New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
 bostonherald.com/sports/patriots_nfl/the_blitz/2013/02/jeff_demps_will_race_for_team_usa_wants_to_be_two_sport

Dempset ezzel az erővel el is felejthetjük, szerintem már a TC-ig sem kerül el (alaposan átbaszta a vezetőséget, egyértelműen kijelentette a korábbiakban, hogy lezárta futó pályafutását)
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
DoM, Boston, Nelson a Bills-ből nem lenne egy opció WR ügyben a számokon kívül?tomi-tomi
Inkább a másik, tendert nem kapó Bills elkapóban látok fantáziát, bár Donald Jones-nak meg van a "rejtélyes" betegsége, amivel IR-re került. Egyesek szerint a kisebb vesegondjával lehet kapcsolatban, ami miatt UDFA lett belőle 2010-ben. Nelsont én nem tudom elképzelni a számokon kívül.

szerk.: Jones ráadásul a Pats ellen is termékeny, ami mindig jó pont az igazolásoknál. 😊 4 meccsen 18 elkapás, 319 yard, 2 TD.DoM
Annyi kérdőjel van, hogy én még azt sem látom tisztán, hogy melyik elkapó posztokra kell játékosokat keresnünk.

Do your job
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az Ő pénze megvan és nem járt rosszul vele!
toxique
Ez a lényeg! Neki eddig worst case scenario (lesérülök a 2013-as edzőtáborban és végeztem) esetén járt volna 5,5 millió. Mostantól 57 millió. Best case scenario (2017-ig kurva jól játszom) kapott volna 30+ cca. (éljünk a számok bűvöletében!) 3*19=57 milliót. Tuti bő 50 millióért lemondott bizonytalanul elérhető 30 millióról. Még akkor is jobban jár az új szerződéssel, ha három elit év után harangoznak neki. Másképp: bizonytalan teljesítésű/minőségű árut adott féláron (az utolsó három évét 27 millióért). Ha 2017-ben úgy eltötymörög a zsebben, mint 2001-ben tette, mindenki elégedett és boldog lesz.

(Biztosan nem keverem a tanácsadói teljesítést az üzletkötőivel. Nincs jelentősége.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Szerintem tök életszerű. Vagy mégsem?tomi-tomi
Másodállásban vállalhat tanácsadói munkát a csapat engedélyével. Ha egy másik munkaadó munkát ad neki az igazgatótanácsában x millió dollárért, és a Pats management rábólint, akkor az teljesen életszerű. Jogilag nem lehet belekötni. A teljesítést sem Te, sem semmilyen TaxOffice nem tudja megítélni... pont ezért testhezálló.toxique
Tegyük fel, hogy lenne ilyen cég. Tekintsünk el attól, hogy egy (amerikai) magáncég igazgatótanácsában és/vagy felügyelő bizottságában csak üldögélni nem szokás. De azt az x millió dollárt (amiért ugye TB valójában nem csinált semmit) ellentételezni kell valami üzleti módon. Arról nem is beszélve, hogy az ezekben a testületekben hozott döntésekért a tagok jogi felelősséggel is tartoznak. Én nem szívesen írok alá csak úgy papírokat. A tanácsadói munka az más, ott kéne teljesíteni.
Miért nem felel meg Neked az éjszaka belinkelt titkos záradék? 😀

Btw kezdenek lehiggadni a kommentátorok is, túl vannak az első döbbeneten. Egyre többen emlegetik, hogy 35 évesen öt évre 57 milliót garantáltan megkapni elég jó kondíció. Olyasmi történt ellenkező előjellel, mint McNabb esetében. Akkor két napig mindenki a 100 millió dollárt emlegette, aztán kezdték kihangsúlyozni, hogy ez sokkal inkább egy egy éves szerződés kis pénzért. Az is lett végül.tomi-tomi
Rendben... 😀. Nekem megfelel, ha Tomnak is megfelel. Az Ő pénze megvan és nem járt rosszul vele! A kommentátorokkal teljesen egyetértek, hozzátéve azt, hogy 35 évesen ilyen jó fizikai állapotban lenni és találni még a sportban motivációt a pénz mellett; az is elég jó kondíció.


Ha a fake titulusból adódó csúszópénzekből indulunk ki, akkor az amerikaiaknak sem kell a szomszédba menni pozícióhalmozásért. Ha mást nem említünk; a bankbotrányokkal kapcsolatos kongresszusi meghallgatásoknál akadt egy s más érdekesség, hogy "ki hol és mennyiért mit csinál még"? Ha egy banktisztviselőnél nem összeegyeztethetetlen és alápapírozható (ergo jogszerű és erkölcsileg vitathatatlan), akkor egy sportolónál sem megoldhatatlan feladat. A UK botrányos Hsbc sikerpénzeiről nem is beszélve... végül azok is kireszelték maguknak a millió-fontokat, csak nem közvetlenül a bankból (mert az ajándékokkal is gondok voltak), hanem egy csöppet arrébról... 😊.
A tanácsadóknál lekövethetetlen a teljesítés. Szerintem; kevered az üzletkötőkkel. 😉
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem tök életszerű. Vagy mégsem?tomi-tomi
Másodállásban vállalhat tanácsadói munkát a csapat engedélyével. Ha egy másik munkaadó munkát ad neki az igazgatótanácsában x millió dollárért, és a Pats management rábólint, akkor az teljesen életszerű. Jogilag nem lehet belekötni. A teljesítést sem Te, sem semmilyen TaxOffice nem tudja megítélni... pont ezért testhezálló.toxique
Tegyük fel, hogy lenne ilyen cég. Tekintsünk el attól, hogy egy (amerikai) magáncég igazgatótanácsában és/vagy felügyelő bizottságában csak üldögélni nem szokás. De azt az x millió dollárt (amiért ugye TB valójában nem csinált semmit) ellentételezni kell valami üzleti módon. Arról nem is beszélve, hogy az ezekben a testületekben hozott döntésekért a tagok jogi felelősséggel is tartoznak. Én nem szívesen írok alá csak úgy papírokat. A tanácsadói munka az más, ott kéne teljesíteni.
Miért nem felel meg Neked az éjszaka belinkelt titkos záradék? 😀

Btw kezdenek lehiggadni a kommentátorok is, túl vannak az első döbbeneten. Egyre többen emlegetik, hogy 35 évesen öt évre 57 milliót garantáltan megkapni elég jó kondíció. Olyasmi történt ellenkező előjellel, mint McNabb esetében. Akkor két napig mindenki a 100 millió dollárt emlegette, aztán kezdték kihangsúlyozni, hogy ez sokkal inkább egy egy éves szerződés kis pénzért. Az is lett végül.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Szerintem tök életszerű. Vagy mégsem?tomi-tomi
Másodállásban vállalhat tanácsadói munkát a csapat engedélyével. Ha egy másik munkaadó munkát ad neki az igazgatótanácsában x millió dollárért, és a Pats management rábólint, akkor az teljesen életszerű. Jogilag nem lehet belekötni. A teljesítést sem Te, sem semmilyen TaxOffice nem tudja megítélni... pont ezért testhezálló.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Na, megvan a Brady-szerződés titkos záradéka!



😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
DoM, Boston, Nelson a Bills-ből nem lenne egy opció WR ügyben a számokon kívül?tomi-tomi
Inkább a másik, tendert nem kapó Bills elkapóban látok fantáziát, bár Donald Jones-nak meg van a "rejtélyes" betegsége, amivel IR-re került. Egyesek szerint a kisebb vesegondjával lehet kapcsolatban, ami miatt UDFA lett belőle 2010-ben. Nelsont én nem tudom elképzelni a számokon kívül.

szerk.: Jones ráadásul a Pats ellen is termékeny, ami mindig jó pont az igazolásoknál. 😊 4 meccsen 18 elkapás, 319 yard, 2 TD.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
DoM, Boston, Nelson a Bills-ből nem lenne egy opció WR ügyben a számokon kívül?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Vollmer fronton rövid hír:

Beatty-t 5 évre 39 millióért igazolta újra a Giants (19 millió garantált ebből; 12 az aláírási pénz). Annyira nem durva összeg. Bár a három nagy névből én Vollmert tartom a legkönnyebben pótolhatónak, mert elvileg már a keretben van a helyettese, míg Welker és Talib esetében ez nincs így.

Viszont Brady egészsége szempontjából akár Vollmer is lehet az első kedvezményezettje a megspórolt pénznek.

Emlékeztető: most a Pats kb. 24 millió szabad hellyel rendelkezik (ebből 3.3 elmegy a draftra).
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Dom:
Nyilván az offseason ezen szakaszában még korai ilyenekről beszélni, de az eddigi jelek is nyilatkozatok arra utalnak, hogy Hartline nem fog elmenni Miamiból.

Azon csodálkozom, hogy Starks neve nem merült még fel nálatok (nyilván nem WR ként 😀) szerintem erősítés lenne a DL-eteknek, piszkosul underrated player.briareos
Felmerült korábban, csak tegnapig még álmodni sem mertünk arról, hogy lesz rá helyünk a sapi alatt 😉 Én nagyon örülnék neki.

Do your job
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Azon csodálkozom, hogy Starks neve nem merült még fel nálatok (nyilván nem WR ként 😀) szerintem erősítés lenne a DL-eteknek, piszkosul underrated player.briareos
DT poszton elég sok mindenki erősítés lenne. 😊 Van egy remek 0/1tech DT, meg egy átlagos csere 1techDT, oszt jónapot.

Pats.hun említettem, amikor az UFA játékosokról írtam, bár ő se lenne olcsó, de ha most választani kellene akkor a DT posztra költenék.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Dom:
Nyilván az offseason ezen szakaszában még korai ilyenekről beszélni, de az eddigi jelek is nyilatkozatok arra utalnak, hogy Hartline nem fog elmenni Miamiból.

Azon csodálkozom, hogy Starks neve nem merült még fel nálatok (nyilván nem WR ként 😀) szerintem erősítés lenne a DL-eteknek, piszkosul underrated player.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nagyon remélem, hogy a vezetőség jegyzetfüzetében nem csak Wallace és Bowe neve szerepel a WR poszt mellett. Nekem mind a két elkapóval szemben lennének aggályaiim...
Inkább "bizniszeljünk" valakit akár Mankins vagy Lloyd bevonásával is.Boston
Ha már nagy név, akkor inkább Jennings. Wallace ha nem lenne túl inkonzisztens és "problémás", akkor is túl egysíkú az árához képest. Bowe-t nem hinném, hogy elengedi a Chiefs, főleg hogy Alex Smithre komolyan költöttek. Csak több esze van Reidnek, mint hogy célpontok nélkül hagyja az irányítóját.

Vitán felül probléma az elkapó poszt, de én még mindig nem érzem, hogy Welker lenne a legjobb megoldás -- évi 7-8 millióval semmiképpen. Hernandez és Gronk miatt egy futó mellett csak két elkapónak marad hely a pályán. Inkább "kockáztatnék" két vonalmenti klasszikus valakivel, mint egy slot WR-rel, annak ellenére, hogy ő volt a passzjáték motorja több mint öt éve. Én nagyon elégedett lennék ha Hernandez csak amolyan részidős kiegészítő ember lenne, de a fizetése ennél jóval többre mutat. Ő és Edelman tökéletesen be tudnák játszani Welker helyét, ha lenne kívül két olyan WR, akire lehetne építeni. A passzjátéknak ez tenné a legtöbb jót. Miután Lloyd kb. 2010-es Branch szintet tud csak hozni, Welker vissza nem igazolása olyan rizikó, amit nem lehet felvállalni.

Nagyon remélem, hogy Hernandez jövőre rám fog cáfolni, de én egyszerűen nem látom, hogy miért lenne ő akkora szám a Patsnek.

Egy Brandon Tate kaliberű WR is elég lett volna már tavaly is kiegészítésnek.

Ár-érték alapján Breaston a legjobb opció, utána jöhet Hartline, bár az igaz, ha a Miami nem tudja kifizetni az igényeit, akkor a Pats sem. Hátha elpepecselnek odaát Sean Smith, Jake Long új szerződésével. Jenningsnél ott vannak a sérülései, Wallace és Bowe esetén meg a red flagek tömkelege a top money mellett (ahogy arra tomi-tomi is utalt Wallace-nál).
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Nagyon remélem, hogy a vezetőség jegyzetfüzetében nem csak Wallace és Bowe neve szerepel a WR poszt mellett. Nekem mind a két elkapóval szemben lennének aggályaiim...
Inkább "bizniszeljünk" valakit akár Mankins vagy Lloyd bevonásával is.

Do your job
több mint 11 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Vicces, hogy pár idióta már azt fejtegeti, hogy a szerződésen kívül kap majd juttatásokat Brady, ezért a kedvezményes hosszabbításImitheking
Vicces, hogy vannak olyanok, akik hisznek a mesékben, nemde?
- Ugyan már, Robert! Nem kell a pénz... ááá! Holnaptól én fizetek a csapatnak azért, hogy játszhatok! Okés? 😀
Ha van eszük, akkor a csapattal jogilag összefüggésbe nem hozható, valamilyen egyéb szponzortól kap tiszteletdíjat soha el nem végzett (pl.) külső tanácsadói munkáért. Tiszta, alápapírozható és nem lehet belekötni. toxique
Remélem ezt csak viccnek szántad.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ezt olvastam már én is... és egyre inkább Wallace-t hozzák hírbe a Pats-szel, mint akire már régóta vadászik BB.
A logika megvan benne és bevallom én nem is szomorkodnék.Rule
Én meg csodálkoznék. 😀 Lepedőnyi red flag-et lobogtat Pats szempontból, nyilvánosan verte magát szerződés ügyben.


Vicces, hogy pár idióta már azt fejtegeti, hogy a szerződésen kívül kap majd juttatásokat Brady, ezért a kedvezményes hosszabbításImitheking
Vicces, hogy vannak olyanok, akik hisznek a mesékben, nemde?
- Ugyan már, Robert! Nem kell a pénz... ááá! Holnaptól én fizetek a csapatnak azért, hogy játszhatok! Okés? 😀
Ha van eszük, akkor a csapattal jogilag összefüggésbe nem hozható, valamilyen egyéb szponzortól kap tiszteletdíjat soha el nem végzett (pl.) külső tanácsadói munkáért. Tiszta, alápapírozható és nem lehet belekötni. toxique
Ja, egy dollárban multi(tíz-száz)milliomos fog az USA-ban valós teljesítés nélküli szerződést aláírni és érte pénzt felvenni. Kockáztatni több évnyi letöltendőt. A szponzor meg a cipőihez, csizmáihoz a dobozokat ingyen kapja a Kraft cégtől. (Azért egyszer valahol, valamikor, valakinek valamit felé is kéne ténylegesen teljesíteni.) Szerintem tök életszerű. Vagy mégsem?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Szerintem is valami ilyen lehet a háttérben... Átstrukturáljuk a szerződésem, lemondok a fizum jelentős részéről, hogy meghatározó játékosokat itt tartsunk, és/vagy erősítsük meg a keretet a Gyűrű(k) megszerzése érdekében, s egy stabil csapatot építsünk az elkövetkezendő 2-3 évre, DE viszont ne tegyétek velem azt amit Manning-el a Colts-nál..Simán el tudom képzelni!
Akit egy kicsit sajnálok az Mallett...Mert megnéztem volna élesben a színeinkben..Most már biztos, hogy nem véletlen volt ez a Kafka jövetel..Lehet, hogy tényleg trade lesz..Talán adna a Browns egy 2. és 3. körös picket érte, mint ahogy beszélik???De kíváncsi leszek, hogy ki lesz a következő igazi utód jelölt QB nálunk..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem tudom lestétek-e, de Brady nem 3, hanem 30 (harminc) milliós aláírási pénzt kapott
(Mondjuk ezt annyira nem értem, hogy a 27 milliós összegből, hogy lehet 30 az aláírási pénz, de nyilván a korábbi szerződés összértékével van valahogy kapcsolatban)Wyatt
Így van, a korábbi szerződéséből még pont ez a 30 millió járt volna neki a következő két évben. Ezt alakították át aláírási pénzzé. Így viszont nem maradt fizetése, ezért 2013-ban 1 és 2014-ben 2 millió garantált fizetést kap. Eddig semmi újdonság, most már csak ezt a 30 milliót kell szétoszlatni minél hosszabb időre. Csinálhattak volna öt éves szerződést csili-vili nem garantált számokkal és sima Pats kilépési opcióval 2014 végére. S mindenki bólogatna, hát igen, TB-nek még van két éve a Pats-nél.
Ehelyett alapból sérülés garantált 7-8-9 millió jár 2015 és 2017 között, amely egyszerre válik minden feltételtől függetlenül végleg garantálttá, ha Brady a 2014-es idény utolsó meccsén(!) roster-en van. Ami ilyen szempontból csak egy esetben lehetséges, olyan gyenge, hogy év közben ki kellett vágni. (Ha sérülés miatt nem lenne csapattag, akkor ugye már garantáltan megkapta ezt a 24 milliót.)
Tehát van 33 millió garantált pénze, amit kb. az eredeti ütemezésnek megfelelően kap kézhez (egy picit azért hamarabb) és van 24 millió, ami garancia szempontjából egy összegként viselkedik és csak egy nagyon speciális helyzetben nem garantált. Egy öt éves, 57 millió dolláros szerződés, amelyben az új pénz 27 millió és az új időtartam három év, s az egész összeg garantált(nak tekinthető).
Az egész konstrukció (a furcsa opciós határidővel és az alacsony összegekkel) és Brady motivációja (még PM-et is elpasszolta a Colts, Bladsoe-ról nem is beszélve) nekem azt sugallja, hogy a szerződésben van egy no fucking trade klauzula, szerintem a Pats lemond(hat)ott TB eltrade-elési jogáról.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom lestétek-e, de Brady nem 3, hanem 30 (harminc) milliós aláírási pénzt kapott
(Mondjuk ezt annyira nem értem, hogy a 27 milliós összegből, hogy lehet 30 az aláírási pénz, de nyilván a korábbi szerződés összértékével van valahogy kapcsolatban)

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ügynöki körökben már arról szól a fáma, hogy Brady valószínűleg nem hivatalos juttatásokat kap a Patstől, azért ilyen alacsony az összeg...
John Elway és Terrell Davis kapott anno ilyen juttatást. Azért a Broncos 950000 $ pénzbüntetéssel, és egy 2.és 3. körös pickkel fizetett. A Broncos akkor 29 millió dollárt osztott ki a két sztárjának fű alatt, kijátszva a cap szabályokat.Gsn írta twitteren
Szerintem nekünk más sem kéne még, mint még egy balhé, amin megint évekig csámcsoghat a nép 😛Wyatt
Úgy van. De a Broncos ügyből tanultak a managementek is. Jóval tisztább meló lesz ez... tuti.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Vicces, hogy pár idióta már azt fejtegeti, hogy a szerződésen kívül kap majd juttatásokat Brady, ezért a kedvezményes hosszabbításImitheking
Vicces, hogy vannak olyanok, akik hisznek a mesékben, nemde?
- Ugyan már, Robert! Nem kell a pénz... ááá! Holnaptól én fizetek a csapatnak azért, hogy játszhatok! Okés? 😀
Ha van eszük, akkor a csapattal jogilag összefüggésbe nem hozható, valamilyen egyéb szponzortól kap tiszteletdíjat soha el nem végzett (pl.) külső tanácsadói munkáért. Tiszta, alápapírozható és nem lehet belekötni.
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
A Lloyd biznisz alulteljesítette az elvárásokat. Bedard szerint "erratic behavior in the locker room and on the practice field" miatt még az előtt elküldi a csapat, hogy ki kellene neki fizetni 3 millió bónuszt tavasszal.

DoM
Ezt olvastam már én is... és egyre inkább Wallace-t hozzák hírbe a Pats-szel, mint akire már régóta vadászik BB.
A logika megvan benne és bevallom én nem is szomorkodnék.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ezt volt már? gsn cikke. Brady ajándéka második felvonás:
 www.profootballbusiness.com/2013/02/tom-brady-ajandeka-ii.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Érdekes PFF cikk:

 www.profootballfocus.com/blog/2013/02/25/performance-based-value-new-england-patriots/