New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 428 — Pats fan
Gratulálok a CSAPATNAK,fantasztikus amit véghez vittek és abszolút le a kalappal a Falcons előtt is!!Nehéz jelzőt találni erre a teljesítményre.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Nem gondoltam volna, hogy a két évvel ezelőttin túl lehet tenni, de lehetett... 😮

Szerkesztette: Egon bá

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
S így megnézve az összefoglalót is bizony Whitenak kijárt volna az-az MVP cím főleg ahogy a győztes TD-t beküzdötte. Ráadásul ő már az első félidőben is elfogadhatóan játszott, annak ellenére, hogy ott még Brady nem. De hát ez az üzlet.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
tudom baromira elcsépelt, de:

I FUCKING LOVE THIS TEAM!!!!!!!!!!

 twitter.com/espn/status/409798785385373696



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Inkább ide:

Jelentem ahogy mondtam a félidő után elkezdtem a Falconsnak drukkolni s elmentem csicsikálni. Bejött 😛 😉 Elnézést minden itteni Falcons drukkertől. 😊

Úgy látszik el kell kezdenem lelkileg gyúrni rá, hogy mindig a Philly aktuális ellenfeleinek drukkolok és lehetőség szerint nem nézem meg a meccset, hátha akkor ott is lesz valami. Az idei NCAA döntőn is hasonló történt 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legsimább SB győzelmünk ever 😀
(a pontok nem hazudnak 😊 )
NB2
Most, hogy mondod 😀

több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 955
Őrület..😊
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Legsimább SB győzelmünk ever 😀
(a pontok nem hazudnak 😊 )
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
Úgy érzem Bennettnek ez volt az utolsó meccse nálunk.

Nézzétek meg a videó utolsó két percét.

 www.patriots.com/video/2017/02/05/michael-bennett-crashes-brother-martellus-interview-weve-always-pushed-each-other
Nomac
Majd meglássuk, ez csak egy nyilatkozat. Ha meg tesztelni akarja a piacot akkor hajrá. Tesója is maradt a Seahawsknál. Martynak pedig amúgy is tudunk olyan pénzt adni, ami megfelelő neki is meg a csapatnak is.
Nem hülye ő se. Most nem keresem ki az előző nyilatkozatait, hogy mit jelent neki egy győztes csapatnál játszani, stb. stb.

Én hiszem, hogy neki van esze és marad.

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
2 super bowl ajandekba.
Gerixx
Akárcsak nektek hehehehehehehe

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Úgy érzem Bennettnek ez volt az utolsó meccse nálunk.

Nézzétek meg a videó utolsó két percét.

 www.patriots.com/video/2017/02/05/michael-bennett-crashes-brother-martellus-interview-weve-always-pushed-each-other
Nomac
Lehet, hogy elveszíti az arányérzékét, illetve most le akarja akasztani a nagy pénzt. Nyilván megértem. Van is csapat, amelyik megadja neki. Megvan a gyűrűje végül is jöhet a gyűjtögetés a nyugdíjas évekre. Nyilván teszünk neki ajánlatot, ha nem is túl nagyot. Next man up.
több mint 7 éve
Nomac New England Patriots 2 630 — balazs.t85@gmail.com
Úgy érzem Bennettnek ez volt az utolsó meccse nálunk.

Nézzétek meg a videó utolsó két percét.

 www.patriots.com/video/2017/02/05/michael-bennett-crashes-brother-martellus-interview-weve-always-pushed-each-other
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
egy hihetetlen catch elszenvedésére remélem mindenki felkészítette magát lelkiekben...
ZERO_L
amúgy megvolt, de most mi voltunk az f... jó oldalán 😀
több mint 7 éve
Füszer New England Patriots 45
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Félidőben the Greatest Comebackért mormoltam imát....
VAN ISTEN!
ThundersNFL
Én már reggel 9-kor a misén imádkoztam a sikerért. És meghallgatásra leltem. 😊
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A másik dolog az, hogy a Pats-et sosem szabad lesajnálni. Amíg tart a meccs, mindig küzdenek, a játékosok és az edzői stáb is.
Alig hittem el, amit láttam. Hogy honnan jött ez az erő, ami megfordította a meccset?!
Ámulok még mindig.
Az külön tetszett, hogy a Pats egyetlen olyan játékosa hozta a a döntő pontokat, akin látszott végig az akarás a meccs elejétől kezdve és az White volt.
Nekem ő az MVP, nem TB.
De vitathatatlanul csapatérdem a győzelem
mirdal
Én is azt hittem, White kapja. 3 TD... Branch ennél gyengébb teljesítményre lett MVP. Gondolom, az volt a szempont, hogy "írjuk a történelmet", soha senki nem volt négyszeres SB MVP.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Megmondom őszintén nem hittem a csapatban, ez a félidei "hisztimen" látszódott is. Igaz végignéztem és nem mentem el aludni😊 A meccs alatt azt mondtam, hogy ez a különbség a többi csapat és a NE között. Mi hajtottunk -25-nél is és meg lett az eredménye. Olvasom, hogy a falcons vesztette el, kérdem, az első félidőben nem mi lőttük saját magunkat lábon? 3x! De!
Azért Goodell görény volt, cseszett odaállni TB elé és odaadni az MVP címet. Így utólag azért egy picit sajnálom White-ot😊
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Lehet ellenszenves a Pats, lehet sok megalapozott vagy éppen rosszindulatú véleménnyel fűszerezni a korábbi sikereket, de a mai fináléba nem lehet belekötni, Brady most nőtt túl minden korábbi legendát.
Nagy grat nektek

több mint 7 éve
mirdal Kansas City Chiefs 560 — Chiefs fan
A másik dolog az, hogy a Pats-et sosem szabad lesajnálni. Amíg tart a meccs, mindig küzdenek, a játékosok és az edzői stáb is.
Alig hittem el, amit láttam. Hogy honnan jött ez az erő, ami megfordította a meccset?!
Ámulok még mindig.
Az külön tetszett, hogy a Pats egyetlen olyan játékosa hozta a a döntő pontokat, akin látszott végig az akarás a meccs elejétől kezdve és az White volt.
Nekem ő az MVP, nem TB.
De vitathatatlanul csapatérdem a győzelem
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Félidőben the Greatest Comebackért mormoltam imát....
VAN ISTEN!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
hihetetlen 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó kis idény volt, szép győzelmekkel. Nincs más hátra , mint gratulálni a győztesnek. Ma jobbak voltak.
gordon
Ez nem jött be 😊)))
Burkus
s én ennek most mennyire örülök😁
gordon
Egy jó jinx sose rossz 😊

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Jó kis idény volt, szép győzelmekkel. Nincs más hátra , mint gratulálni a győztesnek. Ma jobbak voltak.
gordon
Ez nem jött be 😊)))
Burkus
s én ennek most mennyire örülök😁
több mint 7 éve
mirdal Kansas City Chiefs 560 — Chiefs fan
Erre nem is lehet mit mondani.
Gratulálok a csapatnak, embertelen volt a küzdelmük és a közös akarat és fegyelem meghozta a sikert.
Max respect!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
ÍGY
Wyatt
ÉS MEGMONDTAD!!! Meghajolok és kalapot lengetek Előtted!

Pedig én is megálmodtam, hogy nyerünk, de 28-3-nál...
Burkus
ÚRISTEN. Ilyen tartás nincs. Nincs, egyszerűen nincs. Öten néztük nálam. Hárman a szünetben hazamentek, mondom, mire hazaértek, vezetünk. A negyedik a 3. negyed végén. És megvan. Ha a hosszabbításban kikapunk, azt mondom, hogy ez van, akkor is mocsok büszke vagyok a csapatra. De megvan. Úristen. Kész vagyok.
Wyatt
Ahogy mondod. Én is azt mondtam a hosszabbításnál, hogy ha innen ki is kapunk, le vagyunk nyűgözve és kalapot le előttük. DE FELTETTÉK A PONTOT AZ I-RE, BASSZUS!!! 😊