NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
meglesz szerintetek köv héten első edző kibaszás?
és gase v quinn?
briareos
remélem gase

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
meglesz szerintetek köv héten első edző kibaszás?
és gase v quinn?

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Denverben ma se lesz panasz a nézőkre. 😊 Remélem Cartman bír majd magával és nem kezdi el "csaló"-zni Bradyt és Gronk nem nyírja ki meccs közben Kennyt. 😊



Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Ez nagyon gáz az NBA-re nézve. Az NFL tényleg a sport közvetítések Pisont Istvánja* Amerkiában.


* legnagyobb király
iktriad
Az se segít rajtuk, hogy a 4 liga közül a legharsányabban álltak bele a BLM aktivizmusba. Ezzel sok nézőt veszítenek.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy néz ki komolyan veszik, és ..... eddig működni látszik. Nem gondoltam volna. hogy a harmadik héten lesz az első covidos bejelentés egy olyan ligában, amiben 1500+ játékos játszik és ezzel összemérhető számú, ordas nagy kiszolgáló személyzettel működik. A többi major sportággal összevetve is (meg mondjuk a magyar sporthelyzetet látva is) azt kell mondjam, hogy Goodellék - vagy azok akik a nevükben csinálják - jól dolgoztak eddig.

Persze várjuk ki a végét.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez nagyon gáz az NBA-re nézve. Az NFL tényleg a sport közvetítések Pisont Istvánja* Amerkiában.


* legnagyobb király
iktriad
Miért? Egész szoros volt most. De a döntő 5-6-7. meccse majd nyilván hoz valami pöpec számot azért
Wyatt
Mondjuk ki, az egyik (ha nem a ) leszarabb prime match up egész évben kontra playoff 4. meccs az NBA jelenlegi arcával, mellesleg a Lakers színeiben. Elég gáz ez sajna Silveréknek.
iktriad
Nem gondolnám. Az NFL ennyivel van az NBA előtt. Ez még szoros is volt

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez nagyon gáz az NBA-re nézve. Az NFL tényleg a sport közvetítések Pisont Istvánja* Amerkiában.


* legnagyobb király
iktriad
Miért? Egész szoros volt most. De a döntő 5-6-7. meccse majd nyilván hoz valami pöpec számot azért
Wyatt
Mondjuk ki, az egyik (ha nem a ) leszarabb prime match up egész évben kontra playoff 4. meccs az NBA jelenlegi arcával, mellesleg a Lakers színeiben. Elég gáz ez sajna Silveréknek.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez nagyon gáz az NBA-re nézve. Az NFL tényleg a sport közvetítések Pisont Istvánja* Amerkiában.


* legnagyobb király
iktriad
Miért? Egész szoros volt most. De a döntő 5-6-7. meccse majd nyilván hoz valami pöpec számot azért

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
nah ez jó próba lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
Kezdodik..
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez nagyon gáz az NBA-re nézve. Az NFL tényleg a sport közvetítések Pisont Istvánja* Amerkiában.


* legnagyobb király
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Valaki nem tudja elküldeni az FK-s Deion Sanders portrésorozatot?
steelwolf
Fizessé 😊
Matthew99
Vagy meg lehet keresni a kulfoldi oldalakon ingyen is, ugye mindent onnan masolnak csak mindig...
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Valaki nem tudja elküldeni az FK-s Deion Sanders portrésorozatot?
steelwolf
Fizessé 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valaki nem tudja elküldeni az FK-s Deion Sanders portrésorozatot?
steelwolf
Azért ugyanannak az oldalnak a fórumján ez kemény 😀
tenorx
Bocs, de ez nem annak a oldalnak a fóruma, maximum amaz, ennek a fórummak az egyik (sötét) oldala 😉 😛 😀 kéretik öntudatosan magunkat jobban tiszteltetni 😊
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valaki nem tudja elküldeni az FK-s Deion Sanders portrésorozatot?
steelwolf
Azért ugyanannak az oldalnak a fórumján ez kemény 😀
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valaki nem tudja elküldeni az FK-s Deion Sanders portrésorozatot?
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én egész életemben Milwaukee Buccaneers-szurkoló voltam!
Wyatt
Es mar meghaltal?
ulpianus
Voltak már olyan esték

több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Mi van akkor ha egy wr vagy rb fut, elkap 5 yardot de jön egy 10 yardos holding a védelemtől? Statisztikájukban megmarad az 5 yard? Vagy a büntetést is a wr, rb kapja statisztikába?
aranytöküJimmy
A védelmi holdingokért 5 yard büntetés jár, a támadó holdingokért adnak 10 yardot.

A példádban a játékos egyéni statisztikájába csak azt az 5 yardot írják be, amit ténylegesen ő tett meg. A büntetés miatt szerzett/elvesztett yardokat külön jegyzik (penalty yards).
Kampman
Köszönöm
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Én egész életemben Milwaukee Buccaneers-szurkoló voltam!
Wyatt
Es mar meghaltal?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én egész életemben Milwaukee Buccaneers-szurkoló voltam!

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Én Manninget azért a Broncossal kötöm össze, mert akkor kezdtem el nézni amikor nálunk volt. Nekem ő (volt) a kedvenc játékosom. Aztán diehard drukker lettem, és nem is volt kérdés. Otthon ha Denver meccs ment nem volt velem egy szobában senki, mert nem lehetett kibírni velem, sőt még most sem lehet 😛. Amikor első MNF-en a Chargers ellen játszottunk és Koo melléKoorta a végén reggel 7-kor akkorát ülvöltöttem hogy ott van bazmeg hogy a Rózsadombon mindenki felébredt szerintem 😀. Ha csapatváltás közben történt volna akkor nem tudom mi lett volna.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Mi van akkor ha egy wr vagy rb fut, elkap 5 yardot de jön egy 10 yardos holding a védelemtől? Statisztikájukban megmarad az 5 yard? Vagy a büntetést is a wr, rb kapja statisztikába?
aranytöküJimmy
A védelmi holdingokért 5 yard büntetés jár, a támadó holdingokért adnak 10 yardot.

A példádban a játékos egyéni statisztikájába csak azt az 5 yardot írják be, amit ténylegesen ő tett meg. A büntetés miatt szerzett/elvesztett yardokat külön jegyzik (penalty yards).
több mint 3 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
Én mindig játékosok mentén kötődök/kötődtem egy klubhoz, hogy aztán megmaradjak vagy sem a játékos eligazolása/visszavonulása után.
Itt a fórumon szerintem a legnagyobb shiftelés a csapatok között a PM Colts->Broncos transzfernél volt, köztük én is így kerültem az egyik lovas csapatból a másikba 😊
FLZOLI
Am full nem kötözködésből, de egy adott játékos (jó esetben) előbb visszavonul mielőtt meghalsz | kivéve Bradyt |
Akkor annak a csapatnak a szurkolója leszel amiből visszavonult a kedvenced?
nem értem ezt a koncepciót, maradi vagyok egy életre választok párt😀
Adirotor
Nem a visszavonulás számít, hanem ahol végül én is követtem a pályafutása érdemi részét. Egy csapat kb egy cég nálam, egy logo, egy stadion és egy "kultúra".

Az első rendes foci élményem (mármint TV-s) a 2000-es EB volt, portugálok, Figo, ő meg pont átigazolt a Real-ba, aztán végül utána is náluk maradtam 😊

NFL ugyan ez, valahogy épp Colts meccset fogtam ki, PM mint mindig nagy király volt, ott ragadtam, Wayne, Harrison, Sanders, Freeney mind kedvenc lett, aztán kikoptak a kedvencek és maradt kb Manning aki átigazolt Denverbe. Aztán végül a Broncosból is lettek kedvencek és itt ragadtam, pedig Harris, Sanders, Thomas mondjuk már rég nincs a csapat közelében
FLZOLI
Ezzel én is úgy vagyok, hogy egy-egy szimpatikus játékos nagyban meghatározta a kezdeti csapatválasztásomat. Így persze jártam már úgy, hogy azt éreztem, hogy "kiürült" számomra egy csapat. Mint pl. mikor Raúl elment a Reáltól. Onnantól fogva fél szemem a Schalkén volt, hogy hogyan teljesít, de aztán semmilyen kötödésem nem alakult ki velük.

Csapat sportnál nem ugrálok, csak maximum emelek be új szimpatikus csapatokat, de az első hely az fix. Azt viszont el tudom képzelni, hogy pl egy F1-ben több ember szurkol pilótának mint csapatnak.

A baj akkor van, amikor egy számodra antipatikus (értsd: alapvetően nem szurkolnál neki) játékos érkezik a kedvenc csapatodba. Az nekem időbe telik mire megszokom, és "nem is tudok úgy" szurkolni a sikerükért. (James ->LAL)

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most láttam az Atlanta elleni hétvegi onside kicket, ahogy vánszorgott a földön a labda, a Falcons játékosai miért nem vették fel, vagy feküdtek rá? A fogadó csapatnak is meg kell várnia, hogy 10 yardot haladjon? Én úgy emlékeztem, hogy rájuk ez nem vonatkozik. Mi a bünti ha előbb beleérnek, megfogják?
Sobri Jóska
A 10 yard csak a rúgó csapatra vonatkozik, bármelyik idióta falcon rávetődhetett volna.
peach
Akkor jól emlékeztem.
De akkor fennáll a kérdés, hogy miért nem vették fel vagy feküdtek rá?
Erre nem válasz, hogy nem tudták jól mi a szabály, hiszen ha azt gondolom, hogy nem érhetek hozzá 10 yard előtt, akkor azt is kell gondolnom, hogy ezt azért nem tehetem, mert ez valami szankcióval jár. Tehát ebben az esetben a "nem felvevés" a proaktivitás, és a ráfekvés az ösztönös. De miért gondolták mindannyian azt, hogy nem vehetik fel?
Sobri Jóska
sobri nem tudom milyen választ vársz tőlünk itt.
Elbaszták, besültek, lehet az 5 játékos körül 1 benyögte h hagyd a többi tapasztalatlan fáradt a feszültséget nem kezelni tudó player ráhagyta a cowboys meg köszönte szépen.

Nincs logikus magyarázat, csak a group brain freeze
briareos
Jóvanna. Nem láttam a meccset, csak a jelenetet youtube-on.
Mit tudom én, mit mondtak a meccsközvetítésben, vagy utána interjúban, stb.
Sobri Jóska
érdemes visszanézni amúgy tipikusan olyan meccs amit mutogatnék új nézőnek h rákapjon, de veteránoknak is élvezetes
briareos
Lehet, hogy rossz szokás, de sose nézek olyan meccset, semmilyen sportban, aminek tudom a végeredményét.
Sobri Jóska
Akkor hogy lettél pont Jags szurkoló? 😮
FLZOLI
Emlékszem amikor még patses volt...
davemayer
cska azóta kiégett 😀
Negritis
Hogy égett volna ki amikor nincs is szezon.
Elmaradt.