New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Harbough véleménye Belichick-ről. Nem túl ellenséges...

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/sz4fnbe4oocivsln2yja
John Harbaugh lauds Bill Belichick as greatest coach
Ravens coach John Harbaugh praised Bill Belichick as the "greatest coach of our generation." Is there bad blood between the two as the Patriots head to the Super Bowl?
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!


na ezzel kellett volna tölteni és nem lett volna gond a labdákkal 😀 😀 😀 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Mielőtt eltévednél. Ha a Ravens-nek volt az ügyben szerepe, akkor az nem az igazság bajnoka, aki felhívja a figyelmet a szabálysértésre, hanem a rinya pina bagázs, aki sunnyogva picsog egy harmadik csapatnál.tomi-tomi
XD 😀 c'mon man
több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Pepper Johnson lett a Jets DL edzője... 😕
Te is fiam Brutus!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én egyrészt kezdek tenni magasról az egészre, másrészt remélem, hogy akik kreálták-csinálták az ügyet, (legyen az akár a Kóc, akár a Postások, akár közösen, akár bárki más), az még visszakapja ezt.Burkus
Mert nyílvánvalóan mindig az a hibás, aki felhívja a figyelmet a szabálysértésre, és nem az, aki elköveti!Flacco5
Mielőtt eltévednél. Ha a Ravens-nek volt az ügyben szerepe, akkor az nem az igazság bajnoka, aki felhívja a figyelmet a szabálysértésre, hanem a rinya pina bagázs, aki sunnyogva picsog egy harmadik csapatnál.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ne foglalkozzatok vele, valami trükk lesz!
Már az minimum gyanús, hogy semmilyen hashtag nincs az üzenet végén...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Én egyrészt kezdek tenni magasról az egészre, másrészt remélem, hogy akik kreálták-csinálták az ügyet, (legyen az akár a Kóc, akár a Postások, akár közösen, akár bárki más), az még visszakapja ezt.Burkus
Mert nyílvánvalóan mindig az a hibás, aki felhívja a figyelmet a szabálysértésre, és nem az, aki elköveti!Flacco5
Kösz, hogy szóltatok.
Btw te miért nem a draft-al foglalkozol inkább?
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Én egyrészt kezdek tenni magasról az egészre, másrészt remélem, hogy akik kreálták-csinálták az ügyet, (legyen az akár a Kóc, akár a Postások, akár közösen, akár bárki más), az még visszakapja ezt.Burkus
Mert nyílvánvalóan mindig az a hibás, aki felhívja a figyelmet a szabálysértésre, és nem az, aki elköveti!Flacco5
Fel voltak kérve a Postás-fanok, hogy tartsák távol magukat a topictól... A kérdés szerintem már az, hogy volt-e szabálysértés vagy a bírók voltak hanyagok. Ha pedig volt szabálysértés, akkor ki követte el. Amilyen kétséget kizáróan ki merik jelenteni egyesek, hogy Patriots csal, ugyanolyan megalapozottsággal/bizonyítékok birtokában ki lehet azt is jelenteni, hogy a Kóc/Ravens megbízásából tette azt valaki a meccs alatt. (Ez amúgy elvileg Harbó személyiségéhez passzolna is és közismert a jó viszonyuk Paganoval.) Nem nehéz felhívni valamire a figyelmet, amiről biztosan lehet tudni, hogy be fog következni...

Ez természetesen csak hipotézis, semmi nem támasztja alá, nem is állítom, hogy így történt. De a média által nyomott sztori pont ennyire megalapozott.
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Én egyrészt kezdek tenni magasról az egészre, másrészt remélem, hogy akik kreálták-csinálták az ügyet, (legyen az akár a Kóc, akár a Postások, akár közösen, akár bárki más), az még visszakapja ezt.Burkus
Mert nyílvánvalóan mindig az a hibás, aki felhívja a figyelmet a szabálysértésre, és nem az, aki elköveti!
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 www.boston.com/sports/blogs/obnoxiousbostonfan/2015/01/10_biggest_winners_and_losers_in_deflategate.html

Jók a konklúziók. 😕 Sajnos 😕 Én egyrészt kezdek tenni magasról az egészre, másrészt remélem, hogy akik kreálták-csinálták az ügyet, (legyen az akár a Kóc, akár a Postások, akár közösen, akár bárki más), az még visszakapja ezt. (Mert most már ott tartunk, hogy mindenki tagadja, hogy ő kezdte volna az ügyet, nyilván kezd kínos lenni.)

Egy ex-Pats ballboy mondta, hogy teljes képtelenség a sztori, miután kiadták a bírók őrizetéből a labdákat, egyszerűen nincs hely, ahol a leeeresztést feltűnés nélkül meg lehetne csinálni, az öltözőbe sem lehet bevinni ennyi labdát anélkül, hogy az ne tűnne fel sokaknak. Megjegyzem, ahol minden úgy be van kamerázva, mint egy NFL stadionban, ott nyilván lenne felvétel arról, ha a labdákkal csinálnak bármit/beviszik valahova őket. Hogy ilyet a magánnyomozó cég bevonásával a Pats teljes együttműködése mellett sem tudtak produkálni, az azt igazolja, hogy a labdákkal - legalábbis az ellenőrzést követően - nem történt semmi. Azt hogy az ördögbe nem vetette fel eddig senki, hogy mi van, ha a bírói ellenőrzés volt felületes és a labdák eleve puhák voltak?
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
A linken nem találok hsz-t tomi-tomitól. Szerintem jöhet PÜ-be a lényeg 😊Minitron
most próbáld ki

ilyen a ROSSZ link:  bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/new_england_patriots?oldal=11#1262745
így néz ki a JÓ:  bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/new_england_patriots/1262745baggio
Működik, köszönöm!

több mint 9 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Tudom, hogy a Pats.hu-n fenn van a fordítás, de a cikk alján a videó-ban benne van minden...

 www.patspulpit.com/2015/1/22/7876139/tom-brady-is-a-liar

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
A bent felfujt labda kint mar ereszt 1 psi-t. Esoben mar 2-t. Ennyi.Demecs
Jótanács: bármit is olvastok, inkább lapozzatok. 😊 A pontos körülmények ismerete nélkül nem lehet választ adni arra, hogy mennyit csökken a nyomás a labdában. És a pontos körülményekbe nem csak a hőmérséklet és páratartalom, de pl. a labda anyaga - rugalmassági tulajdonságai - is beleszámítanak. Mindenki tudja ugye, hogy ha egy lufit felfújunk, akkor abban nem csak a nyomás nő, de a mérete is. Ez visszafelé is igaz. 😊 Az eső viszont nem számít. Pontosabban az is számít, de nem a víz, hanem a relatív páratartalom, ahol meg a telítettségi pont a lényeg adott hőmérsékleten / nyomáson, de inkább hagyjuk. Már csak azért is, mert a nyomás nem abszolút, hanem a labdán belüli vs külső légnyomás közötti relatív érték, és nem csak a labdában változik a hőmérséklet és páratartalom, hanem a külső környezetben is ugye. Az is hidegebb és párásabb odakint, nem csak a labda. Nem véletlenül ütöttem el a kérdést hülyeséggel (fizikusi "eredetem" ellenére). Majd szakértők nyilatkozni fognak a vizsgálat során arról, hogy a környezeti hatásoknak milyen szerepük lehetett.

(Azt azért előre megmondom, hogy 2PSI-t biztos, hogy nem csökkenhetett a nyomás. Olyan 3-6 tizedet elképzelhetőnek tartok mindent összevetve. Ha azok a labdák valóban 2PSI-vel voltak kisebb nyomásúak, akkor vagy eleve olyan nyomásúak voltak - azaz már a bevizsgálás pongyola volt -. vagy valaki leeresztette őket. A kérdés inkább az, hogy ez valakinek az egyéni akciója volt, esetleg provokáció, netán tényleg mindenki csinálja csak most borult a bili? Mindenesetre tényleg durva, hogy az egész net másról se szól lassan... Részvétem nektek, hogy SB előtt ilyesmikkel kell foglalkozni az örömteli készülődése helyett.

Hozzáteszem, hogy gyak. a teljes idei rájátszástól kicsit keserű az ember szája íze. Előbb az a Dallas-Detroit meccs, aztán a green bay-i Bryant catch, most meg ez.... )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
darth king New England Patriots 21
A vizsgálat jogos.
De a történetnek két fájó pontja van: az NFL töketlenkedése és a médiacirkusz...(bár mindkettő várható volt).
Amit én az NFL-től vártam volna:
1.Mivel tudtommal van a szabálytalan labdákra büntetési tétel (25.000$), állapítson meg pénzbírságot. Ha nagyon erősen fog Goodell tolla, akkor ahány labda szabálytalan volt, annyira. De ezt már hétfőn tegye meg! Ne pénteken adjon ki egy közhelyszótárt.
2.Egyúttal jelentse be, hogy tovább folytatják a vizsgálatot, annak megállapítása céljából, hogy ki a felelős érte. Ez ugye hosszabb folyamat is lehet. Ha megállapítják, hogy a Pats a hunyó, olyan formában, hogy a bírói vizsgálatot követően manipulálta a labdakákat, legyen még büntetése (ennek mértékéről döntsenek a tulajok). Az ilyen-olyan kiszivárogtatás meg gázos...
3. Ha viszont 2. pontra nem találnak bizonyítékot, tehát csak "feltételezve", annyi a bűnük, hogy laposabb labdákat adtak át vizsgálatra (mert Brady így szereti), és hanyag volt a bírói ellenőrzés, akkor ennyi, vége, nincs további következmény.
A média, hát az olyan amilyen. Képmutatásból jeles.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A linken nem találok hsz-t tomi-tomitól. Szerintem jöhet PÜ-be a lényeg 😊Minitron
most próbáld ki

ilyen a ROSSZ link:  bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/new_england_patriots?oldal=11#1262745
így néz ki a JÓ:  bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/new_england_patriots/1262745baggio
ezt olvastam anno, és nem is a bowl-hu fórumozók hozzászólásaival van a probléma, hanem az un. fősodrú" médiával, legalábbis számomra 😊
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
A bent felfujt labda kint mar ereszt 1 psi-t. Esoben mar 2-t. Ennyi. Semmit se talalnak. Csak hagyjak az egesz cirkuszt. Nezd meg a PO meccseket es hangulatba jossz.
En a rams elleni elsot SB-t nezem. Hangolodom.
Akinek megvan a tobbi is keressen meg.

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Lehet, hogy páran félreértik amúgy, a vizsgálódás teljesen jogos, derítsék is ki mi volt, vegyenek el draftcetliket, vagy pénzt., amennyiben a csapat trükközött, ez rendben van. bár szerintem a sokkal nagyobb büntetést előre megkapták, mert a csaló dolgot akkor sem mossák le magukról már, ha kiderült, hogy maga goodell eresztette le a labdákat. ez viszont már a média bűne, és sajnos tudom, hogy ez így működik, nincs mit tenni, nekik kell a kattintás, meg a like, meg a megosztás meg a tudjami, ebből élnek, de elfogadni attól még nem tudom.. És ilyenkor mindenki kényszert érez, hogy elmondja a véleményét (én is 😀).

Ssvsz a nagyobb büntetést már megkapták, bármi is lesz a vizsgálat eredménye, meg megkaptuk mi szurkolók is. Remélem azért a meccs közben nem végig erről fog szólni a dolog. (Aikmen fog közvetíteni?). Ha pedi bebizonyosodik a dolog, akkor persze már nem sokat fog számítani az a pénz vagy draftcetli.

Bár kíváncsi lennék, hogy akkor pl Rodgers-t megkérdezik-e, (nem, mivel nem volt vizsgálat akkor sem) hogy is vannak azok a túlfujt labdák? Vagy ő nyilatkozgathat, mert ő jófej és mindenki szereti? (amugy pl én is)..
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
De félretéve a hangulatomat...győzni fogunk!

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
A linken nem találok hsz-t tomi-tomitól. Szerintem jöhet PÜ-be a lényeg 😊

több mint 9 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nyomtasd ki ezt a hozzászólást:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
New England Patriots - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
és oszd ki nekik. 😊 (ha nem ugrana rá a link, akkor tomi-tomi írta a hozzászólást)
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Az a nagy büdös helyzet, hogy itt a fórumon is egyértelműen látszik, hogy mi sem tudunk felhőtlenül örülni a SB-ba jutásnak. Sőt.Minitron
Nekem most rohadtul nincs Super Bowl várós hangulatom. Köszönet a médiának, Akár volt csalás, akár nem, ez így mindenképp csúsztatás (pl az indexes cím). Remélem mindenki kap elég likeot, sharet, kommentet, ami akar, hogy sikeresnek érezze magát.winston
Hozzám a munkahelyemen idén jött oda 4 ember, hogy érdeklődnek amerikai foci témában, nézegetnek meccseket és, hogy hallották, hogy én mennyire szeretem. Az egész szezont végigkövették velem, ismerkedtek a játékkal én is magyaráztam az alapokat nekik. Megszerették. Egyikük Seahawks rajongó lett (meg is értem, mert a mostani játéka alapján aki új, simán beleszerethet a csapatba), szóval megy a cukkolás, vérszívás, amióta tudjuk, kik játsszák az SB-t 😊 A többiek egyelőre pártatlanok, nincs csapatuk, csak élvezik a sportot. Rólam az elejétől fogva tudják, hogy a Pats a mindenem, jöttek is oda a KC elleni alapszakasz meccsen, hogy hoppá. Mondom: nyugi van 😀

Most pedig ugyanúgy érzek, mint winston. Minden egyes nap, amikor a munkahelyen szóba kerül az NFL meg az SB, erről a szar labdaügyről beszélünk. Egy hozzá nem értő munkatársam meg be is szólt már, hogy: "megint valami csaló csapatnak szurkoltok". Semmit nem tud a sportról, de ennyit azért oda tudott szúrni az alapján, amit hall a beszélgetésekből. Mindenki, akit kicsit is érdekel az SB, csak a labdabotrányról jön oda hozzám kérdezni. Én meg mint pats-fan már nem is tudom, mit mondjak, mert 5 percenként mást lehet olvasni mindenhol. Sehogy nem vágnak egybe, nem passzolnak a nyilatkozatok az ügyben stb. Dehogy a Superbowl-ról konkrétan nem beszél senki, hogy na milyen párharcok lesznek, ki milyen taktikát vethet be, hogyan készülnek fel egymásra a csapatok estébé...az sajnos igaz.
És ha ez van ilyen kis környezetben, ahol csak néhány ember foglalkozik ezzel, mi lehet nagyban...
Nincs SB hangulatom, ez van. Elvették tőlem, nem tudom, ki volt, csak azt, hogy mit kívánok neki...

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Az a nagy büdös helyzet, hogy itt a fórumon is egyértelműen látszik, hogy mi sem tudunk felhőtlenül örülni a SB-ba jutásnak. Sőt.Minitron
Nekem most rohadtul nincs Super Bowl várós hangulatom. Köszönet a médiának, Akár volt csalás, akár nem, ez így mindenképp csúsztatás (pl az indexes cím). Remélem mindenki kap elég likeot, sharet, kommentet, ami akar, hogy sikeresnek érezze magát.
több mint 9 éve
Sipiz01 New England Patriots 48
Akármi is legyen a nyomozás vége, itt példát kell statuálnia az NFL-nek, és fejeknek (illetve még inkább egy bizonyos fejnek) hullania kell: Goodell ténykedésének véget kell vetni. Rossz fényt vet az egész NFL-re a működése szerintem!
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Az a nagy büdös helyzet, hogy itt a fórumon is egyértelműen látszik, hogy mi sem tudunk felhőtlenül örülni a SB-ba jutásnak. Sőt.Minitron
Nemááár! Nem a labdán múlt, ráadásul per pillanat az sem biztos, hogy a csapatnak van köze hozzá. De ha van is, kb stiklinek írnám és nem csalásnak.
Jók vagyunk és most már csakazértis megnyerjük😊
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Az a nagy büdös helyzet, hogy itt a fórumon is egyértelműen látszik, hogy mi sem tudunk felhőtlenül örülni a SB-ba jutásnak. Sőt.