New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
DMC ide vagy oda, én örülnék egy kezdő cornernek még a keretben.
zinedine5
Én is. DMC sokkal jobban játszik safetyként, mint tette azt CB-ként. Csak remélem, h nem fogjuk visszakonvertálni...
Brent Grimes pedig az egyik kedvenc CB-m (a másik Flowers) a ligában. Nagyon szeretném, ha ott lenne a neve az FO noteszében.Boston
És Dennard se kapjon büntit, DMC maradjon FS-ben, jöjjön passz ellen is jó LB, fasza DT és LE, és kurva jó lesz a D-nk 😊)Wyatt
és még Mátyiőt vmelyik 7. körös pickkel 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
DMC ide vagy oda, én örülnék egy kezdő cornernek még a keretben.
zinedine5
Én is. DMC sokkal jobban játszik safetyként, mint tette azt CB-ként. Csak remélem, h nem fogjuk visszakonvertálni...
Brent Grimes pedig az egyik kedvenc CB-m (a másik Flowers) a ligában. Nagyon szeretném, ha ott lenne a neve az FO noteszében.Boston
És Dennard se kapjon büntit, DMC maradjon FS-ben, jöjjön passz ellen is jó LB, fasza DT és LE, és kurva jó lesz a D-nk 😊)

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
DMC ide vagy oda, én örülnék egy kezdő cornernek még a keretben.
zinedine5
Én is. DMC sokkal jobban játszik safetyként, mint tette azt CB-ként. Csak remélem, h nem fogjuk visszakonvertálni...
Brent Grimes pedig az egyik kedvenc CB-m (a másik Flowers) a ligában. Nagyon szeretném, ha ott lenne a neve az FO noteszében.

Do your job
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
egyébként konkrétan Yates is azt írja, h borítékolható, h máshol folytatja.Rule
csak nem ennyiért. az évi 1.5 millió lehet a plafon, amit Gyulus említett. ha lehetne rá 16 meccsen számítani, akkor free safety poszton McCourtyval egyáltalán nem lenne rossz páros. bármennyire játssza mindkét safety mindkét posztot a sokat hangoztatott mantraként, McCourty nem sokat nézelődött a box környékén. Chunggal jól kiegészítenék egymást.

safety poszton az aktivitás azon múlhat, hogy milyen fejlődési pályát jósolnak Wilsonnak. ha jönne Reed, akkor McCourty menne vissza azonnal CB-nek és nem lenne égető szükség kezdő CB igazolásra (Talib v. bárki más) -- kérdés Talib (bárki más #1CB) v. Reed lenne olcsóbb és melyik kombinációval erősödne jobban a csapat rövid- ill. hosszútávon.DoM
DMC ide vagy oda, én örülnék egy kezdő cornernek még a keretben.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
egyébként konkrétan Yates is azt írja, h borítékolható, h máshol folytatja.Rule
csak nem ennyiért. az évi 1.5 millió lehet a plafon, amit Gyulus említett. ha lehetne rá 16 meccsen számítani, akkor free safety poszton McCourtyval egyáltalán nem lenne rossz páros. bármennyire játssza mindkét safety mindkét posztot a sokat hangoztatott mantraként, McCourty nem sokat nézelődött a box környékén. Chunggal jól kiegészítenék egymást.

safety poszton az aktivitás azon múlhat, hogy milyen fejlődési pályát jósolnak Wilsonnak. ha jönne Reed, akkor McCourty menne vissza azonnal CB-nek és nem lenne égető szükség kezdő CB igazolásra (Talib v. bárki más) -- kérdés Talib (bárki más #1CB) v. Reed lenne olcsóbb és melyik kombinációval erősödne jobban a csapat rövid- ill. hosszútávon.
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Újabb Yates bravúr.

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4740575/beyond-the-big-3-patrick-chung

Chung-nak valaki ad 3 évre 12 millió körül. Tudja ez a faszi mekkora a cap?zinedine5
Tényleg "nagyszerű" jóslat.
Viszonyítási alapként, Vödör a kihajítása után a Bearstól 1 évre kapott 3,25 milkát, majd a Redskins adott neki egy 2 év, 6 milkás szerződést. Mindkét helyen túlfizették az agyhalottat.

Chung a seggét verheti a földhöz, ha az előbbi, "nagylelkű" prove-it szerződést kapja valakitől... de szvsz még ezt sem éri meg, kb. 1,5 milkáért fog rohangálni valahol...
Gyulus
nem tudom a szavazást néztétek-e, de amikor én szavaztam, akkor konkrétan 86% szavazott arra, h NEM kellene ennyiért megtartani a srácot.
egyébként konkrétan Yates is azt írja, h borítékolható, h máshol folytatja.
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Újabb Yates bravúr.

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4740575/beyond-the-big-3-patrick-chung

Chung-nak valaki ad 3 évre 12 millió körül. Tudja ez a faszi mekkora a cap?zinedine5
Tényleg "nagyszerű" jóslat.
Viszonyítási alapként, Vödör a kihajítása után a Bearstól 1 évre kapott 3,25 milkát, majd a Redskins adott neki egy 2 év, 6 milkás szerződést. Mindkét helyen túlfizették az agyhalottat.

Chung a seggét verheti a földhöz, ha az előbbi, "nagylelkű" prove-it szerződést kapja valakitől... de szvsz még ezt sem éri meg, kb. 1,5 milkáért fog rohangálni valahol...
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Újabb Yates bravúr.

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4740575/beyond-the-big-3-patrick-chung

Chung-nak valaki ad 3 évre 12 millió körül. Tudja ez a faszi mekkora a cap?
több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha valakit érdekelne, keressen

 aprod.hu/hirdetes/nfl-patriots-mesko-zoltan-dedikalt-polo-IDWssB.htmlGRAFI
simán ilyen pólót nem lehet kapni?
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha valakit érdekelne, keressen

 aprod.hu/hirdetes/nfl-patriots-mesko-zoltan-dedikalt-polo-IDWssB.html
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4740566/free-agent-fit-safety-2

Reiss-nek is elgurul néha a gyógyszere. Szerinte azért jó ötlet és top FA target Bruton Denverből, mert erős ST játékos. Ott van Wilson, Ebner, Slater, egy raklap CB, de nekünk nyilvánvalóan egy ST-ben használható safetyre van szükségünk. Yates meg mindjárt megírja, hogy fizessünk neki 3 évre 15 milliót.
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ezt a dumát 😊 :"Maybe if Brady does a football clinic for kids over the off season, Tebow could join the class and learn how to throw a ball."

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Remélem, hogy vissza tudjuk igazolni, de nagy esélyt nem látok rá, szerintem fog nagy pénz kapni valahonnan. És meg is érdemli 100%-osan.LordTamas
Tavaly állítólag két évre 16 milliót adott volna neki a Pats (garantáltan).
Meglepődnék, ha évi öt milliónál többért leigazolnák.

Lenyomja a piaci értékét:

-csak a slotban tud játszani. teljes játékidős játékos legyen olyan csapathoz kell kerülnie, ahol a meccs nagy részében van legalább 3 elkapó a pályán
-inkább csak rövidpasszokból és a yac-ből él. mélységben nem veszélyes
-magas % pontossággal dobáló irányítóra lesz szüksége, akivel tökéletes lesz az időzítése
-már nem lesz fiatalabb

A Pats szempontjából az való igaz, hogy nincs senki az elkapósorban, ha Welker máshova szerződik. Viszont a két tight end miatt már rövidtávon is inkább olyan elkapókra kellene helyezni a hangsúlyt, akik képesek a hatékony vonalmenti játékra (is). Könnyen előfordulhat, hogy olyan kezdő párosa lesz a Patsnek ősszel, aki most még nincsa a rosteren (Lloyd cut, Edelman meg resign esetén is inkább kellemes #3-4 elkapó, mint kezdő).
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Áh, de rossz hír... Én nagyon szomorú leszek, ha Wes más mezben játszik jövőre. Majdnem annyira kedvelem, mint Brady-t. Szerintem nagy érvágás lesz a támadó egységnek, nem lehet majd pótolni. Ha bedöglik a gameplan, senki nem lesz, aki kihúzza Brady-t a gödörből, Gronk ide vagy oda. Nem beszélve arról, hogy Welker 3 meccset hagyott ki 2007-óta, pedig annyit ütik-vágják, hogy csak na. Nézzük meg a többi kulcsjátékost...

Remélem, hogy vissza tudjuk igazolni, de nagy esélyt nem látok rá, szerintem fog nagy pénz kapni valahonnan. És meg is érdemli 100%-osan.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lesz upgrade a Coltsnál, ami a WR corpot illeti, és szerintem nem csak vet. mines fizukért fogunk hozni játékost. 😉
Habár én nem örülnék Welkernek nálunk, de nem olyan irreális az, mint ahogy azt gondolod.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Patriots free-agent WR Wes Welker has no plans to re-sign with New England before first testing the free-agent market next week.Beki
Annál olcsóbb lesz. Mondjuk azt hittem, ezért csinálja Brady 😊Wyatt
Olcsóbb?
Szerinted ennyi idióta GM között nem lesz, aki egy számára előnyösebb szerződést az orra alá tol?
Gondolom rájött erre, aztán így 30+-osan megpróbál inkább leakasztani valami jobb kontraktust.Stez
Ahogy pld. volt olyan GM, aki képes volt Sanchitának - nyilvánvaló "értékei" ellenére - egy eszement kontraktust adni... De - csak a csoportban maradva - Fitzpatrick szerződése is ebbe a körbe sorolható. Biztos lesz olyan csapat, akinek sok pénze van és el van ájulva WW számaitól, aki megadja neki, amit kér.

A Colts például igen jól áll a cap-el és Luck-nak amúgy is kellenek a célpontok. Burkus
Vittek neki egy raklap célpontot tavaly
Arrington elvileg tutira tesztelni fogja a piacot, mert biztosra vélik, hogy annál több pénzt kap valakitől, mint amit a Pats kínál neki. 😀Stez
Igazából engem az is kevésbé zavarna, mintha szélen játszana nálunk. Az katasztrófa lenne... Legyen egy #1 CB, és hozzuk el Mátyiőt, aztán jóvan 😀Wyatt
Ha van valaki, aki tavaly után CB1 v. CB2-ként akarja játszatni, hát legyen, de mi ne fizessünk neki slot CB-ként 2 milliót. zinedine5
Erről van szó, Mátyiő 630k-ért megoldja majd ezt nálunk 😊

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Arrington elvileg tutira tesztelni fogja a piacot, mert biztosra vélik, hogy annál több pénzt kap valakitől, mint amit a Pats kínál neki. 😀Stez
Igazából engem az is kevésbé zavarna, mintha szélen játszana nálunk. Az katasztrófa lenne... Legyen egy #1 CB, és hozzuk el Mátyiőt, aztán jóvan 😀Wyatt
Ha van valaki, aki tavaly után CB1 v. CB2-ként akarja játszatni, hát legyen, de mi ne fizessünk neki slot CB-ként 2 milliót.
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Patriots free-agent WR Wes Welker has no plans to re-sign with New England before first testing the free-agent market next week.Beki
Annál olcsóbb lesz. Mondjuk azt hittem, ezért csinálja Brady 😊Wyatt
Olcsóbb?
Szerinted ennyi idióta GM között nem lesz, aki egy számára előnyösebb szerződést az orra alá tol?
Gondolom rájött erre, aztán így 30+-osan megpróbál inkább leakasztani valami jobb kontraktust.Stez
Ahogy pld. volt olyan GM, aki képes volt Sanchitának - nyilvánvaló "értékei" ellenére - egy eszement kontraktust adni... De - csak a csoportban maradva - Fitzpatrick szerződése is ebbe a körbe sorolható. Biztos lesz olyan csapat, akinek sok pénze van és el van ájulva WW számaitól, aki megadja neki, amit kér.

A Colts például igen jól áll a cap-el és Luck-nak amúgy is kellenek a célpontok.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet, hogy Brady szerződése után is inkább a jövőre építene a FO, mivel Welkerbe nincs már több 2, max 3 évnél, de Vollmerben és Talibban meg még sok van.
Talib nélkül ráadásul nem lenne secondary, ez bebizonyosodott, míg Welker pótolható ebben a Patsben. AKár Edelmannal, akár mással.
Meg ugye én hiszek az első körös WR-ben a Patstől. 😀Stez
Hát egy #1 CB kell, az tiszta sor, mert akkor Dennard (ha nem kap sokat), lehet #2 CB, Arrington slotban nagyon fasza és DMC mehetne FS-be, ahol elit szinten tolta. Akkor már csak egy állat SS kéne, meg reményeim szerint még egy pass rush állat DT és esetleg egy Bennett, aztán sok bajom nem lenne 😀 Na jó, Fletcher legyen még egészséges, és legyen használható, meg esetleg jöhet még egy középső körös LB 😀
Wyatt
Arrington elvileg tutira tesztelni fogja a piacot, mert biztosra vélik, hogy annál több pénzt kap valakitől, mint amit a Pats kínál neki. 😀Stez
Igazából engem az is kevésbé zavarna, mintha szélen játszana nálunk. Az katasztrófa lenne... Legyen egy #1 CB, és hozzuk el Mátyiőt, aztán jóvan 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet, hogy Brady szerződése után is inkább a jövőre építene a FO, mivel Welkerbe nincs már több 2, max 3 évnél, de Vollmerben és Talibban meg még sok van.
Talib nélkül ráadásul nem lenne secondary, ez bebizonyosodott, míg Welker pótolható ebben a Patsben. AKár Edelmannal, akár mással.
Meg ugye én hiszek az első körös WR-ben a Patstől. 😀Stez
Hát egy #1 CB kell, az tiszta sor, mert akkor Dennard (ha nem kap sokat), lehet #2 CB, Arrington slotban nagyon fasza és DMC mehetne FS-be, ahol elit szinten tolta. Akkor már csak egy állat SS kéne, meg reményeim szerint még egy pass rush állat DT és esetleg egy Bennett, aztán sok bajom nem lenne 😀 Na jó, Fletcher legyen még egészséges, és legyen használható, meg esetleg jöhet még egy középső körös LB 😀
Wyatt
Arrington elvileg tutira tesztelni fogja a piacot, mert biztosra vélik, hogy annál több pénzt kap valakitől, mint amit a Pats kínál neki. 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet, hogy Brady szerződése után is inkább a jövőre építene a FO, mivel Welkerbe nincs már több 2, max 3 évnél, de Vollmerben és Talibban meg még sok van.
Talib nélkül ráadásul nem lenne secondary, ez bebizonyosodott, míg Welker pótolható ebben a Patsben. AKár Edelmannal, akár mással.
Meg ugye én hiszek az első körös WR-ben a Patstől. 😀Stez
Hát egy #1 CB kell, az tiszta sor, mert akkor Dennard (ha nem kap sokat), lehet #2 CB, Arrington slotban nagyon fasza és DMC mehetne FS-be, ahol elit szinten tolta. Akkor már csak egy állat SS kéne, meg reményeim szerint még egy pass rush állat DT és esetleg egy Bennett, aztán sok bajom nem lenne 😀 Na jó, Fletcher legyen még egészséges, és legyen használható, meg esetleg jöhet még egy középső körös LB 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet, hogy Brady szerződése után is inkább a jövőre építene a FO, mivel Welkerbe nincs már több 2, max 3 évnél, de Vollmerben és Talibban meg még sok van.
Talib nélkül ráadásul nem lenne secondary, ez bebizonyosodott, míg Welker pótolható ebben a Patsben. AKár Edelmannal, akár mással.
Meg ugye én hiszek az első körös WR-ben a Patstől. 😀

több mint 11 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Welker a kedvencem Brady után..
Elhiszem, hogy élete utolsó, s lehetőség szerint nagy szerződését szeretné megkötni, de nem hiszem, hogy más sémában ő tudna működni igazán. Őt Brady és a mi játék szisztémánk tette naggyá.
Igazán meglepne, ha bármelyik csapattól kapna egy 8M/év-nél nagyobb kontraktust az elkövetkezendő 3 évre..Nem hiszem, hogy az igazi piaci értéke több mint 6-7 M.. Azt pedig itt a Patriots-nál is megadnák neki 2 évre..
Ha kimegy a piacra és valaki ad 8 misinél többet ad érte, akkor szerintem hülyék..Nem hiszem, hogy más csapat sémában, más irányítóval tudja hozni a TOP 5 WR mutatókat elkapott passzokban és yardokban...A TD mutatója közepes..Kifejezetten középső routokra képes, slot reciever..
Ha pedig nem kel el ennyiért, akkor lényegesen kevesebbért jöhet vissza, mint amit most felajánlottunk neki..
Ergo..Valaki azért mégis felkeltette az érdeklődését..s lát esélyt a nagyobb pénzre...
Brady döntésének a tükrében nekem ez csalódás...Nem hittem, hogy ezek után kipróbálja magát a piacon..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Patriots free-agent WR Wes Welker has no plans to re-sign with New England before first testing the free-agent market next week.Beki
Annál olcsóbb lesz. Mondjuk azt hittem, ezért csinálja Brady 😊Wyatt
Olcsóbb?
Szerinted ennyi idióta GM között nem lesz, aki egy számára előnyösebb szerződést az orra alá tol?
Gondolom rájött erre, aztán így 30+-osan megpróbál inkább leakasztani valami jobb kontraktust.Stez
Nekünk akkor semmibe nem kerül. Ha meg visszajön, akkor olcsóbb lesz, mintha elfogadta volna az ajánlatunkat.Wyatt
Az oké.
Csak így meg kiderült, hogy a Pats egyáltalán nem ragaszkodik annyira Welkerhez, aki ezt látja is, könnyen lehet, hogy így is fog akkor ő is hozzáállni a továbbiakban.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Patriots free-agent WR Wes Welker has no plans to re-sign with New England before first testing the free-agent market next week.Beki
Annál olcsóbb lesz. Mondjuk azt hittem, ezért csinálja Brady 😊Wyatt
Olcsóbb?
Szerinted ennyi idióta GM között nem lesz, aki egy számára előnyösebb szerződést az orra alá tol?
Gondolom rájött erre, aztán így 30+-osan megpróbál inkább leakasztani valami jobb kontraktust.Stez
Nekünk akkor semmibe nem kerül. Ha meg visszajön, akkor olcsóbb lesz, mintha elfogadta volna az ajánlatunkat.