NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rosen csak annyira szar, amilyen szanalmas stab keze ala kerult. A tavalyi Cardinals minden szempontbol egy nagy nulla volt, a Miami sem jobb.

Ez a gyerek megjott a ligaba, ahol azota csak kibasztak vele. Csodalkozik valaki, hogy a gyerek teljesen kaosz mentalisan es az onbizalma nulla? Szerencsetlen gyerekkel nem tortent meg jo dolog a profi karrierjeben. Orulhetett, hogy a siralmas Arizonatol vegre szabadult, ehhez a Miamihoz kerult...

Persze, hogy Fitzpatrick jobb, o beall es szarhat mindenre, o csak egy csere, semmi nyomas nincsen rajta, o csak jol jarhat, vesziteni neki mar nincs mit. Mint ahogy Tampaban sem volt.

Ez egy teljesen mas lelki allapot, mint amivel a szerencsetlen Rosennek kell naprol napra megkuzdenie.

En azert remelem, hogy egy csapat elviszi ot, ahol megkapja a megfelelo segitseget. A Coltsban szivesen latnam, de ott az elkovetezo 1-2 evben biztosan csak csere lehetne. Lehet, hogy utana is.

több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Rosen nfl projekt is erősen a végét közelíti.
Hajrá FitzMagic!
alatriste
Rosen valami reménytelenül szar, hogy ez a faszi miért volt első körös azt a mutatott játéka alapján képtelen vagyok megérteni
ha Fitzmagic kezd szerintem a Dolphins behúzta volna ezt a mecset
Cuchulain82
A vegjatek alapjan azert erre vannak fenntartasaim... 😊

Fitz amugy nem lenne rossz, ha nem lenne brutal inkonzisztens. Csinal ket ilyen drive-ot, aztan meg legkozelebb keresztulesik a sajat laban...
Paradoxon_MIA
oké a kétpontos kísérlet /amellett hogy szerintem ostoba hívás is volt/ szarul lett megdobva, de amíg Rosen volt fent egy teljesen esélytelen volt a Miami, Fitzmagic irányitásával legalább két gyenge csapat meccsének tűnt a találkozó

összefoglalva Rosentől normális játékot én sem itt sem a Cardsban nem láttam, Fitz baromira kiegyensúlyozatlan de ha jó napja van klasszisokkal jobb mint Rosen és rossz napjain sem gyengébb nála
Cuchulain82
Rosszul tordeltem telefonrol:

- Rosen szar, egyetertek
- a nyerhettunk volna dologgal is egyetertek, ha Fitz 2-3 ilyen drive-ot tolt volna elott, nem mi futunk az eredmeny utan
- a gyozni akarast kerdojeleztem meg, edzoi oldalrol
- Fitz meg a vegletek embere, ha jo, akkor tud, de ha rossz, azt is fullba nyomja 😊
Paradoxon_MIA
a győzni akarással kapcsolatban szeretném hinni hogy Flores nem veszít szándékosan meccseket, de lehet neked van igazad

Fitz valóban a végletek embere, de ettől függetlenül nagyon kedvelem
több mint 4 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Rosen nfl projekt is erősen a végét közelíti.
Hajrá FitzMagic!
alatriste
Rosen valami reménytelenül szar, hogy ez a faszi miért volt első körös azt a mutatott játéka alapján képtelen vagyok megérteni
ha Fitzmagic kezd szerintem a Dolphins behúzta volna ezt a mecset
Cuchulain82
A vegjatek alapjan azert erre vannak fenntartasaim... 😊

Fitz amugy nem lenne rossz, ha nem lenne brutal inkonzisztens. Csinal ket ilyen drive-ot, aztan meg legkozelebb keresztulesik a sajat laban...
Paradoxon_MIA
oké a kétpontos kísérlet /amellett hogy szerintem ostoba hívás is volt/ szarul lett megdobva, de amíg Rosen volt fent egy teljesen esélytelen volt a Miami, Fitzmagic irányitásával legalább két gyenge csapat meccsének tűnt a találkozó

összefoglalva Rosentől normális játékot én sem itt sem a Cardsban nem láttam, Fitz baromira kiegyensúlyozatlan de ha jó napja van klasszisokkal jobb mint Rosen és rossz napjain sem gyengébb nála
Cuchulain82
Rosszul tordeltem telefonrol:

- Rosen szar, egyetertek
- a nyerhettunk volna dologgal is egyetertek, ha Fitz 2-3 ilyen drive-ot tolt volna elott, nem mi futunk az eredmeny utan
- a gyozni akarast kerdojeleztem meg, edzoi oldalrol
- Fitz meg a vegletek embere, ha jo, akkor tud, de ha rossz, azt is fullba nyomja 😊

Believe In Your 'Fins!
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Rosen nfl projekt is erősen a végét közelíti.
Hajrá FitzMagic!
alatriste
Rosen valami reménytelenül szar, hogy ez a faszi miért volt első körös azt a mutatott játéka alapján képtelen vagyok megérteni
ha Fitzmagic kezd szerintem a Dolphins behúzta volna ezt a mecset
Cuchulain82
A vegjatek alapjan azert erre vannak fenntartasaim... 😊

Fitz amugy nem lenne rossz, ha nem lenne brutal inkonzisztens. Csinal ket ilyen drive-ot, aztan meg legkozelebb keresztulesik a sajat laban...
Paradoxon_MIA
oké a kétpontos kísérlet /amellett hogy szerintem ostoba hívás is volt/ szarul lett megdobva, de amíg Rosen volt fent egy teljesen esélytelen volt a Miami, Fitzmagic irányitásával legalább két gyenge csapat meccsének tűnt a találkozó

összefoglalva Rosentől normális játékot én sem itt sem a Cardsban nem láttam, Fitz baromira kiegyensúlyozatlan de ha jó napja van klasszisokkal jobb mint Rosen és rossz napjain sem gyengébb nála
több mint 4 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Rosen nfl projekt is erősen a végét közelíti.
Hajrá FitzMagic!
alatriste
Rosen valami reménytelenül szar, hogy ez a faszi miért volt első körös azt a mutatott játéka alapján képtelen vagyok megérteni
ha Fitzmagic kezd szerintem a Dolphins behúzta volna ezt a mecset
Cuchulain82
A vegjatek alapjan azert erre vannak fenntartasaim... 😊

Fitz amugy nem lenne rossz, ha nem lenne brutal inkonzisztens. Csinal ket ilyen drive-ot, aztan meg legkozelebb keresztulesik a sajat laban...

Believe In Your 'Fins!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rosen nfl projekt is erősen a végét közelíti.
Hajrá FitzMagic!
alatriste
Rosen valami reménytelenül szar, hogy ez a faszi miért volt első körös azt a mutatott játéka alapján képtelen vagyok megérteni
ha Fitzmagic kezd szerintem a Dolphins behúzta volna ezt a mecset
Cuchulain82
Szerintem is.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Rosen nfl projekt is erősen a végét közelíti.
Hajrá FitzMagic!
alatriste
Rosen valami reménytelenül szar, hogy ez a faszi miért volt első körös azt a mutatott játéka alapján képtelen vagyok megérteni
ha Fitzmagic kezd szerintem a Dolphins behúzta volna ezt a mecset
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rosen nfl projekt is erősen a végét közelíti.
Hajrá FitzMagic!


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 369
Milyen tankolas volt ez a vegen?
ulpianus
Extra mega giga tankolás.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Milyen tankolas volt ez a vegen?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az edzovaltas nem segit nektek, de kivancsi vagyok, sikerul e ezuttal a szunet utan reagalni barmit, mert akkor meg a W sem eselytelen. De a 0-81 a masodik felidokben eddig azert Floresrol sem arul el sok jot.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az elso felidokben mar rendben van a csapat, mar csak kihuzni kene ezt a masodikra is.

több mint 4 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Jövőre összeáll itt az új Dream Team, Tua és Antonio vezérletével, 2-3 nagyobb név FA-ról, draftól és irány a Playoff.
KeyG
Muhahahahahahaaaa...

Upsz, Kihallatszott? 😀

A kettobol a ‘dream’ mindig sikerul, a masik resszel van a baj

Believe In Your 'Fins!
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 036
Jövőre összeáll itt az új Dream Team, Tua és Antonio vezérletével, 2-3 nagyobb név FA-ról, draftól és irány a Playoff.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
ha a hétvégén megvernétek a redhot Cowboys-t, akkor beborulna az egész Twitter-universe 😀 😀
rva
Taco 6-sack!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legutóbb kb 10 snap is elég volt a sérüléshez, kíváncsi vagyok, egy egész meccs után IR lesz-e

több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Rosen kezd a 'Boys ellen.

 twitter.com/Quincy_Avery/status/1174777370965925889


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
ha a hétvégén megvernétek a redhot Cowboys-t, akkor beborulna az egész Twitter-universe 😀 😀
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Ricky nem azt mondja, hogy nincs tankolas. Aztmondja, az edzok lehet tankolnak, a jatekosok nem. Csak ha a vezetoseg beleszarik, sot elad mindenkit, aki nem hajlando igy egetni magat, a tobbiek erre kepesek. Ha lenne gameplan, szandek, akkor se lenne PO. De ez nem a jatekosok hibaja.

En csak azt szogeztem le, tankolas attol meg van.
ulpianus
egyébként a játékosok felé ez nem egy gesztus. “oké, ha nem akartok résztvenni a rebuildben, akkor menjetek.” sztem inkább erről van szó.
gedam
Vagyis lényegében közmunkán vannak: kulimunkás culágerek
több mint 4 éve
gedam 5 695
Ricky nem azt mondja, hogy nincs tankolas. Aztmondja, az edzok lehet tankolnak, a jatekosok nem. Csak ha a vezetoseg beleszarik, sot elad mindenkit, aki nem hajlando igy egetni magat, a tobbiek erre kepesek. Ha lenne gameplan, szandek, akkor se lenne PO. De ez nem a jatekosok hibaja.

En csak azt szogeztem le, tankolas attol meg van.
ulpianus
egyébként a játékosok felé ez nem egy gesztus. “oké, ha nem akartok résztvenni a rebuildben, akkor menjetek.” sztem inkább erről van szó.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Ricky nem azt mondja, hogy nincs tankolas. Aztmondja, az edzok lehet tankolnak, a jatekosok nem. Csak ha a vezetoseg beleszarik, sot elad mindenkit, aki nem hajlando igy egetni magat, a tobbiek erre kepesek. Ha lenne gameplan, szandek, akkor se lenne PO. De ez nem a jatekosok hibaja.

En csak azt szogeztem le, tankolas attol meg van.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Egyetertek, a Dolphins gyenge. Aki emlekszik, en tavaly folyamatosan irtam, nem ertem, a Miami ilyen kerettel es mutatott jatekkal, hogyan kepes meccseket nyerni, foleg ennyit. Bocs!

De ez nem ok, es magyarazat arra, hogy eladjak azt, aki megis Jo.
ulpianus
Igen, én azt is tankolásnak tartom, amikor a vezetőség úgy dönt, hogy akkor a legtehetségesebb, de megfizethető játékosokat vagy az olcsó és fiatal játékosokat kiárusítja. Stills, Tunsil és Fitzpatrick nálam ide tartozik. A roster talent szintjének szándékos leépítése is "spórolás" a szememben, könnyű hivatkozási alap, hogy "hát szarból nem lehet".

Más kérdés, hogy a konkrét esetben BoB kretén volt, hogy Tunsilért annyi értéket adott, az egy kétségbeesett lépés volt, azt bármelyik GM elfogadta volna. Csak bármelyik GM nem kezdte volna el nyíltan árulni a LT-jét, akivel semmilyen issue nincs. Sem on, sem off field (ha már a drafton közölt bongázós vidije után képesek voltak behúzni őt).

Lényegtelen, a liga amúgy is elnéző, maximum a szurkolók nem lesznek azok.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kicsit morális high horse érzésem van Stez.
Nekem oké a tankolás, NBA-ben is egy teljesen elfogadott dolog (bár pont idéntől próbálják csökkenteni a lottery odds-ok átvariálásával).
Nyilván az NFL-ben ez nehezebben kifizetődő, mert még ott húzol egy kezdőt az öt kezdőből, nem egy kezdőt a 22 kezdőből.
tenorx
Az NBA-ben sem elfogadott igazabol, csak nem nagyon tudnak ellene mit tenni, ezert probalnak most ismet okoskodni. Meg ez egy olyan dolog, hogy engem az NBA nem erdekel a Miami kapcsan. Mivel szeretem az NBA-t, ugyanugy felhaborit a tankolas, de azert a ketto tovabbra is mas kavehaz, mert lement ket meccs az alapszakaszbol, de mar az elso perctol kezdve tankolnak. Az NBA-ben sem elso pillanattol kezdve tankolnak, hanem mondjuk a feletol vagy kicsit kesobb, ha egy csapat fos. De nem a legelso pillanatban.

A Miaminak pedig csak azt tudom kivanni, hogy Tua huzzon egy mereszet, ne jojjon ki a jovo evi draftra, a Dolphinsnak meg legyen ott a top pick egy osztalyban, ahol egy iranyito sem eri meg a cetlit.
Stez
Akkor nem fognak irányítót húzni csak egy év múlva.
Ők a Brady utáni időkre készülnek, nem jövőre akarnak nyerni.
Jövőre ott lesz Rosen.
Bazzani
Nyilván Tua meg a szinte tuti 1/1 helyett a következő évben szívesen meccsel majd Lawrence ellen, hogy ki lesz az első választott (ha Lawrence kijön prsze 2021-ben).
somoskovig
Herbertnek jól áll a zöld mez!
több mint 4 éve
gedam 5 695
Én nem gondolom hogy itt tudatos beleszarás lenne a meccsekbe!
Egyszerűen az van hogy nincs játékos állomány és azzal nehéz lenne ennél jobbat alkotni bárkinek!!
NE ellen félidöben 13:0 szerintem nagyon is erös helytállás volt! A végére elfogytak és jöttek a nagyon csúnya hibák.
Ennek a jelenlegi rosternek nem kell konkrétan megmondani hogy veszitsenek!!! Ennyit tudnak fullon!!!
Nem lehet majd rájuk fogni azt hogy eladták a meccseket és direkt vesztettek stb.
RunRickyRun
szerintem is így van és ezért menekül el minden maradék érték.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Egyetertek, a Dolphins gyenge. Aki emlekszik, en tavaly folyamatosan irtam, nem ertem, a Miami ilyen kerettel es mutatott jatekkal, hogyan kepes meccseket nyerni, foleg ennyit. Bocs!

De ez nem ok, es magyarazat arra, hogy eladjak azt, aki megis Jo.


Állat vagyok, ami enni kér...