NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Chiefs - Titans
Rams - Falcons
Jags - Bills
Saints - Panthers

Eagles - Saints
Pats - Chiefs
Steelers - Jags
Vikings - Rams (in OT)

Steelers - Chiefs
Rams - Saints

Steelers - Rams

Szvsz a Rams, Saints, Vikings hármasból aki nyeri az NFC-t, az lesz a bajnok.. s nálam a Rams-Vikings az előrehozott Super Bowl, az lesz a PO legnagyobb meccse.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Pats - Falcons
empty taxi
Mind a két félidő számít, nem csak az első 😊

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Úgyse találok el semmit avagy a szezon előtti tippjeimhez ragaszkodom:
Chiefs - Titans
Rams - Falcons
Jags - Bills
Saints - Panthers

Eagles - Falcons
Pats - Chiefs
Steelers - Jags
Vikings - Saints

Pats - Jags
Vikings - Falcons

Pats - Falcons

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Texans fan tippsor:

Chiefs
Rams
Bills
Panthers

Panthers
Patriots
Rams
Steelers

Steelers
Panthers

Steelers

Szintén dedikálva kérném. 😀

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 480
Chiefs - Titans
Rams - Falcons
Jags - Bills
Saints - Panthers

Eagles - Saints
Pats - Chiefs
Steelers - Jags
Vikings - Rams

Pats - Steelers
Vikings - Saints

Pats - Vikings
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Chiefs - Titans
Rams - Falcons
Jaguars - Bills
Saints - Panthers

Eagles- Saints
Patriots - Titans
Steelers - Jaguars
Vikings - Rams

Patriots - Jaguars
Rams - Saints

Jaguars - Rams

😊
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
WC: KC, Bills, Rams, Saints
Div: Pecc, Steelers, Vikes, Saints
konf: Pecc, Vikes
SB: Pecc

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Vikings



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
A tippek a Super Bowl győztesére:

Eagles dande, mustaine

Patriots baggio, Black_Adder, Kampman, Wyatt, gamerkr, Cuchulain82, evinator
Vikings Heisman Trophy, xrace77, peach, Vrij6
Jaguars Sobri Jóska, ozibozi, KoporShow
Saints alatriste, kristóf17, sapka, Fattyu, Löfli, gaben
Steelers adam8, Jan
Titans -
Falcons empty taxi
Panthers gabokocka
Bills csi77
Rams Igor, triangle
Chiefs Tactful Cactus

Köszi a játékot mindenkinek, gratula a sikeresen tippelőknek.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Chiefs - Titans
Rams - Falcons
Jaguars - Bills
Saints - Panthers

Eagles- Saints
Patriots - Chiefs
Steelers - Jaguars
Vikings - Rams

Chiefs - Jaguars
Rams - Saints

Chiefs - Saints
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Chiefs - Titans
Rams - Falcons
Jaguars - Bills
Saints - Panthers

Eagles- Saints
Patriots - Chiefs
Steelers - Jaguars
Vikings - Rams

Patriots - Jaguars
Vikings - Saints

Jaguars - Vikings

több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 468
Chiefs - Titans
Rams - Falcons
Jaguars - Bills
Saints - Panthers

Eagles - Saints
Pats - Chiefs
Steelers - Jaguars
Vikings - Rams

Pats - Steelers
Vikings - Saints

Steelers - Vikings

Szerkesztette: xrace77
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
tüsi után gabo előzetese is felkerült

https://bowl.hu/images/cache/uploads/459bc1d9da354e58a64f8a458fd8efc7.jpg
NFL meccsbeharangozók - Wild Card szombat | Bowl.hu
Startol a rájátszás!


Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Chiefs - Titans
Rams - Falcons
Jags - Bills
Saints - Panthers

Eagles - Saints
Pats - Chiefs
Steelers - Jags
Vikings - Falcons

Pats - Steelers
Vikings - Saints

New England Patriots - Minnesota Vikings

| nagyon szeretném azt a könyvet, remélhetőleg dedikálva |

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Aki tud még gyorsan küldjön tippet.

Chiefs - Titans
Rams - Falcons
Jaguars - Bills
Saints - Panthers

Eagles- Saints
Patriots - Bills
Steelers - Chiefs
Vikings - Rams

Patriots - Steelers
Vikings - Saints

Steelers - Saints

A helyes megfejtők között iktriad "Én a Jinx" életrajzi könyvét sorsoljuk ki.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
végre playoff, Alekosz is back 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
De ha azt mondod, hogy ez minden idők hatodik legjobb QB szezonja volt, akkor elfogadom a te véleményed is 😛
Igor
mondjuk ezt sehol nem látom leírva...

köszönöm, hogy bemutattad a többi kiváló QB teljesítményhez képest Brady idei éve mennyiben is tér el, igen, a válasz alig

szóval szerintem elég vicces "gyenge számokkal" beskatulyázni, általánosítani és nem csak Brady évét...
talán pontosabban kéne fogalmazni, mert a "gyengéBB" jelzővel nehezen lehet vitatkozni, ellenben ha ez a szint nálad a "gyenge" akkor tényleg kíváncsi vagyok mi az átlagos, az extra és a "hajamat leteszem" év egy irányítótól / irányítóktól 😉


(btw ha már korábbi évek tendenciákhoz, statisztikákhoz mérsz érdemes lenne megemlíteni azt is, hogy pl az utóbbi 10 évben adtak már ennél jóval gyengébb irányító teljesítményre MVP címet, mondjuk ellenben egy futóval)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
azért ezt a "statisztikailag gyenge QB évet" kicsit perspektívába helyezve:

 twitter.com/ezlazar/status/947597945314136064

sok sikert a jövő QB nemzedékének, akik le szeretnék nyűgözni Igort, nem lesz könnyű 😊
ZERO_L
Ügyesen lehettek meghúzva ezek a határok 😊 így pl. egyből kiesik Rodgers 2016 (72 yard miatt, amúgy 40/7), Rodgers 2014 (118 yard miatt, amúgy 38/5), Rodgers 2012 (205 yard miatt, amúgy 39/8), jah ez egyelőre csak Rodgers volt, írjak más is? 😛
Jöhet Roethlisberger 2014 (1 INT miatt, amúgy 4952 yard és 32/9), Peyton 2013-ban végülis kettővel többet dobott, de valahogy az 5477, 55/10 sem tűnik rossz évnek.. és akkor abba bele se akarok menne, hogy volt sok más olyan szezon is (főleg Wilson/Romo-ra jellemző), ahol nem volt annyi passzkísérlet és ezért maradtak le 4500 yardról.. de sokkal jobb YPA-t vagy TD/INT arányt hoztak.

Szerintem elég egyértelmű hogy az utóbbi 1-2 évben megint kezdenek változni a tendenciák, és kicsit kevesebbet passzolnak a csapatok mint 2012-15 között.. ez idén a leglátványosabb, mert 581 pass attempttel ligát lehetett vezetni - volt olyan év hogy TOP 10-hez sem elég.
Szóval ezért zárt mindenki, az egész QB class gyengébb évet.. ha 34/11, 33/7 vagy 32/8-cal zárnak a TOP QB-k, az szerintem egy gyenge QB évet. Nem feltétlen Bradyre volt kihegyezve (Wyatt például tudta értelmezni, úgy látom), hanem az egész QB classra 😛

De ha azt mondod, hogy ez minden idők hatodik legjobb QB szezonja volt, akkor elfogadom a te véleményed is 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én szezon előtt a Chargerstől, a Cowboystól, a Falconstól és a Hawsktól vártam ennél többet. A Chargers egyenesen titkos favoritom volt. És persze a Colts, Úgy értem csalódás, nem favorit. 😊 Csalódás volt, mert nem gondoltam, hogy Luck egész idényre kiesik. A Broncos is csalódás, bár olyan erősnek tűnt a west idény előtt, hogy eleve 3.-4. helyet éreztem reálisnak. Csak a mutatott játék lett csúnyább. A Giants-t playoffba vártam, de az idény eleji sorozat-sérüléses sokk miatt csalódásnak nem mondanám őket. Inkább a Texassal együtt ultra pecheseknek.

Kellemes meglepetés több is volt. A legnagyobb persze a Rams, aztán a Saints. A harmadik talán a Philly. Nekem a Bills és a Jets is kellemes meglepetés volt. Ahhoz képest ahogy az idény kinézett, a Jets felülteljesített. És nagyon is nézhető, élvezhető meccseket játszottak amíg McCown bírta.

A Raiders, Jags, Titans, Bengals, Ravens nem lepett meg. Utóbbi kettőtől kb. ezt vártam. A Jagsnél már 2 éve csak idő - és edzőcsere - kérdése volt, hogy mikor robban az a védelem. Benne volt a pakliban, hogy idén. A Titans engem nem tudott még megvenni. Tavaly sem tudott az exotic smashmouth és idén sem az újabb jó offseasonuk. A Raiderstől pedig visszaesést vártam. Na nem ekkorát, inkább kb. egált, vagy annál picit jobbat. (A tavalyi menetelésük úgy jött össze, hogy behúztak kb. 5-6 bravúr meccset is, utolsó pillanatos kétpontos kísérlettel, stb. Ezt nem lehet megismételni, és én nem láttam semmit az offseasonban amitől azt éreztem volna, hogy a bravúr győzelmeket majd idén be tudják cserélni rendes, unalmas, simán nyert meccsekre, és így hozzák a tavalyi körüli mérleget.)

A Niners teljesen kilóg a sorból. Az idény első fele nem tetszett, Shanny-től jobb első 10-11 meccset vártam (pár győzelemmel többet). Viszont ami az utolsó öt fordulóban történt, az meg a másik véglet, ilyen Garoppolo bemutatkozásra egyáltalán nem számítottam.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
kinek melyik csapat volt az alapszakasz kellemes és kellemetlen meglepetése idén?
nekem persze az eagles volt a túlteljesítő és meglepő volt a raiders összezuhanása...
Janek
pont most rakunk majd fel erről egy kerekasztal cikket
baggio 🏈
https://bowl.hu/images/cache/uploads/a44a725de5305d8e57e593f7af8b4fe4.jpg
Szerkesztői kerekasztal: az év meglepetései az NFL-ben | Bowl.hu
Melyik csapatok és emberek ugrották át legmagasabban a vélt szintet és kik mentek alá a leginkább az elvárásoknak?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
azért ezt a "statisztikailag gyenge QB évet" kicsit perspektívába helyezve:

 twitter.com/ezlazar/status/947597945314136064

sok sikert a jövő QB nemzedékének, akik le szeretnék nyűgözni Igort, nem lesz könnyű 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
kinek melyik csapat volt az alapszakasz kellemes és kellemetlen meglepetése idén?
nekem persze az eagles volt a túlteljesítő és meglepő volt a raiders összezuhanása...
Janek
pont most rakunk majd fel erről egy kerekasztal cikket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Ha nem lenne az eagles fan bennem akkor a bills lenne a pozitiv.
A giants helyén van idén 😊
Janek
Az NFC East törvényeit figyelembe véve, jövőre max a wild card-ért fog ott menni a küzdelem... 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Hát nekem a Broncos elég kellemetlen meglepetés volt. Kellemesből viszont van egy csomó, Bills, Rams, Jags. Jó új csapatokat látni a PO-ban, csak legyen valaki aki megdönti az evil empire-t... 😛
Black_Adder
A Broncos is alul teljesített, de ott már egy éve sem volt meg a playoff, így számomra például az kisebb meglepetés, mint a 2. legjobb védelemmel bíró, felturbózott elkapósorú New York-iak hoztak. Én vagyok a hülye, de én öt csapatot megjátszottam szeptemberben (bármelyik bajnok lesz, pluszban vagyok), ebben az NFC-ben benne volt a Giants. Oké, a Seahawks és a Packers is, de azok védhetőbbek talán 😀
Wyatt
Saját csapattól mindig többet vár az ember. Persze nagy kérdőjel volt a QB és még nagyobb az edző kérdése, mindkettőre jött egy-egy nagy pofon válaszként...

Ezek után más csapat alulteljesítése kevésbé vált ki ingert belőlem.

Persze a legnagyobb csalódás mégis inkább a postseason Cleveland, Hue Jackson megtartásával, csakhát meglepődni bármin, ami Clevelandben történik, most már lassan 20 éve indokolatlan...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nekem a Broncos elég kellemetlen meglepetés volt. Kellemesből viszont van egy csomó, Bills, Rams, Jags. Jó új csapatokat látni a PO-ban, csak legyen valaki aki megdönti az evil empire-t... 😛
Black_Adder
A Broncos is alul teljesített, de ott már egy éve sem volt meg a playoff, így számomra például az kisebb meglepetés, mint a 2. legjobb védelemmel bíró, felturbózott elkapósorú New York-iak hoztak. Én vagyok a hülye, de én öt csapatot megjátszottam szeptemberben (bármelyik bajnok lesz, pluszban vagyok), ebben az NFC-ben benne volt a Giants. Oké, a Seahawks és a Packers is, de azok védhetőbbek talán 😀