New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy csapat gerincét nem húsz ember alkotja, hanem 8-10-12 ember. A többi "NFL csereszabatos". Vedd ki a mai Patriotsból Brady-t, Vollmer-t, Mankins-t, Ridley-t (határeset), Gronkowski-t, Wilfork-t, és (XXX - tegyél ide még 1-2 meghatározó neve). Ha ezek nincsenek - értsd csak "átlagos" van helyettük -, akkor a Patriots ugyanazzal a maradék negyven emberrel a rosteren egy középcsapat. Legjobb esetben. És tedd be ezt a nyolcat-tízet az NFL bármelyik másik rosterébe, és vidd oda melléjük. Belichicket. Elit csapat lesznek (de minimum elit közeli).

Mondok két mostani csapatot, és válasszátok ki, hogy a 2001-es Patriots, amikor Brady idény közben beállt, melyik csapatra hasonlított jobban. (Hasonlított, nem egyezett. Nyilván teljes egyezés nem lehet a történtekben.) Az egyik a Seattle, a másik a Colts. Mindkettőbe tavaly érkezett egy-egy új irányító. Vessétek össze, hogy a két csapat mennyire volt "kész", mennyi meghatározó játékos volt a rosteren, aki ma is játszik akkor, amikor idejöttek. A Colts-ban segítek: Wayne, Castonzo és Mathis. Esetleg még Bethea, de csak mert régi motoros, nem azért, mert franchise kaliber. Kész. A Seattle? Soroljuk? 😊

A Ty Law, Bruschi, Jones, Vrabel, Hamilton, Seymour, McGinest, Faulk, Vinatieri, Brown, Branch, névsor szerintem ilyen alap. A Seattle sem öt éve építi az alapokat, ők is csak 1, max 2 évvel Wilson érkezése előtt rakták le a csapat alapjait. Mégis micsoda különbség volt abban, ahová Luck és ahová Wilson érkezett! A Pats-nél is bőven elég volt, hogy ott volt néhány kiváló játékos 2000 előttről, és ezekhez épített be Belichick még néhányat 2000-2001-ben.

Megjegyzem, ha elfogadom amit mondtok, azaz, hogy egészen 2004-ig tartott az építkezés (már a gerinc kiépítése, hiszen akkor van szó), akkor a világ legfurcsább dinasztiája vagyok, mert olyant még ember nem látott, hogy egy dinasztia akkor nyeri rogyásra magát, amikor még épül, és utána nem tud nyerni, amikor kiépült. 😊 És mondjuk akkor a 2001-2004 évek utáni nosztalgia is elég értelmezhetetlen, hiszen ki vágyna vissza a készből az épülőbe? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ennek viszonylag egyszerű az oka: Brady egy kész csapatba érkezett (...)peterk2005
Ha igaz lenne az állításod, akkor a 2000-es Pats Drew Bledsoe irányításával nem csak öt győzelmet szerez.
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Tök jó olvasni benneteket..
peterk2005 most nincs igazad..
Brady nem egy kész csapatba ült bele, s vett át egy sikercsapatot Bledsoe-tól..
1999-ben a támadó oldalon szinte csak Brown és Simmons volt..Abban az évben draftoltuk Faulk-ot aki, abban az évben nem is játszott..A védelemben McGinest, Bruschi és Ted Jonhson volt az öreg..Ők mentek tovább..2000-ben jött a draftról Brady 199.ként, s építettük be a játékba Faulkot..2001-ben jött a draftról Seymour és Light..Ekkor kezdett összeállni a méltán híres fal Bledsoe és Brady előtt..Andruzzi, Compton, Light, Neal combóban..A Bruschi-Johnson LB pároshoz jött személyes kedvenceim Larry Izzo és Vrabel, majd Turner..
Az igazi dinasztia 2000-és 2004 között állt igazán össze..Ez pedig szinte egyedül BB-nek köszönhető..
2004-ig Brady előtt létrehoztak egy kifejezetten erős falat. Elkapóposzton megszerezték Brown mellé Branch-et és Givenst..Futó szekcióban kiforrta magát Faulk, s megszerezték Dillon-t és Cloud-ot..
A védelem csak erősödött..Ebben a három évben forrta ki magát a front7..Ekkor lett igazán meghatározó Seymour, Ty Warren, Bruschi, Vrabel, Izzo, TBC, majd a secondaryben Ty Law és Harrison..
Az építkezés az elmúlt 13 évben végig jelen volt..
2007 volt a csúcsév, csúcs számokkal, de már ott lehetett látni, hogy a D nagy öregjei már nem lesznek elegek, ezért folyamatosan újítani kellett..Nem véletlenül voltak jellemezőek 2007-től a folyamatos D draftok..A draft mindig 50-50 % lesz, főleg ha mindig 25-től fölfelé választhatsz..Nekünk a sec draftok nagyon nem jöttek be..
Most is látszik 2 éve, hogy igazából mit szeretnénk..
Egy igazán harapós, kifejezetten agresszív, pusztítós D-t ebből az állományból felépíteni nem lehetett, s fölöslegese is összehasonlítani a Bruschi érával..Talán idén látszik valami, abból az agresszióból, s nyomás lehetőségből, de inkább tudatos védekezésből, ami régen jellemző volt a D-re..Ez a D front7 az elmúlt 6 év legerősebbje az én véleményem alapján..Wilfork mellé Kelly nagyon jó választás volt..Vellano, Francis, Armstead pedig minőségi backup..Ninko nem egy sack király, de igenis a védelem vezére, aki mindenhol ott van..Chandler Jones pedig igenis hozza azt amit elvárunk tőle, nagyon masszívan..Nagyon jókat írnak kint róla..S most már nemcsak DEként..Buchanen kellemes meglepetés..A LB sor elég nagy, nagy potenciállal..Hightower lényegesen jobban játszik, főleg 34-ben, Collins egyre jobb, meghatározó játékos lesz...A secondary pofásodik..Talib minőségi, NFL top 10 corner..DMC ugyanez safetyben,,Arrington ugyanez nickel CB-ként..Dennard minőségi pótlás lett, s az újoncok sem tűnnek olyan szar húzásoknak..
Az O:
Igen Brady nem lesz fiatalabb..Látszik, hogy az elmúlt évek alapján egyre kisebb tehet akarnak a vállára rakni..Nem véletlenül volt a sok fiatal RB beépítése..De szerintem más csapatoknál nem annyira fontos az elkapásokra is képes RBek beépítése mint nálunk..Fontos, hogy Vereen és Bolden passzjátékban is simán megjátszható..Ridley pedig az elmúlt 6 év legjobb futója nálunk..Nincsenek hosszú passzok Moss óta? Igen..de nem is volt rá alkalmas ember..Ezért szűkült le a passz sáv a pálya középső harmadára..Mind Welker és mind a Gronkandez duó ezen a területen élt, lubickolt a rövid slot és screen passzokkal..DE ezért is bukott el a csapat rendre az elmúlt években a PO-ban..Mert ha ezt megfogták, s Bradyre egy kicsit nagyobb nyomást helyeztek, akkor meg is halt a NO1 támadógépezet..
Na ezért kellett a reboot..Igen a teljes..
Kellenek olyan elkapók, akik nem csak a pálya közepén tudnak elkapni..De persze jók a slot passzokban..Ezért lesz majd élvezet nézni a Dola&Edelman párost akik egyszerre lesznek a pályán, mert mindketten képesek a szélső elszakadásokra..A 2 újonc elkapó, Dobson és Thompkins pedig a sebességükkel és a védőiktól történő elszakadási képességeikkel már most megvettek engem..Évek óta nem volt 2 ilyen elkapónk..Lehet, hogy döcög még a labda, s van 1-2 drop..De ez csak egyre jobb lesz..Gronk visszajövetelével, pedig lehet domináns TE játék is..
Összegezve: Brady előtt nem rossz a fal..Van 3 minőségi futónk, akik elkapni is képesek.Van 5 WR-ünk akik nem csak a pálya közepén tudnak játszani, így végre jöhetnek néha a meglepetés játékok, s nem csak a screen passzok, Gronk visszajövetelével pedig csak erősödni tud a TE és egyben RZ játék.. Ez ezért nem olyan szar..
A védelem pedig lényegesen jobb, mint az elmúlt években..Végre le tudják húzni a rolót, ha muszáj..
Jah, hogy döcög a szekér? Hát igen..Veszítse el bármelyik top 10 NFL csapat az első 3-5 meccsén a top 3-5 emberét az O-ban, s kíváncsi leszek, hogy akkor hogy megy a pontgyártás..
A D megtesz amit tud, amire képes..Próbál, mindenkit 20 ponton, vagy mostanában inkább alatta tartani..
Ebben a csapatban igenis nagy potenciál van..S nem az elfogultságom mondatja ezt velem..Összeszokás & egészséges játékosok kellenek..Novemberben kezdődik az igazi foci..
Bocs, hogy hosszú voltam..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
De azért azt be kell látnod, hogy az a Pats az nem 2001-2004 körül épült ki, hanem az alapjai (a nagy része) igenis már odakerült az azt megelőző néhány évben. peterk2005
Ez egyszerűen nem igaz.DoM
Hmm.,, Ty Law, Bruschi, Jones, Vrabel, Hamilton, Seymour, McGinest, Faulk, Vinatieri, Brown... Hirtelen ezek jutottak eszembe. Ez még nem elég alapnak? 😉

(Őszintén szólva olyan nehezebb mondanom, aki utána jött, és részese volt még a győzelmeknek. Banta Cain, Klecko és Asante Samuel neve ugrik csak most be. Vagy Samuel már később jött? Nem is tudom...)peterk2005
A teljes támadórészleget a nulláról építette fel Weis (és Belichick) 2000-től kezdve. Támadófal, elkapók, futók, irányító. Troy Brown korábban csak 300-400 yardos elkapó volt, aki hét meccsen volt csak kezdő hét év alatt. A védelemben McGinest, Ty Law, Bruschi, Ted Johnson volt az a meghatározó négyes, aki már Belichick érkezése előtt is a csapatnál volt. Vrabel és Phifer 2001-ben, Bobby Hamilton 2000-ben érkezett. Seymourt 2001-ben draftolták. A többiek még később jöttek.

A Patriots dinasztia, a 2003-ban és 2004-ben SB győztes csapat bizony Belichick első három idénye során épült ki 2000-2002 között. Az alapok nagy része nem az azt megelőző néhány évben került oda.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A fontos az, hogy az elmúlt 6 év legproduktívabb Pats elkapójának kevesebbet ajánlottak, mint amit előtte Ochocinho kapott. Ha tényleg meg akarták volna tartani, akkor gondolod, hogy ennyit ajánlanak? peterk2005
Ochocinco szerződése a trade után 3 évre 7 millió volt. Ez melyik univerzumban több, mint a 2 évre 10 garantált, plusz az 5-6 millió teljesítményfüggő bónusz?
szerk.: 6.35 helyett 7 millió volt a szerződés értéke (3 évre), amit a a trade után kötöttek.DoM
Na, akkor nem csak Kraft nyilatkozatának érdemes utána nézni, hanem az ilyen cikkekben leírt adatoknak is. 😊 Jó figyelmeztető. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
De azért azt be kell látnod, hogy az a Pats az nem 2001-2004 körül épült ki, hanem az alapjai (a nagy része) igenis már odakerült az azt megelőző néhány évben. peterk2005
Ez egyszerűen nem igaz.DoM
Hmm.,, Ty Law, Bruschi, Jones, Vrabel, Hamilton, Seymour, McGinest, Faulk, Vinatieri, Brown, Branch... Hirtelen ezek jutottak eszembe. Ez még nem elég alapnak? 😉 Melyik nem volt ezek körül a csapatnál 2001-ben? (Fejből azért nem merem 100%-ra fogadni a listát.)

(Őszintén szólva olyan nehezebb mondanom, aki utána jött, és részese volt még a győzelmeknek. Banta Cain, Klecko és Asante Samuel neve ugrik csak most be. Vagy Samuel már később jött? Nem is tudom...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
De azért azt be kell látnod, hogy az a Pats az nem 2001-2004 körül épült ki, hanem az alapjai (a nagy része) igenis már odakerült az azt megelőző néhány évben. peterk2005
Ez egyszerűen nem igaz.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A fontos az, hogy az elmúlt 6 év legproduktívabb Pats elkapójának kevesebbet ajánlottak, mint amit előtte Ochocinho kapott. Ha tényleg meg akarták volna tartani, akkor gondolod, hogy ennyit ajánlanak? peterk2005
Ochocinco szerződése a trade után 3 évre 7 millió volt. Ez melyik univerzumban több, mint a 2 évre 10 garantált, plusz az 5-6 millió teljesítményfüggő bónusz?

szerk.: 6.35 helyett 7 millió volt a szerződés értéke (3 évre), amit a a trade után kötöttek.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ezt hol olvastad? Mert az én emlékeim szerint Welker kevesebbért ment Denverbe, mint amit itt adtak volna neki.GRAFI
Igen, Kraft nyilatkozatát én is olvastam. 😊 Biztos, hogy az a le-authentikusabb, tekintettel a körülményekre? 😊

Az alábbi cikkben nem is azt a részt gondolom fontosnak,,ahol az ajánlat részleteit idézik. Az annyi amennyi (állítólag 2 év, 10 mllla + bónuszok). Szerintem a történetben nem is az a fontos, hogy a Denverhez képest mit ajánlottak. A fontos az, hogy az elmúlt 6 év legproduktívabb Pats elkapójának kevesebbet ajánlottak, mint amit előtte Ochocinho kapott. Ha tényleg meg akarták volna tartani, akkor gondolod, hogy ennyit ajánlanak? Egyébként a Sanders ajánlat sem arról szólt, hogy a Pats késtégbeesetten keresett volna egy Lloyd utódot. Eleresztették Llyoydot, majd a szokásos "fukar" Belickhick pénzt ajánlották a kinézett helyettesnek. Ami Belichicket és a Pats korábbi FA előéletét ismerve persze nem meglepő, beleillik a képbe. Egyszerűen csak arról van szó, hogy ezúttal nem jött be. Szerintem.

Patriots’ Lowball Offer To Wes Welker Mystifying After Receiver Signs For Cheappeterk2005
Elfelejtkezel az egy évvel korábbi alkuról. Welker három évre kért 24 milliót, nem kapta meg (állítólag 18 volt az ajánlat), helyette franchise tag szűk tíz millióért. Ezek után hogy a pékbe gondolta bárki (Wes-t is beleértve) komolyan, hogy egy évvel később majd a Pats ad neki két évre 12-14 millió garantáltat?! Majd két részletben kapja meg a (majdnem) 24-et?
Ninko az új szerződése után azt mondta, hogy fontos dolog a pénz természetesen, de a győzelem is számít és a Patriots-nak köszönhet mindent, fogalma sincs, hogy hol lenne ma, ha a Pats nem igazolja le.
Welker teljesen üzleti oldaláról fogta meg a dolgot - nagyon helyesen, semmi kivetnivaló nincs ebben. De ezek után ne hozzunk fel olyan érvet, hogy a Pats elmúlt hat évének legproduktívabb elkapója. Szegény Wes, annyira itt akart maradni. Nem, ő is leszarta az elmúlt hat évet. A szerződés üzleti alapon a jövőnek szól, a Pats-nek három évre megért volna legalább 20 milliót, ő a 22-t választotta. Üzleti szempontból mindenki helyesen döntött.

Sanders ügyben meg pont az történt, amit Wyatt leírt. Pofátlanul precízen kidolgozott ajánlat volt.



A tavalyi Chiefs-ben egy 1/1 es, SB-t járt QB irányított? Bizonyára sokszor mondogatták, hej, ha a Bledsoe gyerek helyett lenne végre egy normális irányítónk, mindjárt más lenne a helyzet! Illetve, akkor most a Chifs esete is egy variáció, vagy az eredeti axiómádat ("Logikus, hiszen egy 1/1 kiválasztott nyilván nem érkezhet máshová, mint egy borzalmas csapatba." ) vegyem figyelembe?:ptomi-tomi
Ezzel megfogtál. 😀

De azért azt be kell látnod, hogy az a Pats az nem 2001-2004 körül épült ki, hanem az alapjai (a nagy része) igenis már odakerült az azt megelőző néhány évben. És azt is, hogy Brady és PM/Brees/Rodgers, stb. győzelmi mutató arányában a különbség az első években van. Ha neked úgy jobban tetszik, akkor Brady már az első NFL passza eldobásakor HOF szinten játszott. Így jó? 😀peterk2005
Nehezen, de kijutottál az igazság fényére!😀 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megállás nélkül hajtogatod, hogy Welker is belefért volna, vagy más nagynevű. Én közel sem vagyok ebben ennyire biztos, ráadásul csomó egyre dráguló szerződésünk van, így ha az átgörgethetőben kevesebbet hagyunk, jövőre járnánk sokkal szarabbul, és akkor lehet majd érzékeny búcsút venni fontos emberektől, aztán az is az FO hibája lenneWyatt
Szerintem belefért volna. Legalábbis nincs más infóm. Egész nyáron számolgattuk a cap helyzetet (a kinti Pats fórumon most is sticky), ahol folyamatosan követni lehetett a free capet. Belefért volna Welker is Amendola mellé. A hosszú távú szempontok pedig nála nem játszanak szerepet, hiszen 2, max 3 évről lett volna szó. Vagy akár 1-ről, ha úgy alakul, hogy nagyon meglett az utódja.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A tavalyi Chiefs-ben egy 1/1 es, SB-t járt QB irányított? Bizonyára sokszor mondogatták, hej, ha a Bledsoe gyerek helyett lenne végre egy normális irányítónk, mindjárt más lenne a helyzet! Illetve, akkor most a Chifs esete is egy variáció, vagy az eredeti axiómádat ("Logikus, hiszen egy 1/1 kiválasztott nyilván nem érkezhet máshová, mint egy borzalmas csapatba." ) vegyem figyelembe?:ptomi-tomi
Ezzel megfogtál. 😀

De azért azt be kell látnod, hogy az a Pats az nem 2001-2004 körül épült ki, hanem az alapjai (a nagy része) igenis már odakerült az azt megelőző néhány évben. És azt is, hogy Brady és PM/Brees/Rodgers, stb. győzelmi mutató arányában a különbség az első években van. Ha neked úgy jobban tetszik, akkor Brady már az első NFL passza eldobásakor HOF szinten játszott. Így jó? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem meg bejött, megdrágítottuk a Pittsburghnek az elkapó megtartását erre az évre. Nekünk ha jön is jó, ha nem, akkor is, mert egy év múlva ingyen jöhet, ha majd kell, addig meg drágább a Steelersnek 😛

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt hol olvastad? Mert az én emlékeim szerint Welker kevesebbért ment Denverbe, mint amit itt adtak volna neki.GRAFI
Igen, Kraft nyilatkozatát én is olvastam. 😊 Biztos, hogy az a le-authentikusabb, tekintettel a körülményekre? 😊

Az alábbi cikkben nem is azt a részt gondolom fontosnak,,ahol az ajánlat részleteit idézik. Az annyi amennyi (állítólag 2 év, 10 mllla + bónuszok). Szerintem a történetben nem is az a fontos, hogy a Denverhez képest mit ajánlottak. A fontos az, hogy az elmúlt 6 év legproduktívabb Pats elkapójának kevesebbet ajánlottak, mint amit előtte Ochocinho kapott. Ha tényleg meg akarták volna tartani, akkor gondolod, hogy ennyit ajánlanak? Egyébként a Sanders ajánlat sem arról szólt, hogy a Pats késtégbeesetten keresett volna egy Lloyd utódot. Eleresztették Llyoydot, majd a szokásos "fukar" Belickhick pénzt ajánlották a kinézett helyettesnek. Ami Belichicket és a Pats korábbi FA előéletét ismerve persze nem meglepő, beleillik a képbe. Egyszerűen csak arról van szó, hogy ezúttal nem jött be. Szerintem.

Patriots’ Lowball Offer To Wes Welker Mystifying After Receiver Signs For Cheap


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A 2001-es idény Super Bowlján a Patriots kezdőjében (támadók és védők) hét olyan játékos volt a 22-ből, aki Belichick érkezése előtt (2000) is a csapat tagja volt.

Szerk.: a 2001-es év final rosterén 13 olyan játékos volt, ha jól számoltam, aki 2000 előtt a Pats tagja volt.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megállás nélkül hajtogatod, hogy Welker is belefért volna, vagy más nagynevű. Én közel sem vagyok ebben ennyire biztos, ráadásul csomó egyre dráguló szerződésünk van, így ha az átgörgethetőben kevesebbet hagyunk, jövőre járnánk sokkal szarabbul, és akkor lehet majd érzékeny búcsút venni fontos emberektől, aztán az is az FO hibája lenne

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A kész csapat: 1999, 8-8, HC (Caroll) kirúgva. 2000, 5-11, mindenki BB kirúgását kívánja, 2001-ben 0-2-nél veszi át a csapatot TB. A 96-os SB után ez egy szépen lassan a középszerűségbe csúszó csapat volt.tomi-tomi
A Chiefs tavaly 2-14-et futott, botrányt botrányra halmozott. Megkérdezzük Ulpianus-t, hogy mi a véleménye a Chiefs roster erősségéről? 😊 Te például mit gondolnál, ha egy évet csúszik a történet, és Luck a Chiefs-be kerül. Azt, hogy egy nem kész csapatba érkezett?peterk2005
A tavalyi Chiefs-ben egy 1/1 es, SB-t járt QB irányított? Bizonyára sokszor mondogatták, hej, ha a Bledsoe gyerek helyett lenne végre egy normális irányítónk, mindjárt más lenne a helyzet!
Illetve, akkor most a Chifs esete is egy variáció, vagy az eredeti axiómádat ("Logikus, hiszen egy 1/1 kiválasztott nyilván nem érkezhet máshová, mint egy borzalmas csapatba." ) vegyem figyelembe?:p

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ezt hol olvastad? Mert az én emlékeim szerint Welker kevesebbért ment Denverbe, mint amit itt adtak volna neki.GRAFI
Az igazság majd valakinek a memoárjában talán olvasható lesz, de a "hivatalos" álláspont szerint a Pats 2 évre 10 milliót ajánlott, ami bónuszokkal 15-16 milliót is elérhetett volna. Ehhez képest a Denver teljesen garantált 2 év, 12 milliós szerződést adott neki. Welkernek nem tetszett a 2 millióval kevesebb garantált, ezért akarta, hogy a Pats matchelje a Denver ajánlatát, miközben a Pats eredeti ajánlata magasabb összegű volt. Nyilván nem olyan bónuszok voltak benne, hogy 10 passzolt TD után kap még 3 milliót.

Nem tudom, hogy ennél van-e frissebb hír a témában.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A kész csapat: 1999, 8-8, HC (Caroll) kirúgva. 2000, 5-11, mindenki BB kirúgását kívánja, 2001-ben 0-2-nél veszi át a csapatot TB. A 96-os SB után ez egy szépen lassan a középszerűségbe csúszó csapat volt.tomi-tomi
A Chiefs tavaly 2-14-et futott, botrányt botrányra halmozott. Megkérdezzük Ulpianus-t, hogy mi a véleménye a Chiefs roster erősségéről? 😊 Te például mit gondolnál, ha egy évet csúszik a történet, és Luck a Chiefs-be kerül. Azt, hogy egy nem kész csapatba érkezett?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Én azért máshogy emlékszem. Welker még azután is, hogy megkapta a denveri ajánlatát, visszatelefonált, hogy mit szólnak Bostonban hozzá, akarják-e überelni. És Bostonban nem akarták, sőt, addigra már megvolt az Amendola szerződés. Nyilván voltak személyes ellentétek, de ha tippelnem kell, akkor inkább amondó vagyok, hogy Belichick akarta kevésbé megtartani Welkert, mint amennyire Welker nem akart maradni.
peterk2005
Ezt hol olvastad? Mert az én emlékeim szerint Welker kevesebbért ment Denverbe, mint amit itt adtak volna neki.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Arra vagyok kíváncsi, hogy ha te vagy a Pats FO-ban döntő szerepben, akkor kit hoztál volna 1. számú WR-nek? Welker megtartását sajnos felejtsük el, mert vélhetően az ő viszonya annyira megromlott BB-vel, hogy a pénz duplájával és hat lóval sem sikerült volna itt tartani.Egon
Én azért máshogy emlékszem. Welker még azután is, hogy megkapta a denveri ajánlatát, visszatelefonált, hogy mit szólnak Bostonban hozzá, akarják-e überelni. És Bostonban nem akarták, sőt, addigra már megvolt az Amendola szerződés. Nyilván voltak személyes ellentétek, de ha tippelnem kell, akkor inkább amondó vagyok, hogy Belichick akarta kevésbé megtartani Welkert, mint amennyire Welker nem akart maradni.

Új embernek egyébként mind Amendola, mind Sanders jó választás lett volna. De vagy nem szabadott volna elengedni Welkert - nem fogadom el, hogy erre ne lett volna meg a lehetőség, megvolt rá a pénz is, és nem 5 évekről, hanem 2 max 3 évről lett volna még szó -, vagy pedig ha ő nem megtartható, akkor agresszívabban kellett volna az FA piacon dolgozni. Sanderst pl. elég könnyen el lehetett volna hozni, mert a Steelers olyan cap szorításban van/volt, hogy nem sokkal kellett volna érte kínálni, mint amiért végül maradt.

De nem vagyok GM, sem pedig scout. Nem is akarok az lenni. Ezért megmondani sem akarom és tudom, hogy mit kellett volna konkrétan csinálni. Ha tudnám, akkor ott ülnék valamelyik FO-ban. 😊 Én csak a végeredményt látom, és azt véleményezem. Az meg azt mutatja eddig, hogy Amendola jó választás, ha nem lesz sokat sérült. És azt, hogy a szélen viszont nem sikerült érdemi megoldást találni. Innentől nem érdekel a háttér. Ha a pénz meglenne rá, és a végeredmény olyan amilyen, akkor az FO nem végezte el úgy a dolgát, ahogy egy bajnokaspiráns csapatban el kellett volna.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Összedobtam egy gyors excelt rá, hogy ez mit jelent százalékosan (78% győzelem). Engem meglepett, hogy mennyire domináns. Összesen ketten előzik meg ezen a listán (80 és 81%), de mindketten jóval száz meccs alatt maradtak. Manning 70, Brees 60% alatt... Érdekes...Witchdoctor
Ennek viszonylag egyszerű az oka: Brady egy kész csapatba érkezett, a legtöbb a listán szereplő irányító pedig ő maga csinált csapatot. Ezért aztán Brady első 3-4 éve győzelem és gyűrű-eső volt, a többieké meg általában 1-2 csúnyán negatív szezon. peterk2005
A kész csapat: 1999, 8-8, HC (Caroll) kirúgva. 2000, 5-11, mindenki BB kirúgását kívánja, 2001-ben 0-2-nél veszi át a csapatot TB. A 96-os SB után ez egy szépen lassan a középszerűségbe csúszó csapat volt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyilván kell a csapat, anélkül senkinek sem megy.
De az csak nem véletlen, ha valakinek egyszer normális elkapója, normális futója, vagy éveken át középszerű védelme van, mégis folyamatosan jócskán pozitív mérlege jön össze

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
No para, én most láttam twitteren.empty taxi
Lista, hogy Brady mögött hogyan sorakozik a többi legendás irányító:

Tom Brady – 139-39 (+100)
Peyton Manning – 156-70 (+86)
Brett Favre – 186-112 (+74)
Joe Montana – 117-47 (+70)
John Elway – 148-82-1 (+66)
Terry Bradshaw – 107-51 (+56)
Roger Staubach – 85-29 (+56)
Johnny Unitas – 118-64-4 (+54)
Dan Marino – 147-93 (+54)
Daryle Lamonica – 66-16-6 (+50)
Ken Stabler – 96-49-1 (+47)
Bart Starr – 94-47-6 (+47)
Steve Young – 94-49 (+45)
Jim Kelly – 101-59 (+42)
Otto Graham – 57-13-1 (+44) (NFL only)
Len Dawson – 94-57-8 (+37)
Drew Brees – 102-70 (+32)
Troy Aikman – 94-71 (+23)
Frank Tarkenton – 124-109-6 (+15)
Warren Moon – 102-101 (+1)
Joe Namath – 62-63-4 (-1)
 www.coldhardfootballfacts.com/content/tom-brady-first-qb-nfl-history-with-100-more-wins-than-losses/25233/DoM
Ez annyit jelent, hogy kurva jó csapatban játszott eddig, nem?csi77
Persze. Sőt, igazából a történelem legjobb csapata volt a keze alatt, elit elkapógárdákkal, bivalynál bivalyabb, mindenkit megevő védelemmel, folyamatosan elit futójátékkal, igazából, ha lenne egy normális irányítónk, már 150-nél is járhatnánkWyatt
Csak azt szeretném megkérdezni, hogy (mivel ez nem gerelyhajítás, pl.) egyedül nyerte meg mindet? Nem a kiválóan menedzselt csapat, amelyben persze igen nagy szerepe volt neki is? Nem szeretem, amikor az irányítóra hegyezik ki a győzelmeket (még ha sok is múlik rajtuk) egy olyan sportágban, ahol 53 ember lép a pályára meccsenként....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Ismeritek Marvint?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Összedobtam egy gyors excelt rá, hogy ez mit jelent százalékosan (78% győzelem). Engem meglepett, hogy mennyire domináns. Összesen ketten előzik meg ezen a listán (80 és 81%), de mindketten jóval száz meccs alatt maradtak. Manning 70, Brees 60% alatt... Érdekes...Witchdoctor
Ennek viszonylag egyszerű az oka: Brady egy kész csapatba érkezett, a legtöbb a listán szereplő irányító pedig ő maga csinált csapatot. Ezért aztán Brady első 3-4 éve győzelem és gyűrű-eső volt, a többieké meg általában 1-2 csúnyán negatív szezon. Logikus, hiszen egy 1/1 kiválasztott nyilván nem érkezhet máshová, mint egy borzalmas csapatba. A hatodik körből viszont lehet remek csapatba jutni. Ha más nem, hát ennyi előnye van a hatodik körnek. 😊

(Egyébként Roethlisberger is hasonló izmos mutatóval kezdett, csak sem ő, sem a franchise-a nem bírta a lépést 1 évtizeden keresztül. Ha Kaep-ből vagy Wilsonból végül HOF QB lesz, és a franchise-ot sem cseszi el senki a következő tíz évben, akkor ők is ott fognak trónolni a lista elején, függetlenül attól, hogy egy Montana lesz-e belőlük, vagy megmaradnak mondjuk Bradshaw-nak.)peterk2005
Hát igen, képzelem, mennyire sajnálnák ezt 4 SB-győzelem után