Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
gedam 5 700
 www.baltimoreravens.com/news/lamar-jackson-is-still-hoping-ravens-sign-antonio-brown
ab még napirenden
több mint 3 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 ravenswire.usatoday.com/gallery/2020-baltimore-ravens-training-camp-roster/


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De’Anthony Thomas úgy döntött, inkább kiüli ezt a szezont.
 www.profootballrumors.com/2020/07/ravens-deanthony-thomas-opts-out-of-2020-season
több mint 3 éve
gedam 5 700
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/07/24/report-d-j-fluker-allegedly-a-domestic-violence-victim/

DJ Fluker családon belüli erőszakba keveredett.


Megverte az asszony. Megint.
Amadeus
a csávónak azért van lélekjelenléte és esze. ha visszaüt vége a karrierjének. jár neki a pacsi.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/07/24/report-d-j-fluker-allegedly-a-domestic-violence-victim/

DJ Fluker családon belüli erőszakba keveredett.


Megverte az asszony. Megint.
Amadeus
És én azt gondoltam egy OT-nek annál nincs nagyobb gondja, mint hogy az ellenfél pass rushere megverje...
iktriad
te sem vagy nos!

Viszont az asszonyt le kell igazolni.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/07/24/report-d-j-fluker-allegedly-a-domestic-violence-victim/

DJ Fluker családon belüli erőszakba keveredett.


Megverte az asszony. Megint.
Amadeus
És én azt gondoltam egy OT-nek annál nincs nagyobb gondja, mint hogy az ellenfél pass rushere megverje...
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/07/24/report-d-j-fluker-allegedly-a-domestic-violence-victim/

DJ Fluker családon belüli erőszakba keveredett.


Megverte az asszony. Megint.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Legyen itt vmi. Ehhez mit szolunk?
 lastwordonprofootball.com/2020/07/14/projecting-baltimore-ravens-next-five-biggest-contracts/
ulpianus
Nincs mit hozzaszolni. Igen ok lesznek + Judon. Mind el fog menni ha nem lesz megfizetve es ugyan mindegyik premium poszt es itt kivaloak, de hianyossagokkal. Megneznem Zeuszt ( es Stanley-t is ) Houston-ban. A nyakamat ra hogy nem lennenek ilyen jo szamaik/ teljesitmenyuk. Andrews egy kivalo elkapo, de Kittle-tol orult messze van. Humphrey teljesitmenye a leghullamzobb, de ove a legnehezebb feladat is es nincs meg egy csapat aki ennyit jatszatta volna slot-ban.
Igen nalunk oket szeretnek hosszutavuval lekotni, mert premium posztokon kozel ligaelit teljesitmeny, de potolhato lesz akit nem tudunk megtartani.

De mindent LJ teljesitmenye fog eldonteni es az osszes szerzodes igy lett kotve a FA piacrol is. Mindenki bizik, de a reset gomb be van epitve a rendszerbe, viszont a fent emlitett urak egy pocket QB-val is megalljak a helyuket, igy no-brainer.

Mennyivel jobb ez a problema, mint egy par eve a lejarok szerzodesuek kozott volt 2 jo jatekos es csak egyre volt penz ( BWilliams-RWagner )
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes tweet Matt Judontól.
 twitter.com/man_dammn/status/1283497228611526657
Állítólag a Jagsnek egy csapat felajánlott egy Pro Bowl játékost Yannick Ngakoueért cserébe, de mivel nem illet a rendszerünkbe, köszöntük szépen, visszadobtuk ezt a tradet (is), Egyre többen mondogatják, hogy a Ravens volt ez a bizonyos ajánlattevő és a Judon volt cserealap.
iktriad
hát nem tudom. judon jó, de nem elit, igazából nem bánom, hogy nem kapott nagy szerződést. ha most elmenne nagy veszteség lenne, mert a linebacker sor nálunk így is egy nagy lik és egy hozzá hasonló képességű játékost is nehéz lenne leakasztani, beépíteni.
az üzletmenet gondolom a vírus miatt is nehézkes, meg gyanítom, hogy nem a rendszerrel volt gond, inkább az árral. tipp:
a jags azt mondta a ravens csaposának ericnek, hogy judon lesz és az első második kört te fizeted. eric meg egy kört akart max. fizetni.
gedam
Azóta kiderült, hogy a Pro Bowler dolgot Yannick tábora adta be a médiának, és semmi ilyen megkeresést nem kapott a Jags..

Ettől még Judon tweetje elég érdekes.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
gedam 5 700
Legyen itt vmi. Ehhez mit szolunk?
 lastwordonprofootball.com/2020/07/14/projecting-baltimore-ravens-next-five-biggest-contracts/
ulpianus
hámfrit bírom nagyon, de vele szemben vannak kétségeim.
több mint 3 éve
gedam 5 700
Érdekes tweet Matt Judontól.
 twitter.com/man_dammn/status/1283497228611526657
Állítólag a Jagsnek egy csapat felajánlott egy Pro Bowl játékost Yannick Ngakoueért cserébe, de mivel nem illet a rendszerünkbe, köszöntük szépen, visszadobtuk ezt a tradet (is), Egyre többen mondogatják, hogy a Ravens volt ez a bizonyos ajánlattevő és a Judon volt cserealap.
iktriad
hát nem tudom. judon jó, de nem elit, igazából nem bánom, hogy nem kapott nagy szerződést. ha most elmenne nagy veszteség lenne, mert a linebacker sor nálunk így is egy nagy lik és egy hozzá hasonló képességű játékost is nehéz lenne leakasztani, beépíteni.
az üzletmenet gondolom a vírus miatt is nehézkes, meg gyanítom, hogy nem a rendszerrel volt gond, inkább az árral. tipp:
a jags azt mondta a ravens csaposának ericnek, hogy judon lesz és az első második kört te fizeted. eric meg egy kört akart max. fizetni.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes tweet Matt Judontól.
 twitter.com/man_dammn/status/1283497228611526657
Állítólag a Jagsnek egy csapat felajánlott egy Pro Bowl játékost Yannick Ngakoueért cserébe, de mivel nem illet a rendszerünkbe, köszöntük szépen, visszadobtuk ezt a tradet (is), Egyre többen mondogatják, hogy a Ravens volt ez a bizonyos ajánlattevő és a Judon volt cserealap.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Legyen itt vmi. Ehhez mit szolunk?
 lastwordonprofootball.com/2020/07/14/projecting-baltimore-ravens-next-five-biggest-contracts/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jake Ryan sok időt töltött itt...
 twitter.com/Ravens/status/1271173522082140160
több mint 3 éve
gedam 5 700
 twitter.com/nfl/status/1264956897045524480?s=21
azért ez egészen elképesztő teljesítmény volt flacco és boldin részéről. feltűnő milyen magabiztosan mozgott a zsebben jojo, ahhoz képest, amit az utóbbi években láttunk. hogy a motiválatlanság, vagy a sérülések tették tönkre nem tudom.
több mint 3 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 bleacherreport.com/articles/2890339-how-hollywood-is-going-to-change-the-nfl


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 3 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.baltimoreravens.com/news/ravens-announce-jersey-numbers-for-rookie-draft-class-x9809


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 3 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nagyon jo lenne ide, penz is van ra elvileg, johetne 😁


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 3 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 664
Edc - nek van esze akkor azonnal le kell igazolni Larry Warfordot, tökéletes Yanda utód lenne, pasz és futás blokolásban is kiváló. Nagyon remélem hogy meg próbáljuk leigazolni.

Szerkesztette: Norbi180
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
EDC most ugorjon ra, ennel jobb megoldas nem lesz.
több mint 4 éve
gedam 5 700
 twitter.com/patmcafeeshow/status/1258786885763239940?s=21
azt a qrva
ez ki?🧐

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Levezette, de teljesen mindegy a kerdes szempontjabol hogy fer be Clowney. A lenyeg nem kell elkuldeni senkit miatta.

A kerdesekre a valaszok megleptek, ezert kerdeztem a ti velemenyeteket.

60% mondta hogy vele SB.
no
én most inkább sürgősen elkezdenék keresni egy safetyt
gedam
Miért ?
Nem csinált semmi rosszat elméletileg.
Az asszony bolondúlt meg.
Na Bumm neki megcsalta az asszonyt és ivott.
Szerintem ez nem ok arra hogy kidobjátok.
Álszent egy világ ha ez kettő ok elég arra hogy valaki elveszítse a munkáját.
Rózsa Sándor (betyár)
azért írtam, hogy várjuk meg, hogy lesz-é videó. amikor a stukkert a fejéhez nyomta, akkor elvileg az asszony verte, majd elkezdtek dulakodni a földön a fegyverért. na most ha esetleg kettőt rávert az asszonyra, akkor itt vége a karrierjének. azt elnézik, ha a nő orrbagyűri, de ha nem volt “arányos” et a dulakodás közben, akkor szopó.
gedam
Figyu nem tudom de tényleg.
Ha valaki töltött fegyvert szegez a fejednek és azzal hadonászik magából kikelve szerintem simán belefér ha lekeversz neki dulakodás hevében/közben egyet kettőt ha ezzel az életedet és mások életét véded.
Független hogy ki vagy micsoda az illető.
Tudom sokan kilesznek akadva de hát hogy nő meg stb....
De szerintem ilyen esetben totál mindegy hogy nő e vagy gyerek vagy ki az illető ha ezzel egy nagyobb tragédiát előzöl meg.
Rózsa Sándor (betyár)
Pontosan.

Oké megcsalta az asszonyt ejnye-bejnye. De napi százezer ilyen történik.

Ha valaki feldúlt állapotban fegyvert szegez rád és te dulakodás után elveszed tőle-ebbe mi az, ami nem minősül önvédelemnek? Nem lövöd meg utána, nem vered úgy agyon (amikor nyilvánvaló erőfölénybe vagy), hogy belerokkanjon akkor ebbe mi lehetne olyan vérlázító, ami miatt CUT lenne ET sorsa, amikor nem túl balhés csávó alapból!?

Nem vagyok tisztába se az Amcsi se a Magyar jogrendszerrel ilyen téren, de így paraszti ésszel elég fura. (Persze, ha csak nincs olyan, döntő tény amit nem tudok, de mindenki csak erről ír).

Szóval én nem érteném, mégha a csapatoknak adniuk kell az amerikai nyáladzást akkor se.
cikesz
Az asszony állítólag még vitt magával tanúkat is a leleplezéshez, valszeg direkt. De ha Thomas tényleg streamelt még Snapchaten és az asszony az alapján mérte be, azért nem egy agysebész akkor. Bár ET tette persze nem egy KDNP approved dolog, de a rövid elmondások alapján megcsaláson kívül nem történt semmi. Dulakodtak, ahol elvette az asszonytól a fegyvert, később meg az otthonukba szálltak ki a zsaruk, mert az asszony késsel kergette. Ezek alapján valszeg, az asszony kap pár dolláros zsákot, az ügyet meg ejtik. Azért ez nem egy Hunt, Ray Rice stílusú eset, én se gondolnám, hogy cut lenne.
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Levezette, de teljesen mindegy a kerdes szempontjabol hogy fer be Clowney. A lenyeg nem kell elkuldeni senkit miatta.

A kerdesekre a valaszok megleptek, ezert kerdeztem a ti velemenyeteket.

60% mondta hogy vele SB.
no
én most inkább sürgősen elkezdenék keresni egy safetyt
gedam
Miért ?
Nem csinált semmi rosszat elméletileg.
Az asszony bolondúlt meg.
Na Bumm neki megcsalta az asszonyt és ivott.
Szerintem ez nem ok arra hogy kidobjátok.
Álszent egy világ ha ez kettő ok elég arra hogy valaki elveszítse a munkáját.
Rózsa Sándor (betyár)
azért írtam, hogy várjuk meg, hogy lesz-é videó. amikor a stukkert a fejéhez nyomta, akkor elvileg az asszony verte, majd elkezdtek dulakodni a földön a fegyverért. na most ha esetleg kettőt rávert az asszonyra, akkor itt vége a karrierjének. azt elnézik, ha a nő orrbagyűri, de ha nem volt “arányos” et a dulakodás közben, akkor szopó.
gedam
Figyu nem tudom de tényleg.
Ha valaki töltött fegyvert szegez a fejednek és azzal hadonászik magából kikelve szerintem simán belefér ha lekeversz neki dulakodás hevében/közben egyet kettőt ha ezzel az életedet és mások életét véded.
Független hogy ki vagy micsoda az illető.
Tudom sokan kilesznek akadva de hát hogy nő meg stb....
De szerintem ilyen esetben totál mindegy hogy nő e vagy gyerek vagy ki az illető ha ezzel egy nagyobb tragédiát előzöl meg.
Rózsa Sándor (betyár)
Pontosan.

Oké megcsalta az asszonyt ejnye-bejnye. De napi százezer ilyen történik.

Ha valaki feldúlt állapotban fegyvert szegez rád és te dulakodás után elveszed tőle-ebbe mi az, ami nem minősül önvédelemnek? Nem lövöd meg utána, nem vered úgy agyon (amikor nyilvánvaló erőfölénybe vagy), hogy belerokkanjon akkor ebbe mi lehetne olyan vérlázító, ami miatt CUT lenne ET sorsa, amikor nem túl balhés csávó alapból!?

Nem vagyok tisztába se az Amcsi se a Magyar jogrendszerrel ilyen téren, de így paraszti ésszel elég fura. (Persze, ha csak nincs olyan, döntő tény amit nem tudok, de mindenki csak erről ír).

Szóval én nem érteném, mégha a csapatoknak adniuk kell az amerikai nyáladzást akkor se.