New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Olyan sok időt jósolsz neki?

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 10 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Forrást nem láttam a fórumon, ahova bemásolták, de Dowling kezdett az első csapattal Talib mellett az OTA-n, míg Dennard és Arrington volt a 2. csapattal. A porcelán CB ráadásul teljesen egészségesnek tűnik, és meggyőző volt a mozgása. Úgy látszik Dowling minden lehetőséget megkap az offseason során, hogy a lehető legjobb ellenfelekkel szemben gyakoroljon és legyen minél több játékideje - sajnos van mit bepótolnia.

(Ha egészséges tudna maradni, akkor nagyon pofás lenne a cornerback depth minőségre és mennyiségre is)DoM
nyugi szezon kezdetre lesérül 😕

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Forrást nem láttam a fórumon, ahova bemásolták, de Dowling kezdett az első csapattal Talib mellett az OTA-n, míg Dennard és Arrington volt a 2. csapattal. A porcelán CB ráadásul teljesen egészségesnek tűnik, és meggyőző volt a mozgása. Úgy látszik Dowling minden lehetőséget megkap az offseason során, hogy a lehető legjobb ellenfelekkel szemben gyakoroljon és legyen minél több játékideje - sajnos van mit bepótolnia.

(Ha egészséges tudna maradni, akkor nagyon pofás lenne a cornerback depth minőségre és mennyiségre is)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brady a legjobb, pats 4 life
(ui, nem nem fogadás)briareos
akkor be vagy baszva 😀Newman
tévesbriareos
Ja, cserébe Danna meg Cards fan lesz mostantól.
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Brady a legjobb, pats 4 life
(ui, nem nem fogadás)briareos
akkor be vagy baszva 😀Newman
téves

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Brady a legjobb, pats 4 life
(ui, nem nem fogadás)briareos
akkor be vagy baszva 😀

több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Brady a legjobb, pats 4 life
(ui, nem nem fogadás)briareos
Sober up.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brady a legjobb, pats 4 life
(ui, nem nem fogadás)briareos
Az év coming outja!
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Brady a legjobb, pats 4 life
(ui, nem nem fogadás)

több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
sztem nem kell ezt tulmisztifikálni, csináltok egy kis competitiont a campre, aztán ha az új csóka hozza meskó szintjét , akkor azon sem lepődnék meg ha ő maradna.briareos
Persze, ezért is mondtam, hogy egy kis versenyhelyzet
A második résszel viszont nem feltétlen értek egyet, Meskó már versenyhelyzetben is bizonyított azért, szal ha „csak” azt hozza, az szerintem még kevés, de ha ő lesz a jobb, akkor ő maradjon
Én bízom benne, hogy Meskó ettől csak jobb lesz, szerintem az ő személyiségével ezt nem úgy könyveli el, hogy hoztunk valakit a helyére, hanem még többet fog azért tenni, hogy ő legyen a kezdő a szezon nyitányáraWyatt
nem kell feltétlenül egyetértenünk, ettől szép a világ 😊

Fejből nem tudom mennyit keres Meskó, és meddig van még szerződése, de BB eddig tényekedését elnézve nem lepődnék meg, h ha TC végén egy szinten vannak, meskó lapát. A pats sémájában, az előbb említett tények miatt (általában short field, nagyon ritka az h "fontos és hosszú punt" kell) szerintem egy full átlagos punter is hatékonyabb lehet, ergó aránylag kis effecttel is lehet spórolni némi aprót. Max puntol brédi. 😂briareos
 youtu.be/amjaVMLkAYo volt rá példa 😊kolok1972
köszönöm, nyilván nem tudtam.
És olyan volt már h brady mondjuk futott a labdával és behintáztatott egy neves LB-t?briareos
Én kérek elnézést,hogy be mertem linkelni....

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És mostantól New England Rutgers... Kevin Haslam is a keretben, ezzel már nyolcan vannak 😊Spigo
Mellesleg ex - Jaguár! 😀
több mint 10 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
És mostantól New England Rutgers... Kevin Haslam is a keretben, ezzel már nyolcan vannak 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy látszik mostantól a Colts helyett tőletek fogunk kukázni. Deaderick és Kyle Love után Jeremy Ebert is Észak-Floridában kötött ki. Mondjuk az ő végső keretre jutási esélyei nem olyan jók, mint a két ex- DLeteknek.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Urlacher visszavonulásáról jutott eszembe:
pacheko11
booooo.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Én is nagyon büszke voltam rá, az addigi antipatikus viszonyunkat keresztbetörte, aza gyerek, aza gyerek, há ki vannak szőrösödve a tökei, némmá. Hero, azótais.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Nagyon büszke is volt magára, tán még azt is mondta, hogy azt tartja a legnagyobb játékának, de lehet, hogy ezt már csak én képzelem bele 😀
Párat néha fut, jól feltüzeli a közönséget, néha jó az a kis momentum, de amúgy inkább ne törjék össze 😊
Mondjuk úgy beszélünk egy 193 centis, 102 kg-s emberről, mint valami messzi klónról 😀Wyatt
vmi olyasmit mondott, h a gyerekei nem fogják elhinni neki h elmeséli majd nekik mit művelt Urlacherrel

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon büszke is volt magára, tán még azt is mondta, hogy azt tartja a legnagyobb játékának, de lehet, hogy ezt már csak én képzelem bele 😀
Párat néha fut, jól feltüzeli a közönséget, néha jó az a kis momentum, de amúgy inkább ne törjék össze 😊
Mondjuk úgy beszélünk egy 193 centis, 102 kg-s emberről, mint valami messzi klónról 😀

több mint 10 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Brady ilyennel azóta gyakorlatilag be sem próbálkozott, szerencsére... 😀
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
sztem nem kell ezt tulmisztifikálni, csináltok egy kis competitiont a campre, aztán ha az új csóka hozza meskó szintjét , akkor azon sem lepődnék meg ha ő maradna.briareos
Persze, ezért is mondtam, hogy egy kis versenyhelyzet
A második résszel viszont nem feltétlen értek egyet, Meskó már versenyhelyzetben is bizonyított azért, szal ha „csak” azt hozza, az szerintem még kevés, de ha ő lesz a jobb, akkor ő maradjon
Én bízom benne, hogy Meskó ettől csak jobb lesz, szerintem az ő személyiségével ezt nem úgy könyveli el, hogy hoztunk valakit a helyére, hanem még többet fog azért tenni, hogy ő legyen a kezdő a szezon nyitányáraWyatt
nem kell feltétlenül egyetértenünk, ettől szép a világ 😊

Fejből nem tudom mennyit keres Meskó, és meddig van még szerződése, de BB eddig tényekedését elnézve nem lepődnék meg, h ha TC végén egy szinten vannak, meskó lapát. A pats sémájában, az előbb említett tények miatt (általában short field, nagyon ritka az h "fontos és hosszú punt" kell) szerintem egy full átlagos punter is hatékonyabb lehet, ergó aránylag kis effecttel is lehet spórolni némi aprót. Max puntol brédi. 😂briareos
 youtu.be/amjaVMLkAYo volt rá példa 😊kolok1972
köszönöm, nyilván nem tudtam.
És olyan volt már h brady mondjuk futott a labdával és behintáztatott egy neves LB-t?

több mint 10 éve
pacheko11 New England Patriots 57
Urlacher visszavonulásáról jutott eszembe:

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akartam pont írni, hogy két hét, és megint más lesz róla a hír 😀

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
 twitter.com/ProFootballTalk/status/336593742259691520

Gronk kezébe berakták az új fémet. Elvben 10 hét múlva játszhat.zinedine5
Ezt a "10 hét múlva minden OK" szöveget nyomják az orvosok november óta... 😕Burkus
Elvileg (hangsúlyozva) nincs további fertőzés, ezért valószínű a 10 hét.zinedine5
Rosenhaus (Gronk ügynöke) nincs szükség további műtétekre:  pro32.ap.org/article/agent-no-more-forearm-surgery-likely-gronkempty taxi
Mondjuk ő mit mondana? "Ez már sosem lesz a régi. Nem érdemli meg azt a nagy lóvét, amit adni akartok neki (meg nekem)."
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 twitter.com/ProFootballTalk/status/336593742259691520

Gronk kezébe berakták az új fémet. Elvben 10 hét múlva játszhat.zinedine5
Ezt a "10 hét múlva minden OK" szöveget nyomják az orvosok november óta... 😕Burkus
Elvileg (hangsúlyozva) nincs további fertőzés, ezért valószínű a 10 hét.zinedine5
Rosenhaus (Gronk ügynöke) nincs szükség további műtétekre:  pro32.ap.org/article/agent-no-more-forearm-surgery-likely-gronk


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
sztem nem kell ezt tulmisztifikálni, csináltok egy kis competitiont a campre, aztán ha az új csóka hozza meskó szintjét , akkor azon sem lepődnék meg ha ő maradna.briareos
Persze, ezért is mondtam, hogy egy kis versenyhelyzet
A második résszel viszont nem feltétlen értek egyet, Meskó már versenyhelyzetben is bizonyított azért, szal ha „csak” azt hozza, az szerintem még kevés, de ha ő lesz a jobb, akkor ő maradjon
Én bízom benne, hogy Meskó ettől csak jobb lesz, szerintem az ő személyiségével ezt nem úgy könyveli el, hogy hoztunk valakit a helyére, hanem még többet fog azért tenni, hogy ő legyen a kezdő a szezon nyitányáraWyatt
nem kell feltétlenül egyetértenünk, ettől szép a világ 😊

Fejből nem tudom mennyit keres Meskó, és meddig van még szerződése, de BB eddig tényekedését elnézve nem lepődnék meg, h ha TC végén egy szinten vannak, meskó lapát. A pats sémájában, az előbb említett tények miatt (általában short field, nagyon ritka az h "fontos és hosszú punt" kell) szerintem egy full átlagos punter is hatékonyabb lehet, ergó aránylag kis effecttel is lehet spórolni némi aprót. Max puntol brédi. 😂briareos
 youtu.be/amjaVMLkAYo volt rá példa 😊kolok1972
Szerintem tudja jól, azért mondta 😊
Mellesleg nem is ez volt az első 😉

több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
sztem nem kell ezt tulmisztifikálni, csináltok egy kis competitiont a campre, aztán ha az új csóka hozza meskó szintjét , akkor azon sem lepődnék meg ha ő maradna.briareos
Persze, ezért is mondtam, hogy egy kis versenyhelyzet
A második résszel viszont nem feltétlen értek egyet, Meskó már versenyhelyzetben is bizonyított azért, szal ha „csak” azt hozza, az szerintem még kevés, de ha ő lesz a jobb, akkor ő maradjon
Én bízom benne, hogy Meskó ettől csak jobb lesz, szerintem az ő személyiségével ezt nem úgy könyveli el, hogy hoztunk valakit a helyére, hanem még többet fog azért tenni, hogy ő legyen a kezdő a szezon nyitányáraWyatt
nem kell feltétlenül egyetértenünk, ettől szép a világ 😊

Fejből nem tudom mennyit keres Meskó, és meddig van még szerződése, de BB eddig tényekedését elnézve nem lepődnék meg, h ha TC végén egy szinten vannak, meskó lapát. A pats sémájában, az előbb említett tények miatt (általában short field, nagyon ritka az h "fontos és hosszú punt" kell) szerintem egy full átlagos punter is hatékonyabb lehet, ergó aránylag kis effecttel is lehet spórolni némi aprót. Max puntol brédi. 😂briareos
 youtu.be/amjaVMLkAYo volt rá példa 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.