New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4740773/patriots-tender-rfa-hoomanawanui

Erre mi szükség volt? 1,3 millió.zinedine5
hogy fogjuk a fejünket...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4740773/patriots-tender-rfa-hoomanawanui

Erre mi szükség volt? 1,3 millió.
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Reissnél pár kiragadott adat a deep ball-ra:

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4740756/top-pats-need-in-a-nutshell-the-deep-ball

A lényeg, hogy 28ikok vagyunk a sikeres 20+ passzok comp % arányában és mi drop-olunk a legtöbbet. Ez utóbbi "jó" hír, mert könnyebb javítani egy elkapó igazolásával. Brady-t nehezebb lenne...LordTamas
Egyrészt, nem volt mélységi célpont.
Másrészt, Tom "Pennington"-osodik😊
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Főleg, hogy a 30-as életkor visszahordóknál kb. annyira vészes, mint a futóknál.

Az Aso-cuttal az idei CB FA-class hivatalosan is iszonyatosan erős, mély...javítja a sanszainkat Talib megtartására.
Más... Thomas Davis (LB) szintúgy ki lett rúgva. Ideális lenne sub-LBnek egy négyes fal mögé?
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
40 perccel a nyitás elött a legkomolyabb pletyka Josh Cribbs. Kiváncsi vagyok menniyvel sikerül túlfizetnünk egy visszahordót.
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Reissnél pár kiragadott adat a deep ball-ra:

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4740756/top-pats-need-in-a-nutshell-the-deep-ball

A lényeg, hogy 28ikok vagyunk a sikeres 20+ passzok comp % arányában és mi drop-olunk a legtöbbet. Ez utóbbi "jó" hír, mert könnyebb javítani egy elkapó igazolásával. Brady-t nehezebb lenne...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Citing multiple sources, the Boston Globe reports the Patriots would like to finish a new contract with free agent Aqib Talib "soon."
The Pats are thin at corner, don't want the fourth-rounder they gave up for Talib last year to go to waste, and are trying to play the "flooded cornerback market" card with Talib's agents. (Trying to convince them he won't get a ton of money elsewhere.) To this point, Talib's free-agent market has been quiet. Beat writer Greg Bedard confirms Talib remains the Pats' "top target at No. 1 cornerback."


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Havonta 6 misit nem ér Welker. 😉zinedine5
Jólvanna, elírtam😊
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
A 'fins szvsz nem kicsit baszott ki a WR-needes csapatokkal a Hartline szerződéssel.
Cca 6 milkát kap havonta, aminek az ismeretében eléggé viccesnek tűnne, ha WW elfogadná az 5 milliót. Van némi különbség a kettőjük produktuma közt.
Nfl.com szerint Amendolánál is ez a szerződés a kiindulási alap (más kérdés, hogy a sérülékenysége miatt nem kapja meg)

Az a hír azonban nagyon tetszik, hogy elég életképes B-terveken dolgozunk CB-depth terén, Gamble és Cox is jól mutatna ebben a D-ben, mindkettőtől Bodden-szintű teljesítményt várnék hátul, relatíve megengedhető áron.Gyulus
Havonta 6 misit nem ér Welker. 😉
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A 'fins szvsz nem kicsit baszott ki a WR-needes csapatokkal a Hartline szerződéssel.
Cca 6 milkát kap havonta, aminek az ismeretében eléggé viccesnek tűnne, ha WW elfogadná az 5 milliót. Van némi különbség a kettőjük produktuma közt.
Nfl.com szerint Amendolánál is ez a szerződés a kiindulási alap (más kérdés, hogy a sérülékenysége miatt nem kapja meg)

Az a hír azonban nagyon tetszik, hogy elég életképes B-terveken dolgozunk CB-depth terén, Gamble és Cox is jól mutatna ebben a D-ben, mindkettőtől Bodden-szintű teljesítményt várnék hátul, relatíve megengedhető áron.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Köszönöm! A nepatriotsdraft-nak ő volt az első választása február elején a CB-ek közül. Aztán jött a combine, és ahogy DoM is írja, BB-nek ezen a poszton nagyon sokat számítanak a számok. Bár azt mondják, hogy a 3 cone drill eredmény a fétise.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Gyanús vagy nekem, Robi! 😀 Nem szoktál Te örülni a Pats számára kedvező eseményeknek. 😀
Miért tartod TOP20-nak?tomi-tomi
A CB húzásnak örülnék (nem megy az nektek 😊), csak nem Banks-nek 😉. Hátha jön egy Trufant vagy Jamar Taylor az első kör végén, (mint anno némiképp meglepetésre McCourty) akiknél jócskán vannak kérdőjelek 😊.
Banks-t azért bírom, mert magas, eszméletlen laza mozgású, nagyon jól támadja a labdát a legmagasabb pontján emiatt igazi int vadász (ezért nagyon illene a D-tekbe) és tanítanivaló a backpedalja. m2m és zone Dben is használható.
A combine-on is a 40 yardját leszámítva nekem az ottani drilleken kifejezetten tetszett.
És tudom, h ez szubjektív, de nekem az egyénisége amolyan laza, playmaker DBre vall, aki vonzza a nagy (kivédekezett 😊) playeket (4:10től):


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Fene a finnyás mindenedet, én Grimest gond nélkül elfogadnám egyből, még ha Talib távozik is 😛
Wyatt
No igen egy CB mind felett 😊

Do your job
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nagyon jó pick lenne sztem 1/29re. A combine-os gyengus 40 yardja kifejezetten jól jött a Pats-nek, ha emiatt fog lecsúszni hozzájuk. Nálam még mindig top 20at ér.Robilluma
nepatriotsdraft.comon volt olyan vélemény, hogy Banks remek ok volt arra, hogy közelebbről megnézzék Darius Slayt. Ha cornerbackek, akkor Belichickék nagyon sokat adnak a számokra. Elkapó poszt dettó.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tamasboldizsar megnyugtatására, valószínűleg a Pats is akar CB-t draftolni, legalább egy FA CB igazolás mellett:

As is the case with most pro-days, the forty time, especially for cornerback Jonathan Banks, were all over the place. Some teams had him in the low 4.5’s (4.51) while others timed him in the mid 4.6’s (4.64). In the end his official time is likely to reside somewhere around 4.58s. Banks did look good in drills, in fact much better than his combine showing. He was relaxed throughout the workout, quickly getting out of breaks and showing good hands for the interception. As we reported earlier, something later confirmed when the workout was complete, the New England Patriots seem very interested in Banks.
Nagyon jó pick lenne sztem 1/29re. A combine-os gyengus 40 yardja kifejezetten jól jött a Pats-nek, ha emiatt fog lecsúszni hozzájuk. Nálam még mindig top 20at ér.Robilluma
Gyanús vagy nekem, Robi! 😀 Nem szoktál Te örülni a Pats számára kedvező eseményeknek. 😀

Miért tartod TOP20-nak?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg 1. körös DB pick úgysem volt mostanában 😀

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Tamasboldizsar megnyugtatására, valószínűleg a Pats is akar CB-t draftolni, legalább egy FA CB igazolás mellett:

As is the case with most pro-days, the forty time, especially for cornerback Jonathan Banks, were all over the place. Some teams had him in the low 4.5’s (4.51) while others timed him in the mid 4.6’s (4.64). In the end his official time is likely to reside somewhere around 4.58s. Banks did look good in drills, in fact much better than his combine showing. He was relaxed throughout the workout, quickly getting out of breaks and showing good hands for the interception. As we reported earlier, something later confirmed when the workout was complete, the New England Patriots seem very interested in Banks.
Nagyon jó pick lenne sztem 1/29re. A combine-os gyengus 40 yardja kifejezetten jól jött a Pats-nek, ha emiatt fog lecsúszni hozzájuk. Nálam még mindig top 20at ér.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fene a finnyás mindenedet, én Grimest gond nélkül elfogadnám egyből, még ha Talib távozik is 😛

több mint 11 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Én azért ettől a CB listától nem vagyok annyira elájulva. Igazából nincs is olyan a listán akinek teljesen tudnák örülni. Meg ha még innen be is húzunk egy CB-t akkor is megkellene tartani Arringtont slotba és még egy CB úgy is kellene, mert nem tudjuk Dennard-al mi lesz. MCC-t pedig FS-ként szeretném látni ha ennyire jól bevált ott. Legalább az egyik safety poszt meglenne oldva.

Lassan pedig úgy néz ki, hogy minden FA-nk kimegy a piacra. Pedig Edelmant, Arringtont és Thomast jó lett volna olcsón megtartani még a piac nyitása előtt.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
gsn twitteréről: A Patriots az összes jónak tartott CB (Sean Smith, Grimes, DRC, Cox, Cason, Gamble) ügynökével beszélt már, de Talib nincs a listán.

Do your job
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
tomi-tomi kedvenc témája: a 4-minute offense.DoM
Kénytelen vagyok kedvencként kezelni a témát. Idén hat ilyen (vagy szinte ilyen) helyzete volt Brady-éknek, s ebből csak kettőt (Broncos és az első Phins meccs) oldottak meg! Négyszer a GW-drive stopra szinte képtelen védelmünkön múlt a dolog. Kétszer megszívtuk (Ravens, Seahawks), kétszer szó szerint megúsztuk (Jets hosszabbításos meccs, Jaguars).
A Pats egyik kritikus siker faktora a 4 min. off, és ebben mélyen az átlag alatt teljesítünk.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
tomi-tomi kedvenc témája: a 4-minute offense.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hmmm, ha már magas, fizikális külső elkapóra van szükségünk...
Danario Alexanerre csak original-round-tendert rakott az SD... UDFA volt, szóval szabad a vásár.
6-5 magas, YAC-ra is képes, neki fel lehetne hajigálni a labdákat.
 youtu.be/FpQr6WLJr4I

Szezon közben érkezett a csapatához, 9 meccsen 36 elkapás, 624 yard... az SD komolyan mondom nem normális, valaki biztos elviszi ezzel az RFA tenderrel...

Mondjuk kérdés, hogy egy Turner-féle playbook után mekkora kihívást jelentene neki egy jelentősen komplexebb, rendszer, pl. a miénk... de egy próbát lazán megérne.
Gyulus
Na már a második DX-párti, alakul ez 😀
Ramsben is voltak jó meccsei, pedig ott egy határ szar volt az O akkor (is). Mélységi célpontnak kurva jó, de az SD-fanok (akik látták idén rendesen) azt mondják, slanteknél volt dropja rendesen. Még ez sem tántorítana el mondjuk azért annyira, de szerencsétlen ember üvegből van, már vagy 4-5-ször kellett műteni asszem a bal térdét, ami nem éppen szerencsés. Van benne kockázat rendesen, de én szívesen látnám itt, az tuti 😊

több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Hmmm, ha már magas, fizikális külső elkapóra van szükségünk...
Danario Alexanerre csak original-round-tendert rakott az SD... UDFA volt, szóval szabad a vásár.
6-5 magas, YAC-ra is képes, neki fel lehetne hajigálni a labdákat.
 youtu.be/FpQr6WLJr4I

Szezon közben érkezett a csapatához, 9 meccsen 36 elkapás, 624 yard... az SD komolyan mondom nem normális, valaki biztos elviszi ezzel az RFA tenderrel...

Mondjuk kérdés, hogy egy Turner-féle playbook után mekkora kihívást jelentene neki egy jelentősen komplexebb, rendszer, pl. a miénk... de egy próbát lazán megérne.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha valakit érdekelne, keressen

 aprod.hu/hirdetes/nfl-patriots-mesko-zoltan-dedikalt-polo-IDWssB.htmlGRAFI
simán ilyen pólót nem lehet kapni?winston
Így aláírva már nem menő? 😊 GRAFI
de, de mesko aláírásom nekem is van 😛 ilyen póló viszont érdekelne, simában 😊winston
Sajnos csak ebbe a formában van már.