, viszont ilyenkor a csapatok meg 70-nel is tobb jatekossal dolgoznak, akiknek a fele igazabol mar egy ilyen kis alibi OTA-n is azert kuzd, hogy bizonyithasson es egyaltalan legyen eselye arra, hogy a TC-ben is kapjon lehetoseget az 53-ba kerulesre.

Es nagyon sokan nem lightos tempoban toljak ezeket a felkeszuleseket, hanem minden egyes edzesen bekakalnak az erolkodestol. Ezert is a rengeteg serules, meg mert nyilvan tobb jatekos van az edzeseken, igy a nagy szamok torvenye alapjan tobben is botlanak el a sarga vonalban, hogy aztan kitorjek a nyakukat.

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Senki sem vonta meg tőlük a véleménynyilvánítás szabadságát. Szabadidejükben mindegyik azt csinál amit akar, sőt a liga egészen balra el is mozgott, pl 80-90 millió dollár (!!!) körüli összeget adnak balos, olykor szélsőbalos ügyek promótálására az SJW égisze alatt.

Arról nem is beszélve, hogy nem kötelező senkinek sem állnia a himnusz alatt, mivel az öltözőben is maradhatnak, ami ugyanúgy jelzésértékű, csak az nem zavarja a helyszínre látogatókat illetve a tv/ipad előtt ülőket (akik amúgy aaz a termék amit a liga elad a hirdetőknek, illetve akik megveszik a mezeket).

Az pedig, hogy csak a pénz számít a tulajoknak... még kaepernick és reid is beígérte annó, hogy abbahagyják a protestet, csak igazolják őket le és "legyen pénz"😊 Senki sem igazolta le őket, aztán kaepernick észlelte ezt és visszavonta az "ajánlatát".

Abba most bele se megyek részletesen, hogy a bűnügyi statisztikák és a médiában való reprezentáltságuk hogyan alakult az elmúlt években, de ha pl megnézed a baloldali média üdvöskéjének, a CNN-nek a FB feedjét, 10 cikkből 5 arról szól, hogy sokkolták le az egyik NBA játékost a rendőrök, mert nem vette ki a kezét a kapucnis pulcsijából amikor szabálytalan parkolás miatt oda mentek hozzá, de arról egy db írást nem közöltek ott, hogy Baltimore-ban 4 afro srác megölt egy fehér rendőrnőt (a bőrszínt a tiltakozás kapcsán emelem ki), vagy pl nézd meg, hogy a chicagoi black on black emberöléseket felkapja-e a média, vagy azokat a hamis vádakat amiket afro-amerikaiak tesznek a rendőrök ellen, aztán a body cam footage tisztán mutatja, hogy köze nincs a valósághoz az előadottaknak (csak az elmúlt 3-4 napban több ilyen videó jött ki nagy publicitást kapott ügyekben).

De persze az nfl játékosok véleménybuborékban élnek, mert minden hírforrás amit követnek az kb egyenlő a tmz-vel (kb a blikk ottani megfelelője, amiben főleg afro-amerikai celebek mindennapjait meg ellopott kínos videókat és sjw témákat posztolnak).

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
A következő SB-t a díjat is nyerő Romo közvetíti 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Sztem inkább köze van ahhoz, hogy az emberi szervezetet nem arra találták ki, hogy olyan mennyiségű izomtömeg kerüljön rá, mint az NFL játékosokon van, és ezt a testet mozgatva ilyen-olyan erőhatásoknak kitegyék. Ha egy normális testfelépítésű ember lemegy kocogni, kitámasztani, nem fog szétszakadni, de nyilván nem is 120 kilósan csinálsz olyan irányváltásokat, mint egy 50 kilós ember. Ezt a terhelést pedig időnként nem bírja a szervezet.
gabokocka
Abszolút így van, itt van a kutya (legalább nyakig) elásva. A hasonlóan robbanékony mozdulatokat, kitámasztásokat, fordulékonyságot igénylő sportokban (gurulós foci, kézilabda, jégkorong, stb) arányában tekintve a térdszalag sérülések töredékei az amcsi focisoknak. Ezek nagyon nagy százaléka a testi felépítésre, súlytöbbletre vezethető vissza. Még NFL-en belül is megfigyelhető, mennyivel több falember, DE sérül meg így, mint pl. a vékony cornerek.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem jó döntés, akiben nincs annyi tisztelet, hogy végigállja az országa himnuszát, inkább maradjon az öltözőben.
kapitnono
csatlakozom!
NB2
Nálam is egyértelmű.
kristóf17
Ez nem tisztelet kérdése. Olvasd el ezt kérlek.
 www.nytimes.com/2017/09/25/opinion/colin-kaepernick-football-protests.html

"We chose to kneel because it's a respectful gesture" + kéz a szíven, azvajonmi?

És ha valaki azt mondja, hogy valamit muszáj, akkor egy picit mindig elkezd viszketni a tenyerem..
A himnusz utolsó sorát tekintve pedig különösen ironikus az egész mizéria.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Tudom én vagyok láma, hogy nem értem, az új kickoff szabály lényegétt le tudja írni valaki? Köszi!
dande
 twitter.com/twitter/statuses/999058602945122305


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Valahogy a dolog eredeti üzenete szép lassan azért teljesen feledésbe merült és csak arról van szó, hogy meggyalázták a csendőrséget himnuszt.

Mondjuk minthogy több fekete életet oltanak ki a feketék mint a fehérek, illetve a feketék által megölt fehérek valahogy feledésbe merültek, nem érzem akkora tragédiának, hogy nem a BlackLivesMatterről szól már az egész, meg majd lesz más formája a protestálásnak, de biztos hogy nem a tiltás a legjobb módja, hogy elejét vegyék ennek az egésznek.
btw, mint a legtöbb dologra, erre is a South Park szolgáltatja a legjobb megoldást:
please rise ... or sit ... or kneel

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom én vagyok láma, hogy nem értem, az új kickoff szabály lényegétt le tudja írni valaki? Köszi!
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem jó döntés, akiben nincs annyi tisztelet, hogy végigállja az országa himnuszát, inkább maradjon az öltözőben.
kapitnono
Oké, csak tudod ez egy olyan ország, amelyik a nemzeti szimbólumait úgy tiszteli, hogy például a nemzeti zászló alsógatyától fürdőgatyáig mindenen megjelenik.

Ha a zászlót lehet ilyen "lazán" tisztelni, akkor a himnusznál miért is kell feltétlenül állni? Figyelembe véve például azt is, hogy mondjuk a nézőtéren hányan szoktak állni a himnusz alatt. Mert kb. ugyanolyan "laza" a helyzet a nézőtéren, mint a zászlóval kapcsolatban...

Godell megoldotta a gordiuszi csomót. A játékosok majd állnak, a nézők fele meg ülve nézi őket. Csúcsszuper. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
A csapatok előbb-utóbb konszenzusra jutnak: minden meccs előtt a cheerleaderek térdelhetnek csak
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Szerintem jó döntés, akiben nincs annyi tisztelet, hogy végigállja az országa himnuszát, inkább maradjon az öltözőben.
kapitnono
csatlakozom!
NB2
Nálam is egyértelmű.
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
A hazafisag es tultolt szimbolumfetisizalas jegyeben trappoljunk buszken a velemenynyilvanitas szabadsaganak egyetemes eszmejen. Eljen!

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Szerintem jó döntés, akiben nincs annyi tisztelet, hogy végigállja az országa himnuszát, inkább maradjon az öltözőben.
kapitnono
csatlakozom!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
ez a gödör alja...

ZERO_L
Szerintem jó döntés, akiben nincs annyi tisztelet, hogy végigállja az országa himnuszát, inkább maradjon az öltözőben.


több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
ez a gödör alja...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nashvilleben lesz a draft jövőre.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Ráadásul ilyenkor azért benne van, hogy egyesek a kelleténél jobban odateszik magukat, hiszen az 53-ba kerülésért elég éles harc megy, szezon közben azért inkább taktikai edzések vannak túlsúlyban, nem az aprítás.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
A szezzonnak ezen szakaszában közel 2x annyi játékossal dolgoznak a csapatok, mint szezon közben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem meg egyszeruen pech. Teljesen mindegy, van-e kontakt vagy nincs, evek ota sorolni lehet zsakszamra a non contact seruleseket. Komolytalankodas van, de azert nem feltetlenul csak kocognak, ha meg csak „fel gozzel” elugralgatnak, siman egy rossz lepes, aztan hello, foleg mufuvon.

Nem utkozgetnek, de az iranyvaltasok ugyanugy megvannak, a terd meg igy is oriasi megterhelest kap. Szerintem nem lenne akkor sem jobb, ha „edzesben” lennenek a jatekosok. Az ilyen rossz mozdulatokkal nem tudsz mit csinalni.
Stez
Tavaly az idény előtt 24 ACL szakadásos sérülés volt, az idény során pedig 27. A teljes offseason kb. 20 on-field edzésnapot tartalmaz, aminek a fele nem is mandatory, és egy jelentős része no contact. Plusz a TC és a 4 preseason meccs. Ezzel szemben áll a 4 hónapos alapszakasz, heti 4+ edzésnappal, és 16 éles alapszakasz meccsel (plusz playoffal).

Ha összeadod a pályán (edzéssel és/vagy meccsel) töltött órákat, akkor az jön ki, hogy az alapszakaszban lényegesen több órára jön ki majdnem ugyanannyi sérülés, mint a preseasonra. Egy ekkora (majdnem kétezres) mintán ilyen óraszám/sérülés eltérés már nem lehet véletlen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Petersonnak van még esélye h vki leigazolja?
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Micsoda, ez ne lenne természetes dolog??

 twitter.com/BadgerFootball/status/998757942596964353?s=09


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal