NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
off

Anno VOLTra volt egyik "világsztárnak" olyan kívánsága (azt hiszem talán Moby volt az), hogy egy külön edzőtermet kért backstage-be. Meg is kapta, majd mikor meglátta mondta, hogy csak poénkodott😀

onAsbee
Off: Van Halen egyszer állítólag egy rakat M&M.et kért, de úgy,hogy szedjék ki a barna szemeket. Ezt valahol a 120. és a 150. pont között rejtették el kb, és csak azt tesztelték,hogy elolvassák-e a listát 😀

Google rengeteg ilyet kidob. Azt hiszem backstage rider a neve az ilyen listáknak. Van rengeteg Top10, Top20 őrült lista, érdemes olvasgatni 😀
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
off

Anno VOLTra volt egyik "világsztárnak" olyan kívánsága (azt hiszem talán Moby volt az), hogy egy külön edzőtermet kért backstage-be. Meg is kapta, majd mikor meglátta mondta, hogy csak poénkodott😀

on


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Startribune közzétette a LII. Superbowl (aminek a rendezését nemrég Minneapolis nyerte el) követelményrendszerét leíró dokumentumot. A leirat 154 oldalas, és lényegében mindent szabályoz, a stadionbeli elvárásokról a közlekedés, kommunikáció, jegyeladás, biztonság, stb. kérdéseiben. Érdemes belelapozni. Néhány "érdekesebb" feltétel érzékeltetve, hogy mit nem átallanak elvárni a nyertes várostól:

- A városban olyan ATM-eket (pénzautomatákat) kell üzembe helyezni a döntő időszakára, amelyikek kompatibilisek az NFL saját hitelkártyáival és el kell távolítani minden automatát amelyik nem ilyen.

- Biztosítani kell 2 magas színvonalú bowlingpályát az NFL által meghívott celebek számára. 😀

- A helyi rendőrségnek számbeli és rendeltetési limit nélkül ingyen kell a szerzvezők rendelkezéséra állnia. (Érts, kérhetnek közlekedésieket vagy terrorelhárítókat is ingyen, akármilyen számban).

- A rendezőknek vállalniuk kell, hogy 14 ezer láb hosszig ingyen építenek ki beton-kordonokat a stadion körül a hivatalos személyzet, a csapatok és kísérőik elkülönítése és biztonsága érdekében.peterk2005
Szerintem ezek annyira nem vészesek. ATM gondolom visa/mastercard a liga szponzora, USA-ban pedig kb minden szabadtéri nyilvános ATM ilyen.
Egy Minneapolis méretű városban kb 20-25 kiemelkedő szintű bowlingpálya van, északon ráadásul elég nagy divat is. Ebből lefoglalni kettőt nem nagy összeg.
Helyi rendőrség kb amúgy is köteles lenne kivonulni biztosítani, és gondolom a ráción belül mozog a követelés. Ergo nem fognak 2 SWAT egységet kérni arra,hogy a komisszár hotdogját elkísérjék az utca sarkáról a VIP páholyba 😀
Beton kordon standard elem a rendezőknél.

Amúgy ha érdekelnek ilyen listák, keress rá pár nagy koncert/fesztivál előtt egy-egy együttes miket szokott kérni 😀 Teljes mértékben abszurd dolgok is vannak, sokszor csak a szervezőket akarják lehetetlen helyzetbe hozni. Pl ilyenek: világ minden országából egy-egy palack ásványvíz 😀
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
NFL mindenidők legtöbb sacket gyűjtő játékosai 2013-ig annak akit érdekel:

 www.pro-football-reference.com/leaders/sacks_career.htm
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
C. Ronaldo amerikai futballistaként 😊
 espn.go.com/sportsnation/post/_/id/11059076/new-york-jets-teach-cristiano-ronaldo-play-football-american-football

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hörinek:
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/eimfzfymbfve7dslugqo
World Cup-NFL team comparisons
With Thursday's results, the U.S. Men's National Team advances to the second round of the World Cup. Have a look at how they and other World Cup teams compare to their NFL counterparts.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Startribune közzétette a LII. Superbowl (aminek a rendezését nemrég Minneapolis nyerte el) követelményrendszerét leíró dokumentumot. A leirat 154 oldalas, és lényegében mindent szabályoz, a stadionbeli elvárásokról a közlekedés, kommunikáció, jegyeladás, biztonság, stb. kérdéseiben. Érdemes belelapozni. Néhány "érdekesebb" feltétel érzékeltetve, hogy mit nem átallanak elvárni a nyertes várostól:

- A városban olyan ATM-eket (pénzautomatákat) kell üzembe helyezni a döntő időszakára, amelyikek kompatibilisek az NFL saját hitelkártyáival és el kell távolítani minden automatát amelyik nem ilyen.

- Biztosítani kell 2 magas színvonalú bowlingpályát az NFL által meghívott celebek számára. 😀

- A helyi rendőrségnek számbeli és rendeltetési limit nélkül ingyen kell a szerzvezők rendelkezéséra állnia. (Érts, kérhetnek közlekedésieket vagy terrorelhárítókat is ingyen, akármilyen számban).

- A rendezőknek vállalniuk kell, hogy 14 ezer láb hosszig ingyen építenek ki beton-kordonokat a stadion körül a hivatalos személyzet, a csapatok és kísérőik elkülönítése és biztonsága érdekében.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Ha van hozzáférésed az insiderhez, bemásolnád nekem a teljes sorrendet? Elég az NFL-csevegőbe is 😊Wyatt
Wyatt kérésére itt a link, amire kattintva megnézhető az ESPN által összeállított teljes lista a keretek erősségéről:

 www.ign.com/boards/threads/pff-ranks-the-nfl-rosters.454032527/deyell
Első nekifutásra a St.Louis a legnagyobb blődség.Bazzani
így van, túl magasan vagyunk 😛

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
 www.nfl.com/photoessays/0ap2000000355508/the-nfls-world-cup-team
Egy kickert azért mutatóba be lehetett volna rakni talán 😊Wyatt
Suh-ra gondolsz? 😊Black_Adder
http://cbsnewyork.files.wordpress.com/2010/11/suh-fg.jpg?w=429&h=348&crop=1Bazzani
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.nfl.com/photoessays/0ap2000000355508/the-nfls-world-cup-team
Egy kickert azért mutatóba be lehetett volna rakni talán 😊Wyatt
Suh-ra gondolsz? 😊Black_Adder

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
 www.nfl.com/photoessays/0ap2000000355508/the-nfls-world-cup-team
Egy kickert azért mutatóba be lehetett volna rakni talán 😊Wyatt
Suh-ra gondolsz? 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha van hozzáférésed az insiderhez, bemásolnád nekem a teljes sorrendet? Elég az NFL-csevegőbe is 😊Wyatt
Wyatt kérésére itt a link, amire kattintva megnézhető az ESPN által összeállított teljes lista a keretek erősségéről:

 www.ign.com/boards/threads/pff-ranks-the-nfl-rosters.454032527/deyell
Első nekifutásra a St.Louis a legnagyobb blődség.

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/sxl4mz1i7rkep4bzgqhq
The NFL's World Cup team
The world's biggest sporting event kicked off on Thursday when the World Cup host country of Brazil beat Croatia to begin the road toward determining a true world champion. In some strange alternate universe (or, if only in the mind of an NFL.com editor)

Egy kickert azért mutatóba be lehetett volna rakni talán 😊

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha van hozzáférésed az insiderhez, bemásolnád nekem a teljes sorrendet? Elég az NFL-csevegőbe is 😊Wyatt
Wyatt kérésére itt a link, amire kattintva megnézhető az ESPN által összeállított teljes lista a keretek erősségéről:

 www.ign.com/boards/threads/pff-ranks-the-nfl-rosters.454032527/deyell
Köszi 😊

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
Ha van hozzáférésed az insiderhez, bemásolnád nekem a teljes sorrendet? Elég az NFL-csevegőbe is 😊Wyatt
Wyatt kérésére itt a link, amire kattintva megnézhető az ESPN által összeállított teljes lista a keretek erősségéről:

 www.ign.com/boards/threads/pff-ranks-the-nfl-rosters.454032527/

choose life
több mint 9 éve
VincentQB10 Chicago Bears 5 — keresztessy_96@yahoo.com
Sziasztok! Új vagyok az oldalon, a sportot se nézem olyan régen, de szeretném megkérdezni, hogy volna-e igény egy Bears-szurkolói oldalra?VincentQB10
Szerintem inkább a Bears topicban kérdezd, a célközönséget... De egyébként biztos vagyok benne hogy lenne rá igény, főleg ha igényesek az írások.Rataxes
Bocsi, ha nem a megfelelő helyre írtam, eddig csak összefoglalókat olvastam, meg draftot, fórumra nem jártam.
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Sziasztok! Új vagyok az oldalon, a sportot se nézem olyan régen, de szeretném megkérdezni, hogy volna-e igény egy Bears-szurkolói oldalra?VincentQB10
Szerintem inkább a Bears topicban kérdezd, a célközönséget... De egyébként biztos vagyok benne hogy lenne rá igény, főleg ha igényesek az írások.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
VincentQB10 Chicago Bears 5 — keresztessy_96@yahoo.com
Sziasztok! Új vagyok az oldalon, a sportot se nézem olyan régen, de szeretném megkérdezni, hogy volna-e igény egy Bears-szurkolói oldalra?
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Viszont jó meccs volt, ez is valami off seasonbenulpianus
Igen tényleg jó meccs volt a hangulatra sem lehetett panasz a vége kicsit fájó nagyon rossz lehet így kikapni.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Viszont jó meccs volt, ez is valami off seasonben


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
ez a két unsportsmanlike conduct amit az osztrák védőkre fújtak valami hihetetlen...BaltimoreDefense
Keményen kritizálta is a tömeg, bár érthető.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
ez a két unsportsmanlike conduct amit az osztrák védőkre fújtak valami hihetetlen...
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Érdekes volt a vége....referee kicsit eltűnt....
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Németek a bajnokok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Azta mi van itt??? 😀