NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 354
Szeretnék megosztani egy szofisztikált szakmai véleményt az egyik legtöbbre tartott amerikai Eagles-drukkertől.

 www.youtube.com/watch?v=8LsPdjokSOo
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 960 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes, kicsit meglep ez a "strong recommendation from Frank Reich". Azt gondoltam, hogy Reich Pedersonnal volt elsősorban jóban, nem a menedzsmenttel, hogy recommendálgathasson.

Amúgy Reich tényleg 3 éve dícséri. Szerinte jó stratéga, remek a felkészülésben. Nálunk nem hívott játékot, korábban másutt se, azt nehéz megítélni szurkolóként, hogy hét közben hogy dolgozik egy edző. Itt ráadásul HC lesz, ami sokkal összetettebb feladatkör.

Legyen úgy, hogy mi lenyúltuk tőletek Reich-t, bejött nekünk, ti meg most lenyúljátok Sirianit aki nektek fog bejönni. Win-win. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Hat erdekes.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 517 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 517 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy Nickkel már nyertünk SBt hátha egy másikkal is sikerülni fog 😛
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 241 — Beware the Slim Reaper!
Gondolom ő volt a legmeggyőzőbb abban a tekintetben, hogy vállalja a Qb helyzet rendezését, ideértve leginkább Wentz rendbetételét.
Valószínűleg nem is követelhetett túl nagy hatalmat, így Rosemannek sem kell aggódnia. McDaniels-szel szerintem szétszedték volna egymást egy éven belül. Roseman a Kelly esetből tanulva szerintem nemigen preferálna olyan HC-t, akiben benne van, hogy megpróbálja átvenni a hatalmat. Persze lehet, hogy tévedni fog.


több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 517 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Húúú látom lázba hozott mindenkit e kinevezés 😛
dande
Menj a facebook csoportba. Mindenki ott van.
Shawn84
S ott mi van, lázadás?
dande
véleménycsere, meg vagy 50 hsz. Nem örömujjongás az biztos. De már bedobtunk pár OC-t is akinek örülnénk.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 517 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húúú látom lázba hozott mindenkit e kinevezés 😛
dande
Menj a facebook csoportba. Mindenki ott van.
Shawn84
S ott mi van, lázadás? Ez ügyben azért sem adom el a lelkemet 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Húúú látom lázba hozott mindenkit e kinevezés 😛
dande
Menj a facebook csoportba. Mindenki ott van.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 517 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húúú látom lázba hozott mindenkit e kinevezés 😛
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 517 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyilván mondjuk Riley jobb lett volna, de ő nem volt elérhető.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 517 — Így remélem megfelelek nektek.....
yEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Nem JcMDöglesz ez a lényeg.

Ducet egy kicsit sajnálom, kíváncsi vagyok ezek után marad-e.
dande
Őszinte leszek. McDanielsnek örültem volna, én hiszem hogy ő tudna egy jó csapatot csinálni. de tényleg. Siria akárkinek a nevét nemtom leírni helyesen.
Shawn84
Ahogy Denverben???? Lehet, nem rossz szakember, de emberileg továbbra is bajom van vele. Sehol nem érzékeltem részéről, hogy változott volna valamit az arrogáns hozzáállásban, a Coltsot sem érzékeltem, hogy megkövette volna bármikor is (ha tévedek sorry) szóval, ezeke nálam erős red flagek. Ha legalább jelét láttam volna, hogy más lett akkor ok, de nem igazán tűnt fel, hogy más lenne, mint akit Denverben volt.

Aztán lehet, Siriani miatt csak sírni fogunk, de jelen pillanatban sokkal jobban örülök ennek mint nem 😛
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante

Beki
jaaj de jóóó! Ja nem. Aki ismeri írjon már róla valamit. Nekem fingom nincs, hogy mit tud az ember de tényleg.
Shawn84
a Mount Unionra járt ő is, ez a legfontosabb

https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2012%2F1217%2Fgrant_a_kehres01jr_800.jpg
College football's surprising new cradle of coaches
Mount Union in Alliance, Ohio, turned out the current head coaches at Iowa State and Toledo, along with prominent assistants at Ohio State and Michigan, who all emerged from an intense setting in which about 10 percent of undergrads play football.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
yEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Nem JcMDöglesz ez a lényeg.

Ducet egy kicsit sajnálom, kíváncsi vagyok ezek után marad-e.
dande
Őszinte leszek. McDanielsnek örültem volna, én hiszem hogy ő tudna egy jó csapatot csinálni. de tényleg. Siria akárkinek a nevét nemtom leírni helyesen.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 355 — Wrath of Khan
A Colts elvitte az OC-tokat pár éve, úgyhogy cserébe ti elviszitek az ő OC-jukat!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 517 — Így remélem megfelelek nektek.....

Beki
jaaj de jóóó! Ja nem. Aki ismeri írjon már róla valamit. Nekem fingom nincs, hogy mit tud az ember de tényleg.
Shawn84
Változatosság kedvéért ő is volt Reid keze alatt 😛

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 517 — Így remélem megfelelek nektek.....
yEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Nem JcMDöglesz ez a lényeg.

Ducet egy kicsit sajnálom, kíváncsi vagyok ezek után marad-e.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508

Beki
jaaj de jóóó! Ja nem. Aki ismeri írjon már róla valamit. Nekem fingom nincs, hogy mit tud az ember de tényleg.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Koszi, hogy elvittetek, udv!

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 517 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 517 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/howardeskin/status/1351980100833718277

Meglátjuk, JMcDnél és Bowlesnál mindenképp jobban tetszene 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 517 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy újabb HC jelölt:
 twitter.com/PHLEaglesNation/status/1351653901217509378?s=19
hden
Akkor már 😛

You can technically be sworn into the presidency on anything. Doesn't have to be a Bible. What would you be sworn in on?

 pbs.twimg.com/media/EsMlDFaXUAIQMoe?format=jpg&name=small