New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Mindenesetre en megkaptam a Sobriságot, már látom, hogy az összes gyenge, elvesztett meccs bűnbakja Wes elengedése lesz.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért Wes az áldozat, mert a Fo basz...tt ki vele a tagel, meg az utána történő Edelman előre slágerek. Nem jött be. De en sok pénzt rátennék, hogy bőven megérte volna 3/24 ért ittartani. Most jönnek a nagy gazdasági számítások, ROI-k, meg minden, de en úgy érzem, hogy a Brady SB contender éra véget ért. Szerintem pótolhatatlan lesz az aceltestű all-time best slot elkaponk. Illetve most mar a Denver elkapója.LordTamas
Ha tudsz egy tíz millió dolláros kib@szási tervről, akkor szólj nekem. Velem ennyiért kib@szhatnak egy évig, ha azt csinálhatom közben, amihez értek. 😀
Elborítottak az érzelmek, így szerintem nem látod, hogy Wes is lesz@rta az érzelmeket, hideg fejjel és vérrel a több pénzt választotta. Ha más csapat játékosa csinálná, akkor kívülállóként hajlamosabbak lennénk azt mondani, hogy nézd már azt a köcsög, pénzsóvár Gipsz Jakabot, évi 1 milláért ott hagyta azt a csapatot, amelyiknek mindent köszönhet.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Schleck: Egy olyan elkapó aki az elmúlt évek legjobbja volt számok terén is nálunk 31 évesen miért lenne leszállóágban??Bruschi85
Egy, azért mert 31 éves. Ennyi ütés, amit ő kap nála sokkal nagyobb emberektől nem fog maradéktalanul elmúlni. Ő hiába elkapó, de szinte annyit kap, mint egy RB és emiatt nála nyugodtan lehet szerintem az RB-k "élettartamával" számolni.
Kettő, a dropok. Slot WR-ként nehezebb dolga van ebből a szempontból, de számomra feltűnő volt nem is az, hogy többet droppolt volna, hanem idén már a kulcsszituációkban tette. Ez pedig nem megengedhető szerintem annál az embernél, aki tényleg a végső opció szinte minden esetben. Nem tudom mitől volt ez nála, lehet csak átmeneti lelki zavar volt, de én nem örültem neki.
Három, a szerződés. Ha olyan sokat látnának még benne, akkor a Broncos vagy bárki más nem adott volna neki 2 évnél hosszabb szerződést? Dehogynem.

Az mondjuk más kérdés, hogy szerintem Edelman nem alkalmas arra, hogy hosszú távon pótolja, de valahogy csak megoldjuk.

több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Azért Wes az áldozat, mert a Fo basz...tt ki vele a tagel, meg az utána történő Edelman előre slágerek. Nem jött be. De en sok pénzt rátennék, hogy bőven megérte volna 3/24 ért ittartani. Most jönnek a nagy gazdasági számítások, ROI-k, meg minden, de en úgy érzem, hogy a Brady SB contender éra véget ért. Szerintem pótolhatatlan lesz az aceltestű all-time best slot elkaponk. Illetve most mar a Denver elkapója.LordTamas
tavaly ő nem írta alá aztzinedine5
3/24et aláírta volna, a 2/16ot nem. Most meg 2/12 érthetetlen.
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
Majd meglátjuk, hogy jó dolog volt elengedni West. Azért még baromi messze van a vége😊
Srácok nagyon nehéz ezt a sportot, illetve üzletet európai szemmel nézni, én bízom benne, hogy Edelman beléphet Wes helyére és jön 2 atletikusabb WR.
Bár én is azt vallom egyenlőre koncentráljunk jobban a védelem megerősítésére...
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Azért Wes az áldozat, mert a Fo basz...tt ki vele a tagel, meg az utána történő Edelman előre slágerek. Nem jött be. De en sok pénzt rátennék, hogy bőven megérte volna 3/24 ért ittartani. Most jönnek a nagy gazdasági számítások, ROI-k, meg minden, de en úgy érzem, hogy a Brady SB contender éra véget ért. Szerintem pótolhatatlan lesz az aceltestű all-time best slot elkaponk. Illetve most mar a Denver elkapója.LordTamas
tavaly ő nem írta alá azt
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Szóval a fo elmehet az anyjaba. Gusztustalan manőverek a szezon elején (Edelman erőltetése), kockáztatni kicsinyességből a napokban, meglett az eredménye. Elment a tökéletes Patrióta, aki acélból volt, nem nyafogott egyszer sem, Brady teljes bizalmát élvezte, es mellékesen az elmúlt hat év legproduktivabb elkapója. Persze, majd pótolja Hernandez meg Edelman, akik összesen nem voltak annyit egészségesek, mint Wes az elmúlt két szezonban...
Én nagyon nagyot csalódtam a csapatvezetesben. Szerintem hatalmas hibát követtek el. Welkernek meg szívből kívánom, hogy szerezzen egy gyűrűt, ha valaki, akkor ő megérdemli. Csak iszonyú nehéz lesz azt nézni, hogy Manning paskolja meg a sisakjat egy nehéz 3rd down után, nem Brady.
Mínusz három meccs ez az alapszakaszban, minimum.

Szóval rohadjon meg a FO, meg félig elvesztettek egy szurkolót a személyemben.
Csalodottabb vagyok, mint a tavalyi SB bukás után. Sokkal...LordTamas
Egy üzlet mindig két félen múlik. gsn szerint a Pats utolsó ajánlata 10 millió garantált volt + teljesítményalapú bónuszok. Megkereshette volna itt is (nagyjából) azt a pénzt. Szóval, a másik oldalról nézve nem bízott magában, hogy teljesítmény alapon hozzá tud tenni a pénzéhez. Akkor meg miről beszélünk - gondolta Kraft.

Ne tegyünk úgy, mintha Wes nem ugyanolyan kutyakeményen vett volna részt az üzletben. Ami egyáltalán nem baj, csak lassan mi itt a Pats áldozataként látjuk Welker-t. Holott lehetne úgyis látni, hogy Welker áldozata a Pats.tomi-tomi
Azért Wes az áldozat, mert a Fo basz...tt ki vele a tagel, meg az utána történő Edelman előre slágerek. Nem jött be. De en sok pénzt rátennék, hogy bőven megérte volna 3/24 ért ittartani. Most jönnek a nagy gazdasági számítások, ROI-k, meg minden, de en úgy érzem, hogy a Brady SB contender éra véget ért. Szerintem pótolhatatlan lesz az aceltestű all-time best slot elkaponk. Illetve most mar a Denver elkapója.
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Edelman megtartása jó lenne, már ha sikerül, de ő nem Wes és nem is lesz.
Nagyon egyetértek LordTamással Wes kérdésben, viszont remélem ettől még ugyanúgy szurkoló maradsz, mert sajna ez csak üzlet még ha szar érzés is megemészteni ...
Remélem a sérülékeny Amendola és az öreg Cribbs nem fog jönni, pláne túlfizetve nem lesz ezek után, inkább a draftról jöjjön egy magas széleken is használható elkapó Moss óta úgysem volt, akivel lehet folytatni az építkezést.
Tálib megtartása, akkor amikor Grimes, Sean Smith, Aso van a piacon, nem elsődleges, Vollmer annál inkább.
Schleck: Egy olyan elkapó aki az elmúlt évek legjobbja volt számok terén is nálunk 31 évesen miért lenne leszállóágban??



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A source close to Tom Brady tells CSN New England he is "beyond enraged" at the Patriots letting Wes Welker for two years and $12 million, and feels it is a "disgrace" and a "disservice."

Jön a média által gerjesztett cirkusz.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha Vollmert és Talibot újraszerződtetjük, engem személy szerint egyáltalán nem fog érdekelni, hogy WW 6 vagy 15 milláért ment-e el máshova. Hármójuk közül ő az egyetlen, aki már egyértelműen leszálló ágban van, így számomra ez teljesen észszerű döntésnek is tűnik, hogy csak nagyon olcsón marasztaltuk volna. Ezt a 6 millát pedig nem tartotta nagyon olcsónak az FO.

több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
szerintem nem kell mindjárt felakasztani magunkat, welker idén se volt a régi szerintem, volt pár kulcsfontosságú dropja. gronk megoldja helyette 😊ghstzR
ahhoz jó lenne ha tolna egy egészséges szezontmascherano
a rekorddöntő évében nem tehetett arról h pollard szerencsésen esett rá, bár a kéztörése az aggasztó


több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
szerintem nem kell mindjárt felakasztani magunkat, welker idén se volt a régi szerintem, volt pár kulcsfontosságú dropja. gronk megoldja helyette 😊ghstzR
ahhoz jó lenne ha tolna egy egészséges szezont

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szóval a fo elmehet az anyjaba. Gusztustalan manőverek a szezon elején (Edelman erőltetése), kockáztatni kicsinyességből a napokban, meglett az eredménye. Elment a tökéletes Patrióta, aki acélból volt, nem nyafogott egyszer sem, Brady teljes bizalmát élvezte, es mellékesen az elmúlt hat év legproduktivabb elkapója. Persze, majd pótolja Hernandez meg Edelman, akik összesen nem voltak annyit egészségesek, mint Wes az elmúlt két szezonban...
Én nagyon nagyot csalódtam a csapatvezetesben. Szerintem hatalmas hibát követtek el. Welkernek meg szívből kívánom, hogy szerezzen egy gyűrűt, ha valaki, akkor ő megérdemli. Csak iszonyú nehéz lesz azt nézni, hogy Manning paskolja meg a sisakjat egy nehéz 3rd down után, nem Brady.
Mínusz három meccs ez az alapszakaszban, minimum.

Szóval rohadjon meg a FO, meg félig elvesztettek egy szurkolót a személyemben.
Csalodottabb vagyok, mint a tavalyi SB bukás után. Sokkal...LordTamas
Egy üzlet mindig két félen múlik. gsn szerint a Pats utolsó ajánlata 10 millió garantált volt + teljesítményalapú bónuszok. Megkereshette volna itt is (nagyjából) azt a pénzt. Szóval, a másik oldalról nézve nem bízott magában, hogy teljesítmény alapon hozzá tud tenni a pénzéhez. Akkor meg miről beszélünk - gondolta Kraft.

Ne tegyünk úgy, mintha Wes nem ugyanolyan kutyakeményen vett volna részt az üzletben. Ami egyáltalán nem baj, csak lassan mi itt a Pats áldozataként látjuk Welker-t. Holott lehetne úgyis látni, hogy Welker áldozata a Pats.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
szerintem nem kell mindjárt felakasztani magunkat, welker idén se volt a régi szerintem, volt pár kulcsfontosságú dropja. gronk megoldja helyette 😊


több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Szóval a fo elmehet az anyjaba. Gusztustalan manőverek a szezon elején (Edelman erőltetése), kockáztatni kicsinyességből a napokban, meglett az eredménye. Elment a tökéletes Patrióta, aki acélból volt, nem nyafogott egyszer sem, Brady teljes bizalmát élvezte, es mellékesen az elmúlt hat év legproduktivabb elkapója. Persze, majd pótolja Hernandez meg Edelman, akik összesen nem voltak annyit egészségesek, mint Wes az elmúlt két szezonban...
Én nagyon nagyot csalódtam a csapatvezetesben. Szerintem hatalmas hibát követtek el. Welkernek meg szívből kívánom, hogy szerezzen egy gyűrűt, ha valaki, akkor ő megérdemli. Csak iszonyú nehéz lesz azt nézni, hogy Manning paskolja meg a sisakjat egy nehéz 3rd down után, nem Brady.
Mínusz három meccs ez az alapszakaszban, minimum.

Szóval rohadjon meg a FO, meg félig elvesztettek egy szurkolót a személyemben.
Csalodottabb vagyok, mint a tavalyi SB bukás után. Sokkal...

Ui: most olvasom, hogy 6 millió évente. Érthetetlen büdös nagy soher Mr Kraft. Ezek után hogy néz ki Brady szerződésmódosítása. Áhh véget ért egy hatalmas korszak.
több mint 11 éve
Csabiii New England Patriots 198
Julian-time!!!tomi-tomi
Csak előbb szerződtetni kéne...

Persze tudom, hogy "it's just business nothing personal", de akkor is rossz szájízzel fogok ma lefeküdni... 😕 Nagyon sok sikert WW-nek (persze inkább csak egyéni, mint csapatszinten 😊 ) !
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az újoncszerződéseket kivéve az idei pro bowl összes WR-e keresett legalább évi 6 milliót....

szerk: He's 1 of 4 players (Drew Brees, Larry Fitzgerald, Joe Thomas) named to Pro Bowl each of the last 5 seasons

több mint 11 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Hát ja..Kivéve, ha őt meg elviszi a Browns...
Egyezzenek meg Vollmerrel, Talibbal, Juliannal és Fafejjel...WR úgyis jön valahonnan..Csak kérem, hogy ne Cribbs..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
És 6 misit nem ért volna meg nekünk? Ezt nem hiszem...kyobalu
Írtam már korábban, ez a 2 év 12 millió a fájdalomküszöb környéki érték Kraft számára. Tavaly Welker nem ért nekünk 24-et 3 év alatt, így kifizettünk neki 10-et. Majdnem ugyanazt érte volna el így Wes. Ezt nem vette be Kraft gyomra.
Mi szurkolunk, ő üzletel. Btw Wes is! szerk. Ja, és Elway is jó benne, pontosan mérte fel, hogy hol van a határérték. Ügyes volt.
Julian-time!!!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Sikerült elkótyavetyélni az értékünket.
Borzasztó szomorú és dühös vagyok Wes miatt. A hírek szerint 2 év 12 milliót nem ért meg nekünk. Az FO elmehet ahova gondolom, ez egy rossz döntés.
Ráadásul sikerült egy AFC közvetlen riválishoz, akivel a jövő évi PO-ban is simán összefuthatunk.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
És 6 misit nem ért volna meg nekünk? Ezt nem hiszem...kyobalu
És 6 misit nem ért volna meg nekünk? Ezt nem hiszem...kyobalu
Én sem. Grat. a FO-nak a Pats-nél. Hacsak vmi nagy csoda nem történik, a Brady-éra over...Burkus
Azért ne túlozzunk!

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
És 6 misit nem ért volna meg nekünk? Ezt nem hiszem...kyobalu
És 6 misit nem ért volna meg nekünk? Ezt nem hiszem...kyobalu
Én sem. Grat. a FO-nak a Pats-nél. Hacsak vmi nagy csoda nem történik, a Brady-éra over...
több mint 11 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
És 6 misit nem ért volna meg nekünk? Ezt nem hiszem...

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Marad pénz Vollmer-re és Talib-ra.
Wes jól játszotta meg a kártyáit.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Peytonnak Vina nem volt elég, de peche van Welker nem annyira clutch 😀